|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
3.12.2007 22:11:06   
Anonimen
Ima katera izkušnje s tem?
če si to vsak dan, večkrat na dan ponavljaš - ali to res pomaga? res pomaga spremeniti pogled na svet? Spremeni tvoje življenje?

Danes je en tak črn dan zame, pa razmišljam o vseh pozitivnih možnostih.

Bom hvaležna za vsak vaš nasvet.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
3.12.2007 22:13:59   
Anonimen
Meni so pomagale.user posted image

In življenje mi je rešila knjiga "Življenje je tvoje!" od Louise L. Hay! Ženska v pravem pomenu besede. Priporočam!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
3.12.2007 22:17:24   
Anonimen
tako knjiga Življenje je tvoje je super prav tako Učbenik življenja Martin Kojc

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
3.12.2007 22:17:58   
Gina
Ne vem, če jaz temu rečem pozitivne afirmacije,...bolje bi bilo aktivno iskanje pozitivnih rešitev. Najhujša faza je, ko se sam sebi smiliš, ko si down, ko vidiš vse črno. V takem primeru moraš stvari spravit do jeze. Ko si jezen, dobiš energijo, zagon za reči. No, takrat moraš pa začeti razmišljati o najboljših možnih rešitvah. Naslednja faza je, da začneš delovat v tem smislu, uresničevat zamisli. Evo, vidiš, to so zame pozitivne afirmacije.

Pozitivne afirmacije so tudi iskanje lepega, zavestno iskanje, kaj fajnga se ti je zgodilo. A veš kadar se moja dva ta velika dva otroka fejst kregata že cel dan, ali kadar se v šoli kaj takega cel dan dogaja, pa je en sam fajt vse skupaj, posedem dva otroka, ta najbolj skregana in zahtevam od njiju, da povesta drug za drugega 5 stavkov, ki se začnejo takole: Sošolca (brata, sestro) imam rad ker..... (se pravi v trenutku največje togote mora najti lepe reči na njem), potem pa lahko zapustita svoj prostor šele takrat, ko oba drug drugemu dovolita iti. če eden ne dovoli, tudi drug ne sme iti. Štekaš, to so pozitivne afirmacije. Če bi jih delala sama s sabo, bi tudi pomagale. Ko si najbolj down, si povej, zakaj se imaš rada, in ne smeš nikamor, dokler se ne objameš. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
3.12.2007 22:20:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Če bi jih delala sama s sabo, bi tudi pomagale. Ko si najbolj down, si povej, zakaj se imaš rada, in ne smeš nikamor, dokler se ne objameš. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

Točno te besede sem rabila danes. Hvala Gina. Pa hvala anonimna, da si odprla to temo.


(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
3.12.2007 22:22:37   
Anonimen
Nekaj malega iz knjige Življenje je tvoje:
-vsaka oseba je stoodstotno odgovorna za vse kar doživi.
-vsaka misel ki jo porodimo ustvarja našo prihodnost
-točka moči je vedno v sedanjem trenutku
-temeljna misel od vsake nas je: nisem dovolj dobra
-to je le misel in misel lahko spremenimo
-najbolj škodljivi vzorci o zamerljivost, kriticizem, in občutek krivde
-ko se resnično ljubimo v našem življenju vse teče
-pustiti moramo preteklost in odpustiti vsem
-odobravanje in sprejemanje sebe je ključ do pozitivnih sprememb
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
3.12.2007 22:28:12   
Anonimen
Meni so zelo zelo pomagale, vendar ne samo pozitivne misli, tudi vizualizacija in seveda akcija user posted image

jaz sem si na ta način priklicala točno takšnega moža kot sem si želela in točno tri otroke, kot sem jih želela, celo po spolu, kot sem si vizualizirala, najprej fantek kasneje pa dve punčki

je pa to trdno delo in moraš biti res vztrajna in osredotočena na cilj in ne obupaj pa če kaže še tako slabo vmes....rezultat bo vreden truda user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
3.12.2007 23:29:29   
Anonimen
Pri meni je trajalo nekaj let, pomagalo pa je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
4.12.2007 0:18:00   
mami_miki
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

Meni so pomagale.user posted image

In življenje mi je rešila knjiga "Življenje je tvoje!" od Louise L. Hay! Ženska v pravem pomenu besede. Priporočam!


ja...ta knjiga je bila moj začetek osvobajanja same sebe...

drugače pa gre pri afrirmacijah za to: spreminjaš program...spreminjaš program misli, ki stare zamenjajo nove...ko jih ponotranjiš, z nenehnim ponavljanje-kao vadiš, začneš tako počasi živeti in delovati, in če si govoriš npr: srečna sem z vsem kaj imam...boš to dejansko postajala iz dneva v dan bolj...

zamenjuješ stare vzorce, ki si se jih enkrat pač že prej naučila...

itak da deluje...ko zamenjaš misli-slabe- v dobre...zamenjaš življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
4.12.2007 7:46:35   
orhideja75
ja tale knjiga "življenje je tvoje" je res dobra. in jaz tudi mislim, da tele afirmacije pomagajo. jih moraš pa ponavljati vsaj vsako jutro in vsak večer pred ogledalom.
ti dejansko preusmerijo misli. ker dobre-pozitivne misli ponavljaš vsak dan , potem na slabe sploh ne pomisliš več. in tukaj se začne kazati rezultat.



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu mami_miki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
4.12.2007 9:17:59   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica


In življenje mi je rešila knjiga "Življenje je tvoje!" od Louise L. Hay! Ženska v pravem pomenu besede. Priporočam!


Enako - samo če zares verjameš, pomaga. user posted image

Vsaj nekaj časa ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
4.12.2007 9:48:48   
samomi
Jaz pa sedaj berem knjigo Norman vincent Peale: Zmorem, če to verjamem. Super knjiga in vam jo priporočam. Samo ne vem, kako se bom jaz kaj po njej držala, ker sem že tako črnogleda, da je težko imeti v glavi samo pozitivne misli. Sprejmem kakšen nasvet, oz. taktike glede teh pozitivnih afirmacij - še najboljše kakšne izkušnje glede tega. 

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
4.12.2007 11:22:52   
spacey
Seveda pomagajo in jaz verjamem v njih.user posted image
Tako kot tudi negativne misli, ki te nekam odpeljejo in z njimi zabluziš.user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu samomi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
4.12.2007 14:57:13   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Ne vem, če jaz temu rečem pozitivne afirmacije,...bolje bi bilo aktivno iskanje pozitivnih rešitev. Najhujša faza je, ko se sam sebi smiliš, ko si down, ko vidiš vse črno. V takem primeru moraš stvari spravit do jeze. Ko si jezen, dobiš energijo, zagon za reči. No, takrat moraš pa začeti razmišljati o najboljših možnih rešitvah. Naslednja faza je, da začneš delovat v tem smislu, uresničevat zamisli. Evo, vidiš, to so zame pozitivne afirmacije.

Pozitivne afirmacije so tudi iskanje lepega, zavestno iskanje, kaj fajnga se ti je zgodilo. A veš kadar se moja dva ta velika dva otroka fejst kregata že cel dan, ali kadar se v šoli kaj takega cel dan dogaja, pa je en sam fajt vse skupaj, posedem dva otroka, ta najbolj skregana in zahtevam od njiju, da povesta drug za drugega 5 stavkov, ki se začnejo takole: Sošolca (brata, sestro) imam rad ker..... (se pravi v trenutku največje togote mora najti lepe reči na njem), potem pa lahko zapustita svoj prostor šele takrat, ko oba drug drugemu dovolita iti. če eden ne dovoli, tudi drug ne sme iti. Štekaš, to so pozitivne afirmacije. Če bi jih delala sama s sabo, bi tudi pomagale. Ko si najbolj down, si povej, zakaj se imaš rada, in ne smeš nikamor, dokler se ne objameš. user posted image



Vau. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
4.12.2007 19:42:45   
Moyca_
pomagajo seveda

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
4.12.2007 23:39:58   
Rožica I
In najnovejša knjiga iz tega področja THE SECRET (sedaj prevedena tudi v slovenščino).
Verjetno pa vas je kar nekaj videlo že ta film.

user posted image  

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
6.12.2007 17:23:14   
Hator
Norman vincent Peale-Moč pozitivnega mišljenja, toplo priporočam

definitivno ponagajo pozitivne misli in pazite, kar želite, se vam bo uresničilo!!!!!!!!!
To drži, zato dobro premislit svoje želje.
Pa čimveč pozitivizma še naprej!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
6.12.2007 21:08:35   
baguSka
definitivno ponagajo pozitivne misli in pazite, kar želite, se vam bo uresničilo!!!!!!!!!


men se pa se ni... cist vse... pa ce si se tok mocno zelim, pa ze zlo dolg, se vedno ne... user posted image

(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
6.12.2007 22:41:29   
Anonimen
definitivno ponagajo pozitivne misli in pazite, kar želite, se vam bo uresničilo!!!!!!!!!


Jst sem enkrat sicer mal v hecu izjavla, da si tud jst želim sprovat seks še s kom drugim razen z možem. Eno leto po tej izjavi (glej ga user posted image ) sem bila ločena in bi lahk seksala s komerkoli....

Tko da sem res mal previdna pri željah user posted image . Ker lahk se DOBESEDNO uresničijo.
Ampak vse tiste k bi se mi zihr se mi pa neuser posted image .

(odgovor članu Hator)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
6.12.2007 23:23:53   
arabela*
verjemi,pa še kako pomagajo.Ravno misel je tista,ki diktira tvoje počutje,v bistvu je vse v glavi.Glej pozitivno,delaj pozitivno,razmišljaj pozitivno in dogajalo se ti bo pozitivno,ker misel je energija.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
7.12.2007 13:07:49   
TamaraJ
Kakršnekoli pozitivne misli so neverjetno močnejše od negativnih. Ne vem kolikokrat! Neverjetno je, kako zelo pomagajo. Torej; kakršnekoli pozitivne afirmacije le izvajajte. Ko to postane način življenja-smo zmagali!

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
5.9.2010 20:58:15   
Kraljica2
Meni so pomagale! Res pa je, da sem se tudi sama trudila da razmišljam čim bolj pozitivno. Dober pristop je recimo, da prostor kjer preživiš veliko časa opremiš s kakšno takšno mislijo, recimo listek na mizi ali pa kaj podobnega.

_____________________________

pozitivne misli

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
5.9.2010 21:35:12   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

In najnovejša knjiga iz tega področja THE SECRET (sedaj prevedena tudi v slovenščino).
Verjetno pa vas je kar nekaj videlo že ta film.

user posted image  


Jap, in priporočam ogled.
Sem se zelo zamislila nad svojim načinom življenja/ razmišljanja...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
5.9.2010 21:35:46   
Anonimen
In o čem govori Skrivnost?

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pozitivne misli (afirmacije) - res pomagajo?
5.9.2010 22:01:22   
josephine27
Knjigo Življenje je tvoje tud jaz toplo priporočam. Je ena tistih knjig h kateri se vračam znova in znova. Skrivnost pa bo očitno še treba prebrat.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?