|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 13:49:08   
november2010
hej hej!

Čestitke vsem novim mamicam!
Vsem pa, ki še čakate... sej bo :) prej ali slej.... pa uživajte v vaših trebuščkih :)

Jaz sploh ne morem verjet, da prejšnji teden takle čas se mi še sploh ni sanjalo, da bom še isti dan imela malo štručko v naročju...

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 14:33:41   
miya84
Čestitke vsem novim mamicam user posted image .

Jst pa še kr čakam...še kr nč noče bit,tok sm že nestrpna in tečna,neučakana...še katera? user posted image

A ste slišale,Natalija Verboten je rodila 12.11.2010,kok ma fajn datum user posted image .

ČAJ za dojenje-jst sm kupila od Hip Natural instant čajček, čist naraven,mislim da je ok čaj.

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 14:40:18   
flik
Čestitke vsem novim mamicam user posted image user posted image user posted image , lepo cartajte svoje user posted image !!!

Rok sem imela včeraj, a sem še vedno v 1 kosu. Včeraj sem imela spet pregled + CTG, pa se še nič kaj ni dogajalo, tako da sva se z gin. zmenila, da se vidiva v pon. No, če ne pride kaj vmes, kaka hitra pot v Rim pa to user posted image user posted image . A zaenkrat tudi danes še nič ne kaže.

Pa tako sem bila prepričana, da bo prej, tako kot prvič. Na, pa imam user posted image . Torej, počakajmo na dan d.

Srečno vsem!

(odgovor članu miya84)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 15:18:26   
nadinne
Dan.

Uf...sem se pa namatrala sedaj z branjem...me 1 dan ni gor pa sem rabila celo uro da sem prebrala vse...no ja bolj sem preletela vse.

ČESTITKE VSEM NOVIM MAMICAM IN BEBIJEM!  user posted image user posted image user posted image

Pa kot vidim vas kar nekaj matra neko šraufanje in zvijanje...he he, bo spet kmalu veliko novičk user posted image

No mene nič ne daje...se prav fino počutim...edino joški so ratali grozn občutljivi...pa teče tud fejst ven. Lulat me pa itak skoz tišči...nimam kaj user posted image

No v petek sem imela zadnji pregled pri svoji g...mi je zaželela srečno user posted image Me je skor na rit vrglo, ker sem dojela da zej bo pa res šlo počas zares user posted image Me kr stisne v želodcu...ker meni se nikamor ne mudi user posted image Vglavnem ctg ni nič pokazal...tud enega mini popadka ne, še user posted image je bil bolj ali manj pri miru, je bil pač zaspan kot mamica user posted image Tako da sem dobila npotnico za pregled v P...sem potem klicala v Kranj da sem se naročila...tako da moram v ponedeljek po 10h pridt na ctg, potem me pa mogoče pogleda še kak ginekolog. nov2010...ti maš tud v pon ctg a ne? Kdaj pa...se srečava mogoče? Aja, pa še rekli so mi, da če do petka ne rodim, da mi v petek potem naredijo amnioskopijo, ki bo sledila na 3 dni dokler ne rodim oz. mi sprožijo porod, če bo zelena plodovnica. Kako izgleda amnioskopija? Mi ni preveč všeč tole...namreč mene ni noben tam spodaj gledal že od aprila! Pomoje se mi je že vse zarastlo user posted image No ja...bodo vsaj naredil predor za rojstvo user posted image

Sem pa danes naredila izlet v Lj...sva šla v chicco trgovino z vozičkom, da smo probali kaj je narobe z najino košaro, da se skoraj ne da sneti...ja znucana je, pa se zatika. Tak da sva naročila novo košaro, ampak samo lupino, torej plastiko, vse prevleke bodo najine...tako da naju pride vse skup en drobiž user posted image Pa še ne bom Švarci ratala ko bom košaro hotla snet...če mi to sploh uspe user posted image Tako da novo košaro pričakujeva v ponedeljek ali torek...bo šel moj iskat, potem oblečeva vse prevleke gor in pol je pa res vse nared za user posted image ME HAPPY user posted image user posted image user posted image

Nič...se mi je ena žehta ravno oprala...potem moram pa spet it mojega naučit kako se da prat pisano perilo...da ne bo panike če bom jaz slučajno kaj dlje v P...da ne bo nag hodil naokoli user posted image

Srečno vsem ki greste v rim!

aja...zej moram pa še ctrl+c user posted image

(odgovor članu flik)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 15:41:10   
Renesme**
čaj za dojenje- tudi jaz pijem od Hippa v granulah, pa še bebe čaj in gozdne sadeže in kompot pa vodo...

široko povijanje- kao ni potrebno, samo patronažna je pa rekla naj rajši kar dam še tisto plenico spodaj...pa sem ugotovila, da mi je zdaj še lažje tisto povijalno čez dajat- je vse bolj kompaktno

popek- nam je v četrtek odpadel, pa sem mislila, da še ne bo, ker je patronažna v sredo rekla, da zna še trajat...ampak zdaj pa skoz tisto kri brišem, ker mu notri še rosiuser posted image - sej drugega tako ne morem, ali kajuser posted image
 
lottyka- 7cm, no potem si samo še za finiš prišla v porodnišnico- superuser posted image
 

(odgovor članu nadinne)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 16:38:02   
Hator
IZVIRNO SPOROČILO: Valentina85

Čestitam Hator za punčko Majo! user posted image user posted image

Nazadnje vem, da si govorila da boš rodila v Postojni, zato me zanima kako je bilo, so obiski res omejeni in če je potrebno imeti kej posebnega s sabo al če tam dobiš kar rabiš in je to dovolj (razne potrebščine-vložki,...)

Punce, srečno pot če katera zavije za Rim!!!



Ja, sem rodila v PO, spet zelo zadovoljna, sploh z osebjem v porodni sobi, super res!!!
Od stvari dobiš tam spalno srajco (tudi 2x na dan svežo, če rabiš), prav tako brisače, en paket vložkov vir 80 in 3 mrežaste hlačke. Copate-priporočam plastične, ker po tuših pušča-prineseš svojo in seveda stvari za osebno higieno. Pa potem vložke in hlačke, ko ti teh zmanjka. Jaz sem na začetku porabila en paket na dan. Za jest ne rabiš nič, ker je tam fulllll in tudi dobro. Pa tudi za pit imaš skoz na voljo čaj, vodo, mleko 2x na dan. V sobi so tudi skoz piškoti petite, prepečenec.

Glede obiskov-so zelo strogi, tako da samo oče otroka in sorojenci, če so zdravi. Če bodo prišli starši, jih bodo obrnili, tako da jim že vnaprej povej, naj ne hodijo. Razsaja preveč virusov in je bolje tako.



(odgovor članu Valentina85)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 17:00:13   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: Hator

IZVIRNO SPOROČILO: Valentina85

Čestitam Hator za punčko Majo! user posted image user posted image

Nazadnje vem, da si govorila da boš rodila v Postojni, zato me zanima kako je bilo, so obiski res omejeni in če je potrebno imeti kej posebnega s sabo al če tam dobiš kar rabiš in je to dovolj (razne potrebščine-vložki,...)

Punce, srečno pot če katera zavije za Rim!!!



Ja, sem rodila v PO, spet zelo zadovoljna, sploh z osebjem v porodni sobi, super res!!!
Od stvari dobiš tam spalno srajco (tudi 2x na dan svežo, če rabiš), prav tako brisače, en paket vložkov vir 80 in 3 mrežaste hlačke. Copate-priporočam plastične, ker po tuših pušča-prineseš svojo in seveda stvari za osebno higieno. Pa potem vložke in hlačke, ko ti teh zmanjka. Jaz sem na začetku porabila en paket na dan. Za jest ne rabiš nič, ker je tam fulllll in tudi dobro. Pa tudi za pit imaš skoz na voljo čaj, vodo, mleko 2x na dan. V sobi so tudi skoz piškoti petite, prepečenec.

Glede obiskov-so zelo strogi, tako da samo oče otroka in sorojenci, če so zdravi. Če bodo prišli starši, jih bodo obrnili, tako da jim že vnaprej povej, naj ne hodijo. Razsaja preveč virusov in je bolje tako.





pol je pa PO še bolj škrta od LJ kar se tiče vložkov in gatk. v LJ sicer ne dobiš vir ampak ene druge,samo jih je 40,meni so zadostvolae za dva dni,pa baje če rečeš jih dobiš,nism pa probala.Gatke pa 2x na dan dobiš če jih redno rabiš.isto velja za halje in brisače...

ja no edin za jest piškotov pa ni. ampak dobiš vedno malco pri glavnem obroku tko da je blo meni za jest itak preveč.za pit majo pa v LJ isto.

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 17:22:40   
pajac
40 vloškov 2 dni... to je 0.8 vložka na vsako uro bivanja, pa recimo da ene 4 ure na dan prespiš in pač takrat ne menjaš je to 1 vložek na uro..., a je res toliko potrebno, ali ste imele po 2 vložka?.. No nekako sem si predstavljala da kak 2-3 ure zdržijo...user posted image

Pri nas popolno zatišje.. spekla pecivo, obiski tik pred vrati...

se tipkamo kasneje....


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 17:30:42   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: pajac

40 vloškov 2 dni... to je 0.8 vložka na vsako uro bivanja, pa recimo da ene 4 ure na dan prespiš in pač takrat ne menjaš je to 1 vložek na uro..., a je res toliko potrebno, ali ste imele po 2 vložka?.. No nekako sem si predstavljala da kak 2-3 ure zdržijo...user posted image

Pri nas popolno zatišje.. spekla pecivo, obiski tik pred vrati...

se tipkamo kasneje....



ti vložki so dobri samo, če nisi šivan, so navadni z zakrilci, nič kaj mehki, jaz sem jih domov prinesla....sem jih pa dajala pod vložek Vir80, da ni kaj skozi prišlo....

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 17:49:10   
ječi12
ne nobenih krilc nimajo te vložki v lj. punce so jih mele tut za šive.
pajac ful so tanjši od vir,js sm si prvi dan dajala po 3,drugi pa po dva...

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 17:57:15   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

ne nobenih krilc nimajo te vložki v lj. punce so jih mele tut za šive.
pajac ful so tanjši od vir,js sm si prvi dan dajala po 3,drugi pa po dva...


ja prav imaš, ne vem kje sem jaz krilca videlauser posted image

uporabni so, ampak Vir so bolj udobni, še boljši so bili pa tisti vatiranci...škoda k sem jih imela samo 5...če ne drugega me ni skrbelo a bo kje kaj čez prišlouser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 18:01:14   
naša beba
Jaz si bom s sabo vzela en paket navadnih vložkov (Cathrine). Tega bom dala direkt na hlačke, pol pa Vir al pa vatirance, karkoli bodo že imeli navrh. Ker mislim, da ti bolnišnični in Vir vložki nimajo kake take podlage za zadrževanje krvi, ker niso nič "plastični"
Bom kupla nočno varianto seveda, da so čim bolj dolgi... upam pa, da me ne bo zaradi tega kaj žulilo... sploh, če bo kaj šiv...
No, bomo vidli, vsaj plan je v glavnem tak, da me ne bi res pri vsakem koraku al pa obračanju na postli skrbelo a mi je že kaj prišlo skozi...user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 18:15:57   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: Renesme**

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

ne nobenih krilc nimajo te vložki v lj. punce so jih mele tut za šive.
pajac ful so tanjši od vir,js sm si prvi dan dajala po 3,drugi pa po dva...


ja prav imaš, ne vem kje sem jaz krilca videlauser posted image

uporabni so, ampak Vir so bolj udobni, še boljši so bili pa tisti vatiranci...škoda k sem jih imela samo 5...če ne drugega me ni skrbelo a bo kje kaj čez prišlouser posted image


user posted image  sm študirala če sm jih pa js vsakič spregledala...
ja vir so zakon,jih mam js tut zdj doma. drugač so pa res vatiranci ok,sam zdj ne več k ni tok hudo user posted image  mam pa še vir nature,to so tut super,sam niso za šive...

punce jutri bomo stari 6 dni,a bi šli lahko ven ane? popoldan ko bo topleje in jasno,pa ga napokam in dam v košaro? če gremo za pou urce bo ok ane?

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 18:18:55   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: naša beba

Jaz si bom s sabo vzela en paket navadnih vložkov (Cathrine). Tega bom dala direkt na hlačke, pol pa Vir al pa vatirance, karkoli bodo že imeli navrh. Ker mislim, da ti bolnišnični in Vir vložki nimajo kake take podlage za zadrževanje krvi, ker niso nič "plastični"
Bom kupla nočno varianto seveda, da so čim bolj dolgi... upam pa, da me ne bo zaradi tega kaj žulilo... sploh, če bo kaj šiv...
No, bomo vidli, vsaj plan je v glavnem tak, da me ne bi res pri vsakem koraku al pa obračanju na postli skrbelo a mi je že kaj prišlo skozi...user posted image


to da ti bo čez pršlo te bo itak skrbelo user posted image  pa če ti rata da ti ne bo,pol super,meni ni user posted image  drugač pa če nisi šivan ni tolk problem kere vložke maš,če pa si,pa tisti plastični niso ok tut spodi ne,ker ne dihajo in lih zato morjo bit te virovi k so bombažni da rana diha in se celi.tko da js jih nebi mela če bi bla šivana,vsaj 3 tedne ne dokler šivi ne grejo. drugače pa najbrž ni tok problem če tebe nebi motilo. js dam zdj 1 vir vložek pa je čisto  ok če si jih menjam na 2-3 ure...

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 18:34:57   
naša beba

IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

IZVIRNO SPOROČILO: naša beba

Jaz si bom s sabo vzela en paket navadnih vložkov (Cathrine). Tega bom dala direkt na hlačke, pol pa Vir al pa vatirance, karkoli bodo že imeli navrh. Ker mislim, da ti bolnišnični in Vir vložki nimajo kake take podlage za zadrževanje krvi, ker niso nič "plastični"
Bom kupla nočno varianto seveda, da so čim bolj dolgi... upam pa, da me ne bo zaradi tega kaj žulilo... sploh, če bo kaj šiv...
No, bomo vidli, vsaj plan je v glavnem tak, da me ne bi res pri vsakem koraku al pa obračanju na postli skrbelo a mi je že kaj prišlo skozi...user posted image


to da ti bo čez pršlo te bo itak skrbelo user posted image  pa če ti rata da ti ne bo,pol super,meni ni user posted image  drugač pa če nisi šivan ni tolk problem kere vložke maš,če pa si,pa tisti plastični niso ok tut spodi ne,ker ne dihajo in lih zato morjo bit te virovi k so bombažni da rana diha in se celi.tko da js jih nebi mela če bi bla šivana,vsaj 3 tedne ne dokler šivi ne grejo. drugače pa najbrž ni tok problem če tebe nebi motilo. js dam zdj 1 vir vložek pa je čisto  ok če si jih menjam na 2-3 ure...


aaaaaa, ja seveda, saj maš prav... vsa fora je v dihanju rane...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 18:47:14   
kapesanta
VLOŽKI - jaz imam spakirane kar TENA nočne vložke - za inkotenco - jih uporabljam prve dni ponoči za spodnji vložek pri menstri, ker mi je drugače vedno priteklo zadaj in spredaj preko nočnih vložkov. Čez bom dala pa po dva VIR80, se je pri Roku obneslo - se mi tudi rana ni nič frišala, ker je lepo pivnalo - edin vroče je blo, ker je bilo tako debelo, pa še poleti. Bomo vidli kako bo zdaj - jaz še vedno upam da ne bom rezana in bo lažje user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 18:48:18   
Destiny86
En lep pozdrav vsem user posted image in čestitke vsem mamicam in njihovim user posted image  
Že dolgo časa se nisem nič oglasila in medtem sem postala mamica čudovitemu fantkuuser posted image
V ponedeljek 8.11. je mamico in očka ob 11.43 razveselil Rene, velik 50 cm in težek 3240 g.
Vse je potekalo tako hitro, da še sedaj ne dojamem, zjutraj ob 7h sem šla na ctg, ki ni kazal nobenih popadkov, tako, da sem bila 100%, da se vrnemo domov. Potem me pregleda še ginekolog in mi reče, da sem že 3 cm odprta in da naj grem kr gor se pripravit za porod, ker bomo to po hitrem postopku uredili. Mislim, da sem v trenutku postala bela ko stena. Moj me je čakal zunaj in mi že reče kaj greva in jaz njemu " Ja, rodit." Ob 9h sem bila v porodni sobi, z mojim še se hecava, da preženem napetost, nakar mi babica da umetne popadke, ker svojih nisem imela. Popadki so se začeli tako hitro stopnjevat, da me je kr potegnilo noter, na 10, 5, 2 min, vedno bolj me boli ko sam user posted image , ko babica omeni, da naj bi bli fertik tam do ene 19h si mislim, da bi pa mogoče raje vzela epiduralno, ker take bolečine ne bom zdržala niti uro več. Pol me pregleda in reče, ja saj ste odprta že 7 sm, to pa bo hitreje kot sem si mislila in jaz samo "Hvala bogu!", v tem trenutku že diham kot konj. Pol pa se je vse tako hitro odvilo, en dva in naš fantiček je bil že zunaj, lep ko sonce. Sem se pa full raztrgala, že samo šivanje me je bolelo, da sem videla zvezde, še sedaj ne morem sedet, hodim komaj komaj, ampak ko pogledam mojega sončka se mi zdi, da sem v nebesih, vredno vsake bolečine.
No to je moja porodna zgodba, polovico stvari se sploh ne spomnem, ker je šlo vse tako hitro, sem pa full zadovoljna in hvaležna vsemu osebju porodnišnice Postojna, ker je bilo res super, zelo prijazni, same pozitivne izkušnje skratkauser posted image
Sedaj pa že dva dni uživamo doma v novem življenju v troje, Rene je pridkan in tudi js počasi prihajam k sebiuser posted image
Pa sem se razpisala, sedaj pa si grem naredit večerjo, dokler mali korenjak še sladko sanjauser posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 18:54:13   
lottyka
Vidim da je debata o vložkih. Jaz sem tiste iz P prinesla domov, bom uporabila za kasneje. Jaz sem probala enkrat dati noter Vir80 pa se mi je po pol ure prilimal gor, tako da sem ga mogla pod tušom močit, da sem ga dobila dol. Tako da jaz sem še danes 15 dni po porodu na vatirancih. Ti so zakon, sploh če si šivan. Imam pa namen kasneje ko čišča ne bo več tako močna oz. ko bom prišla do tega da bom lahko sedela menjati na Vir80 in Vir nature, ker jih imam tud doma, da porabim. Ampak zaenkrat si ne predstavljam drugega kot te ki jih imam. Mi pa nikoli ni prišlo čez, ne glede na to koliko se je ulilo ven.

ječi lahko greste ven, če se dobro počutiš ni ovir. Meni je patronažna svetovala da začnemo z pol ure in potem podaljšujemo. Mi smo šli šele ta teden, ker prej jaz nisem bila v stanju niti do vhodnih vrat pridet, kaj šele ven, drugače bi začeli prej.

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 18:55:38   
kapesanta
Čestitke DESTINY86 user posted image user posted image user posted image
upam da se rana hitro zaraste in neha boleti.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Destiny86)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 19:00:28   
philadelphia
Čestitke destiny86 user posted image user posted image , lepo se cartajte! Lepo ime user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 19:12:50   
bik
Pozdravljene user posted image

Se vam končno malo javljam, hvala vsem za čestitke.

Porod je trajal celih 21 ur user posted image  v Kranju. Ob 1h mi je oddtekla voda, sva šla v porodnišnico, popadki na 8 minut, odprta 1-2cm user posted image
So me namestili v sobo, user posted image  pa je moral domov in čakati, da ga pokličem ko bom čisto odprta. Ob 11h popadki na 1-2 minute, odprta spet samo 2cm!
Spet nazaj v sobo, cel dan nisem smela nič jest sem bila sestradana. Ob 14h sem imela spet ctg, popadki na 1 minuto, odprta samo 2cm, so me poslali počivati v porodno sobo, (vse porodne sobe so bile cel dan zapolnjene, zato nas je veliko čakalo) ob 18h sem bila malo bolj odprta, sem poklicala mojega, šla na klistir in nazaj v porodno sobo. Tam sva čakala do 21:30, ko so ugotovili, da sem se končno odprla 8cm. Potem se je začelo, jaz sem bila že čisto izmučena, 2 dni nič spala nič jedla - groza. Ob 22:08 pa je naša user posted image user posted image  Alia, končno prikukala na svet. Malo je bilo zapletov, saj je imela plodovnico v pljučih, 2 dni je bila na kisiku in na antibiotiku. Jaz sem dobila 4 šive - še vedno pečejo user posted image . V torek pa sva lahko odšli domov user posted image . Zdaj se samo še crkljamo - je zelo pridna, lepo se dojiva in vse je ok user posted image user posted image !

To je bil kljub dolgem in napornem porodu najlepši dan v mojem življenju, bi šla takoj še enkratuser posted image

Nič ni lepšega kot ta zakladek. Punce pogumnouser posted image !



(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 19:16:04   
ječi12
u destiny vaš Rene je našega Gala prehitel za 20minutuser posted image  ČESTITKE!!!!!
 
library hvala! bomo šli!

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 19:37:42   
simonmojca
Destiny86 ČESTITKE za fantka
 

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 19:42:59   
malajka84
user posted image user posted image čestitke destiny86user posted image user posted image

kaj pa acegirl?? nič se ne oglasi danes? je javla kej? je rodila al ja?:)sm firbec, no če ne prej bom jutr vidla, ko je ne bo na CTG-ju k mava isto uro:)

no mene zateguje že cel dan spet, je mende čistilna pomagala...sva z mojim na najno obletnico mela posebno praznovanje:) čiščenje kuhinjskih omar, sma zmetala stran en kup posode, k še vedla nisva d jo mava:)mal je blo treba popucat:)

vložki
...kere zdej je treba vzet? sam vir80 niso ok, gre skos? al kako je s tem??povejte, kr js si ne predsatvlam kok je tega...pa skos kaj gre, d ne bom pol brez, vir80 sm si zapakirala..če je še kere treba gremo pa še hitr nabavit;)

Lepo noč vsem....

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 19:48:04   
simonmojca
user posted image
user posted image


user posted image


___________________________________________________________________

 
 
16.10.2010
 user posted image novembrska (PDP 13.11.2010)  user posted image HANA, 2900g, 51cm

19.10.2010
  user posted image emma83 (PDP 8.11.2010) user posted image LIAM, 2805g, 50cm
 
20.10.2010
user posted image  melca87 (PDP 23.11.2010) user posted image DAVID, 2640g, 49cm
 
22.10.2010
  user posted image malaneli (PDP 3.11.2010)  user posted image NELI, 2900g, 48,5cm
user posted image pikizenc  (PDP 12.11.2010) user posted image JAŠ, 2720g, 49cm

25.10.2010

  user posted image daya (PDP 4.11.2010) user posted image LEON, 4420g, 57cm
user posted image  Bela01 (PDP 5.11.2010) user posted image  VITA, 2940g, 50cm

28.10.2010
  user posted image phelps (PDP 2.11.2010)  user posted image NEŽA, 4030g, 53cm

29.10.2010

  user posted image lottyka (PDP 2.11.2010) user posted image ŽAN, 3380g, 53cm

30.10.2010

  user posted image majabar (PDP 29.10.2010) user posted image LUCIAN MAI, 2900g, 44cm
user posted image  Tory78 (PDP 02.11.2010) user posted image SVIT, 3500g, 51cm
 
31.10.2010
   user posted image tejci1981 (PDP 3.11.2010) user posted image LEON, 3200g, 51cm
 
02.11.2010
user posted image  nejka000 (PDP 7.11.2010) user posted image  ZOJA, 3980g, 52cm
 
03.11.2010
user posted image  zori82 (PDP 3.11.2010) user posted image  NIJA, 3190g, 49cm
 
05.11.2010
  user posted image Urshy78 (PDP 28.10.2010)  user posted image TIAN, 3585g, 52cm
user posted image  bik (PDP 07.11.2010)  user posted image   ALIA, 3420g, 51cm
 user posted image aleunam (PDP 01.11.2010)  user posted image MARK, 3800g, 55cm 
user posted image renesme** (PDP 05.11.2010)  user posted image BASTIAN, 3020g, 49cm
 
06.11.2010
user posted image  bejo2010 (PDP 04.11.2010) user posted image   AJŠA, 4240g, 52cm
user posted image  november2010 (PDP 18.11.2010)  user posted image ADAM, 3400g, 52cm
 
08.11.2010
   user posted image ječi12 (PDP 12.11.2010) user posted image GAL, 3060g, 51cm
user posted image   Hator (PDP 22.11.2010) user posted image   MAJA, ?g, ?cm
 user posted image Destinyi86 (PDP 15.11.2010) user posted image RENE, 3240g, 50cm
 
09.11.2010
   user posted image bucka13 (PDP 13.11.2010)  user posted image    ?, 3090g, 49cm
user posted image  aluap (PDP 30.11.2010) user posted image  MOJCA, 2625g, 49cm,
in user posted image AMBROŽ, 2220g, 47cm 

11.11.2010
   user posted image Soncchhek (PDP 21.11.2010) user posted image MAX, 2930g, 48cm
user posted image   ljubljana (PDP 15.11.2010) user posted image   ZARJA, 3890g, 54cm
 
 
user posted image

 

user posted image        user posted image      user posted image user posted image






Telefonska za sporočanje: 040 626 146 (november2010) - pa obvezno RR nick zraven napisat.
za sporočanje tudi 041 439 567 (simonmojca)


< Sporočilo je popravil simonmojca -- 13.11.2010 20:01:22 >

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?