|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 16:29:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Meni tudi ni jasno, zakaj ne z Nutelo. A čokoladno torto pa lahko, tako fajn mastno, putrasto? Hecno, ne.


Hvala al bina user posted image  isto mene zanima. Sicer sem šla pa za nazaj brat in jo je Cukrček tud jedla, pa je vseen 20 kil shujšala!

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=690065&mpage=1&key=nutelo&#691207

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 16:34:19   
mala maja
no še jaz na raportuser posted image user posted image

zajtrk:1/2 jabolčka
malica: kofetek
kosilo al pa popoldanska malicauser posted image : makarončki z ketcupomuser posted image
večerja: najm me čaka torta in seveda rebro čokolade take user posted image

Punce jaz sem tolk sita da mi sploh ni težko vstrajat. Najbolj mi je hudo k se bašejo s piškoti pa čokolado jaz pa ne smem. takrat sem res na preiskušnji ker sem ta huj čokoladarcauser posted image user posted image . Jutri je pa sadni dan, ne vem upam da mi bo tokrat uspel brez greha in tistega crispijauser posted image .

Aja sem se danes vagala in mam od včeraj na danes 0.5 kg manj. Aja pa vsa sem polomjena sem včerej preveč telovadla tko da me dons vse boli, sem pa zdele iz tazga ta hudga sprehodauser posted image . Mislm da je še mali user posted image  k je mami začela hujšat, ker gre večkat ven.

Punce priden ste k vstrajateuser posted image user posted image , vama Al bina in Splišni pa vsem ostalim tud pa hvala za nasveteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 16:36:17   
lelaval
Pravkar sem se vagala na elektronski tehtnici (sem morala počakat, da je prišel 7-letni sin iz šole in jo nastavil)user posted image user posted image  in imam 57,9 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Štartala pa sem z 58. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Po 2 vagah na cajger pa naj bi imela 2 kg manj user posted image  user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
9.1.2006 16:40:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 16:44:46   
Anonimen
Al bina, kakav je kakav, v nuteli pa je obilica mletih lešnikov, verjetno mleka in verjetno še česa (bo treba na deklaracijo pogledat).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 16:45:41   
mala maja
evo punce pol drži tist k mamo več za zgubit bomo več zgubile.Jaz mem slabe tri kile manj kot sem mela s štartom.

Tehtam se pa vsak danna isti tehtnici. JE šla svakinja celo nove baterije kupt da se lahko tehtam pri njej k ma digitalno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 16:47:17   
Anonimen
barbapapa-eno vprašanje.. dons k sm gledala po prejšnjih temah sem vidla da si mela 67 kg (oz. tam nekje). zgoraj pa vidim, da jih imaš sedaj 62?!!?!!?

napaka???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 16:53:12   
Anonimen
Selena, pa v končni fazi, lahko bi jedla tudi orehovo ali pa lešnikovo torto oblito s čokolado. Sladica je sladica, mater. Sicer meni ni prav nič za Nutelo ampak jasno mi pa vseeno ni. O.K, vse mi pa tud ne more bit, ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:06:00   
Anonimen
Ne, Al bina, čokolada mora biti jedilna oz. temna - taka s pravim kakavom. Pa ne me vprašat, kje sem to prebrala, nekje med stranmi, ki ste jih prejšnje hujšarice omenjale.
Pa tudi pri Montignacu je enako, čokolada mora biti prava. Niti mlečna ne sme bit.
Večina čokolad namreč ni iz pravega kakava ampak iz nadomestkov, ti pa so neka mešanica maščob in sladkorja in verjetno tudi lešnikov.
Čokolade, ki so iz pravega kakava, so večinoma precej dražje od drugih. V Italiji je bila pred leti (ko je na njihov trg prišla množica poceni tujih čokolad) polemika, da teh drugih čokolad sploh ne bi smeli imenovati čokolada, ker to ni to. Potrošniki pa deklaracij itak ne berejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:13:41   
Anonimen
Čakaj, Selena, čokolada je čokolada, sladica pa sladica.

Torej večerja na OH dan:

1. sladica - kos torte, tri kosi peciva, tri kepe sladoleda, ne?

2. 2 rebra jedilne čokolade, ne?

Torej pod prvo: ZAKAJ NE PALAČINKE Z NUTELO???? Če se lahko ama baš karkoli, najoblj mastno torto, kar jih obstaja, zakaj torej ne palačink z Nutelo? To mi razložite, prosim. Potem pa seveda še čokolado čez. Jedilno, vem, ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:15:13   
Anonimen
Palačinke pa se res lahko je z vsakim namazom razen z nutelo in s sladkorjem. Je točno tako zapisano. So pa enako dobre tudi z na drobno potresenim kakavom!

Tole, tole mi razložite, da vidim, kje je nelogika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:19:37   
Anonimen
Ob prvi priliki, ko bom v Merkatorju ali Sparu, si bom malo deklaracije ogledala, in skušala poiskati vzrok, če mi bo uspelo. Sicer pa lahko še vedno ijo-1, vrhunsko prehransko strokovnjakinjo, vprašamo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:24:36   
Anonimen
Ja, dejmo jo vprašat, dej jo na privat rufn, Selena, pa naj pride tlele malo razjasnit. Prosim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:26:58   
Anonimen
A jaz njo na privat?
Heheheh, a se hecaš? A nisi brala, kako sva se na "uvajanju goste hrane" počili?
Ma niti če je zadnja na svetu, ki bi mi znala odgovoriti, je ne bi česa vprašala. Nekoga, ki se tako nosi, kot da bi bil edini na svetu, ki kaj zna ... ne bo šlo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:28:44   
Anonimen
Aja, potem si se to hecala. ja, ne vem, kaj sta imeli user posted image  pa je čsit vseeno. No, potem bomo še naprej v temi al kako?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:48:05   
baguSka
Evo jst mam DE nutello in lohk sam prepišem:

zucker, pflanzliches Ol, haselnusse (13%), fettarmer kakao, magermilchpulver (7,5%), emulgator sojalecithin, vanillin.

Zdej pa še prevajalko ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:49:30   
Anonimen
V temi, v temi ... user posted image
vsaj ne bomo našli poti do hladilnika, heheh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:51:50   
mala maja
če mene vprašate je isto kot bi jedel torto  nimam pojma zakaj se ne smeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:52:31   
Anonimen
V rokah držim Sparovo čokoladno mlečno kremo (ala Nutela).
Sestavine: sladkor, rastlinsko olje, mlečni sladkor, sladka sirotka v prahu (mleko), razmaščen kakav v prahu, emulgator (sojalecitin), jedilna sol, aroma, lahko vsebuje delce lešnikov.
No, če vam tole kaj pove. Bi blo pa zanimivo prebrat kaj vse pa je v kupljeni torti, pecivu, piškotih, itd.

Sicer pa kot sem že rekla, Cukr jo je tud jedla na kruhu namazano, pa je ne sam preživela, ampak kljub temu dala dol skor 20 kg.
Pa itak je ne bom jedla na vsak OH dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:52:50   
baguSka
No mam pa še viki kremo user posted image :

sladkor, rastlinska maščoba, rastlinsko olje, mleko v prahu, sirotka v prahu, kakav v prahu, lešniki, emulgator lecitin, aroma.



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:53:54   
Grascakinja
Jest predlagam, da luč pržgemo pa pojemo štrudl namest palačink. user posted image  Sem ga namreč pravkar pojedla za večerjo, sicer je bilo večinoma samo jabolko pa na vsake kvatre en flikec testa, ker sem ga pretankega naredila... no, torej sem jedla bolj testo v pečenih jabolkih. Zdajle pa se hopsam s koščkom jedilne čokolade. Njami. Prej je sploh nisem marala, zdaj mi pa takoooo pašeeeeeee!

Ej, pomoje se je to z nutelo en tako malo zmislil. Pa s cukrom. A z marmelado, kjer je ful cukra notri, jih pa lahko? Ma kaka stvar je pa tud mimo usekana (špinača ki NI beljakovina recimo).

In res, če lahko ješ torto pa take zadeve, ne vem, zakaj si ne bi mogla palačinke z žlico nutele namazat. Majke mi. Tako da, kdorkoli si je že zaželel nutelo, go ahead. Kar se mene tiče, seveda. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 17:56:22   
Anonimen
Pupa25, jaz sem kriva za ta štrajt danes! user posted image
V marmeladi je pa itak pol sadja, pol cukra, tko da...

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 18:01:00   
Grascakinja
A ti, solatka hothien, si ta.... ti ti! Lumpa! user posted image


user posted image  hecam se...

pejte si kej sladkega privoščit!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 18:09:05   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: hothien



No, pa mi naj ena razloži tole. Lahko jem torto, kremšnite, rolado, itd. nutele (vse skupi dve žlički) pa ne. Sej se ne mislim kregat user posted image , sam res me zanima zakaj ne? Zakaj pa ostalo lahko, pa je isto sladkor notri.


Ah dejte no, punce. Ve si kar namažite nutelo, če želite. A torto bi pa lahko?!? NE verjet vsega, kar kdo napiše.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 18:11:46   
cmokec
Hothien, jaz bi na tvojem mestu jedla na OH Nutelo. Pa dober tek.

Danes sem šla v Špar (KR) po tehtnico iz akcije in jih seveda ni bilo več.
Moja "stara" tehtnica namreč ni vredna počenega groša. Iz same jeze sem potem najdla tole tehtnico in jo grem jutri iskat. Če še katera rabi info. o poceni in dobri tehtnici:

http--nakup.merkur.si-slike-velike-568911.jpg


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?