|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 16:44:14   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jaz recimo ne razumem, kaj bi nam rada povedala.......user posted image
...

Da pod vplivom trave postaneš bolj kreativen, čustven, razumevajoč.....? Da pa se moraš kljub tem pozitivnim učinkov odvaditi odvisnosti od trave in se soočiti z vzrokom zakaj zakaj si jo začel kaditi.....?


jaz tega nikjer nisem zapisala. verjetno si zamešala mene in anonimno. jaz sem samo nekaj strani nazaj odgovarjala stani, da obstajajo bolj in manj kreativni poklici, kar je res. delo za tekočim trakom je manj kreativno od pisatelstva ali ilustratorja.. ipd. ne vem pa od kje ste zdaj vse to dodatno robo naložile user posted image

aja, in nato sem skuštrani še omenila, da se pač eni tako odločajo in ne delajo najboljših odločitev in da to vidimo povsod okoli nas. raznolikost - in da je potrebno razumet, da smo ljudje polni napak, da niso vsi tako močni (no recimo - ronja in ankica ravno omenjata kako različno dovzetni smo ljudje samo na podlagi genov) itd.; da je stvar kompleksna in jo je treba tako tudi gledat. da lažje razvijemo vrste pomoči. ne pa samo odpravit z "nikol ne bom razumela.." - to te ljudi samo še bolj odtuji. treba zaštekat situacijo - koneckoncev, a jih ne želimo pozdravit?!

dodala pa sem (poudarjam: za tiste ki jih zanima - ne za tiste, ki jih ne - ti lahko preskočijo) še en post, kjer sem razložila kompleksnost odvisnosti, ker tisti, ki jih to res zadeva (recimo imajo odvisnost v družini), je dobro da to vejo. za une, ki pa teoretizirajo po portalih, je pa to itak "izven teme"...

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.5.2014 16:46:54 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 17:06:17   
ronja
delo za tekočim trakom je manj kreativno od pisatelstva ali ilustratorja

Je pa res, da v tisti študiji na jamajki, ki si jo dala v linku, so gledali, koliko trsov posekajo tisti, ki kadijo travo in tisti, ki je ne. No, kolikor se spomnim, neke strašne razlike ni bilo.

Kar hoče po moje mateyka povedat, je to, da je pri odvisnosti treba najt vzroke, zakaj je človek začel zlorabljat drogo. Ker ni nič narobe, če se nekdo 1x na leto zakadi, vendar ko to postane navada... nastane zaradi nečesa. Pri kreativnih poklicih je to lahko zato, ker droga inhibira določene vzorce (samokritiko in samokontrolo, recimo, ki sta lahko zelo supresivna kreativnosti)... In bi bilo potem mogoče fajn poiskat kakšen bolj zdrav način, da te vzroce prerastemo. Vendar se pač nekateri odločijo za to bližnjico in jim tudi laufa.

Se strinjam, da Tesla ni bil primer čustveno normalnega človeka, geniji to skoraj nikoli niso. In ja, njegovi možgani so, hvalabogu, delovali drugače. Je pa vseeno trdo delal, da je dosegel svoje rezultate.

Lili, se strinjam, da igra okolica zelo veliko vlogo pri odvajanju od odvisnosti: najprej da odvisnika sooči s tem, da je nekaj narobe, potem da ga podpira pri zdravljenju in na koncu, da ga ne skomina, ko se vrne iz zdravljenja ampak mu pomaga najt nov življenjski stil. In je fajn, da okolica razume vzroke, seveda. Fajn je, če se partnerji razumemo, zakaj je drugi žalosten/na drogi/karkolipač. Seveda. Kadar pa se nam zdi, da ženska njega ne bo uspela rešit in je upanje samo zanjo, takrat pa svetujemo kufre. Ker je boljše eno rešeno življenje kot dve zavoženi...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 17:38:24   
mateyka
jup.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 17:53:07   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Matejka, to kar si ti napisala sploh ni tema. Tema je nekaj cisti drugega. Ena anonimnica je napisala da je pri nekaterih poklicih zazeljeno in priporocljivo uzivanje droge ker so potem razultati boljsi. In da to ni nic taksnega, ce se zaradi tega vsak dan zakadi.

Kar se mene tice naj vsak pocne kar hoce, kadi kar hoce, jemlje kar hoce ampak mislit pri tem da vse to pocne za neki visji ( meni nepoznan) cilj je pa malo too much.... In se sprenevedat da je to ok. Ni in pika, pa seratonin, razni geni za odvisnost itd gor ali dol. In ce me imas zaradi mojega razmisljanja za malo omejeno tudi ok, ampak jaz vcasih pogledam tudi z druge strani. In kaj bos rekla svoji tamali cez **** let, ko ti prisla poveda da se vsak dan malo zadane, ker se to on nje pricakuje zaradi njenega poklica user posted image user posted image . Kaksne nebuloze mlatite...

Mislim, res svasta preberes na ringaraji user posted image


eh, brezveze; zgleda da res ne razumeš kaj pišem..

Ha, ha..crkneš od smeha. user posted image Ker ti je povedala da ciljaš mimo pisuarja ( bi rekel moj), pa reva nič ne razume.
Skuštrana, zadrži se raje- če ne boš kmalu označena za enako bebasto kot sem jazuser posted image user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 17:54:40   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

eh, brezveze; zgleda da res ne razumeš kaj pišem..


Jaz recimo ne razumem, kaj bi nam rada povedala.......user posted image

Da kajenje trave ni škodljivo......?

Da pod vplivom trave postaneš bolj kreativen, čustven, razumevajoč.....?

Da pa se moraš kljub tem pozitivnim učinkov odvaditi odvisnosti od trave in se soočiti z vzrokom zakaj zakaj si jo začel kaditi.....?


Lili, ti pa res nič ne razumešuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 18:26:35   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ha, ha..crkneš od smeha. user posted image Ker ti je povedala da ciljaš mimo pisuarja ( bi rekel moj), pa reva nič ne razume.
Skuštrana, zadrži se raje- če ne boš kmalu označena za enako bebasto kot sem jazuser posted image user posted image


zgleda da drugi razumejo. je že v redu. user posted image ni treba sem hodit jamrat, da te majo za bebasto pri temi gorečih vernikov. user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   [Brisano sporočilo]
25.5.2014 18:45:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 19:03:08   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ha, ha..crkneš od smeha. user posted image Ker ti je povedala da ciljaš mimo pisuarja ( bi rekel moj), pa reva nič ne razume.
Skuštrana, zadrži se raje- če ne boš kmalu označena za enako bebasto kot sem jazuser posted image user posted image


zgleda da drugi razumejo. je že v redu. user posted image ni treba sem hodit jamrat, da te majo za bebasto pri temi gorečih vernikov. user posted image

Ne, Matejči, žal očitno ne razumejo , saj vidiš, da sem citirala in si nisem izmislila. Sori srce, vem da je to zate težko sprejeti, samo tako je. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 19:25:30   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ha, ha..crkneš od smeha. user posted image Ker ti je povedala da ciljaš mimo pisuarja ( bi rekel moj), pa reva nič ne razume.
Skuštrana, zadrži se raje- če ne boš kmalu označena za enako bebasto kot sem jazuser posted image user posted image


zgleda da drugi razumejo. je že v redu. user posted image ni treba sem hodit jamrat, da te majo za bebasto pri temi gorečih vernikov. user posted image

Ne, Matejči, žal očitno ne razumejo , saj vidiš, da sem citirala in si nisem izmislila. Sori srce, vem da je to zate težko sprejeti, samo tako je. user posted image


saj nikjer ne trdim, da si si to zmislila. le zakaj bi bilo meni težko sprejeti, da te majo tam za bebasto? user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 20:55:29   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
In do takrat - prodajaj svoja predavanja v vrtcu ali šoli na Švedskem, in ne seri po portalih - v dobro otrok, ki bi to morda kdaj prebrali!


ma ti ne seri in mi ne podtikaj, da sem kje napisala, da je droga dobra za delo in niti da bi jo moral vsi kadit/konzumirat ali karkoli podobnega. to se vse dogaja v tvoji panični glavi.

in jaz bom pisala po portalih kot meni paše, da ti je jasno. ti lahko blebečeš karkoli ti paše, mene pa pusti na miru ali pa me blokiraj. če ena anonimna napiše zakaj to uporalja (v službi) in če jaz napišem razlago na to (brez mnenja ali se meni meni to pametno ali ne, mind you - kar pejt gledat), je problem v tvoji glavi, če si domišljaš, da to zagovarjam. ne nakladaj kaj jaz po tvojih interpretacija hočem povedat, ker je očitno, da so nekateri bolj odprti in so sposobni razumet kaj pišem, in tudi razumejo zakaj (vijoličarka, ankica, ronja); torej, ne razumejo vsi mojega pisanja tako izkrivljeno kot ti.


Ne, ne razumem, in tudi ne bom - zdrav človek ne potrebuje trave, da bi lahko razmišljal.

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ja, res je. čisto odvisno kašno delo imaš. zate je zgleda dovolj.
anonimna ima zgleda drugačen job kot ti. jaz recimo tudi. sicer ne kadim, vem pa dobro kaj je thinking outside the box, ker ga rabim in uporabljam pri svojem delu.


Še enkrat - pokaži, kje se je to materializiralo.

Zaenkrat nisi povedala nič, razen da neškatlasto razmišjaš.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 20:58:11   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

eh, brezveze; zgleda da res ne razumeš kaj pišem..


Jaz recimo ne razumem, kaj bi nam rada povedala.......user posted image

Da pod vplivom trave postaneš bolj kreativen, čustven, razumevajoč.....?

Da pa se moraš kljub tem pozitivnim učinkov odvaditi odvisnosti od trave in se soočiti z vzrokom zakaj zakaj si jo začel kaditi.....?



Ne vem, kaj bi rada, vem pa, kaj govori - da nekateri rabijo travo, da lahko razmišljajo, in da ona razmišlja out of the box, karkoli naj bi to že pomenilo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:01:48   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Glej, on je bil genij. In geniji so pac taksni. Ampak taksni so po naravi, ne potrebujejo drog. Meni je tu vse jasno, jasno mi samo to, kako si lahko odrasli ( oz. Kao odrasli) ljudje mazejo oci s tem, da za svoje delo potrebujejo drogo, ker drugace ne morejo prav delat. In da se to njih pricakuje...mislim, pa saj nismo tenejgerji....tam do 24,25 bi se tolerirala taksno razmisljanje, kasneje te pa valjda sreca pamet in vidis stvari malo bolj realno...jaz nimam nic proti alkoholu, travi itd, ampak si ne mazem oci da to ni nevarno, ker je.


Se strinjam.

Tesla je bil poleg tega, da je bil genij, še zelo discipliniran, deloven in moralen človek. To je bila njegova osnova - delo, disciplina in morala in ni potreboval nekih zvarkov v obliki izvenškatlastega razmišljanja. Pa je dal v življenju kar nekaj od sebe, se mi zdi.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:04:17   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ha, ha..crkneš od smeha. user posted image Ker ti je povedala da ciljaš mimo pisuarja ( bi rekel moj), pa reva nič ne razume.
Skuštrana, zadrži se raje- če ne boš kmalu označena za enako bebasto kot sem jazuser posted image user posted image


zgleda da drugi razumejo. je že v redu. user posted image ni treba sem hodit jamrat, da te majo za bebasto pri temi gorečih vernikov. user posted image

Ne, Matejči, žal očitno ne razumejo , saj vidiš, da sem citirala in si nisem izmislila. Sori srce, vem da je to zate težko sprejeti, samo tako je. user posted image


saj nikjer ne trdim, da si si to zmislila. le zakaj bi bilo meni težko sprejeti, da te majo tam za bebasto? user posted image

he he, ni touser posted image - govorim, da je zate težko sprejeti, da te nekateri ne razumejo, ker jadraš mimo teme.To z mojo domnevno bebavostjo nima nič skupnega.

< Sporočilo je popravil patrino -- 25.5.2014 21:05:27 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:07:41   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Kreativnost pa vsaj meni ne pomeni nujno odkriti nekaj novega, pomeni tudi obstoječe uporabiti na nov, nenavaden način ali najti neobičajno pot do rešitve. Eni z drogami, eni brez.


Govoriš o eni in isti stavri - novo, nenavadno, neobstoječe.

Saj temu je v osnovi nemenjeno razmišljanje; ne potrebuje neke moderne puhle definicije zraven.

Za tisto, kar ni novo, sploh ne rabimo razmišljati.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:10:10   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Še enkrat - pokaži, kje se je to materializiralo.

Zaenkrat nisi povedala nič, razen da neškatlasto razmišjaš.


mislim, da je več kot očitno in ni nobena skrivnost na RR kaj delam. zato tudi ne bom odgovarjala na taka "vprašanja o materializaciji". če si spregledala ali nisi sledila določenim temam, ali da ti ni kapnilo; karkoli že ter bi rada vedela, poišči. iskanje po RR ti ne bi smelo delat težav, kot trdiš si v tip-top formi.
meni pa ni treba tebi nič kazat - pa kaj, a zdaj pa misliš, da si ti moja mama in ko pridem iz šole ti moram svoj spis pokazat? dej no dej, a naj še ronja da gor kopijo opravljenega doktorata, da bo ja vse "materializirano" (kar ni na RR, namreč ne obstaja)? user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.5.2014 21:14:55 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:13:43   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Za tisto, kar ni novo, sploh ne rabimo razmišljati.


torej funkcioniraš kot robot, če ni nič "novega" okoli tebe? zanimivo..


IZVIRNO SPOROČILO: patrino
he he, ni touser posted image - govorim, da je zate težko sprejeti, da te nekateri ne razumejo, ker jadraš mimo teme.To z mojo domnevno bebavostjo nima nič skupnega.


ma ne, ni mi težko sprejeti, da nekateri ne razumejo o čem pišem, bolj sem presenečena, da niso sposobni dometi "novega" user posted image hehehe..

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:14:47   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Še enkrat - pokaži, kje se je to materializiralo.

Zaenkrat nisi povedala nič, razen da neškatlasto razmišjaš.


mislim, da je več kot očitno in ni nobena skrivnost na RR kaj delam. zato tudi ne bom odgovarjala na taka "vprašanja o materializaciji".


Pa si vseeno user posted image .

Očitno ni, razen kaj dela tvoj otrok - to imaš v podpisu.

In to kar delaš, in naj bi bilo očitno, resno misliš, da je to presežek tvojega razmišljanja izven škatle user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:17:52   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

dej no dej, a naj še ronja da gor kopijo opravljenega doktorata, da bo ja vse "materializirano" (kar ni na RR, namreč ne obstaja)?


Zakaj potrebuješ druge, da dokazuješ sebe user posted image .

Ronja razmišlja po svoje in to je to.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:22:32   
mateyka
"očitno" je samo to, da nisi uporabila iskalnika user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:25:24   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Za tisto, kar ni novo, sploh ne rabimo razmišljati.


torej funkcioniraš kot robot, če ni nič "novega" okoli tebe? zanimivo..


Če tako doživljaš, lahko tudi tako imenuješ.

Okoli mene je narava sploh zdaj vsak dan nova, in ja, o tem razmišljam vsak dan oziroma jo doživljam in podoživljam in v sebi procesiram.

Za večino stvari pa ne rabim, so rutina, oziroma disciplinirano delo, ki se ga trudim opraviti čim bolje. Šele kombinacija narave in tistega, kar poznam in obvladam, dajo presežke, občasno, ki pa niso posledica razmišljanja, ampak kombinacije opazovanja, rutine in razmišljanja, ki ga včasih porodi rutina.

Če kvačkam jopico, ne razmišljam, ker je to že rutina. Bo pa ponavljanje le te, dalo presežek ali pa tudi ne in ponavljanje, to je delo, bo rodilo novo razmišljanje, ali pa tudi ne. Pogoj za vse je pa itak ljubezen in veselje, to dela presežke.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:25:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

dej no dej, a naj še ronja da gor kopijo opravljenega doktorata, da bo ja vse "materializirano" (kar ni na RR, namreč ne obstaja)?


Zakaj potrebuješ druge, da dokazuješ sebe user posted image .

Ronja razmišlja po svoje in to je to.


draga stana, saj ne rabim. temu se reče primerjava. a veš, kazanje na enakost stvari zlasti glede na stopnjo kake značilnosti; << to.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:27:24   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

"očitno" je samo to, da nisi uporabila iskalnika user posted image


Dobro blago se samo hvali.

Nisi toliko ponosna, da bi ga pohvalila tudi sama?

aja, ne rabiš user posted image , sori.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 25.5.2014 21:28:56 >


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:29:52   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

dej no dej, a naj še ronja da gor kopijo opravljenega doktorata, da bo ja vse "materializirano" (kar ni na RR, namreč ne obstaja)?


Zakaj potrebuješ druge, da dokazuješ sebe user posted image .

Ronja razmišlja po svoje in to je to.


draga stana, saj ne rabim. temu se reče primerjava. a veš, kazanje na enakost stvari zlasti glede na stopnjo kake značilnosti; << to.


Vem, vem.
Očitno rabiš, če to uporabljaš.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:32:17   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


mislim, da je več kot očitno in ni nobena skrivnost na RR kaj delam. zato tudi ne bom odgovarjala na taka "vprašanja o materializaciji". če si spregledala ali nisi sledila določenim temam, ali da ti ni kapnilo; karkoli že ter bi rada vedela, poišči. iskanje po RR ti ne bi smelo delat težav, kot trdiš si v tip-top formi.
meni pa ni treba tebi nič kazat - pa kaj, a zdaj pa misliš, da si ti moja mama in ko pridem iz šole ti moram svoj spis pokazat? dej no dej, a naj še ronja da gor kopijo opravljenega doktorata, da bo ja vse "materializirano" (kar ni na RR, namreč ne obstaja)? user posted image


Jaz nimam pojma kaj delaš, kdo ali kaj si, razen, da živiš na Švedskem, in da je hčerka ilustrirala knjigo ene druge RRovke.....zato te pa mogoče vedno ne razumem (še posebno, če povežem tvojih več postov na eni temi, ker ti izredno redko podajaš svoje mnenje, pogosto pa podajaš svoje nestrinjanje z delom sestavka drugih na RR, na vprašanja, ki bi pa razjasnila "dilemo" pa nisi voljna odgovarjati).....in potem je razumevanje dokaj oteženo......ker te recimo jaz osebno ne poznam kot te pozna del RR občestva.......

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: moj mož me j...
25.5.2014 21:38:20   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Če kvačkam jopico, ne razmišljam, ker je to že rutina. Bo pa ponavljanje le te, dalo presežek ali pa tudi ne in ponavljanje, to je delo, bo rodilo novo razmišljanje, ali pa tudi ne.


vsi ljudje nimajo tako ponavljajočega hobija. nek zaljubljenjec v adrenalin, ki ima najraje spust s kolesom z nekega hriba, tega sigurno ne bi tako opisal? jaz imam prijatelja, ki mu je to strast in mu ravno novosti in nepredvidljivosti na poti navzdol (ki jih ne more predvidet) dajejo stimulans in trening v hitrem razmišljanju in reagiranju (recimo, korenina čez spust, kako se je ognit - čas za premislek, odločitev in reakcijo, 5-8 sekund). tega pač ne more(š) gledat kot tvoj ritual kvačkanja ali pač?

Pogoj za vse je pa itak ljubezen in veselje, to dela presežke.


no, stvar je po moji izkušnjah in opazovanjih bolj kompleksna kot samo tale stavek. ampak recimo, da ne bom preveč hodila iz teme - itak se potem pritožujete. user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Jaz nimam pojma kaj delaš, kdo ali kaj si, razen, da živiš na Švedskem, in da je hčerka ilustrirala knjigo ene druge RRovke.....


pa saj sem že rekla - več kot 1x je bilo napisano kaj sem jaz pri knjigi delala. treba malo iskalnik uporabit. nočem pa glih na glas reklamirat svojega dela na RR, ker nočem končat kot rija. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 25.5.2014 21:43:29 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?