|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 10:59:28   
RIJA*
user posted image user posted image user posted image

res zanimivo....

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 11:04:08   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: alda

Kerensa a še obstajajo une tržnice,ki so jih Slovenci tako masovno oblegali?

A v Bosni? Še, še.

Pri naših je trenutno Bihač najbolj aktualen, ampak verjetno to zato, ker je najbližji. user posted image


Arizona. Kaksen mesec nazaj smo sli mimo, se je pa modernizirala ;-)

Btw - zanimive ste zadnje dni, jutranjega čtiva za ob kavi ko u priči... :-)


Arizona... eden mojih najljubših komadov... user posted image

https://www.youtube.com/watch?v=b4UhRY_qAkg

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 11:36:25   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

user posted image user posted image user posted image

res zanimivo....


a ne da user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 14:59:25   
alda
Patrino -debato spremlja, komentiram pa le takrat , ko se mi zdi da lahko kaj povem, kaj "pametnega".

Dokazovanja svoje razgledanosti, učenosti in inteligence , ter vsiljevanje svojega edinega prava ,pa nimam ne potrebe in ne želje!



_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 16:28:30   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: alda

Patrino -debato spremlja, komentiram pa le takrat , ko se mi zdi da lahko kaj povem, kaj "pametnega".

Dokazovanja svoje razgledanosti, učenosti in inteligence , ter vsiljevanje svojega edinega prava ,pa nimam ne potrebe in ne želje!



Sori , potem res ne vem, zakaj si se usedla name tule na sredi, ker nisi povedala nič pametnega. Ustrelila mimo, predvsem zato, ker streljaš na pamet. In seveda zato, ker imaš nasprotno, od tega kar trdiš- občutek, da imaš prav. V bodoče, ti čisto dobrohotno svetujem, da prebereš dejstva, ki sem jih že prej napisala, potem bova pa kakšno rekli- takšno konstruktivno. Drugače pač ne gre.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 16:31:06   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

patrino je v bistvu ista kot Kerensa.....nima ne želje, ne potrebe, se dodatno izobraževati.......samo Kerensa to pove tako kot je, Patrino pa zavije v celofan in nam prodaja zgodbo.....user posted image

Ne , Lili, Patrino ni čisto taka kot Kerensa ( pa nimam nič proti njej, da ne bo pomote). Ti povem čisto tako kot je- če tega do sedaj še nisi opazila- brez celofana in brez napredanja zgodbe.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 16:42:51   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ne ljuba Lili, je pa vseeno višje ko to . Pa nima veze. Ja garala sem . Poleg dece in službe ni simpl študirat. Če si to kdaj poskusila, bi morala vedeti o čem govorim. Ravno zato, mi je grdo, ko nekateri pritlehno izobraženi grdo pljuvajo po prigaranih diplomah, magisterijih in doktoratih. Seveda je jasno, da vsi tile nazivi, še ne naredijo dobrega človeka. V večini pa so vseeno znak delavne in prizadevne osebnosti.Kajti, kljub temu, da se določeni veselo norčujejo da se dr-ji in mag.-eci vsakodnevno kupujejo, kot poli salama, jaz nikogar ne poznam , ki bi na tak način prišel do njega. Tako, da upravičeno iz tega sklepam, da so se v večini skozi študij pregrizli po večini z odrekanjem in garanjem, tako kot jaz.


Ne vem zakaj te to tako boli, če nekdo ne časti diplome, doktorata, naziva......v bistvu zakaj pa bi to častili drugače, kot neizobrazbo nekoga, ki se za to ni odločil.....človek se je sam odločil za študij......sam se je odločil, da se bo učil, namesto tega, da bo fizično delal.....sam se je odločil, da bo vrsrkaval znanje.....zakaj bi ga potem nekdo moral skoraj po božje častiti zaradi tega....oni drugi pa se je pač odločil, da se ne bo formalno izobraževal.....se je pač, po tvoje odločil, da bo životaril na stare dni.....ti pa boš, po tvoje, na stare dni uživala finančne sadove svoje izobrazbe in svojega odrekanja in garanja......zakaj te potem moram častiti....ker si se v mladosti odrekala materialnim stvarem, da jih boš na stare dni uživala.....oni drugi pa obratno....? Sebe zaradi tega ne častim, ne vem zakaj bi morala tebe....user posted image

In kdo pravi, da je treba koga častiti? Kje sem jaz to napisala? V bistvu gre tu za spoštovanje nekoga, ki pride v življenju do neke izobrazbe, poklica, dela, situacije, vloge v družbi...s trudom, poštenim delom in uporabo lastnega znanja. Pa ni važno ali je to napisan doktorat ali le služba v proizvodnji. Važen je vložek človeka v to, da je to dosegel. To je bistvo. In če rečem, da si ljudje , ki se marsičemu odrečejo da pridejo do tega kar so si zastavili, zaslužijo spoštovanje, je to nekaj, kar je prav. Ni pa prav, da si ljudje, ki nimajo interesa, nimajo volje in niso delavni in pripravljeni se čemu odreči, da bi naredili kaj več iz sebe, kot jim je bilo servirano samo od sebe, zaradi lastnih kompleksov in zato, da skrijejo svoj osebni primanjkljaj, iz zgoraj omenjenih - norčujejo.
Temu se torej ne reče častiti nekoga, temu se pravi spoštovati trud ljudi in zaničevati primitivno vedenje tistih, ki se ne morejo sprijazniti, da brez vloženega truda nikoli ne bodo dosegli tistega, kar zavidajo drugim.
Simpl.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 16:56:24   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

V bistvu gre tu za spoštovanje nekoga, ki pride v življenju do neke izobrazbe, poklica, dela, situacije, vloge v družbi...s trudom, poštenim delom in uporabo lastnega znanja. Pa ni važno ali je to napisan doktorat ali le služba v proizvodnji. Važen je vložek človeka v to, da je to dosegel. To je bistvo. In če rečem, da si ljudje , ki se marsičemu odrečejo da pridejo do tega kar so si zastavili, zaslužijo spoštovanje, je to nekaj, kar je prav.


v to skupino nas spada kar nekaj ljudi. Tega spošrovanja ti ne znaš pokazat do vseh nas. Le kloftaš (ena tvoja beseda) te lepe stavke po tipkovnici in misliš, da ti bo folk verjel.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 17:19:04   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

V bistvu gre tu za spoštovanje nekoga, ki pride v življenju do neke izobrazbe, poklica, dela, situacije, vloge v družbi...s trudom, poštenim delom in uporabo lastnega znanja. Pa ni važno ali je to napisan doktorat ali le služba v proizvodnji. Važen je vložek človeka v to, da je to dosegel. To je bistvo. In če rečem, da si ljudje , ki se marsičemu odrečejo da pridejo do tega kar so si zastavili, zaslužijo spoštovanje, je to nekaj, kar je prav.


v to skupino nas spada kar nekaj ljudi. Tega spošrovanja ti ne znaš pokazat do vseh nas. Le kloftaš (ena tvoja beseda) te lepe stavke po tipkovnici in misliš, da ti bo folk verjel.

Luli, saj si ti eden izmed glavnih akterjev ( poleg Mateyke), ki ne spusti niti enega komentarja , da ne bi povdarila svoje norčevanje in nespoštovanje do ljudi, ki so v življenju dosegli več kot je tebi uspelo. Ja na vseh možnih temah primitivno pljuvaš po bolj izobraženih od tebe, s tem, da te v večini pustimo pri miru. Dajta vedve punci že svoje komplekse prebolet nekje drugje in ne le tule gor. Naredita nekaj iz svojega življenja. Čisto nič več ne bosta imeli, če bosta pljuvali po ljudeh, katerim zavidata, da se kar kadi od vaju. Odrastita tudi v glavi in ne le telesno. Ok?Seveda te ne spoštujem, če se konstantno norčuješ iz ljudi, ki se trudijo živeti s trudom, žulji ter vztrajnostjo in ne le s pomočjo tega, kar jim pade iz zraka oz. jim dajo drugi.Po možnosti tisti, s katerih si najbolj norca delata.user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 4.3.2015 17:20:58 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 17:23:39   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

V bistvu gre tu za spoštovanje nekoga, ki pride v življenju do neke izobrazbe, poklica, dela, situacije, vloge v družbi...s trudom, poštenim delom in uporabo lastnega znanja. Pa ni važno ali je to napisan doktorat ali le služba v proizvodnji. Važen je vložek človeka v to, da je to dosegel. To je bistvo. In če rečem, da si ljudje , ki se marsičemu odrečejo da pridejo do tega kar so si zastavili, zaslužijo spoštovanje, je to nekaj, kar je prav.


v to skupino nas spada kar nekaj ljudi. Tega spošrovanja ti ne znaš pokazat do vseh nas. Le kloftaš (ena tvoja beseda) te lepe stavke po tipkovnici in misliš, da ti bo folk verjel.

Luli, saj si ti eden izmed glavnih akterjev ( poleg Mateyke), ki ne spusti niti enega komentarja , da ne bi povdarila svoje norčevanje in nespoštovanje do ljudi, ki so v življenju dosegli več kot je tebi uspelo. Ja na vseh možnih temah primitivno pljuvaš po bolj izobraženih od tebe, s tem, da te v večini pustimo pri miru. Dajta vedve punci že svoje komplekse prebolet nekje drugje in ne le tule gor. Naredita nekaj iz svojega življenja. Čisto nič več ne bosta imeli, če bosta pljuvali po ljudeh, katerim zavidata, da se kar kadi od vaju. Odrastita tudi v glavi in ne le telesno. Ok?Seveda te ne spoštujem, če se konstantno norčuješ iz ljudi, ki se trudijo živeti s trudom, žulji ter vztrajnostjo in ne le s pomočjo tega, kar jim pade iz zraka oz. jim dajo drugi.Po možnosti tisti, s katerih si najbolj norca delata.user posted image


kaj če bi se ti vrnila nazaj na terapije in povečala doze zdravil, ker tako neumnega pisanja pa na RR še nisem brala. Pa sem že od 2006 tukaj

če si sebe v prvih stavkih opisovala, si pa sploh klovn user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 17:24:57   
LuLu
motiš me pa samo ti, absolutno noben drug na RR.... to bi že lahko dojeli tvoji možgani.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 17:26:51   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

V bistvu gre tu za spoštovanje nekoga, ki pride v življenju do neke izobrazbe, poklica, dela, situacije, vloge v družbi...s trudom, poštenim delom in uporabo lastnega znanja. Pa ni važno ali je to napisan doktorat ali le služba v proizvodnji. Važen je vložek človeka v to, da je to dosegel. To je bistvo. In če rečem, da si ljudje , ki se marsičemu odrečejo da pridejo do tega kar so si zastavili, zaslužijo spoštovanje, je to nekaj, kar je prav.


v to skupino nas spada kar nekaj ljudi. Tega spošrovanja ti ne znaš pokazat do vseh nas. Le kloftaš (ena tvoja beseda) te lepe stavke po tipkovnici in misliš, da ti bo folk verjel.

Luli, saj si ti eden izmed glavnih akterjev ( poleg Mateyke), ki ne spusti niti enega komentarja , da ne bi povdarila svoje norčevanje in nespoštovanje do ljudi, ki so v življenju dosegli več kot je tebi uspelo. Ja na vseh možnih temah primitivno pljuvaš po bolj izobraženih od tebe, s tem, da te v večini pustimo pri miru. Dajta vedve punci že svoje komplekse prebolet nekje drugje in ne le tule gor. Naredita nekaj iz svojega življenja. Čisto nič več ne bosta imeli, če bosta pljuvali po ljudeh, katerim zavidata, da se kar kadi od vaju. Odrastita tudi v glavi in ne le telesno. Ok?Seveda te ne spoštujem, če se konstantno norčuješ iz ljudi, ki se trudijo živeti s trudom, žulji ter vztrajnostjo in ne le s pomočjo tega, kar jim pade iz zraka oz. jim dajo drugi.Po možnosti tisti, s katerih si najbolj norca delata.user posted image


kaj če bi se ti vrnila nazaj na terapije in povečala doze zdravil, ker tako neumnega pisanja pa na RR še nisem brala. Pa sem že od 2006 tukaj

če si sebe v prvih stavkih opisovala, si pa sploh klovn user posted image

Boli ne Luli, ko te zadane resnica. Ti presneto, vendar taka je reala. Poskusi jo spremeniti na konkreten način. Baj de vej- žaljenje ljudi, ni pravi in konkreten način veš? Vzemi kakšno delo v roke , da boš koristna in pa kakšno knjigo, da se boš izobrazila zakaj je delo za človeka potrebno in bistveno, pa bo zadeva takoj bolj pozitivna. user posted image

Aja, verjamem, da si že dolgo tule gor. Daj se še malo pohvali, kdaj si si pa nazadnje kaj prislužila z lastnim delom? Ali pa kdaj si nazadnje prebrala kaj res poučnega in kvalitetnega, kar bi ti razširilo znanje in obzorje. In ne, ne...preden napišeš Lulu, te moram opomniti- Lady in Trač ne veljata.user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 4.3.2015 17:29:35 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 17:35:58   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
user posted image



zakaj pa mežikaš? a ti je vsa modrost tega sveta v oko padla?
Kako se ti počutiš, ko se prebereš? Si ponosna na sebe verjetno... ko te jaz berem crkujem zraven od smeha in upam, da ne zažgem kaj na peči... ma, saj za nekaj si pa dobra. Smeh je zdrav

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 18:02:50   
mateyka
no viš, in potem frodo mene krega, da druge žokam, pa si namest ovce postalže lulika - toliko o izobrazbi, ki je nad maturo, ki je krenesa nima. vsaj vem, da me kerensa brez uni ne bo ozmerjala za luliko, ker ne maram ošabnih dohtarjev. poudarek na ošabnih - sem prijatelijca s prijaznimi dohtarji, ronja lahko jamči user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 18:04:49   
Kerensa
A beseda lulika zdaj spada pod zmerjanje tule na RR?

Samo toliko, da vem... za prihodnjič, ko bo chicken fight. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 18:08:59   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

no viš, in potem frodo mene krega, da druge žokam, pa si namest ovce postalže lulika - toliko o izobrazbi, ki je nad maturo, ki je krenesa nima. vsaj vem, da me kerensa brez uni ne bo ozmerjala za luliko, ker ne maram ošabnih dohtarjev. poudarek na ošabnih - sem prijatelijca s prijaznimi dohtarji, ronja lahko jamči user posted image


Ne, tudi mene nikoli ni zmerjala ali kako ime dala, ki bi bilo drugačno kot LuLu... sicer pa itak veva, da to nima nobene veze z izobrazbo user posted image

čaki... nekje me je patrino s tabo dala skup v en komentar... marija, ko pozabim sproti kaj napiše user posted image boš že vidla user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 18:13:51   
RIJA*
alo Ria tukaj user posted image user posted image user posted image

ne vem, zakaj se ronja z nikomer ne krega? pa ma tudi dr.?

sicer pa....eni se lahko postavijo samo z eno stvarjo v življenju... in potem tisto poveličujejo do neba.
saj veš, nekdo ma lepe oči,pa jih namerno poudarja, da zakrije, da ima krive zobe....

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 18:36:52   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

ne vem, zakaj se ronja z nikomer ne krega? pa ma tudi dr.?


Ja, ona ga pa res ima.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 18:44:17   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


In kdo pravi, da je treba koga častiti? Kje sem jaz to napisala? V bistvu gre tu za spoštovanje nekoga, ki pride v življenju do neke izobrazbe, poklica, dela, situacije, vloge v družbi...s trudom, poštenim delom in uporabo lastnega znanja. Pa ni važno ali je to napisan doktorat ali le služba v proizvodnji. Važen je vložek človeka v to, da je to dosegel. To je bistvo. In če rečem, da si ljudje , ki se marsičemu odrečejo da pridejo do tega kar so si zastavili, zaslužijo spoštovanje, je to nekaj, kar je prav. Ni pa prav, da si ljudje, ki nimajo interesa, nimajo volje in niso delavni in pripravljeni se čemu odreči, da bi naredili kaj več iz sebe, kot jim je bilo servirano samo od sebe, zaradi lastnih kompleksov in zato, da skrijejo svoj osebni primanjkljaj, iz zgoraj omenjenih - norčujejo.
Temu se torej ne reče častiti nekoga, temu se pravi spoštovati trud ljudi in zaničevati primitivno vedenje tistih, ki se ne morejo sprijazniti, da brez vloženega truda nikoli ne bodo dosegli tistega, kar zavidajo drugim.
Simpl.



Tisti, ki nima določene stopnje izobrazbe ni takoj apriori lenoba in sebičnež, ki se ni bil sposoben nečemu odreči in garati.....

In ko si se na oni drugi temi javila, si prav tako v začetku metala vse "brez izobrazbe" v isti koš, kot so nekatere forumašice metale v isti koš vse izobražene kasneje.....ker v začetku se nihče ni norčeval iz izobrazbe........

Čisto nič drugačna nisi bila.....oz. si bila dvolična: za doseženo izobrazbo si zahtevala spoštovanje, za tiste brez izobrazbe pa si lahko ti svobodno govorila vse kar ti je ležalo na duši.....in večinoma je bilo to identično neizkazanemu spoštovanju.....mene je recimo to zmotilo.....

In še vedno ne razumem, zakaj bi morala jaz drugače tretirati (v smislu izkazanega spoštovanja) nekoga s končano osnovno šolo, spet drugače nekoga s končano srednjo srednjo, potem drugače nekoga s končanim faksom, spet drugače nekoga s končanim magisterijem (tu je zdaj spet treba ločiti med nekdanjim in sedanjim mageisterijemuser posted image ) in na koncu nekoga s končanim doktoratom.....zakaj bi "vsaki višji stopnji" morala izkazovati višje spoštovanje......saj si pa sam šel in se odločil, "da boš nekaj naredil iz sebe"....delal si to zase, ne za to, da te bodo ljudje spoštovali.....in če to tako sprejmeš, tudi "izobrazbeni kompleksi" izginejo......ker niso zakompleksani samo tisti brez izobrazbe......z nazivi si znajo zdraviti kompekse tudi izobraženi......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 18:48:54   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Tisti, ki nima določene stopnje izobrazbe ni takoj apriori lenoba in sebičnež, ki se ni bil sposoben nečemu odreči in garati.....


Čisto nič drugačna nisi bila.....oz. si bila dvolična: za doseženo izobrazbo si zahtevala spoštovanje, za tiste brez izobrazbe pa si lahko ti svobodno govorila vse kar ti je ležalo na duši.....in večinoma je bilo to identično neizkazanemu spoštovanju.....mene je recimo to zmotilo.....

In še vedno ne razumem, zakaj bi morala jaz drugače tretirati (v smislu izkazanega spoštovanja) nekoga s končano osnovno šolo, spet drugače nekoga s končano srednjo srednjo, potem drugače nekoga s končanim faksom, spet drugače nekoga s končanim magisterijem (tu je zdaj spet treba ločiti med nekdanjim in sedanjim mageisterijemuser posted image ) in na koncu nekoga s končanim doktoratom.....zakaj bi "vsaki višji stopnji" morala izkazovati višje spoštovanje......saj si pa sam šel in se odločil, "da boš nekaj naredil iz sebe"....delal si to zase, ne za to, da te bodo ljudje spoštovali.....in če to tako sprejmeš, tudi "izobrazbeni kompleksi" izginejo......ker niso zakompleksani samo tisti brez izobrazbe......z nazivi si znajo zdraviti kompekse tudi izobraženi......



Gauss ima kljub vse večji doseženi stopnji formalne izobrazbe zelo podobne zakonitosti v zadnjih desetletjih.

Dosežena stopnja izobrazbe se zvišuje, sposobnosti in inteligenca ostajajo na zelo podobnem nivoju, ko gledaš celo generacijo. Saj to bi moralo biti jasno že vsakemu, ki je končal srednjo solo (tam smo jemali Gaussa).


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:17:41   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

V bistvu gre tu za spoštovanje nekoga, ki pride v življenju do neke izobrazbe, poklica, dela, situacije, vloge v družbi...s trudom, poštenim delom in uporabo lastnega znanja. Pa ni važno ali je to napisan doktorat ali le služba v proizvodnji. Važen je vložek človeka v to, da je to dosegel. To je bistvo. In če rečem, da si ljudje , ki se marsičemu odrečejo da pridejo do tega kar so si zastavili, zaslužijo spoštovanje, je to nekaj, kar je prav.


v to skupino nas spada kar nekaj ljudi. Tega spošrovanja ti ne znaš pokazat do vseh nas. Le kloftaš (ena tvoja beseda) te lepe stavke po tipkovnici in misliš, da ti bo folk verjel.

Luli, saj si ti eden izmed glavnih akterjev ( poleg Mateyke), ki ne spusti niti enega komentarja , da ne bi povdarila svoje norčevanje in nespoštovanje do ljudi, ki so v življenju dosegli več kot je tebi uspelo. Ja na vseh možnih temah primitivno pljuvaš po bolj izobraženih od tebe, s tem, da te v večini pustimo pri miru. Dajta vedve punci že svoje komplekse prebolet nekje drugje in ne le tule gor. Naredita nekaj iz svojega življenja. Čisto nič več ne bosta imeli, če bosta pljuvali po ljudeh, katerim zavidata, da se kar kadi od vaju. Odrastita tudi v glavi in ne le telesno. Ok?Seveda te ne spoštujem, če se konstantno norčuješ iz ljudi, ki se trudijo živeti s trudom, žulji ter vztrajnostjo in ne le s pomočjo tega, kar jim pade iz zraka oz. jim dajo drugi.Po možnosti tisti, s katerih si najbolj norca delata.user posted image


kaj če bi se ti vrnila nazaj na terapije in povečala doze zdravil, ker tako neumnega pisanja pa na RR še nisem brala. Pa sem že od 2006 tukaj

če si sebe v prvih stavkih opisovala, si pa sploh klovn user posted image


BINGO!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:24:39   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
IZVIRNO SPOROČILO: petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
nimam doktorata. Iz preprostega razloga, ker se ga v moji stroki ne da napisati oz. priti do njega user posted image


Nisem še slišala, da kateri izmed visokošolskih študijev ne bi imel možnosti podiplomskega študija.

Moram RRaziskati ...

Podiplomski študij ni le dr. Dr. na tem področju kjer sem jaz ni mogoč. Mogoče čez leta, ko bodo kaj spremenili. Do tedaj pa bomo morali doktorirati iz sorodne stroke, če bomo imeli takšne ambicije. Jaz jih po sosedovih še nimam zaenkratuser posted image Bom počakala, če se pri nas kaj spomnijo.


Patrino, jaz kot (pravi) podiplomski študij štejem samo sedanjo 3. bolonjsko stopnjo. Glede na to, da je v mnogih poklicih 2. b. stopnja praktično izenačena z nekdanjim nazivom univ. dipl., je okarakteriziranje 2. b. stopnje kot podiplomskega študija samo uporaba lepših besed za nekdanji običajni (enovit) dodiplomski študij.

Ker če misliš sedaj delati magisterij po sedanjem sistemu, si verjetno glede na stopnjo izobrazbe na istem kot prej. Torej brez veze delati to, če lahko v istem času in podobnem vložku pridobiš eno stopnjo več.

Podiplomski študij je tudi magisterij seveda. In ne govorim o tem ki se ga dela po boloncu. Temveč o tistem klasičnem pred bolonskim. Bolonski sistem je bil vpeljan precej let kasneje, ko sem sama zaključila podiplomca.


Patrino, pisala si v sedanjiku, odgovorila sem ti glede na sedanji potek pridobivanja nazivov.
Če torej pišeš o doktoratu, ti odgovarjam o 3. bolonjski stopnji, ki se (uspešno) zaključi z doktoratom. Sedanji magistrski študij je (praktično) nekdanji univerzitetni.
In to, da si pred leti diplomirala, samo po sebi ni ovira, da ne bi sedaj mogla po sedanjem načinu vpisati doktorskega študija. Kot že napisano, tudi na pedagoških smereh, iz katerih - po tvojih zapisih sodeč - izhajaš, je kar nekaj doktorskih študijev različnih smeri.

Lahko pa so ovire drugje ... user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:26:00   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Lahko pa so ovire drugje ... user posted image


user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:34:07   
patrino
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


In kdo pravi, da je treba koga častiti? Kje sem jaz to napisala? V bistvu gre tu za spoštovanje nekoga, ki pride v življenju do neke izobrazbe, poklica, dela, situacije, vloge v družbi...s trudom, poštenim delom in uporabo lastnega znanja. Pa ni važno ali je to napisan doktorat ali le služba v proizvodnji. Važen je vložek človeka v to, da je to dosegel. To je bistvo. In če rečem, da si ljudje , ki se marsičemu odrečejo da pridejo do tega kar so si zastavili, zaslužijo spoštovanje, je to nekaj, kar je prav. Ni pa prav, da si ljudje, ki nimajo interesa, nimajo volje in niso delavni in pripravljeni se čemu odreči, da bi naredili kaj več iz sebe, kot jim je bilo servirano samo od sebe, zaradi lastnih kompleksov in zato, da skrijejo svoj osebni primanjkljaj, iz zgoraj omenjenih - norčujejo.
Temu se torej ne reče častiti nekoga, temu se pravi spoštovati trud ljudi in zaničevati primitivno vedenje tistih, ki se ne morejo sprijazniti, da brez vloženega truda nikoli ne bodo dosegli tistega, kar zavidajo drugim.
Simpl.



Tisti, ki nima določene stopnje izobrazbe ni takoj apriori lenoba in sebičnež, ki se ni bil sposoben nečemu odreči in garati.....

In ko si se na oni drugi temi javila, si prav tako v začetku metala vse "brez izobrazbe" v isti koš, kot so nekatere forumašice metale v isti koš vse izobražene kasneje.....ker v začetku se nihče ni norčeval iz izobrazbe........

Čisto nič drugačna nisi bila.....oz. si bila dvolična: za doseženo izobrazbo si zahtevala spoštovanje, za tiste brez izobrazbe pa si lahko ti svobodno govorila vse kar ti je ležalo na duši.....in večinoma je bilo to identično neizkazanemu spoštovanju.....mene je recimo to zmotilo.....

In še vedno ne razumem, zakaj bi morala jaz drugače tretirati (v smislu izkazanega spoštovanja) nekoga s končano osnovno šolo, spet drugače nekoga s končano srednjo srednjo, potem drugače nekoga s končanim faksom, spet drugače nekoga s končanim magisterijem (tu je zdaj spet treba ločiti med nekdanjim in sedanjim mageisterijemuser posted image ) in na koncu nekoga s končanim doktoratom.....zakaj bi "vsaki višji stopnji" morala izkazovati višje spoštovanje......saj si pa sam šel in se odločil, "da boš nekaj naredil iz sebe"....delal si to zase, ne za to, da te bodo ljudje spoštovali.....in če to tako sprejmeš, tudi "izobrazbeni kompleksi" izginejo......ker niso zakompleksani samo tisti brez izobrazbe......z nazivi si znajo zdraviti kompekse tudi izobraženi......


DragaLili- v začetku debate na tisti temi, kjer se je razvleklo o izobrazbi, mene sploh ni bilo zraven. Tam se je vsajala Mateyka in pljuvala po vseh z dr- ji, potem se je vključila tudi Luli in jo ponesrečeno posnemala. Frodo je imela osebni obračun s Kerenso, v katerega se je vpletla tudi Mateyka. Lulu pa v dir zraven nje.
Spet bi mi rada napopala nekaj, kar nisem nikjer napisala ali trdila, zato se ne bom utrujala s pisanjem- spet. Vrni se na tisto debato in si ponovno ( ali pa pač končno )preberi. Vse kar te zanima imaš tam. In nič ni tako kot ti trdiš.
Le en drobec: če boš prebrala, boš opazila, da nikoli nisem rekla, da moraš spoštovati nekoga zato ker je izobražen, temveč zato, ker je velik človek po svojih dejanji ne glede na izobrazbo. Ker je nekaj naredil za svoj osebnostni razvoj in s tem tudi za razvoj na ostalih področjih. Nasprotno od določenih, ki vso energijo namesto za to- porabijo za norčevanje in prebolevanje diareje od zavisti.
Zato- ti kar tretiraj ljudi kot jih hočeš. Jaz slednjih v zgornji vrsti pač ne morem spoštovati- pa ne zaradi neizobrazbe, temveč zaradi tega kar sem že omenila.

< Sporočilo je popravil patrino -- 4.3.2015 21:35:45 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Le seksa in marihuane ne
4.3.2015 21:37:13   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Lahko pa so ovire drugje ... user posted image


user posted image


Aja user posted image user posted image , kje pa user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?