|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:31:44   
Anonimen
Pa ne pozabit na vpliv mesečnega ciklusa, ob O in ob M je tudi več vode v telesu.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:35:11   
Seven*
BAGI, ti mars od tu, ker mas ful lepo postavo! user posted image Takih tu ne maramo! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:36:24   
tinadvojčica
Evo moje pecivo se že peče in taaakkkkoo lepo že diši.Še pol urce!Glih toliko se peče!Mnjam.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:37:29   
Seven*
Splisni, jaz sem Montignacovo knjigo prebrala.. Je pa res, da ne smes vseh OH jest, oziroma se moras nekaterih izogibat. (jes lahko le polnozrnat kruh, polnozrnate testenine, nebrusen rjavi riz). Ko me zvije, si privoscim kaj od tega.. Je pa res, da kruha nisem jedla. Sem pa enkrat jedla rizev oblat..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:40:33   
hanita
Splišni, prebava ok, mogoče moram mal zmanjšat porcije. sej tri kile na mesec je kar v redu, to je 9 v treh mesecih in bi bila s tem kar zadovoljna. Verjetno je treba malo več potrpljenja, samo kaj ko ene pišejo -3, -2,5, pol se vprašam kaj je narobe.

In mogoče, kot je napisala Selena, tudi nič mleka v kavo, jaz jo vsako jutro spijem z mlekom. Bom še to probala, kavo brez mleka.  Sej po eni strani se mi zdi prav čudno, da kapljica mleka vse pokvari, ampak prav možno.



(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:42:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Če smo že pri tem , da se OH ne bi mešali z zelenjavo (seveda se!), kaj pravite šele na to, da se na B dan ob zrezku poje 1 kos kruha?!? Evo,  to je meni čisto nelogično, ampak tako piše v navodilih. No, jaz ga ne jem.


Ne pravim, da naj se ne bi, samo pravim, da sem prebrala v intervjuju z Vido Petrovčič, ki je hujšala po Montignacu, da tam piše, da se tega ne meša. Lahko da je napaka, kaj pa vem, čeprav po Montignacu se OH sploh ne sme jesti oz. se jih je treba res čimbolj izogibat. Pa v mojih navedilih za na pico res piše, da se da samo ketchup. Pa enkrat je ena "vletela" med nas, ki smo hujšale prejšnjo rudno, ne vem, katera je bila, kao da je imela o tem ločevanju nekaj pojma, in nas kar malo nadrla, kaj se gremo za raznimi omakami k špagetom, da se zraven lahko je čisto samo paradižnikove omake.
Kruh se zraven mesa načeloma ne sme, pač je to tu pojasnjeno na ta način, da bolj strogo ločevanje in manj uporabe maščob pripomore k hitrejšemu hujšanju, od posameznika pa je odvisno, koliko to upošteva.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:44:19   
Anonimen
Aja, Seven, a potem se 100-posto lahko meša zelenjava in OH? A naj potem to v intervjuju popravim? Ampak potem ne bom jaz kriva, če bo kaj narobe, ampak boš ti.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:45:26   
Anonimen
tale debata je ful dobra, Splišni, bova do naslednjega kroga u nulo naštudirali user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:59:14   
Anonimen
mene pa zanima, al je dobr, če jem vse ful slano (tko mam rada) al naj bi tud pri soli "šparala".. spijem pa od 2-3 l na dan.. torej, veliko ali malo soli..

aja, pa še to.. jaz sem se dvakrat pregrešila z belo kavo (uno, k je takšna k benko). sicer dam pol vode, pol mleka, ampak vseeno.. pa riževe oblate jem vsak dan (1-2 na dan)..

take so moje greške, sam boljš rižev oblat kot pa čips..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:03:03   
Anonimen
kaj pa lahko danes dam v solato?? hitro, ker se kosilo že kuha..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:05:29   
tiktak
Ne vem, jaz bom zraven OH jedla tudi zelenjavo. Tako bodo danes za kosilo makaroni s paradižnikovo omako z olivami in bučkami. Njami, to bi lahko jedla vsak dan. Sem pa danes stopila na vago in je pokazala -2 kg. Sem bila vesela kot radio.

Meni teža drugače tudi ful niha, do +/-1 kg.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:07:00   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

mene pa zanima, al je dobr, če jem vse ful slano (tko mam rada)


Ne, Biba, ni dobro. Pa sploh ne zaradi te diete in kilc, ampak nasplošno. Današnje generacije smo itak preveč zasvojene s soljo, ni je jedi, ki je ne dosolimo. Hrana (surova) že sama po sebi vsebuje sol (natrijev klorid). Seveda nisem zagovornik neslane hrane, daleč od tega, ampka malo mere je pa fajn imet.
kot sem že rekla, sol zadržuje vodo v telesu, če se to ponavlja iz dneva v dan to pomeni tudi večjo količino krvi, to pomeni večji pritisk na žile in posledica je višji krvni pritisk (večja obremenitev za srce), ki je velikokrat le posledica današnjega načina prehranjevanja.

Matr, sem jaz dons pametna!user posted image
Še kej me vprašte, bom vse 'strokovno' razložila.user posted image

Pa, pa taška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:07:17   
tiktak

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

kaj pa lahko danes dam v solato?? hitro, ker se kosilo že kuha..


Olje, kis in sol.user posted image user posted image .
Se hecam, jaz bi dala kako papriko ali paradajz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:09:48   
muki1
Meni je pa slabo.
Kar na bruhanje mi gre... user posted image user posted image  user posted image
A mislite, da se mi telo upira dieti? JOJ......... user posted image  user posted image

jE BILO KATERI TAK SLABO......?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:10:04   
cmokec
Biba12, midve se res lahko po kilaži primerjava, ampak jaz sem omilila dieto, tako da nisem verodostojna primerjava zate, ki si pridna.

Za zajtrk pojem ponavadi kos kruha z medom, kosilo in večerjo pa po dieti. Pa sadnega dneva nimam v tako strogi dieti, ampak imam za kosilo kar B dan, ker mi najbolj ustreza. Tudi kavo popijem 2x na dan z malo mleka.

Izgubila sem pa 1 kg od diete brez grehov, sedaj pa ta 1kg držim. Shujšala dodatno pa nisem nič.

Danes je pa pica za kosilo (jo bom kar naročila, ker nisem prišla do trgovine), za večerjo pa polenta + čokolada.



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:14:05   
cmokec
Pa še to. Na sadni dan o jedilniku ne bom pisala, da ne zapeljem katero do kakega nepotrebnega greha. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:17:35   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Meni je pa slabo.
Kar na bruhanje mi gre... user posted image user posted image  user posted image
A mislite, da se mi telo upira dieti? JOJ......... user posted image  user posted image

jE BILO KATERI TAK SLABO......?


Meni je bilo drugi dan diete. Ampak vem od česa: od migrene zaradi menstre. Sem tud bruhala, potem se je pa umirilo. Drugače mi pa ni nič, nasprotno, prav dobro se počutim nenažrta.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:32:41   
Anonimen
Ne. Muki, ne bo ti uspelo.user posted image

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:33:42   
muki1
No, mi je že odleglo. Zgleda, da mi je padel sladkor...... user posted image , sem eno kockico čokolade pojedla. user posted image
Upam, da mi ne misli ta slabost prihajat v navado, mater, so me že hoteli dol vleči na sveži zrak. Sem mislila, da se bom sesedla.


Drugače pa se jaz ob tej dieti, kot je napisala Taška30 tudi sama boljše počutim. Ker sem se kar fajn prej nažirala. Nonstop sem bila lačna.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:35:27   
muki1
Splišni, ti se smej, ja......
Ne, res mi je bilo ful slabo, prisegam pri vsem, kar mi je drago.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 12:49:38   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 13:01:29   
muki1
Splišni in Albina. Hvala vama, ker verujeta vame


user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 13:09:55   
Jančika_
Muki, da nisi ti noseča? Ha? Ker nas je ful zanosilo med skupinskim hujšanjem, da veš!

Splišni, po Montiju 100% lahko mešaš zelenjavo in OH. Samo maščob ne smeš pri OH, tega pa res ne. Pa tudi se ni treba preveč izogibati OH, morajo biti pa nujno polnozrnate zadeve.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 13:16:22   
Anonimen
No, fino, da nom glih jaz noseča. Moja M mora danes prit (točno 28. dan je), pa je še ni, ponavadi je pa vedno zgodnja. user posted image Sam res ne bi še zanosila, je še prekmalu, pa služba, pa dieta,... Sej mislim, da bo, ker me že mal krči napadajo po trebuhu. držte pesti.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 13:22:04   
Anonimen
muki1, men je tud to na pamet padl... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?