|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 13:48:51   
Freya88
Nikol ne bom razumela, zakaj bi naj to bilo kaznivo dejanje:S ma ni mi logicno... sploh:S ce je en tako raztresen, da pozabi edino stvar zaradi katere je sel na bankomat, je to popolnoma njegov problem...! glede na to, da vecina bankomatov piska, ko da ven denar... ne razumem kako lahko pozabite/jo denar?!:S

V glavnem... hocem povedat, da jaz bi denar vzela... in mi je cist ravno za tistega ki ga je pozabil... tako:D

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 14:23:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss
Kot velja tudi za tistih 200 €, ki jih je nekdo letos pozimi pozabil pred vašim blokom....user posted image

Iz tvojih ust v Božja ušesa... bilo je samo 20€ in nekdo jih je izgubil na pločniku. user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 14:24:11   
Anonimen
Freya, če bi šla mimo avta, recimo porsheja s ključi v ključavnici, bi ga odpeljala?

Gre se pač za to, da je nekaj moje, drugo pa od nekoga drugega. Meni so nekaj let nazaj ukradli telefon iz vozička. Bil je že precej zdelan, takoj ko sem ugotovila, sem ga šla na mobitel zablokirat. Nakar me čez en mesec kličejo z mobitela, da je ena gospa našla moj telefon odvržen, če želim, ga lahko pridem iskat. Dobila sem nazaj svoj, sicer mogoče ene 5€ vreden telefon, dali so mi tudi telefonsko te gospe, da sem jo lahko poklicala in se ji zahvalila.
Ma, ne morem povedat, koliko sem bila vesela. Pa mi je za telefon dol viselo, žal mi je bilo edino časa za vse sitnosti, ampak mi je bilo pa nekaj najbolj čudovitega, da si je nekdo vzel čas za popolnega tujca in telefon odnesel do operaterja. Lahko bi ga sama uporabila, lahko bi ga vrgla v smeti ali prodala naprej, ampak gospa se je odločila, da ga vrne. Meni je bilo to res krasno in lepa gesta. Njeno dejanje mi je tisočkrat več pomenilo, kot pa sam telefon.

(odgovor članu Freya88)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 15:08:37   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Freya, če bi šla mimo avta, recimo porsheja s ključi v ključavnici, bi ga odpeljala?

Gre se pač za to, da je nekaj moje, drugo pa od nekoga drugega. Meni so nekaj let nazaj ukradli telefon iz vozička. Bil je že precej zdelan, takoj ko sem ugotovila, sem ga šla na mobitel zablokirat. Nakar me čez en mesec kličejo z mobitela, da je ena gospa našla moj telefon odvržen, če želim, ga lahko pridem iskat. Dobila sem nazaj svoj, sicer mogoče ene 5€ vreden telefon, dali so mi tudi telefonsko te gospe, da sem jo lahko poklicala in se ji zahvalila.
Ma, ne morem povedat, koliko sem bila vesela. Pa mi je za telefon dol viselo, žal mi je bilo edino časa za vse sitnosti, ampak mi je bilo pa nekaj najbolj čudovitega, da si je nekdo vzel čas za popolnega tujca in telefon odnesel do operaterja. Lahko bi ga sama uporabila, lahko bi ga vrgla v smeti ali prodala naprej, ampak gospa se je odločila, da ga vrne. Meni je bilo to res krasno in lepa gesta. Njeno dejanje mi je tisočkrat več pomenilo, kot pa sam telefon.



Ne, ne bi ga... ampak samo zato ker za to rabim se dolocena potrdila (prometna ipd)... ce pa tega ne bi bilo, zakaj ne?:D Lej, cloveska malomarnost in pozabljivost mene ne ganeta...! Men se taksen primer zdi enako, kot ce bi sla v vrtec po otroka in tam pozabila tocno tega - torej otroka...:D Lej oprosti, ampak bankomat je javen prostor, ravno tako plocnik po katerem hodim ko najdem denar... zakaj torej ne bi vzela?

Ne mislim se nikomur opravicevat, ce bi vzela nekaj kar bi nasla...! Ne recem, ne bi vzela denarnice, telefon... ampak ce jaz najdem denar na bankomatu, oprosti lubica draga... ampak ce si ga pozabil.. je tvoj problem... simpl:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 15:30:17   
Onasiss



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss
Kot velja tudi za tistih 200 €, ki jih je nekdo letos pozimi pozabil pred vašim blokom....user posted image
 
Iz tvojih ust v Božja ušesa... bilo je samo 20€ in nekdo jih je izgubil na pločniku. user posted image


Ne, ne mislim tistih, ki so bili samo "ponaredek" iz enega blokca....


_____________________________

So what....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 15:31:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss
mislim tistih, ki so bili samo "ponaredek" iz enega blokca....

Tisto je bil pa "bankovec" za 500€... skoraj me je kap za dobro jutro. user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:12:38   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Nikol ne bom razumela, zakaj bi naj to bilo kaznivo dejanje:S ma ni mi logicno... sploh:S ce je en tako raztresen, da pozabi edino stvar zaradi katere je sel na bankomat, je to popolnoma njegov problem...! glede na to, da vecina bankomatov piska, ko da ven denar... ne razumem kako lahko pozabite/jo denar?!:S

V glavnem... hocem povedat, da jaz bi denar vzela... in mi je cist ravno za tistega ki ga je pozabil... tako:D


Kaznivo je zato, ker vzameš nekaj kar ni tvoje, torej gre za krajo.
Tudi sama sem pozabila v bankomatu takratnih 30 jurjev. Seveda jih je nekdo vzel...ker smo naslednji dan šli na dopust, nisem imela časa klicarit okoli, ampak ko sem klicala na banko je rekla, da bi pač morali pogledat posnetke in ga poiskat, s tem da vprašanje, če bi se ga/jo dobor videlo na kameri, da bi bil/a prepoznaven. Sploh pa je težko, če ta, ki denar vzame ni dvignil denarja.

Sicer pa dobra primerjava z avtom. Če jaz pustim oz. pozabim ključe v avtu, še ne pomeni da ga lahko nekdo odpelje.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:20:50   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Nikol ne bom razumela, zakaj bi naj to bilo kaznivo dejanje

Kaznivo je zato, ker vzameš nekaj kar ni tvoje, torej gre za krajo.

Če nekdo svojo lastnino, pa karkoli je že to, pusti na javnem mestu in to tako, da je nedvoumno, da je ne želi več imeti za lastnino, potem človek, ki to zapuščeno lastnino vzame, ne krade in ga za to tudi nihče ne more kaznovati.
Pri bankomatu pa je težko verjetno, da bi denar nekdo najprej dvignil, potem pa namerno pustil tam, češ - saj ga ne potrebujem več. Na splošno je pri denarju tako, da gre kvečjemu za pozabljeno lastnino.
Tisti, ki denar najde, zagotovo ni kriv, da ga je lastnik pozabil. In če ga vzame, ga tudi ne ukrade, temveč ga najde in ga, v lastnikovem imenu, hrani pri sebi user posted image . Hudič je samo to, ker zakon določa, kaj mora najditelj narediti z najdeno stvarjo - svojo najdbo mora prijaviti na policijsko postajo. Na srečo pa je tako, da ni potrebno, da najdeno stvar pusti v hrambi na PP - sme jo zadržati pri sebi (o tem policija naredi zapisnik).
Le kakšna zmeda bi nastala, če bi vsi prijavili vse, kar najdemo? Če bi se striktno držali zakona (ki stvari ne ločuje med sabo - kaj prijaviti in česa ne) in bi stali v vrstah na PP, da prijavimo vžigalnike, dežnike in elastike za lase.
Jaz se strinjam s Freyo - denar bi vzela, vrnila pa bi ga, ko in če bi lastnik sam prišel ponj k meni. Če ga je znal izgubiti, naj ga zna še najti. Če bi se mi zgodilo pa kaj takšnega, kakor predlani čistilki na Petrolu štajerske avtoceste, ko je v sanitarijah našla jakno, v njenem žepu pa 60.000€... excuse me, ampak... you know. user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:23:54   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Nikol ne bom razumela, zakaj bi naj to bilo kaznivo dejanje:S ma ni mi logicno... sploh:S ce je en tako raztresen, da pozabi edino stvar zaradi katere je sel na bankomat, je to popolnoma njegov problem...! glede na to, da vecina bankomatov piska, ko da ven denar... ne razumem kako lahko pozabite/jo denar?!:S

V glavnem... hocem povedat, da jaz bi denar vzela... in mi je cist ravno za tistega ki ga je pozabil... tako:D


Kaznivo je zato, ker vzameš nekaj kar ni tvoje, torej gre za krajo.
Tudi sama sem pozabila v bankomatu takratnih 30 jurjev. Seveda jih je nekdo vzel...ker smo naslednji dan šli na dopust, nisem imela časa klicarit okoli, ampak ko sem klicala na banko je rekla, da bi pač morali pogledat posnetke in ga poiskat, s tem da vprašanje, če bi se ga/jo dobor videlo na kameri, da bi bil/a prepoznaven. Sploh pa je težko, če ta, ki denar vzame ni dvignil denarja.

Sicer pa dobra primerjava z avtom. Če jaz pustim oz. pozabim ključe v avtu, še ne pomeni da ga lahko nekdo odpelje.


Seveda... ampak ni moj problem da ti pozabis denar... le kako za vraga vam to uspe?! Jaz sem samo povedala, kaj bi naredila jaz... in mi je vseeno za vse raztresene ljudi ki pozabljajo stvari zaradi katerih so tam:S sem ze zgoraj napisala... kako pa se vam nikoli ne naredi da v vrtcu ne pozabite prevzeti otrok?:)
Jaz vem da je kaznivo to, ampak ne bi smelo biti...! Ce pozabis, pozabis... js sem pa nasla:) me prav zanima, koliko od vas je kdaj naslo denar na tleh in ga neslo na policijo...! in tisti ki ga niste, je to zato ker ste bli prepricani, da se lastnik ne bo nasel, ali zato ker veste da tam `ni´ kamer?

Anyways... ce boste pred mano na bankomatu pustili denar... je moj:D

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:26:02   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
me prav zanima, koliko od vas je kdaj naslo denar na tleh in ga neslo na policijo...!

Mi ni padlo na kraj pameti.
Anyways... ce boste pred mano na bankomatu pustili denar... je moj:D

Podpis.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:26:22   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Nikol ne bom razumela, zakaj bi naj to bilo kaznivo dejanje

Kaznivo je zato, ker vzameš nekaj kar ni tvoje, torej gre za krajo.

Če nekdo svojo lastnino, pa karkoli je že to, pusti na javnem mestu in to tako, da je nedvoumno, da je ne želi več imeti za lastnino, potem človek, ki to zapuščeno lastnino vzame, ne krade in ga za to tudi nihče ne more kaznovati.
Pri bankomatu pa je težko verjetno, da bi denar nekdo najprej dvignil, potem pa namerno pustil tam, češ - saj ga ne potrebujem več. Na splošno je pri denarju tako, da gre kvečjemu za pozabljeno lastnino.
Tisti, ki denar najde, zagotovo ni kriv, da ga je lastnik pozabil. In če ga vzame, ga tudi ne ukrade, temveč ga najde in ga, v lastnikovem imenu, hrani pri sebi user posted image . Hudič je samo to, ker zakon določa, kaj mora najditelj narediti z najdeno stvarjo - svojo najdbo mora prijaviti na policijsko postajo. Na srečo pa je tako, da ni potrebno, da najdeno stvar pusti v hrambi na PP - sme jo zadržati pri sebi (o tem policija naredi zapisnik).
Le kakšna zmeda bi nastala, če bi vsi prijavili vse, kar najdemo? Če bi se striktno držali zakona (ki stvari ne ločuje med sabo - kaj prijaviti in česa ne) in bi stali v vrstah na PP, da prijavimo vžigalnike, dežnike in elastike za lase.
Jaz se strinjam s Freyo - denar bi vzela, vrnila pa bi ga, ko in če bi lastnik sam prišel ponj k meni.  Če ga je znal izgubiti, naj ga zna še najti. Točno tako!!! Če bi se mi zgodilo pa kaj takšnega, kakor predlani čistilki na Petrolu štajerske avtoceste, ko je v sanitarijah našla jakno, v njenem žepu pa 60.000€... excuse me, ampak... you know. Me zanima, koliko bi jih to vrnilo??:) user posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:27:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Ne mislim se nikomur opravicevat, ce bi vzela nekaj kar bi nasla...! Ne recem, ne bi vzela denarnice, telefon... ampak ce jaz najdem denar na bankomatu, oprosti lubica draga... ampak ce si ga pozabil.. je tvoj problem... simpl:)


Saj se ne rabiš opravičevat user posted image .

Ampak pri teh stvareh je tako, da kakor pride, tako odide.
Na dolgi rok običajno ni koristi, na kratek rok pa zadovoljstvo nezasluženega.

Ampak, vsakemu "se zgodi", tudi najboljšim.

(odgovor članu Freya88)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:28:18   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Če bi se mi zgodilo pa kaj takšnega, kakor predlani čistilki na Petrolu štajerske avtoceste, ko je v sanitarijah našla jakno, v njenem žepu pa 60.000€... excuse me, ampak... you know.

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Me zanima, koliko bi jih to vrnilo??:) user posted image

Čistilka je jakno vrnila lastniku. Z denarjem vred.

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:29:06   
Taddy78
user posted image user posted image user posted image uf za 60 tisočakov pa bi tudi jaz riskirala in se za ene 14 dni s familijo "skria"  na kakih kanarskih otokih :)
Meni je takrat tista gospa na banki rekla, da je to kaznivo in da če ugotovijo kdo ga je vzel, se ga kazensko ovadi.

Aja, ko sem že pri moji pozabljivosti. Lani sem na črpalki na pultu pozabila denarnico. Seveda ko sem se spomnila da jo pogrešam, je že več ni bilo. Ampak kamere ne lažejo, prišla je policija, fanta so našli in pred kakimi 4 meseci sem dobila domov pravnomočno sodbo, da je obsojen na 1  leto pogojne kazni.
Še vseeno ni enako, če nekaj nekje pozabiš, ali pa izgubiš.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:31:34   
Anonimen
Aja, ko sem že pri moji pozabljivosti. Lani sem na črpalki na pultu pozabila denarnico. Seveda ko sem se spomnila da jo pogrešam, je že več ni bilo. Ampak kamere ne lažejo, prišla je policija, fanta so našli in pred kakimi 4 meseci sem dobila domov pravnomočno sodbo, da je obsojen na 1  leto pogojne kazni.
Še vseeno ni enako, če nekaj nekje pozabiš, ali pa izgubiš.


Verjetno je tretirano enako.
Na pultu pozabim denarnico.
Denarnica mi pade iz žepa na tla. Kje je razlika?




(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:32:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
user posted image user posted image user posted image uf za 60 tisočakov pa bi tudi jaz riskirala in se za ene 14 dni s familijo "skria"  na kakih kanarskih otokih :)

With all due respact, but... za dober denar smo torej vsi pripravljeni krasti. user posted image
Meni je takrat tista gospa na banki rekla, da je to kaznivo in da če ugotovijo kdo ga je vzel, se ga kazensko ovadi.

Jaz se pustim kazensko ovaditi tudi za kakšnega tisočaka manj od zgoraj omenjene vsote. user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:33:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Na pultu pozabim denarnico. Denarnica mi pade iz žepa na tla. Kje je razlika?

Je ni.
V obeh primerih si si sama kriva, da si ostala brez nje. Kaj pa ne paziš na svoje stvari? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:33:36   
Freya88
Kakorkoli ze... denar je moj...:D dokler me ne pridejo iskat;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:34:35   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Kakorkoli ze... denar je moj...:D dokler me ne pridejo iskat;)

Sorry, ampak vmes ga že zapraviš. user posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:34:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

user posted image user posted image user posted image uf za 60 tisočakov pa bi tudi jaz riskirala in se za ene 14 dni s familijo "skria"  na kakih kanarskih otokih :)


No ja, niso to neki bajni zneski. Če si čistilka, so to tvoje plače za ca. 10 let.
Polovico zafrčkaš takoj, polovica zadostuje za 5 let. Od skupaj ca 40 let dela, si tako "rešila" pet let, ali dobrih 12%. Ni baš nešto.

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:35:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Na pultu pozabim denarnico. Denarnica mi pade iz žepa na tla. Kje je razlika?

Je ni.
V obeh primerih si si sama kriva, da si ostala brez nje. Kaj pa ne paziš na svoje stvari? user posted image



Pozabljivost ni krivdni razlog. Enako ne to, da denarnica pade.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:36:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78
user posted image user posted image user posted image uf za 60 tisočakov pa bi tudi jaz riskirala in se za ene 14 dni s familijo "skria"  na kakih kanarskih otokih :)

No ja, niso to neki bajni zneski. Če si čistilka, so to tvoje plače za ca. 10 let. Polovico zafrčkaš takoj, polovica zadostuje za 5 let. Od skupaj ca 40 let dela, si tako "rešila" pet let, ali dobrih 12%. Ni baš nešto.

Poglej še z drugega vidika...
Za ta denar kupiš hišo izven LJ. Nič posebnega sicer, ampak bivalno pa. In nisi rešen 5-ih let dela, temveč 30-ih let kredita (pri čistilkini plači).
Za to se pa že splača riskirati.

Še danes pravim... svaka čast tistim, ki so v LJ oropali SKB.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:36:32   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

Nikol ne bom razumela, zakaj bi naj to bilo kaznivo dejanje:S ma ni mi logicno... sploh:S ce je en tako raztresen, da pozabi edino stvar zaradi katere je sel na bankomat, je to popolnoma njegov problem...! glede na to, da vecina bankomatov piska, ko da ven denar... ne razumem kako lahko pozabite/jo denar?!:S

V glavnem... hocem povedat, da jaz bi denar vzela... in mi je cist ravno za tistega ki ga je pozabil... tako:D


Kaznivo je zato, ker vzameš nekaj kar ni tvoje, torej gre za krajo.
Tudi sama sem pozabila v bankomatu takratnih 30 jurjev. Seveda jih je nekdo vzel...ker smo naslednji dan šli na dopust, nisem imela časa klicarit okoli, ampak ko sem klicala na banko je rekla, da bi pač morali pogledat posnetke in ga poiskat, s tem da vprašanje, če bi se ga/jo dobor videlo na kameri, da bi bil/a prepoznaven. Sploh pa je težko, če ta, ki denar vzame ni dvignil denarja.

Sicer pa dobra primerjava z avtom. Če jaz pustim oz. pozabim ključe v avtu, še ne pomeni da ga lahko nekdo odpelje.


Seveda... ampak ni moj problem da ti pozabis denar... le kako za vraga vam to uspe?! Jaz sem samo povedala, kaj bi naredila jaz... in mi je vseeno za vse raztresene ljudi ki pozabljajo stvari zaradi katerih so tam:S sem ze zgoraj napisala... kako pa se vam nikoli ne naredi da v vrtcu ne pozabite prevzeti otrok?:)
Jaz vem da je kaznivo to, ampak ne bi smelo biti...! Ce pozabis, pozabis... js sem pa nasla:) me prav zanima, koliko od vas je kdaj naslo denar na tleh in ga neslo na policijo...! in tisti ki ga niste, je to zato ker ste bli prepricani, da se lastnik ne bo nasel, ali zato ker veste da tam `ni´ kamer?

Anyways... ce boste pred mano na bankomatu pustili denar... je moj:D


Je vseeno razlika, če denar najdeš na cesti, ker dvomim, da se bo lastnik spomnil kje ga je izgubil. Sicer pa upam in ti prav privoščim, da bo nekdo pred tabo pustil denar na bankomatu, pa bomo potem videli, če se boš na policiji tako širokoustila, češ kaj so pa tak nemarni, da pozabijo denar.
Aja...pa primerjati denar in otroka user posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:36:49   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88
Kakorkoli ze... denar je moj...:D dokler me ne pridejo iskat;)

Sorry, ampak vmes ga že zapraviš. user posted image



Kaj ves... moj pujsek je ze dolgo lacen:D

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Najden denar na bankomatu
2.11.2010 20:37:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Na pultu pozabim denarnico. Denarnica mi pade iz žepa na tla. Kje je razlika?

Je ni.
V obeh primerih si si sama kriva, da si ostala brez nje. Kaj pa ne paziš na svoje stvari? user posted image

Pozabljivost ni krivdni razlog. Enako ne to, da denarnica pade.

Kazensko gledano pozabljivost res ni kazniva, ampak kdo je brez denarnice - ti, ki si jo izgubila ali jaz, ki sem jo našla? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?