|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 21:16:42   
mala maja
jest mam po kr motivacijo in sicer v službi jim pokazatuser posted image user posted image user posted image  da sem tud jaz lahk hitr suha. Upam da mi bo uspel da mi ne bo treba nič se okol primajat ta dva mesca.

Aja pa ko dam čez tole dieto dam v žep 100 EUR pa si grem kupt cunje-pa sam zase za ostale me pa baš ..........b........
Enkrat se pa tud mami lahk obleče kot ji je všeč.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 21:23:06   
Sofi
biba12, če hočeš vedet, katera tehtnica kaže pravilneje, potem pojdi v lekarno in se tam stehtaj, ker imajo natančne. Pol pa enako oblečena stopi doma na vago in pa pri mami. Samo tako lahko ugotoviš.

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 21:37:12   
Sofi
Glede nagrade za vložen trud in napore pa mislim, da je prva in največja nagrada itak ta, da shujšam oziroma preoblikujem telo na takšno "greha vredno"user posted image . Te si pa privoščim za "desert" še novo garderobouser posted image .
Hecno, med drugim hujšam tudi zato, da bi mi bile stare cote prav, ampak te bo itak vse mimo.

Povzetek: nagrada - postavca in cotke.user posted image

lp

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 22:19:37   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: Sofi
Povzetek: nagrada - postavca in cotke.user posted image


Ja, itak! Jaz isto, saj druge nagrade ne rabim.user posted image Čeprav tudi jaz v bistvu hujšam zato, da bom spet lahko oblekla 'stare' cote. Odkar sem rodila (april) se švercam v nekih čudnih cotah, poletje sem preživela v unih krilih za zavezat, ki se dajo neomejeno regulirat v širino, pa v trenirki, jesen in zimo pa v enih črnih žametkah od mami (njej so preširokeuser posted image ). Groza!
Moje kavbojke, hlače in krilca pa čakajo v omari na boljše čase.user posted image  Toliko sem pa bila trmasta, da si nisem kupila ničesar za večjo kilažo.

Jaz sem pa takooo srečna, da sem jedla čokoladni sladoled, da vam ne morem povedat. Jaz - odvisnica od čokolade, vedno bila in vedno bom.

Lahko noč, Taška

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 22:24:27   
paris
Samo javim se punce in sporočam, da je vse pod kontrolo, kilce se kar topijo!user posted image
Zdej grem pa spat, nočko!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 23:41:52   
t_t_y
No, naš živahni in nespečni 8 mesečnik je končno omagal in imam zdaj malo časa, da se javim za danes (čez pol ali eno uro bo tako ali tako že buden).
Skratka bila sem pridna. Zajtrka nisem imela...mi ni uspelo pojest hruške, ki sem si jo pripravila, za kosilo so bili špageti z zelenjavo (por, čebula), za večerjo pa sem si že skoraj privoščila breskvico (sem jo že mal odgriznila), pa je vseeno vse skupaj romalo v smeti in sem si raje pripravila kapučino. Čokolade pa ne jem, ker če jo začnem, sem že enkrat napisala..adijo dieta.
Jaz norec na sadje pa komaj čakam jutrišnji dan.
Jutri se pa spet javim da poročam o mojih kg.
lp

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 23:43:47   
Mel_A
Živjo! Moje počutje po uri stepa: odlično. Za večerjo sem pa malo preveč pojedla user posted image Mislim, mal več kot sem mislila, da bom. Vas prav spoštujem, tiste, ki ne morete pojest večerje, še posebej na OH dan. Jaz pa cel teden čakam na tole božjo tortico user posted image pa da se bi ji takrat odpovedala, mi še na pamet ne pade. No, sem se tolažla pol pri stepu, da ker sem mal več pojedla, sem pač pri stepu tist višek pokurla, namest da bi šla kej v minus. Pač, se bom probala vsaj mal poboljšat. Sam je pa res, da se zdej počutim naravnost fantastično! Zdej bi lahk še kaj z mojim user posted image mal potelovadla (ker imam še energije), pa že spi... gre delat ob 5h, nej mu bo. A se keri izmed vas ne da, pa bi vaši drageci radi? Pridem lahk tud na dom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hecam, nisem take sorte človk.
No, zaenkrat tolko, se še kaj jutri čujemo. Ja, bom sporočila moj minus (če ga je sploh kaj!!!) takoj po jutranjem obisku wc-ja.
Mimogrede, vsem želim čimvečji minus jutri! Pa ne se pustit, če ne bo tako, kot ste si predstavljale, da bo. Sej ste prebrale post od Ninočke. Ne obupat!!! Moja sestra je pravkar končala 3MD, pa je rekla, da ji prvih 14 dni ni šlo vsega skup dol 1kg, pol pa da je začelo kr šibat. Tako da: kar pogumno! Nč bat, tud nam bo uspelo!!! user posted image

Lahko noč, Mel. 

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Odločne, 7.dan
23.1.2008 13:42:46   
Viviana
Zdravo!
Danes sem prvič na forumu teče pa že 9 dan moje diete. Danes sem jedla krompir in fižol. Kako dolgo imaš ti dieto?

< Sporočilo je popravil win -- 25.1.2008 12:22:19 >

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Odločne, 7.dan
23.1.2008 13:50:22   
Anonimen
Hoj, kje si pa to temo našla?user posted image
Pridruži se nam na mojem linku v podpisu. Bo bolj sveža.user posted image

< Sporočilo je popravil win -- 25.1.2008 12:21:45 >

(odgovor članu Viviana)
  Neposredna povezava do sporočila: 159
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?