|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 9:58:55   
hanita
Leleval kje si? Sem šla malo špegat nazaj in sem videla, da sva približno enako majhni in težki!

Povej mi kako gre tebi, kolko ti je šlo dol in kolko ješ?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:03:20   
Anonimen
Hanita, tud meni se nekaj čudnega dogaja.  Tehtam se vsak dan (ne morem si pomagat) in mi je kazalo že skoraj tri kg manj v nedeljo, danes pa isto kot v soboto. user posted image  Torej je bilo včeraj cca. pol kile manj kot danes. Pa nimam res nobenih grehov. Pojem pa tako kot pravi Splišni kr obilen obrok, zato da pač lažje zdržim. Nimam pa zato popoldanske malice.
A se je to še kateri dogajalo, Spliš tebi, da je en dan malo več pokazalo, potem spet manj in tko? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:06:57   
lelaval
Pa da se javim še jaz. Sem spala do 9.00 in pojedla zajtrk (pol jabolka) inspila kavo, zdaj pa že vem kaj se dogaja. user posted image
Za kosilo bom po vsej verjetnosti jedla pizzo (čebulnouser posted image ), oklevam pa še med testeninami z drobtinami, a se bom verjetno poslužla prve možnosti.

Splišni, kaj pa , če jem mlince namesto testenin (saj sestavine so itak iste) - samo brez tiste dobre mesne omakice ? Z drobtinami. user posted image

Včeraj sem dobila pecivo in sem si ga prihranila za danes zvečer - nič me ni mikalo. user posted image user posted image

Vagala sem se včeraj, pa kaj, ko imam 4 vage, pa vsaka drugače kaže. user posted image user posted image user posted image
V petek pa so Interšpara niti prišla nisem, da bi si novo kupila (presnete razprodaje delajo preveliko gužvo), v Šparu pa jih ni bilo.  user posted image user posted image   B om v sredo poskusila kje dobit kako v cenejši varianti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:09:46   
CUKRČEK
Glede nihanja teže: ne vem kdaj se tehtate, ampak če se zjutraj kaže najmanj, zvečer je lahko razlika tudi do dveh kilogramov.
Jaz se vedno tehtam zjutraj, ko mi najmanj pokažeuser posted image .....sem bistveno bolj zadovoljna, kot da če se zvečer zvagam.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:10:40   
hanita
Jaz res ne vem kaj naj si mislim. To bi bolj znala povedat tista, ki je že dala to skoz. 

No, hothien, sej se  nimaš kaj pritoževat, maš vseeno -2,5 kg, to je super!user posted image

Jaz nimam -0 kg, sej me bo prav sram jutri, verjetno bom edina!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:13:02   
hanita
Leleval, dej povej, kaj maš kaj minusa!?? 

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:18:20   
Anonimen
Cukr, sej se vagam zjutri!!!
Sem glih z mami govorila (ona je tud že dala malo morje diet skozi - po njej mam postavo user posted image ) in pravi, da to ni nič takega, če kdaj malo več pokaže. Bom vidla kaj bo v sredo zjutri, ko bo spet sadni dan mimo.

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:21:29   
Grascakinja
Splišni, to je testo kot za štrudel: moka, voda in malo olja. Nekateri  ga delajo z jajcem, jaz ne.
Glede na to, da je isti sistem kot za pizzo, pomoje lahko, a ne... tako vsaj jaz razmišljam. Samo pride poleg tega še manj testa, kot na pizzi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:33:37   
Anonimen
Tudi meni se to dogaja, v določeni meri mislim, da je normalno (predvsem, če se enkrat tehtaš pred kakanjem drugič pa po njem user posted image ), v določeni meji pa pogojeno temu, kaj jemo.
Jaz imam po B dnevu vedno več kot kg manj kot dan prej, Š in OH pa spet nabijeta gor.
Če bi bila jaz mesojeda, bi bila kot prekla!

Pa tudi kalorije so verjetno pomembne, ne samo kombinacija hrane. Ravno včeraj sem gledala, kaj ima koliko kalorij, in ugotovila, da je najmanj kalorično, če jem krompir, najbolj kaloričen pa je riž.

Vse tiste, ki si dodate samo požirek mleka v kavo, lahko tudi računate na velik zastoj hujšanja - se splača?

Pa še nekaj:
Tisto o začetnem izgubljanju vode ne drži - ve vsak, ki ima tehtnico, ki poleg kg meri tudi % ali kg maščobe/vode v telesu. Jaz jo sicer imam ampak me ne spozna. user posted image  Moram ponovno vnesti podatke.
Upam, da me po treh mesecih spet ne bo spoznala!!!

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:35:54   
vesnica
ali ne spada riž pod škrob?

lp

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:38:52   
tinadvojčica
Pozdarv še od mene.Jaz sem pojedla za zajtrk dve banani za kosilo bom pa slano pecivo.A tukaj nobena ne je slanega peciva?

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:41:18   
Anonimen
Se hecaš? user posted image
Na dan, ko lahko jem pizzo, naj bi jedla kaj drugega? user posted image

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:54:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinadvojčica

Pozdarv še od mene.Jaz sem pojedla za zajtrk dve banani za kosilo bom pa slano pecivo.A tukaj nobena ne je slanega peciva?


Kaj pa čem jesti? Bobi palčke? user posted image  Kaj pa ti ješ?

(odgovor članu tinadvojčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 10:59:58   
Anonimen
vesnica, res je riž škrob..

splišni, hvala za odgovore, čeprav ne ravno vzpodbudne..user posted image

lelaval, jaz sem tud včeraj zgubila voljo do vsega.. na moji vagi je pred dieto kazalo 67 kg, po nekaj dneh pa 65 kg.. (itak sem bla vsa srečna, da je pokazalo manj). včeraj grem pa k mami in stopim na vago.. raj ne povem kok je pokazal 68 kg... kaj user posted image  naj si mislim?!?!?!?  sicer bom gledala kar po svoji vagi kok bom shujšala, ker itak ne morš hujšat po dveh vagih, če vsaka drugače kaže.. drugače grem pa jaz tud ta tedn v špar kupit digitalno.. user posted image

aja, pa men tud teža niha..  se vedno vagam zjutraj v pižami, ampak kar skače pol kile gor- dol. pa najprej mi je v 3 dneh šlo dol 2 kg, zdaj pa v 4-in čisto nič.user posted image    user posted image

katera je imela podobne mere kot jaz?? 168 cm, 67 kg.. naj se javi, pa bomo skupaj primerjale..user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:02:37   
muki1
Dejte mi prosim povedat kašne so vaše porcije, sej sem že včeraj vprašala, a ne vem če je katera kaj odgovorila,ker sem šla pol , žalostna, spat.
IZVIRNO SPOROČILO: hanita

HANITA.
Moje porcije so tudi obilne, saj dieta v kateri si lačen pri meni ne uspe. Ni šans, en dan bi še zdržala, potem bi se pa naslednji dan nažrla.
Porcija je pri meni poln globok krožnik. Ne ravno, da bi se ven vsulo, ampak tak fajn poln. Za večerjo pa probam pol manj, včasih tudi več kot pol pojem.
Včeraj naprimer, sem se za kosilo ful nabasala, pa sem mislila brez večerje iti spat,pa ni šlo. Sem pojedla pomarančo in ohrovt. Torej sem se prekršila user posted image . Pa vseeno sem shujšala do sedaj 2 kili. Pravijo, da morda v začetku ne bo šlo dol čisto nič, potem pa kar naenkrat par kil. Torej še vztrajaj, pa ne prenažiraj se, ampak lačna se pa ne pusti.
90 dni je zelo dolga doba.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:04:30   
tinadvojčica
Biba jaz imam tvoje mere in sicer velika sem 168 cm težka pa sem bila na začetku 68 kg zdaj jih imam pa 66.5 kg tako da midve lahko sodelujeva.
drugače pa kot slano pecivo kupim pečjakovo pecivo slano in ga spečem.Mi je ful dobro.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:09:05   
Anonimen
Ja, glede nihanja teže, meni je tudi ful nihalo. Po navadi je bilo tako, da je šlo en dan recimo dol kar za pol kile, potem pa je bilo nasldnje dni spet več in je trajalo kar nekaj dni, da je spet prišlo do tiste pol kile minusa. Izgleda, da tako je. Tisti minus sem jaz vzela kot eno napoved, koliko bo šlo zdaj v prihodnjih dneh dol. Ne gre tako hitro, ni kaj.
Hanita, sem vprašala kolegico, ona je zdaj v dveh mesecih shujšala 6 kg, pravi da prvi mesec tri in naslednji 3. Pač vsem ne gre enako hitro, ampak glavno, da gre. Kakšen teden še potrpi, tako da bo skupaj 14 dni, potem boš pa videla. Sicer pa je res baguSka začela hujšati po tej dieti in je mislim da po 14 dneh obupala. Ni ji šlo dol. Se mi pa zdi, da je tarnala, da je ful zaprta. Izgleda da pač to ni štimalo. Kkao pa je pri tebi s prebavo?
Tista, kije vprašala za mlince, če je sestava ista kot pri makaronih, potem je O.K. Pa za testo za štrudel tudi, sj je potem isto kot za pico.
Edino nekaj premišljujem. Po Montignacu se ne sme mešat OH in zelenjave, menda. Ta dieta pa je vzeta iz Montignaca, pač precej prikrojena, pa vendar. Ker tam v navodilih, ki sem jih imela jaz, res piše, da naj bi se jedla pizza samo s ketchupom. Mogoče pa se zraven OH res ne sme zelenjave. Kaj pa vem. Apak meni je vseeno šlo dol, tako da kakšne sile ne more biti. Je pa možno, da je tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:11:05   
Anonimen
sem pobrskala po prejšnjih temah in ugotovila, da imamo pribižno enake mere z :

- cmokec
- barbapapa
- tinadvojčica: -1,5 kg
- taška30
- suzi
- biba12 (jaz) : -2 kg

ne vem, če ste še vse tukaj, ampak javite se na raport.. user posted image  

< Sporočilo je popravil biba12 -- 9.1.2006 11:13:01 >

(odgovor članu Aleksandrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:14:12   
Seven*
Splisni, koliko jaz vem, pri Montignacu lahko mesas OH in zelenjavo, ne smes pa OH in mesa mesat!! Meso lahko samo z zelenjavo mesas.. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:17:18   
lelaval
Hanita, če pa mi vsaka vaga kaže drugače. user posted image user posted image
Sicer se vedno vagam zjutraj, a sem se zdaj šla in na dveh kaže 56 kg -  to bi lahko bi bilo 2 kg manj kot pred dieto. Šibam v sredo po novo vago, pa bom se po tisti orientirala naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:19:56   
Anonimen
Pa se torej vagaj samo na eni vagi. Saj., če drugega ne, minus bo pa že kazala a ne user posted image

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
9.1.2006 11:22:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:22:32   
Anonimen
Seven, saj meni je tudi tako edino logično, ampak ravno sem brala intervju z Vido Petrovčič in je tako pisalo. Saj se mi malo zdi, da se je morala avtorica zaj...., ne vem.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:26:47   
taška30
Evo, se javljam na raport. Ampak danes ti še ne morem nič povedati, ker se vagam jutri (sem trmasta ko hudič glede tega!).user posted image
Drugače pa takole, punce, prav nobenega smisla se nima spravljat v slabo voljo z vsakdanjim tehtanjem (razen da zadostiš radovednosti). Kile dnevno nihajo in sicer je razlogov ogromno (nekateri so že bili omenjeni):
1. tehtanje zjutraj - zvečer
2. tehtanje pred in po kakanju
3. različne vage (to je itak čisto narobe, samo ena je merodajna)
4. zelo pomemben je tudi vnos soli v telo, namreč, organizem je narejen tako, da hoče ves čas vzdrževat enako koncentracijo soli v telesu. Torej če vneseš več soli, bo telo zadrževalo vodo, ker hoče to sol 'razredčiti' - torej je teža večja. sicer je to kratkoročni učinek, pa vseeno, če za večerjo ješ slano hrano (pa ne mislim le to koliko dodaš soli, nekatera hrana je že sama po sebi bolj slana), bo zjutraj na vagi več. Sigurno ste že opazile, da če ste se najedle pršuta ali čipsa, ste potem nekaj časa bolj malo hodile lulat, čeprav ste recimo potem spile 2l vode.
5. pridobivanje mišic zaradi telovadbe (mišice so težje kot špeh, zato, če ste bile vmes ful pridne s telovadbo, je možno da je kakšna kilca več na vagi ravno zaradi tega).
6. vpliv lune (baje)

No, zdaj pa že nakladam.user posted image

Jaz se danes veselim pizze s paradajzom, papriko in čebulo, mljask, zvečer pa čokoladni sladoled.user posted image

Ostanite pridne še naprej, pa, pa Taška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ODLOČNE 7. DAN
9.1.2006 11:31:29   
taška30
Če smo že pri tem , da se OH ne bi mešali z zelenjavo (seveda se!), kaj pravite šele na to, da se na B dan ob zrezku poje 1 kos kruha?!? Evo,  to je meni čisto nelogično, ampak tako piše v navodilih. No, jaz ga ne jem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?