|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 19:57:22   
Majchi
Destiny86, čestitke za fantka!user posted image user posted image user posted image

Ječi, po mojem greste komot ven. Jaz sem šla pri Lani 7. dan. Sicer je bil maj in toplo, mal boljši vreme k zdej, pa vseen.

Mene samo sramna kost boli in občasno križ. Vse ostalo ok. Očitno ta vikend ne bo. Kakor hočeuser posted image .

Grem tamalo do konca zrihtat.

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 19:57:25   
kapesanta
IZVIRNO SPOROČILO: malajka84
vložki...kere zdej je treba vzet? sam vir80 niso ok, gre skos? al kako je s tem??povejte, kr js si ne predsatvlam kok je tega...pa skos kaj gre, d ne bom pol brez, vir80 sm si zapakirala..če je še kere treba gremo pa še hitr nabavit;)


Vir 80 nimajo nobene plastične folije not in gre lahko skoz - sej čez dan je OK, sam ponoči se mi pa zdi bolje, če je spodaj še kaj, kar ne prepusti - sploh pol doma, v bolnici bojo že popucal user posted image

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 19:59:30   
Majchi
Jaz bom imela prve dni te vatirance, doma pa vir 80. Če bo pa hudo, bom pa še dokupila vatirance, ampak za prve 3 dni v P jih imam dovolj.

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 20:01:02   
sara pia
Destiny 86 - čestitke za Rene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 20:28:50   
november2010
ječi - jaz tud mislim, da greš kamot ven, mi smo bili danes že zunaj (se pravi star 1 teden), nam je patronažna sama rekla, da naj greva ven... bili smo pa cca 15 min.... jutri pa spet, za malo dlje. Jaz sem itak mnenja, da če je z otrokom seveda vse ok, da svež zrak samo koristi in da je treba vsako priložnost izkoristit, da se gre ven na zrak...

tiste, ki ste že rodile in imate doma že otročke.... kako kaj sfolgate? Jaz moram rečt, da sem pričakovala, da bo lažje šlo, ampak je kar kriza.... se vidi, da je na malega nov družinski član zelo vplival, čeprav smo se ful pogovarjali okol tega, ampak kaj pa je drugega za pričakovat od 4 letnika... pa skrbim, da se mu posvečava in vse, ampak je še vseen težko....
Danes npr, ko smo šli ven, je mali ves čas sam tečnaril da bi se on tud v vozu vozil ... en kp enga joka in pregovarjanja.

(odgovor članu sara pia)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 21:05:13   
pajac
Čestitke novim novemberčkom user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas nič novega, razen da smo pecivo pospravili v želodce, da je zbolel tudi mož, pa da smo imeli obiske.. jaz??? brez sprememb user posted image Danes zjutraj so bili popadki na cca 15 minut, ampak ne tako hudi, da bi šla v P, se mi pa ne mudi, da bi mi forsirali, če ni še samo pripravljeno.. čimbolj odprta pridem boljše bo...(no upam, da se odpiram, ko tako boli user posted image )

Zdaj stanovanje nazaj v prvotnem stanju, bašem se z večerjo in grem počasi pred TV..

November2010, kolikor sem spremljala novemberke, so imele precej težav s ta starejšimi.. vsaj nekatere.. je pa verjetno od otroka odvisno.. .Problem je tudi v tem, da smo mame pač naenkrat tudi od koga drugega... Mi smo imeli zadnjič show in dretje v garaži, ko je hotel domov vozit košek, pa mu ga moj ni dovolil.. No pol sva se midva zmenila in sta vozila skupaj, pa dogovorila sva se s Petrom, da ga bo lahko sam malo vozil po stanovanju.. Zaenkrat je zadostovalo.. Imava pa z mojim plan (upam, da se bo obnesel), da bom določen čas samo Petrova in to tudi takrat, ko bo dojenček buden, da dobi občutek, da me ni ukradel in da sem njegova samo ko user posted image spi.. Bomo videli...
Držim pesti, da se bo hiter vnesel.. veliko pogovora in nežnosti, seveda pa tudi ne spustit vseh zavor, ker radi izkoristijo..user posted image user posted image


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 21:32:44   
Renesme**
starejši otroci- no sej je pridna, ampak brez problemov pa tudi ne gre...najhuje je ko nima nobenega občutka in bi se kar vrgla nanj...npr. prileti iz kje in direkt v košaro, pa k se na kavču sklanja k njemu v košaro še sama skor cela noter pade....ah, pol smo pa hude mame....pri previjanju mu mora ona pajaca odpet, ko je rekla, da ga bo umivala, sem jo pa po BabyBorna poslala in je njega umivalauser posted image
se mi zdi, da se ji zdaj 5x bolj posvečam kot prej pa še kar tečnari....zelo veliko imamo objemanja in lupčkanja...danes me je prosila, če jo zdaj lahko dvignem in stisnem...o madona, pomoje ima ene 3kg več kar sem jo nazadnje dvignila, ali sem pa tolk nenavajena zdej k je mali čist lahekuser posted image ...vglavnem pestro
Moj se ji pa tudi posveča 100/h, hodita skupaj v trgovino, rišeta, pišeta, kuhata....danes je šla k mojim (je sama hotela, ampak ko je bil čas za odhod je kar mal premišljevala...pol je rekla, da ja da gre ampak rabi lupčka...
Sej če ne bi bilo problemov pa ne bi bilo normalno....

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 21:36:52   
Renesme**
Jaz imam drug problem- počutim se super glede na dane razmere- nespanje-ampak si sploh ne znam predstavljat, da bo kdaj lažje, se mi zdi, da imam toliko dela z obema, da sploh ne vem kako bi bilo lahko drugače...ah sem zakomplicirala
recimo cel projekt se mi zdi že da bi šli na sprehoduser posted image ...je pa res, da me mal tile tableti za pritisk zaje.bavajo....sem po njih kar zaspana in bi lahko skoz spala....pa sem že samo na 2 tabletah od 6 /dan s katerimi sem prišla iz P.

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 21:38:14   
Majchi
November2010, mi smo Lani mogli dat košaro od vozička za njene dojenčke. Prav tako lupinco in ležalnik. Košek, kjer bo mali spal čez dan, mora biti v njeni sobi in je bil nekaj časa poln njenih igrač. Šele prejšnji teden smo vse skupaj malo preprali in zares naštimali za bratca in je dovolila.
Prejšnji vikend sta z očijem skupaj sestavila posteljco. Midve skoz gledava slike, kako je ta posteljca bila njena, in ker je zdaj ne rabi, jo bo imel bratec. In podobno za vse stvari... Ravno ta teden sva iz posteljce snele črke L A N A, jih nalepile na vrata njene sobe in kupile nove črke za na posteljco.
Z očijem sta šla kupit darilo, ki ga bo dojenčku prinesla v P, sama je izbrala podlogo (barvo) za na previjalno, ipd.
Skušava jo čimbolj vključevat, predvsem pa ji skoz kažem slike, da smo vse enako naredili in zrihtali njej. Kako pa bo, ko bo mali dejansko prišel na svet, pa ne vem. Upam na najboljše, verjamem pa, da bo tud kakšen problem. In ko bo, boš ti že veteranka, in boš ti nam povedala, kaj in kako najuser posted image .

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 22:06:32   
ječi12
starejši otročki naša je stara dobre 2,5. lubosumja ne kaže,res je da prileti in se nasloni na malega da se mi revež zasmili,ampak ji gre lepo in vsak dan bolje. drugače pa ker mali samo je in spi nimam težav da nebi bila z njo. če je buden,dons je recimo bil,pa ati prime da lahko midve kej počneva. jutri ko bomo šli na sprehod bo ziher težava okol vozička,ampak mamo baby board in bo itak se loh vozila na njem. ma izpade kot normalno tolk stari otročki,ampak se pač zmenimo,nekje pač ni popuščanja,to je pri spanju pri nas največji podvig. čeporu mali spi v svoji pojstlici in ga vidi,ona noče spat v svoji. in potem mamo težavo ker je jok...no zdj je po eni uri šele mir,ker sva jo pač vedno odnesla v pojstlo,ji povedala da jo mava rada,ampak da vsak spi v svoji pojstli,in trenutno je tišina...juhu,vsak dan bo lažje kar se spanja tiče.
kar se pa dela z dvema tiče bo pa vsak dan težje,ampak to smo hotle ane user posted image  js pravim da 2 leti bo tko,pol bo pa že super...

v pondeljek damo malo v vrtec pa bomo vidli kako bo,ker bo vedla da je bratec doma,ampak zanjo je bolje tko,ker doma z nami se ji bo še strgalo od dolgčasa,sploh dokler mami nima kondicije.....

aja še to sm hotla.absolutno si bom prvoščla čas z malo....bova šle kam na kšn sok,v trgovino,v kino ipd...bo že ati 3 ure sam z malim,mleko bo pa tut mel.pa tut sama bom šla kdaj...to use še pride.samo zdele je res mali odvisen samo od mene in crkljanja tko da še ne morem it...ampak mislm da k bojo v LJ štanti da ne bo težav da bi šla malo od doma user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 23:19:34   
novemberska

Dober večer punce!

Hana spi, oči dela, jaz sem pa malo na računalniku. Naša mala punčka je tko pridna, da nimam res nobenega pretiranega dela z njo. Joka skoraj nič, le ko je lačna, pa še takrat ne joka ampak se samo malo zadere. Se mi pa zdi da je zelo ješča, dojive se približno na 2-2,5 urce. A tudi vaši tolko jejo?
Kar se tiče vložkov v P. Jaz sem uporabljala tiste njihove in mi je samo enkrat malo prišlo čez. Sem jih pa mela tistih 40 za približno 2 dni, mogoče 3...hmm ne spomnim se več. Doma sem pa pol uporabljala Vir nature in so mi bli super.

Lottyka tudi jaz sem dva dni nazaj kupila plenice iz mullerja in so mi katastrofa. Skoz mi prepuščajo in to ne samo lulanje ampak so mi danes ponoči prepustili tudi kakanje. Tko da sem jo mogla skoz preoblačit in sem tako kot ti porabla vse pajackeuser posted image . No sem danes šla iskat pamperske s katerimi sem bila super zadovoljna, ker tudi če jo nisem previla 6urc (ponoči) mi nikoli niso spustile nič. Tko da zaenkrat bom na pamperskih, pol pa bom probala še DM-ove in Hoferjeve.

Kar se pa tiče tetra plenic, sem jih pa tudi jaz na začetku nenormalno dosti porabila, ker se je mala skoz polulala med previjanjemuser posted image user posted image user posted image ,zgleda vsem isto paše. Tko da sem zdaj nabavila podlogo za previjanje za enkratno uporabo in mi je fajn. Jih pa kupujem v leclerku, ker so tam daleč najcenejše.

Mi smo šli na sprehod, ko je bila Hana stara 10 dni, bi pa sigurno šli že kakšen dan prej če bi bilo lepše vreme. Zdaj sve pa vsak dan po dve urci zunaj in naša bejba zelo uživa.

Drugače pa uživa tudi v kopanju, kar ne morem verjet katero veselje je to. Premišljujem da bi kupila čebriček za kopanje, ker se mi zdi da v njem pa sploh uživajo. A ga katera ma? Ga priporočate tiste,ki ga mate??


Hator, Destinyi86, Alup, Ljubljana, čestitke za vaše sončke...vsem želim čim hitrejše okrevanje in velik crkljanjauser posted image user posted image user posted image

No zdaj pa grem počasi spančkat...lepo se mejte pa srečno tistim ki se odločite da greste v Rim.

Nočko

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Novemberke 2010 III. del
13.11.2010 23:53:56   
severnica77
Destiny86 -čestitke!
user posted image
Res vas je lepo brati, ko se takole cartate, dojite, kopate ... Ene uživate že skoraj mesec user posted image . No, saj bomo slej kot prej prišle vse na vrsto ... Že komaj čakam ponedeljek in CTG, da vidim kakšno je stanje. Ne morem pa verjeti, da imam v ponedeljek rok ... si nisem mislila, da bom čisto do roka prišla user posted image . Pa kakorkoli že, dolgo več tudi ne more trajati. Zdaj pa se naj sam odloči kdaj želi rojstni dan user posted image .
 
Sva z mojim popoldan malo zadremuckala, je bil malček pri babici in dedku, zdaj pa nekako ne morem spat in visim tukaj gor. Me je tudi nekaj matralo, kot krči ampak se mi to sedaj pogosto dogaja in več niti ne obračam toliko pozornosti na to. Ko bo, bo ziher konkretno in bom vedela, da je akcija.

(odgovor članu novemberska)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 3:10:30   
Urša08
Punce se vam javljam. Pijem čajček in ne morem spatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Danes je bil lep dan, kosilo z mojimi, pa potem sva midva izkoristila še za šoping tko da so božični nakupi za nama.user posted image .

desteny 86 čestitke ob rojstvu sinčka

Renesme glede sprehoda in dveh otročkov boš kmalu čisto mimogrede oba popedenala boš vidla, na začetku je pa res včasih misija nemogoče. Jaz se spomnim ko sem šla prvič sama z user posted image user posted image vn na sprehod da sem ju prvo pol ure rihtala in potem pridemo vn, naredimo kakih 20 m in mi Nejc pade v lužo user posted image user posted image user posted image user posted image dons se temu smejim takrat mi pa ni blo ravno za smejat, no in smo po 20 m obračali nazaj domovuser posted image user posted image user posted image

Punce drugače si pa jaz tud delam malce skrbi kako bo šlo s tremi user posted image user posted image user posted image , me včasih kar stisne. Ampak verjamem da se bo slej ko prej normaliziralo.

Sedaj grem pa počasi poskusit nazaj zaspat.

nočka

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 5:08:18   
sara pia
Dobro jutro

Evo ne morem spati, me je bolečina zbudila in sem šla na wc in je zgleda tudi meni čep odpadu. Boli me pa za po p. Bomo videli kaj bo zdej kaj iz tega.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 7:32:55   
pesjanarka
bik Hvala za zgodbo. Kako si bila sicer zadovoljna s KR P?

Midva sva si včeraj privoščila malo user posted image pa sem vmes začela fuuul krvaveti (???????????). Kličem v P, pa mi babica s porodne reče, da je to normalno in naj se pridem pokazat, samo če bo še naprej. Pa ne samo izcedek ampak, če bo lilo iz mene. Sicer pa ni treba, ker naj bi bilo vse ok.

Otročka čutim. Sicer zelo nežno, ker kakih akrobacij mi itak ni nikoli zganjala, ampak sem vseeno malo na trnih. Ju3 imam sicer pregled in CTG pri svoji zdravnici.

Se je kateri od vas zgodilo kaj podobnega?


(odgovor članu sara pia)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 9:11:23   
Majchi
Sara Pia, srečno, če je to to!

Pri nas ne dogaja NIČ splohuser posted image . Urejam slike, pa okna bom dons pomila.

(odgovor članu pesjanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 9:16:50   
november2010
acegirl sporoča:


user posted image

včeraj ob 17.50 sem novi član družine. Ime mi je Žan Nik. Tehtam 3570g. Velik sem 52cm in vas lepo pozdravljam.
Pozdrav vsem mamicam in srečno tistim, ki se greste na pot. acegirl

(odgovor članu pesjanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 9:20:46   
Majchi
Acegirl, čestitke ob rojstvu sinčka!!!user posted image user posted image user posted image  Pa ste ga le dočakali!user posted image

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 9:25:10   
november2010
Hvala za vaše odgovore glede starejših otrok....
Mi smo se vso nosečnost ful o tem pogovarjali, brali knjigce, sodeloval je pri vsem, izbral igračko za Adama.... skratka ni da ni,.... Tudi ko je v P prišel bratca pogledat je bilo čist v redu, pa ko sta z očijam po naju prišla tudi....
No, doma pa druga pesem :)

Sej se zavedam, da sem mal preveč pričakovala, da bo kar tako lahko sprejel, je bil le 4 leta edini, in je je že ravno tolk star da vse bl dojema.... Itak, da ga moram razumet in da bo trajalo en čas... sam je še vseen težko, tud mene še mal hormoni dajejo in priznam da je moja meja potrpežljivosti zelooo nizka in se moram res kontrolirat....
Ampak sej vem da bo sčasoma lepo steklo....

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 9:25:55   
philadelphia
Acegirl čestitke!!!
 
Majchi ti pa imaš energijouser posted image , jaz ne bi šla pomivat oken za nič na svetu.

Aja, dobro jutro vsem skupaj. Moj je šel tudi danes delat, ampak bova šla potem še vmes v City park, potem gre pa spet nazaj delat do večera user posted image . Kriza total.

No zdaj pa lahko še uživam v poležavanju in delanju nič user posted image .

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 9:26:04   
simonmojca
Jutro

blagor vam, ko user posted image  moj si ne upa user posted image , ker ve da pospešuje in je reku, da če ne bo nič do srede (še raje pa bi vidu do nasledenga vikenda) potem pa bova user posted image . FULL DOBR user posted image  strah ga je - zakaj ga pa ni bilo strah 9m nazaj user posted image . Zgleda NE ve, da potem nekaj časa nebova user posted image , mu moram razložit user posted image .

No se grem še malo sama seb smilt z velkim trebuhom user posted image . Madona sem sitna - itak če me pa vse boli že 2dni, komi hodm, pa krči, križ, pa da ne govorim o spancu ka ga ni user posted image  - je ampak zelo slab.

OK zdej pa res KONC SMILJENJA SAMA SEBI grem kavo spit
 
user posted image

(odgovor članu pesjanarka)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 9:28:09   
simonmojca
acegirl ČESTITKE za fanta
 

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 9:33:13   
philadelphia
simonmojca ja razloži mu kako bo to. Naj raje zdej uživa, ker potem verjetn kr nekaj časa ne bo. Moj se tega čist dobr zaveda user posted image .

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 9:35:48   
simonmojca
Moj pa NE, pa sem mu že govorila o čisti, pa zgleda ni ostalo v glavi user posted image

(odgovor članu philadelphia)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Novemberke 2010 III. del
14.11.2010 9:37:07   
ječi12
jutro

ČESTITKE acegirluser posted image
 
mi smo prvič spali 4 ure v kosu,pol je bla pa taka panika za jest,da ker ni takoj ful tečt začelo je bil hud in sva porabla ful več časa za dojit kot ponavadi,valda pol sm bla še js živčna k nism vedla kaj mu je,no bomo vidl kako bo dons čez dan,bo pač mogu dat mal več od sebe in se potrudit ker js nimam kej narest.je pa ful smešen,se krega pa globok diha in opleta levo desno z glavo k noruser posted image
 
upam da bo čimprej ugotovil da če malo vztraja potem teče....
 
drugače pa še spi,ob pol 8h je zaspal in kr spi zdj sam v sobi...ga bom okol 10h pol 11h kr zbudla ker ga je treba previt.
 
mullerjeve pleničke tut men niso ušeč. take trde,težko upogljive so..čez mi sicer ne pride,ampak nekak mi niso udobne. in bomo mi tut menjali za pampers,pa čeprou jih ne maram preveč.drugače so mullerjeve meni super,ampak une za večjo rito,tele male pa morjo bit mal bolj udobne....

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?