|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tek v družbi še koga ...
1.4.2010 14:52:03   
Mala_Ajda
Evo, pred dvema letoma sem tudi jaz začela v klubu Polet. Letos pa grem na maraton user posted image .
če katero zanima kako poteka vadba, le pogum.
še link: http://www.klubpolet.si/index.php?option=com_content&task=view&id=1468
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tek v družbi še koga ...
1.4.2010 15:04:32   
pety78
Za 30 EUR na mesec.... user posted image

_____________________________



(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tek v družbi še koga ...
1.4.2010 15:49:38   
Naja31
Jaz vedno tečem sama.
Med tekom pa res ne rabiš družbe.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tek v družbi še koga ...
1.4.2010 15:52:27   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz vedno tečem sama.
Med tekom pa res ne rabiš družbe.



tud tezko je najdt nekoga, ki drzi ves cas isti tempo...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tek v družbi še koga ...
1.4.2010 18:12:24   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz vedno tečem sama.
Med tekom pa res ne rabiš družbe.



tud tezko je najdt nekoga, ki drzi ves cas isti tempo...


Pri meni je bolj problem, da potem s to osebo samo klepetam,pa mi zmanjka sape za tečt. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tek v družbi še koga ...
1.4.2010 18:39:05   
SaaS
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Jaz vedno tečem sama.
Med tekom pa res ne rabiš družbe.



tud tezko je najdt nekoga, ki drzi ves cas isti tempo...


Se strinjam z baguSko. Jaz sem veliko pretekla in tudi najraje tečem sama, ravno iz tega razloga, da držim svoj tempo... Pa tudi z Najo31 se strinjam, da je težko teči in čvekati zraven user posted image .

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tek v družbi še koga ...
2.4.2010 9:26:10   
2violina
Sama bi poizkusila že zaradi firbca, ter zato, da bi me nekdo, ki to resnično obvalada poučil o morebitnih napakah, mi izdelal plan vadbe  in spremljal moj napredek.
Drugače sama najraje tečem v spremstvu hčerke, se pa bolj malo pogovarjava, bolj vzpodbujava eno drugo.
Sicer pa nikoli ne tečem sama, saj z menoj teče naš   user posted image  user posted image user posted image .


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tek v družbi še koga ...
2.4.2010 11:54:15   
Mala_Ajda
Glede na link, ki sem ga pripela je razvidno, da sem mislila na vadbo pod vodstvom trenerja, ki ti popravi tehniko teka itd. Pa še kup predavanj spada v Poletov program, snemanje tehnike teka in popravki, da ne omenjam druženja itd. Če želiš nekaj več kot "drsanje" kilometrov, so takšne skupine tekačev z različnimi izkušnjami čisto OK.
Itak nisem hotela iritirat tistih, ki potrebujejo svoj mir med tekom, ker si tudi sama privoščim kaj takega. V skupini pa me mine klepetanje, ker diham user posted image ...

Glede stroškov pa, že vsaka vodena aerobika ima svojo ceno. Preglejte si zasoljene cene vadb za malčke, zadnjič sem bila pretresena nad ceno plavalnega tečaja, 10 ur je znašalo 145 €.
Res je,da tečeš zunaj, imaš svojo opremo ampak res pa tudi je, da nekdo tebe uči in predlaga kako lažje in učinkovitejše tečeš. če seveda želiš več. 30 € je običajna cena mesečnega programa, ki ponavadi znese 16 ur druženja pod vodstvom trenerja. Ura ima torej ceno ene boljše kavice v naši prestolnici.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tek v družbi še koga ...
19.4.2010 14:51:36   
Sonchek83
Jaz pa lih razmišljam, no da se popravim, že 3 mesce razmišljamuser posted image , da bi se spravila tečt in nekak ne morem in ne morem, ker se mi sami ne lubi tečt, rabila bi nekoga za spodbudo, predvsem na začetku. Kar pa se tiče Poletove skupine za tek pa spodbujam take zadeve, ampak zaenkrat še ne bi šla v to. Ampak nikjer nobene žrtve, da bi se mi pridružilauser posted image Partner n more, ker imava malo štručko in nekdo mora biti ob njej tak da se bom še kak mesec odločala in potem verjetno šla v boj...user posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tek v družbi še koga ...
20.4.2010 6:29:31   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Sonchek83

da bi se spravila tečt in nekak ne morem in ne morem, ker se mi sami ne lubi tečt, rabila bi nekoga za spodbudo, predvsem na začetku.


Lahko ti dam moralno spodbudo, Tečem v mislih s teboj. In nič predolgo ne premišljuj, obuj tekaške copate in v boj. Ko boš ulaufana ti bo žal, da nisi prej pričela.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Sonchek83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?