|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December 2019
23.5.2019 13:53:51   
Naychi
Punce ziv

Se ena nova noscka :) vceraj sem imela odvzem dht in ultrazvok, kjer kaze zaenkrat vse ok :) pdp imam 16/12. Seda pa mucno cakanje ba nuhalno, ki jo imam 5/6. Bi se vam pa tudi pridruzila v FB skupini. Me lahko dodate oziroma pomagate kaj moram narediti :) 

(odgovor članu Srečna_nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: December 2019
27.5.2019 9:05:32   
tikky
Zivjo
Se ena  noscka :) pdp imam 17.12. Pridruzila bi se rada v FB skupini. Me prosim dodate :) 

(odgovor članu Naychi)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: December 2019
27.5.2019 14:15:37   
DrumBeat
Živjo punce,

še jaz bi se vključila v fb skupino user posted image pdp 19.12. user posted image

(odgovor članu tikky)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: December 2019
27.5.2019 16:43:07   
Lindenhoney
Tudi jaz bi se pridružila v FB skupino. Hvala


(odgovor članu DrumBeat)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: December 2019
29.5.2019 14:17:20   
Lindenhoney
Punce živjo


Mene se vedno malo tale nifty muči. Nuhalno imam sicer čez dober teden.Kako ste se ve odločile?Lp

(odgovor članu Lindenhoney)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: December 2019
30.5.2019 8:56:19   
Anonimen
Jaz čakam se na rezultate DHT,  če ne bom mirna grem se na nifty.


(odgovor članu Lindenhoney)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: December 2019
30.5.2019 9:05:56   
ROXY_
Pozdrav,
Po dooolgem casu se javljam, zdej  ze kot Mrs 🤩🙂.Za nami je prekrasen porocni dan, nekaj dni na off, nuhalna , ki je dala super rezultate, sem se pa vseeno odlocila se za nipt test, zaradi mojih let.Rezultati bodo v naslednjem tednu. Danes me caka se redni pregled pri svoji ginek. Pdp pa se mi je prestavil na 1.12.😀. Slabosti pocasi minevajo, le utrujenost nikakor ne 🙂💤. Upam, da ste ostale tudi dobro 🌈🌼. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: December 2019
31.5.2019 12:00:41   
Popotnica4715
Hej dekleta... Bi lahko se mene ena dodala v skupino na fb prosim?

Sicer pa je moja zgodba zelo zakomplicirana in do konca ne bom vedla ali nam bo ta otrocek namenjen... Sem bila zdaj nekaj casa v bolnici. Imam ogromen hematom, ki ogroza vse skupaj. Tako da nam ne ostane drugo kot cakati. Nimajo kaj... Sem na strogem ležanju. Strah me je in srce me boli, ce pomislim, da lahko otrocka kadarkoli izgubim. Skusam ostat pozitivna. In zdaj cakamo...

_____________________________

Life begins AT THE END of your comfort zone.

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: December 2019
2.6.2019 20:42:28   
A_Ela
Zdravo,

tudi mi pričakujemo decembra 2019.

Me lahko dodate v skupino na FB :) na koga se lahko obrnem?

Hvala

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: December 2019
3.6.2019 8:59:55   
BodočaMama
Zdravo, za mano je nuhalna in nifty, sedaj pa bi tudi jaz želela v fb skupino, če me lahko dodate. Hvala

(odgovor članu A_Ela)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: December 2019
3.6.2019 17:40:47   
ROXY_
Pozdravcek vsem, vem da ste pobegnila na fb, pa vseeno...Danes sva prejela rezultate nift testa, ki so super in prinasajo dobre novicke.. Odlocila sva se za nift plus, razsirjeno  varianto in dobila rezultate v tednu dni. Ker so rezultati tako dobri, na amniocintezo ne bom sla. 
Sva pa izvedela tudi , da bomo dobili deklico 💗💝💞💖.Presrecnaaaa 🥰🥰🥰. Zelim vam lepe dni 🌼 in bozajte svoje trebuscke 🤗

(odgovor članu BodočaMama)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: December 2019
6.6.2019 16:06:47   
LaPoire
Hello, še ena, ki je zadovoljna z rezultati nifty testa :) pričakujemo pa deklico in to na samega Miklavža :)

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: December 2019
7.6.2019 7:13:42   
Travniskisosopek
ROXY_
čestiteke za poroko in spremembo priimka!

PopotnicaTi pa počivaj, držim in upam da bo vse v redu! :)

Dobrodošle tudi vse nove!

Jaz sem dala nuhalno tudi skozi in DHT in so bili rezultati dobri. :) So mi pa premanili PDP, ker je bil mali bibi za en teden večji :)

Vsem želim, da mali čudeži pridno rastejo in da imate čim manj skrbi! Srečno!



< Sporočilo je popravil Travniskisosopek -- 7.6.2019 7:15:39 >

(odgovor članu LaPoire)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: December 2019
7.6.2019 21:57:22   
BodočaMama
Čestitke vsem za dobre novice user posted image
Jaz še čakam izvid nifty-ja, verjetno bo v ponedeljek ali torek.
Punce, a še katera jemlje Novalac vitamine? Js sm odkrila kode pod sivim premazom na škatlici in mi samo še dve manjkata do brezplačnega izdelka, tako da če katera ne bo zbirala kod, se priporočam user posted image Hvala

(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: December 2019
11.6.2019 7:51:45   
Travniskisosopek
Punce, kako ste kaj? Kaj novega?


Drugače pa kako je s fb, skupino. Je se vedno skrita? Če ni, kako se imenuje? Oziroma, kdo me lahko doda?

(odgovor članu BodočaMama)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: December 2019
15.6.2019 7:13:59   
Srečna80

Živjo;),




za mano je nuhalna in nifty, pdp imam 10.12. Tudi jaz bi se rada pridružila v FB skupini... me lahko prosim dodate:)




(odgovor članu Travniskisosopek)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: December 2019
19.6.2019 9:51:42   
ROXY_
Pozdrav,
Vse ste pobegnile ne FB, tukaj je pravo zatisje 😏.Se malo in konec solskega leta, pocitniceee😎.Vikende izkoriscamo ob morju, med tednom pa se finalna dela na hisi. Komaj cakam selitev, da se nam potem tudi to malo umiri. A ze katera cuti brcike? Nasa pupa je precej zivahna in jo cutim ze nekaj casa  🥰🥰🥰. Drugace sem  v 16.tednu, pocutje boljse. Malo me base mehur in slabi izvidi urina, upam da se porihta tudi to. Sanford izvid je sicer negativen. Ostalo pa bp In upam da tako ostane do konca 🙏🏻🙏🏻. Kako ste kaj ostale? Trebuscki rastejo? Moj precej, zredila sem se za 3kg. ☺️☺️🙈🐒. Uzivajte te lepe poletne dni 🐳🐠☀️

(odgovor članu Srečna80)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: December 2019
20.6.2019 15:46:47   
Lindenhoney
Živjo


Jaz še vedno pokukam sem in zaenkrat še nisem del FB skupine.Moje počutje v tej prvi nosečnosti je več kot odlično razen 14 dni utrujenosti in zaprtosti nič posebnega. Sem pa danes točno 14 tednov. Nimam še res skor nic trebuha, zredila se nisem niti pol kg in zaenkrat bi lahko bila ena tistih, ki dolgooo ne vedo, da so noseče. 😁Trkam, da se to ne spremeni. 😄Drugač sva dala tudi nifty čez in dobila bova punčko, tudi rezultati so bili super. Zaenkrat vse bo 😊.

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: December 2019
21.6.2019 17:47:56   
DrumBeat
Ojla,
jaz tudi rada pokukam sem pa sem se razveselila novih objav :). Jaz imam zdaj več energije, prej sem vsak dan sredi dneva počivala, zdaj grem sredi dneva na še en dolg sprehod. Sem v 15. tednu. Trebušček se malenkost vidi, teža je na istem kot mesec nazaj. Čutim edino, da mi pritisk čez pas ne paše - hlače si raje malo dol zaviham, da ne pritiskajo, z oblekcami pa je sploh enostavno :). Rezultati nuhalne so super in se nisva odločila za nič drugega.Sva vesela, da se lepo razvija, lepo giblje in raste...čakam, da začutim kakšen gib...
Je mogoče katera iz NG ali bližnje okolice, da se malo podružimo in spoznamo?

(odgovor članu Lindenhoney)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: December 2019
22.6.2019 13:00:50   
ROXY_
Drumbeat mi bomo kmalu blizu NG, se selimo predvidoma v avgustu 🙂🙂 in imam bore malo poznanstev .. bom vesela kaksnega novega prijateljstva..☺️☺️
Prav pase tale dez danes, malo bolj lenobno vreme  in podaljsan vikend. 
Upam, da ste tudi ostale dobro 🥰🥰. 



(odgovor članu DrumBeat)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: December 2019
23.6.2019 10:02:01   
DrumBeat
Roxy, super! Dobrodošla in se veselim, da se spoznava :)

(odgovor članu ROXY_)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: December 2019
19.7.2019 16:23:05   
A_Ela
Tudi jaz sem malo pozabila na ZASEBNA sporočila tako, da upam da me še sprejmejo v FB skupino. Razumem če so jo že "zaprle". Jaz sem v 18 tednu. Počutim se odlično je pa to moja druga nosečnost in priznam da čas kar leti včasih kar malo pozabim da sem noseča:) No sedaj že čutim metluljčke tako da me vsake toliko časa spomni da imam nekaj v trebuhu.

(odgovor članu DrumBeat)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: December 2019
1.8.2019 19:32:52   
ROXY_
Pozdravljene, 
Skoda, ker je tema cisto zamrla 😐 in ste vse na FB..Se javljam pred odhodom na dopust. Danes imela morfologijo in je vse uredu. Potrjena zivahna deklica 🥰🥰🌸. Noseca 22t3d. Pocutje je ok, izvidi krvi in urina tudi, edino vrocino tezje prenasam. Upam, da se ostale hladite kje na lustnem ob morju ali v naravi, pa da ste dobro.

(odgovor članu A_Ela)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: December 2019
15.8.2019 18:16:25   
TeichTea
Zdravo, jaz bi se tudi vkljucila v FB skupino - me zanima, kako se lahko? :)

(odgovor članu A_Ela)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: December 2019
16.8.2019 14:26:50   
Mo31
Pozdravljene, rada bi se prodruzila FB skupini :) decembra pricakujemo novega druzinskega clana

(odgovor članu TeichTea)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 [10] 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?