|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
22.10.2012 8:17:19   
Tippi
Uoho!!! Čestitam!user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
22.10.2012 9:21:02   
realistka
Čestitke in obilo lepih trenutkov user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
22.10.2012 9:45:49   
Anonimen
Iskrene čestitke za korenjaka user posted image user posted image user posted image

kako ste drugače, jaz sem se zbudila z bolečim grlom, moj sine pa z bolečo glavo...upam da ne zboliva do konca, zato sedaj že kuham čaj in ližem zeliščne tablete za grlo, tamali pa počiva in veliko pije.

Kako ste ostale?

Pozdravček vsem
Vita

(odgovor članu realistka)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
22.10.2012 9:56:56   
Mala BB
No, pa se je začelouser posted image . Iskrene čestitke tudi z moje strani. Ugotavljam pa, da vse, ki jih poznam zadnje mesece rojevajo pred rokom in to ne tako malo. Ne vem zakaj, ampak tudi jaz mislim, da bodo pri nas že prazniki v večjem številu (pdp: 3.1.), mogoče pa hoče že darilauser posted image

Drugače sem čisto ok, le včeraj mi je trebuh malce čudno, prevečkrat "trdil". Nisem sigurna, da je to ok. Moram danes tako do moje G pa jo bom vprašala. Kakšne so vaše izkušnje s tem? Vem, da je normalno, če se to zgodi parkrat na dan, meni pa se je včeraj dogajalo na vsakih 10 min in skoraj vedno ko sem vstala.

Lep dan vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
22.10.2012 19:32:22   
drejcka76
Mummi11 iskrene čestitke za malo štručko!! user posted image vesela zate in upam, da se oba počutita v redu!user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
23.10.2012 7:56:24   
Tippi
Katera je naslednja? user posted image

(odgovor članu drejcka76)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
23.10.2012 12:42:30   
astrid1
Se takoj javim, pa ni od mene odvisno. V petek imam rok, pa se še nič ne dogaja. Oziroma, če se že pojavijo kakšni krči in bolečine v križu, potem to po nekqaj urah izzveni...

Čakamo in čakamo....

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
23.10.2012 13:02:01   
Mala BB
Joj Astrid, dej opiši malo kako se počutiš. Mislim na "psihično" počutje. Kaj nervoze? Meni še vedno ni jasno kako bom vedela kdaj se začenja, čeprav so vse rekle, da se moreš falit, ha ha.

Želim ti super hiter porod, brez komplikacij!!! In obilo užitkov v prvem cartanju!

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
23.10.2012 13:48:43   
astrid1
Psihično počutje je tako tako. Malo gor pa dol. Skrbi me, ker je kar punčka težka, mora imeti že 4 kg.... Sama sem bolj pri ta majhnih.

Vsak dan se seveda sprašujem, ali bo že... Potem pa še drugi navalijo. Včeraj je bil en sosed kar razočaran, da še nisem. user posted image . V soboto nas je videl, da smo se odpeljali z avtom, pa je kar sam nekaj zaključil. Šli smo pa v nakupovalni center iskat kovček za starejšo hčerko, ker gre na eno potovanje, nič neobičajnega.

Mama me kliče parkrat na dan, če so že popadki, partner je v nizkem štartu.... Jaz pa nič. Malo me jezi, ker so mi štiri različne ginekologinje trdile, da bo porod dosti pred rokom in jaz sem se tega oprijela in bila sveto prepričana, da bo tako. Bi bilo boljše, da bi že pred parimi meseci jemala te napovedi z rezervo.

Včeraj zvečer in ponoči, ko me je kar konkretno šraufalo, sem že mislila, da mogoče pa bo. Najprej sem bila vesela, potem pa se je vseeno nekje izza ozadja prikradel en majhen strahec...

MalaBB, najlepša hvala za želje!!!! Tebi želim čim bolj ugodno zadnje tromesečje. Saj kar hitro mine. Samo zadnjih par tednov se pa res vleče....

(odgovor članu Mala BB)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
23.10.2012 18:50:05   
Tippi
astrid joooj si sploh ne predstavljam da bi bila tako blizu roka. tko da, še malo potrpi, pa bo. jaz sem rodila par tednov prej, tako da si res ne predstavljam te živčne vojne čakanja. in zdaj tudi upam, da bo prej. no, toliko prej, da bo donošen user posted image

maš pa res veliko punčko user posted image Ime že imata? Ga zaupaš user posted image ok, poskusila sem pa le user posted image

Naj bo hitra in lepa porodna izkušnja!

Pa pridi poročat ko ne boš več v kosu user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
23.10.2012 19:19:02   
drejcka76
Astrid1 uf, kako daleč se meni, pa tudi najbrž še kateri tukaj, zdi tale faza v kateri si ti... me se na začetku nosečnosti ukvarjamo še s čisto drugimi dilemami in vprašanji .. iz srca ti želim, da bo s teboj in malo punčico vse v najlepšem redu in da kmalu pride pokukati na tale svetuser posted image Držim pesti za obe!user posted image

Veste kaj me zanima: ne vem sicer kolikor kaj verjamete v te zadeve, če to sploh kaj drži, čeprav po navedbah bi naj bilo 99%... torej: kitajski koledar spolov, s pomočjo katerega lahko menda precej zagotovo določiš kakšnega spola bo tvoj otročiček.. Tiste, ki že veste spol, ali pa ki že imate otročke - ali je kaj na temu, ali je to bolj lari-fari...user posted image sama sicer navijam, da le drži, ker to pomeni, da bom imela deklico... Sicer bom tudi fantka nezimerno vesela, ampak vsakič, ko sanjam dojenčico, sanjam dojenčico, nikoli dojenčka.... No, ni bistveno, me pa vseeno zanima vaše mnenje o temuser posted image

papa

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
23.10.2012 19:23:10   
Tippi
Drejcka moja hči bi po tem koledarju, morala biti fantek user posted image
Za zdaj sem pa tudi že pogledala, iz zabave, in naj bi imeli fantka.

Zame je to larifari. bom pa prišla poročat, a so tokrat pa vseeno zadeli user posted image

(odgovor članu drejcka76)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
23.10.2012 19:27:02   
Mala BB
Drejčka, tudi pri nas se kitajcem ni posrečilo in jaz sem zelo, zelo vesela zaradi tegauser posted image

(odgovor članu drejcka76)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
24.10.2012 7:32:44   
Anon2012
čestitke še z moje strani Mummy11 in držim pesti za Astrid :)

(odgovor članu Mala BB)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
24.10.2012 7:33:10   
Tippi
Astrid a je žeeee? user posted image user posted image

(odgovor članu Anon2012)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
24.10.2012 18:06:25   
astrid1
Ni še! Sem pa vsake toliko časa ful sitne volje...

Mogoče pa bo kmalu, ker danes non stop nekaj brkljam po kuhinji, kuham, pečem...

Moja najstarejša se je rodila v 37. tednu, tako da tole čakanje doživljam prvič. Se mi pa zdi, da je že kar razrahljano spodaj.

Čakamo...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
24.10.2012 20:44:47   
čopka12
mummy čestitke!

astrid
pestke zate, da bo čim prej in čim lažje zate! user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
24.10.2012 22:20:13   
DeVilla
Astrid, drži se! user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu čopka12)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
24.10.2012 23:37:28   
Mamaja
Mummy čestitke user posted image
Astrid tudi jaz držim pesti zate

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
25.10.2012 8:24:54   
Anon2012
drejcka76 če se ne motim, imaš jutri drugi pregled, na prejšnjem je bilo user posted image . in še: če se ne motim, imaš ti PDP v drugi polovici junija. jaz naj ga bi imela okoli 10 - moj prvi pregled je v ponedeljek, ko bom v 8T. tako da: tvoj pregled je bil res kmalu. držim pesti, še enkrat spat, pa vidiš utripek!

Tippi tudi zate: držim pesti jutri! potem si pa vzemi čas zase, za odklop od šihta, vseh nas, po praznikih pa pridi poročat.

ker ne najdem smajlija, ki maha v pozdrav, vam za lep dan pošiljam tegale: user posted image :)

(odgovor članu Mamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
25.10.2012 8:26:29   
Tippi
Tippi tudi zate: držim pesti jutri! potem si pa vzemi čas zase, za odklop od šihta, vseh nas, po praznikih pa pridi poročat.


O hvala user posted image Res vzela si bom čas, potem pa se spet oglasim, z dobrimi novičkami (bemti sem optimist, jutri bom pa vsa pokakana user posted image )

hvala Anon!

(odgovor članu Anon2012)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
25.10.2012 8:39:24   
astrid1
Drži se Tippi!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
25.10.2012 14:04:35   
Mačka Kvačka
Tudi jaz čestitam novemu zemljanu in staršem user posted image

Astrid, mogoče bova pa skupaj v bolnici. Greš tudi ti v Celje, ne? Hvala za informacije, kako je. Torej na gineku še ne varčujejo tako zelo kot drugje.

Jaz tudi odštevam zadnje 3 tedne, že nekaj časa sem nestrpna, kdaj bo. SIcer sem vse tri rodila čez rok, pri temle detetu pa se mi zdi, da bo prej. Mogoče zato, ker mam tud jaz že vse razštelan user posted image   Pa cel kup skrbi z mojim RR pa sladkorjem, pa tasrednji je danes zbolel, detece ne raste tako kot bi naj, ah, boljš, da neham.

Tisto otrdevanje trebuha, ki ga je ena omenjala, je čisto normalno. To se dogaja tudi meni. Takrat, ko trebuh otrdi, se maternica krči in trenira za porod. To niso pravi popadki in vsaj pri meni se zelo razlikujejo od tapravih. Zna pa včasih kar fajn zaboleti.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
25.10.2012 14:13:01   
Mačka Kvačka
IZVIRNO SPOROČILO: Mala BB

Hej Mačka Kvačka, nimam pojma, bi te pa lepo prosila, če boš napisala ko izveš. Kdaj imaš pa rok? Ta teden, na materinski, je sestra rekla, da načeloma ne potrebujemo nič razen mogoče copat z malo debelejšim gumi podplatom, ostalo je vse tam.Sem mislila 1x iti malo pogledato porodnišnico (ogledi ob torkih, ob 13. uri), pa zdaj oklevam, če me res to tako zanima. Bomo že videli vse, ko bo čas. Še preveč!user posted image



Mala BB, si videl odgovor Astrid?  Danes sem šla mimo porodnišnice in sem mimogrede vprašala sestro na ifomracijah, kako je. Potrdila je, da imajo dovolj hlačk, vložkov, pleničk, edino za copate je tudi meni rekla, naj jih prinesem zraven.
Na oglede jaz nisem še nikoli šla, tisto, kar sem videla, ko sem bila tam, je pa tudi zadostovalo user posted image

No, saj tudi v materinsko zdaj nisem več šla, sem pa prebrala knjigo Modrost rojevanja. Mi je kar malo žal, da sem jo odkrila šele pri četrtem, ker je notri kar veliko nasvteov, kako porod sprejeti in dosti fint, kako ravnati med popadki (recimo na glas mukati kot krava user posted image )

(odgovor članu Mala BB)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
25.10.2012 17:37:03   
Mala BB
Mačka Kvačka se strinjam, tudi jaz ne grem na noben predogled, stvari pa tudi ne mislim zraven nosit, mogoče copate in pa seveda stvari za osebno higieno. Še preveč se na koncu namere v tistih majhnih omaricah, a ne?

(odgovor članu Mačka Kvačka)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?