|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 18:15:38   
cmokec
http://nakup.merkur.si/
 
Ne vem, zakaj link ne dela. V okenček iskanje vtipkajte tehtnica in prva, ki se izpiše, je moja izbrana.
 
 




_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 18:16:08   
Anonimen
Hvala CUKR!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 18:27:33   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

http://nakup.merkur.si/
 
Ne vem, zakaj link ne dela. V okenček iskanje vtipkajte tehtnica in prva, ki se izpiše, je moja izbrana.
 


Jst imam pa ta drugo tehtnico, ki je na sliki. Mi jo je božiček prinesel=) Je prov fajn.



(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 18:29:07   
Lianna
Ojla. Jst sm dons jedla pico z gobami. Ampak samo en košček, ker sem bila sita. Drugače pa sm prejle spekla skutino torto z breskvami. Upam da je dobra. Mormo še malo počakati potem jo pa dam mami za poskusit. Sem dala prvič breskve v skutino torto.

Jutri pa sadni dan. Kumi čakam.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 18:35:45   
lelaval
Cmokec, hvala za informacije o tehtnici. Imam Merkur bliže kot Interšpar, pa še gužve zaradi popustov ne bo. Letim že jutri zjutraj po njo. Ali pa še danes. user posted image

Prej sem se vagala na stari in imela 57,9 kg, čez 5 minut pa 57,3 kg. user posted image  Pol pa hujšaj user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 18:51:59   
Lianna
lelaval meni je najhujš to, da mi moja nova digitalna tehtnica kaže skoraj 4kg več, kot pa od mojega fanta, ter naša navadna tehtnica. tko da zdej se na naši digitalni sploh ne tehtam, ker sem se 1 leto vedno na fantovi, tko da se samo še nanjo zanašam in gledam spremembe.


(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 19:06:13   
tejčica
Uuuu punce, ste se pa danes razpisale o nuteli. Tudi jaz mislim da si jo lahko privoščimo. Jaz velikokrat delam torto Nutella in če bi si jo privoščila danes ko je torta dovoljena, bi tako jedla tudi nutelo. Je pa res, da je veliko različic 3MD diete in nekatere bolj omejujejo, druge manj.

Jutri pa vaganje!!! Jaz imam še neko staro vago in se vagam samo na njej. Saj ni tako pomembno, da je natančna do grama. Važno je, da se vidi minus.

Pa še moj kompleten današnji jedilnik:
Z  4 mandarine
K  testenine s paradižnikovo omako
V  4 plazma keksi, rebro jedilne čokolade

Se pa po porcijah vidi, da nimam pravega teka. Večerja mi sploh ni pasala in sem se prav prisilila da sem pojedla nekaj sladkega (to je zame nekaj neverjetnega).

Sem pa danes začela jesti sirup za izkašljevanje. Do sedaj sem upoštevala pravila in kljub bolezni nisem v čaj dajala medu, samo ne gre več. Se že prav dušim s kašljanjem in sem začela jesti sirup. Vem da je to greh, samo drugače ne gre.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 19:19:01   
bobek05
Liana in vse ostale, ki se tehtate z različnimi tehtnicami... Sploh ni pomembno če vaga kaže točno ali ne. Tehtajte se samo na 1 tehtnici (pa če cajnger namesto na nuli kažen na 10! user posted image ) - le tako boste vedeli koliko ste izgubile kg (pa pač odštevajte..).
Sicer pa je jutri objavljanje rezultatov,kajne? Katera jih objavlja? Jaz imam -2kg.
(na moji čudni vagi user posted image )

Ja, danes:
- zajtrk: hruška
- kosilo: pica s pelati, paradižnikom, papriko in bučkami (dobra, ampak še vedno ni ta prava brez sira user posted image )
- večerja: eno par cookies (na temno čokolado pa sem pozabla user posted image )...

Jutri pa spet S dan user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 19:29:56   
Teni_



Zdaj sem pa dobila lušte po novi vagi. Se to sme danes?user posted image  Prepozno,sem jo že naročila - tisto 1.user posted image



(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 19:49:48   
ninocka
Ojla in lep pozdrav vsem hujsarcem!
 Vidim, da ste ZELO pridne. Bravo in kar tako naprej user posted image user posted image user posted image

No, jst sem tud danes zacela s to dieto (moj 1 dan), je pa mal vec kot eno leto odkar sem prejsnic nehala, ker sem zanosila. V bistvu sem  ponavljalka user posted image user posted image .

Ker vidim, da mate ful debate kaj ja in kaj ne, vam povem samo moje izkusnje iz prejsnje diete. Shujsla sem 16 kil, startala sem s 84 kg in pristala na 68 (ej, sem bla prava suhica user posted image user posted image user posted image - ne, resno). Tehtala sem se 1x na teden in mi je prvi teden slo dol 3.2 kg (verjetno bolj voda), potem pa povprecno 1.3 kg na teden. Tehtala sem se vedno na istem mestu, z isto vago (no sej mam samo enouser posted image ), zjutraj po WCju. Spucsala sem vodne dneve (mela sem ga samo enkrat in sem se od tiste vode zredilauser posted image ), vsak dan sem spila 1 belo kavo z natrenom, ampak vedno (no skoraj vedno) po 12 uri. Do takrat pa striktno sadje. Hrana, ki ni v dieti, pa sem jo vseeno jedla:
* na proteinski dan: burek, sirove strucke, hot dog (za kosilo), ampak potem za vecerjo samo sadje
* skrob: kupljen mlecni riz s cokolado (za kosilo 2, za vecerjo enega) al pa ponfri in ajvar  (ampak ponfri pecen            pecici brez olja)
*OH: koscek zelenjavne lazanje (kupljene v mercatorju), vmes je bil tud besamel, al pa kos zelenjavne pizze s   
  sirom  (ne cele, ampak samo 1 kos -slice, kupljen v sparu ali pa kje v mestu).
* sadni dan: bananin frape za kosilo, sadni frutki

Sem pa vedno popila veliko vode - dala sem si jo kr v 0.5 l plastenko in jo mela skoz v roki al na dosegu roke in sem potem kr avtomatsko zlampala tsito vodo in pa vedno sem jedla vecerjo ob 7:30 zvecer.
Telovadba - ne, ker sem vsak dan pesacla do avtobusne postaje 2 km, pa tud casa nisem mela (gibljiv delavnik).

Pa mi je slo lepo dol, v nosecnosti sem potem pridobila nazaj 16 kg, ampak vecino na racun trebuha (1 mesec pred PDPjem obseg 115 cm). Po porodu mi je slo takoj dol 10 kg in mi jih ostalo se 6 (na zalost pa sem jih med prazniki zraven pridelala se nekaj user posted image user posted image ).

Tko, zdej pa hujsam z vami, sicer ne lih isti dan, ampak upam da me vseeno sprejmete.

Punce, zelim vam veliko TRNDE VOLJE in MOTIVACIJE (sej ko zacnjo kg kopnet, bo to itak samoumevno), CIM MANJ PREGREH IN PREGREHIC in pa seveda na koncu diete CIM VECJI MINUS na tehtnici!!!
 


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 19:56:10   
mala maja
NINOCKAuser posted image user posted image user posted image user posted image  HVALA ZA NASVETEuser posted image

evo štartam s podobno težo in upam da prilezem nekako na to k si tiuser posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:02:30   
Anonimen
No, saj zaradi mene lahko Nutelo jeste. Da ne bo kdo mislil, da ga bom s solzilcem. user posted image  (Ne, Zara?)

Ima kdo še deklaracijo od kake kupljene tortice?
Da malo primerjamo, kaj piše gor.

Jaz sem danes za večerjo štiri palačinke, so bile pa narejene s pol vode in pol mleka in z integralno moko in nič cukra. Saj če položim eno nad drugo je to še vseeno količinsko manj kot en velik kos torte. user posted image  Potem za navrh pa še tri rebra čokolade. Sem poskusila 85% Lindt pa mi je bila ogabna, sem potem prešaltala na 70% Žlahtno Gorenjko.

??????????????????
A morda katera od bivših hujšaric ve, zakaj se s to dieto ne sme več nadaljevati po 90. dnevih? Ker meni je fajn, jaz bi lahko tako kar naprej živela.

(odgovor članu ninocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:06:00   
Anonimen
jaz tud tuhtam, da bi kupla novo vago- digitalno..doma mam še vedno uno na "cagr".  na moji mi kaže 65kg, pri moji mami pa 68 kg.. kaj je zdej prav??? ful bi rada vedla pravo težo, da bom vedla kok jih mam.. čeprav dejansko je res važen tisti minus..user posted image

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:16:36   
mala maja
selena jaz poznam družino k se že več let prehranjuje tako. Pač ločujejo živila in niso nevem kolk shirani če te je to strah. Si pa pač vsake tolk časa privoščijo kakšen greh.
Aja pa majo dva otroka pa obadva sta športnika pa nobenemu ni nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:20:49   
Anonimen
Ne, pri meni prav zagotovo ni nevarnosti, da bom shirana, prerada kuham in prerada dobro jem. user posted image

Je pa res, da sem najlepši kompliment v življenju dobila nekoč od zdravnice, ki mi je rekla, da me bo poslala na infuzijo, če ne bom začela jesti - ker mi je končno kdo kdaj povedal, da sem suha. user posted image  Nekoč!

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:24:19   
mala maja
ja vem kako to zgledauser posted image

Men je tud rekla in to celo po prvem porodu da bi se lahk kakšen kg zredilauser posted image user posted image , pa sploh nisem bla suhauser posted image

Drugač pa tud jaz sploh ne čutim potrebe po hrani, prej sem pa sam na hrano mislna. Sem prav vesela S dneva ker mi je slabo od torteuser posted image  kdo bi si mislil.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:25:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Selena

No, saj zaradi mene lahko Nutelo jeste. Da ne bo kdo mislil, da ga bom s solzilcem. user posted image  (Ne, Zara?)

Sem poskusila 85% Lindt pa mi je bila ogabna, sem potem prešaltala na 70% Žlahtno Gorenjko.

??????????????????
A morda katera od bivših hujšaric ve, zakaj se s to dieto ne sme več nadaljevati po 90. dnevih? Ker meni je fajn, jaz bi lahko tako kar naprej živela.



Sem jo jedla nutelo. user posted image

Sem zadnjič jedla Gorenjko, pa mi je bla zanič, zato sem danes navadno jedilno čokolado. Je vseeno boljša. user posted image

Glede nadaljevanja diete. Lahko še naprej ločuješ, vendar diete ne smeš met. Je glih včeraj rekla svakinja, da je njena kolegica naredila dva ciklusa te diete zapored. In po koncu je hotla začet pač bolj normalno jest, pa sploh ni mogla. Skoz ji je blo slabo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:28:13   
Lu
Zdravo!

Danes je še en dan za nama.

Zazajtrk sva jedla on 2 pomarančni, jaz 2 mandarini, potem je bila malica 1/2 melone ( samo moj ), kosilo špageti z paradižnikovo omako  pa malo bazilike in večerja tortica user posted image

Jutri, jutri bo spet kriza. Sem danes v Leclercu ves sadje pokupila user posted image

Lahko noč.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:32:10   
Grascakinja
V Leclercu je tud ena huda Babylissova digitalna v akciji.

Ampak moja denarnica je trenutno ne dovoli. Sem se odločila, da si za nagrado kupim novo tehtnico, ko (če) zgubim prvih 10 kil. Do takrat je pa še dost gramov za dol dat... ne bi rada nove vage z odvečnimi kilami obremenjevala user posted image  Za ta čas pa bo tud tastara dobra, kenede.

Kako se torej vagamo? Jaz se vedno zjutraj, po wc-ju in brez obleke - takrat najmanj kaže user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:38:46   
Anonimen
Ja, še ena zanimiva tema - nagrade.
A odpremo novo a bomo kar tukaj?
Kaj ste si obljubile zase, če boste pridne in vztrajne?
Jaz sem si obljubila, da si za rojstni dan naredim dolge gel nohte. Te si želim že zelo zelo dolgo.

Glede tehtnice pa je moj nasvet takle - digitalna, ki kaže tudi % maščobe je fajn, ker velikokrat kg kar nekaj dni ostanejo isti, % maščobe pa se zniža. Pa ti da voljo za naprej oz. te ne pobije.
Če je nimate, je vseeno ok, glavno, da se tehtate vedno na ISTI tehtnici na ISTEM mestu. Tudi ista tehtnica na različnih mestih lahko drugače pokaže. Poskusite se stehtati na ploščicah ali na tepihu, meni je nekoč kazala bistveno drugače.

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:42:27   
Anonimen
Ja, ma Selena čist prav! Jaz jo mam skoz na istem mestu, je sploh ne premikan. Do 1,5 kg mi je drugače kazala. Mam pa digitalno, natančna je baje do 100 g, za maščobo merit pa žal nima.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 20:48:45   
Aleksandrin
Nasvet: ko kupujete tehnico pazite kakšne baterije se rabijo.
Moj mi jo je kupil lepa, seksi, estetska, steklena, res po mojem okusu, notri pa morata biti dve bateriji taki okrogli in ploščati, ki staneta 600 sit ena, ki zdrži cca 15 tehtanj. Sama tehnica pa je stala cca 5000 sit.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 21:01:17   
Suzi*
Jao, ženske, kolk ste napisale!!! Me čez vikend ni blo nič gor, pa bi me skor kap trofla. Sem prebrala samo zadnjo stran današnjega dne. Za vse ostalo rabim cel dan. user posted image user posted image user posted image

Sem pa še vedno z vami, pridna! user posted image  Po krizi na sadni dan, mi zdaj ni več problema, ker se vedno najem do sitega. Se ful dobro počutim in kilce kar občutno kopnijo. Jutri na tešče torej tehtanje. user posted image

Jaz sem včeraj za kosilo jedla krompir v kosih, zraven pa sladko zelje s korenčkom in fižolom, pa solato. Sem se napokala. Danes za kosilo pa pizzo s ketchupom, čebulico in papriko. Je bila kar užitna, čeprav s kakšno kraško, kmečko, mesno, se pa res ne more primerjat. Ampak za lakoto je pa tud ta bila dobra. user posted image

Jutri pa spet sadje. user posted image  Upam, da bom lažje zdržala kot prejšnjič.

Zdaj grem pa malo brat, kar ste napisale, pa se še kaj javim.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 21:09:44   
čopek
Evo še mene. Končno imam čas, da se javim.
Za Z: banana
     K: pica z zelenjavo
     V: tortica in brez čokolade, ker je ne morem( je bila ful dobra tortica)

Ker se z user posted image še vedno polno dojiva me je bilo strah , da mleka ne bo dovolj, pa je bil strah odveč -hura. Res pa je ,da veliko pijem. Jutri pa poročanje.

No , pa še moje jutrišnje kosilo:napolnjena   jabolka z orehi in pomar.sokom spečena v pečici. user posted image

LP Čopek.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 21:10:59   
cmokec
Mi imamo sedaj tako tehtnico, da sva jo najprej mogla umerit, ker začetek (0 kilogramov) ni bil prav nacentriran. Oba sva se stehtala po starih tehtnicah doma in je najina vaga kazala 2 kg preveč. Tako imava 0 kg tam, kjer sta dejansko na številčnici 2 kg-ma. Ko se stehtaš, kazalec pri umirjanju kar obstane, namesto, da bi se lepo umiril. In tako se zaskoči vedno na drugem mestu - varira pa za +- 0,5 kg. Tko nikoli ne veš, koliko si težak.

In za motivacijo si bomo omislili novo tehtnico.  user posted image

Današnji jedilnik je bil pa brez greha (če ne štejem kave):

Z: 2 jabolka
M:kava brez mleka
K: jaz pico, moj testenine
M:/
V: moj torto, jaz polento brez mleka + čokolada

Jutri imam pa jaz B dan, moj pa sadnega.

Za nagrado pa še nisem niti pomislila, da bi si kaj privoščila. Ste mi dale misliti. Ko se kaj spomnim, vam sporočim.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?