|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 13:28:08   
lelaval








Muki, da nisi ti noseča? Ha? Ker nas je ful zanosilo med skupinskim hujšanjem, da veš!


Jančika, ne omenjaj nosečnosti, ker , ko sem jaz kje zraven, pa je taka debata, potem se mene takoj prime. user posted image user posted image user posted image user posted image  Imam tri potomce dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 13:42:56   
muki1
Ni panike. Nisem user posted image , ker sem imela obisk malo pred novim letom.
Tak na hitro se me pa tudi ne rešite.
Sicer, pa.....nič ne bi imela proti, če bi bila user posted image , ampak o tem bomo pa spet na kakšnem drugem forumu kaj rekle.......

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 13:43:57   
ronja5
Biba 12, tud z mano se lahko primerjaš 168/ 68. Sicer sem začela 4 dni kasneje, ampak mislim, da to ni tolk pomembno. Moj cilj je 58kg.
Bravo punce!  user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ronja5 -- 9.1.2006 13:44:50 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 13:52:14   
Anonimen
Kaj boste danes za večerjo jedle? Jaz bom palačinke z nutelo (čist na tanko namazano). Pa mogoče še kapučin, bom vidla. Brez sladkorja, sam na mleku, 1 dcl mleka. A ne smem? user posted image

(odgovor članu ronja5)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 13:55:26   
Anonimen
Hothien, palačink z Nutelo ne smeš, pa s samim sladkorjem tudi ne. Z ostalim pa po želji.
Jančika, se mi je zdelo, da če bo kdo vedel, da boš ti. Thanks. Ampak zdaj je že prepozno, da bi popravila nevednost Vide Petrovčič ali Marjete Smolnikar. Kar je, je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 14:00:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Hothien, palačink z Nutelo ne smeš, pa s samim sladkorjem tudi ne. Z ostalim pa po želji.


No, pa mi naj ena razloži tole. Lahko jem torto, kremšnite, rolado, itd. nutele (vse skupi dve žlički) pa ne. Sej se ne mislim kregat user posted image , sam res me zanima zakaj ne? Zakaj pa ostalo lahko, pa je isto sladkor notri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 14:03:20   
ronja5
Jaz sem si pri najboljšemu sosedu kupla eno merx rezino, njammmi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 14:55:00   
Mel_A
Živjo, še moj raport. Za zajtrk 2 jabolki, malica ni znesla (je bil user posted image preveč navit), kosilo sem si komaj komaj utegnila pripravit (iz istega vzroka kot prej navedeno). Sem si pa spekla pico z zelenjavo, hrenovko in jajčkom... Ups, ta pica je za mojega user posted image , jaz sem jo imela samo s paradižnikovo mezgo, popečeno papriko in bučkami, čebulo in par olivami. Ja, pa malo ajvarja sem si dala gor, ker mi je blazno dober. In je bla pica mljac, mljac, komej sm jo pospravla. Čez malo časa si bom šla pa naredit še malo solate, ker prej pri pici ni ratalo niti, da bi jo očistla (razlog naveden v prvem oklepaju malo više).
Moram pa povedat, da je bla pica tko super, da niti sira ali šunke nisem pogrešala. Za V pa bom malo makove potice (menda je sam še ena rezinca ostala), pa eno kepico sladoleda in mogoče en kapučinček. Mogoče mal več kot ponavadi, ampak imam pol zvečer eno uro stepa in ne bi rada bla lačna pol ko domov pridem, ker bo prepozno, zato raj prej malček več (sej vem, da bi blo idealno raj mal manj, ma drgač bom preveč lačna). In pa rebro jedilne čokoladke, seveda. Podvprašanje za katero izvedenko: imam doma temno čokolado (70% kakava) ki vsebuje cele lešnike. A to je ravno tko ok, al raj ne?
No, punce, zlo sem vesela, da nas je še vedno dost (skor vse menda, pa še tiste ki so odpovedale, so imele plemenit razlog ==> dojenje) in da si dajamo korajžo. In da se izobražujemo ena drugo. user posted image user posted image user posted image za nas!!! Jutri pa je Dan "T", me prav zanima. Meni se sicer na hlačah že nekaj malega pozna (ne tiščijo več tako zelo) ampak mogoče da na kilih to še ni videt. Se pa tud jaz počutim super, tako nenažrta.
Super smo!




_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:02:50   
hanita
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sedaj sem pa spet malo bolj motivirana!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem končno dobila eno kolegico, ki mi je po konstituciji podobna in je hujšala po tej dieti.  Poznalo se ji je komaj konec prvega meseca, potem pa je šlo naenkrat ful dol in še pol ko je nehala je tud še hujšala.

In pila je kavo s smetano in ne z mlekom, da je v navodilih pisalo raje s smetano. Torej bom tud jaz pila kavo s smetanouser posted image user posted image user posted image ,ker mi je itak še boljša.

Zvečer bom probala brez jest,če bo šlo, da bom tudi jaz imela jutri kaj pokazat. Sej tud to je motivacija!user posted image

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:06:45   
*barbapapa*
ojla,.... hujšarice user posted image user posted image user posted image

jaz še vedno vztrajam user posted image ,.... brez večjih pregrehov user posted image .... (včeraj sem pojedla dva koščka kokosovega peciva user posted image )......................
sem pa drugače pridna.......

danes sem stopila na tehtnico in mi je pokazala 62 kg,... user posted image


za kosilo bo pa danes pri nas  - PICA!!!! (ja, že spet...... če mi je pa tak dobra......)



aja,.... pa kako se prehranjujem,....

jaz do treh jem samo sadje, ker imam komaj kosilo med 15 - 16 uro,....
potem pojem kosilo (včeraj je bil pečen krompir +  zelena solata);....... potem pa spet sadje..... (ker mi ni do večerje,..... mam bolj pozno kosilo).......

postala sem pravi SADJEŽER... user posted image


punce,.... moramo biti ODLOČNE!!!

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:07:56   
al1*
Jaz sem tudi v tej kategoriji:  169 cm/68kg.

Moja sestra je skozi pila kavo z mlekom in je v dveh mesecih shujšala 9 kg.

Jaz sem danes pojedla za zajtrk tri mandarine, za malico eno jabolko, ravnokar sem zmazala zelenjavno pico, zvečer pa tortica.


_____________________________

lp


(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:16:53   
Grascakinja
Ja, meni tudi teža niha odvisno od dneva - po B dnevu imam največ kil.
Sem zadnjič pojedla polnozrnato žemljico poleg kalamarov in pomoje je bila tu greška. Ne bom več jedla kruha na B dan.
Sicer pa jutri naredimo statistiko - koliko kil imamo za zgubit in koliko smo jih že, pa še videle bomo, če je katera odpadla brez odpovednega razloga. user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:21:47   
drus013
meni pa ni jasna ena zadeva. Na današnji dan naj bi naredil pizzo iz 25 dag moke, testenin pa 11dag. Kje je tukaj logika, ker jaz je namreč ne vidim ? Mi lahko katera odgovori prosim.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:23:06   
Anonimen
Z OH zagotovo lahko ješ zelenjavo - saj piše pizza z zelenjavo. S čim pa naj bi se kombiniralo OH, če ne z zelenjavo?! user posted image
Kolikor vem, je po Montignacu neprimerna kombinacija B in OH.


Pa še eno vprašanje - kaj je poln globok krožnik. Je ena napisala, da ravno s krožnika ne teče, poln pa da je.
Zame je poln do roba, torej do tam, kjer je meja med poglobljenim delom in robom.

***********
V mojem želodcu je že pizza, bila je odlična!
Si bom pa v prihodnjih dneh kupila kečap - ziher je ziher! Pa solate in druge zelenjave po pizzi tudi ne jem. Kruha pri B in Š dnevu pri kosilu pa tudi ne.

Palačinke pa se res lahko je z vsakim namazom razen z nutelo in s sladkorjem. Je točno tako zapisano. So pa enako dobre tudi z na drobno potresenim kakavom!

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:31:02   
Anonimen
Kje si pa dobila ta podatek o 250 g moke za pizzo?! Pa to je doza za več kot dve osebi!
Jaz dam okoli 120 g in se mi zdi še veliko.

(odgovor članu drus013)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:38:00   
Teni_



Pica je bila super. Moja si pa zdaj pečeta pomfri,ampak me na srečo nič ne vleče. Sila bo spet jutri. Ampak BOM vzdržala.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:41:58   
drus013
V knjigi 90 dnevna ločevalna dieta, ki jo je izdala revija Rina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:42:27   
Anonimen
MojcaH, jaz tud pizzo jem danes. No, vsak čas bo gotova, že diši. user posted image

Glede Nutele, pri meni nič ne piše user posted image , pa še ni Nutela ampak je od Spara neki. user posted image
Res nočem težit, sam da nekje tko piše, jaz še kr nič ne vem. logično mi ni, zakaj nutela ne, marmelada pa ja (v marmeladi je ogromno sladkorja).

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:44:42   
Anonimen
Bodo še druge povedale - po mojem je napaka.

(odgovor članu drus013)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:47:33   
lelaval



Moj user posted image  mi je dopoldne, ko sem šla v trgovino, pripravil testo za pizzo (je bil dolgo časa pizzopek tako, da jaz takšnega testa verjetno ne bi spravila skupaj).  Pa sem pojedla ogromen kos (2) tako, da se mi nič ne lušta sladkarij za večerjo.  Sicer pa je do večerje še čas, bomo videli, kaj bo rekel želodček. user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:48:37   
drus013
ja hvala, je kr nekaj takšnih lapsusov v tej knjigi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 15:57:31   
Sofi
Zdaj sem se najedla testenin s paradižnikovo omako z gobami in mi je tako fajn user posted image . Za zajtrk sem dve jabolki. Za večerjo bo kremšnita in temna čokolada.

Sem brala, da pišete o lazanjah. Meni se tudi že takooo lušta, samo brez sira si je ne predstavljam, tako da bo morala počakat do aprila.

Ja, jutri pa tehtanje...se že malo bojim...predvsem se pa veselim.

Včeraj zvečer me je huda lakota popadla, sem že razmišljala, če mi je vsega tega res treba...pa sem ugotovila, da mi jeuser posted image user posted image . Zaspala sem s praznim in krulečim želodcem, zbudila sem se pa sita - da me ni kje luna nosila v hladilnik ponoči, pa tega sploh ne vemuser posted image .

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 16:05:10   
Anonimen
Sofi, jaz se vedno zbidum sita, tud če grem popoldan za eno urco spat, se zbudim sita. Nimam pojma zakaj. user posted image

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 16:17:47   
lelaval
Hanita, ne sekiraj se, saj tudi jaz ne vem ali sta tista 2 kilogramčka res kaj manj ali ne.  user posted image  Ko mi bodo stare hlače prav, potem vem, da gredo kilogramčki dol. Bom pa se redno 1x tedensko tehtala z novo vago. Meni je važno, da se moj špehec user posted image  zamenja z mišicami (pa lahko imaš še vedno enako kilogramov, le oblika telesa je malce drugačna.

Predvsem pa se ne obremenjuj in sekiraj, ker STRES REDI.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 16:23:05   
Anonimen
Meni tudi ni jasno, zakaj ne z Nutelo. A čokoladno torto pa lahko, tako fajn mastno, putrasto? Hecno, ne.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?