|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   partner se me sramuje
17.8.2006 17:44:14   
Anonimen
Joj kako hudo je to pisat - še tukaj kjer me noben ne pozna je grozn!!

Vglavnem z user posted image  sva skupaj 7 let in sva dobila lani hčerkico! Takrat se je tudi moje telo spremenilo ( če bi to vedla nebi imela nikoli otrok ) !
Sedaj mi pa pravi da sem grda, cela modra ( imam dosti strij user posted image ), da sem za odpad,............

Njegovih sodelavcev sploh ne poznam ( razen strica njegovega ki delata na isti firmi) - no sploh nevem kje je ta firma ( nekje v avstriji )!  Sploh me nima kot del svojega življenja!!

Ko pa mu povem da grema narazen se pa smeje in mi pravi da naj bom srečna da je sploh z mano ker me tako ali tako noben več nebo pogledal!!

In bojim se da ima prav!! Gdo bo hotel žensko z majhnim otrokom povrh vsega pa še grdo z strijami,...
 
Če nebi imela otroka bi že odšla na oni svet - vendar vem da me otrok potrebuje neglede na to kako izgledam!!!
 
To me tako muči da ne morem spati ne jesti nimam volje do življenja in to čuti tudi moj otrok ki pa ni nič kriv!!!

KAJ NAJ STORIM - PROSIM POMAGAJTE!!!!!!!!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 17:48:25   
Anonimen
Zakaj pa si sploh z njim? user posted image

Bolje je biti dobro samska kakor pa slabo s komerkoli.

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 17.8.2006 17:49:04 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 18:02:31   
Anonimen
če ti partner to govori mislim ej..........
Anonimka ni važno ali si strijasta z otrokom na grbi kakor berem med vrsticami.
verjemi je veliko moških ,ki te bodo hoteli.
spakiraj se in z otrokom se poberi stran.
Potem se mu pa ti smej v faco.
je pa zelo grdo kaj si napisala,da nikoli ne bi imela otrok če bi vedela.A misliš da smo me popolne?'jaz sem stara 21 let,na prsih imam strije,na zadnjici tudi,pa me to sploh ne skrbi.
partner te zaničuje,tako da sploh ne vem kako si lahko z njim,kako lahko z njim spiš v isti postelji.temu bi jaz rekla bljak
Pojdi stran,čez čas boš našla partnerja,ki te bo ljubil takšno kakršna si.Potem boš pa videla kako bo nasmešek  zbeledel z face tvojega sedanjega partnerja.
otrok naj ne živi v takšnem okolju,ki oče zaničuje mater

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 18:11:34   
Maleal
Ne zapravljaj časa z bedakom,kaj te misli,da so vse po porodu kot Haidi Klum????Hallllooooooo?Strije so lepotna napaka in ne bolijo,zato se ne obremenjuj,saj to spada k materinstvu.user posted image Bodi srečna z user posted image ,zaživi svoje življenje in ne bodi zagrenjena,saj te take nebo imel nihče,malo samozavesti punca.Pa vso srečo,l.p.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 18:13:10   
Magi*
prvo: probleme imata že od prej, saj si menda ja že prej opazila, da te "noče pokazati" sodelavcem, prijateljm, ti ne pove kje delauser posted image

drugo: nobene strije, špeh ali gube ne smejo biti razlog, da nekdo nekoga zaničuje. ma ni vsa lepota v telesu. sploh pa vprašanje, če je res tako hudo, kot si zdaj ti predtsavljaš. kako pa on zgleda, je lepotec ali kaj?? nihče ni popoln, verjemi.

tretje: se strinjam s Kerenso. bolje biti samska z otrokom, kot pa z otrokom v slabi družini.

aja, pa še to. po mojem je tvoj partner ena velika reva, ki te želi na ta način privezati nase, ker se v bistvu boji, da bo on ostal sam in ga nobena ne bo hotela gledati, takega "runklna" kot je.


_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 18:24:34   
ada2
s hčerko se osamosvojita. kdor ne vidi tvoje lepote, ki se lahko kaže na 1000 načinov te ni vreden. glede tega, da pa te z malim otrokom nihče ne bi hotel pa sva midve z mojo Nušo živ primer nasprotja. jaz sem dobila čisto v redu življenjskega sopotnika, Nuša pa dobrega prijatelja, ki ga okrog predstsavlja kot svojega očka, kajti z atijem imata še vedno dobre stike. le pogumno!

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 18:28:45   
Sita
Tudi jaz ti svetujem enako. Če le moreš, pojdi z otrokom na svoje. Nobena ženska si ne zasluži takšnega zaničevanja in noben otrok zaničevanja svoje matere. Če bo zrastel v takšni družini, obstaja velika verjetnost, da bo tudi on zaničeval vse ženske, pa tudi tebe. Seveda če je sin. Če je pa deklica, bo pa tudi ona kasneje našla napačnega partnerja in bo zaničevala samo sebe.
Res je, otrok te potrebuje. Samo potrebuje srečno samozavestno mater, ne pa potrte nesrečne matere in tiranskega očeta.

Saj bo, le odločiti se moraš. Bolje je biti sam kot za vsako ceno z nekom, ki ti zmeraj greni življenje. Tebi in otroku. 

In ne misli, da te kdo drug ne bi mogel imeti rad takšno kot si. Bodi samozavestna in odločna. Veš, zunanja lepota ni tako pomembna. Pomebna je notranjost in vtis obnašanja. Če smo samozavestni in nasmejani, smo zagotovo bolj privlačni kot če smo lepi in hladni kot led.
   
A ni bilo mogoče tega opaziti že prej pri tvojem partnerju? Se je čez noč spremenil? Premisli! In potem pazi drugič. Mislim, da se kar kmalu vidi če nas kdo spoštuje ali ne.

Pogum! In vse bo še dobro! Četudi imaš otroka, lahko dobiš v redu partnerja. K sreči so tudi taki, ki sprejmejo tako žensko kot njenega otroka, četudi otrok ni njegov. Le verjeti moraš v to!

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 18:44:07   
GATA
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Joj kako hudo je to pisat - še tukaj kjer me noben ne pozna je grozn!!

Pa si napisala in povedala kaj te muči - in zakaj je grozno? ker misliš da se take stvari dogajajo samo nekje daleč daleč stran?
Povem ti, da se teh stvari ne da skriti in zato je bolje, da se soočiš s tem in nekaj narediš. Verjemi, da obstajajo moški, ki jim ni važno kako izgleda ženska in tudi niso vsi takšni ki hočejo manekenke.
Če hočeš kaj narediti zase pojdi, najdi način kam (starši...) in pojdi. To bo tvoji duši definitvno dobro delo.
In ko se sprijazniš z dejstvom da on ni zate, da v tvojem življenju ni samo ON.... da obstajaš tudi TI in kot si napisala OTROK, ki ni nič kriv.

In bojim se da ima prav!! Gdo bo hotel žensko z majhnim otrokom povrh vsega pa še grdo z strijami,...
Ne nima prav!!! Vsaka ženska je lepa in zato si poskušaj vliti malo več samospoštovanja!
 
Če nebi imela otroka bi že odšla na oni svet - vendar vem da me otrok potrebuje neglede na to kako izgledam!!!
In tako razmišljanje (drugi svet...) je popolnoma odveč in to ti govorim iz lastnih izkušenj. Na tak način se trpinčiš in to čisto nepotrebno, zapusti ga boš videla kako hitro bodo te grde misli zbežale - verjemi mi. In ne čakaj da bo on tebe "zapustil" v smislu da si najde po možnosti še kakšno ljubico , naredi sama korak KONCA, ker drugače se lahko še user posted image dolgo vleče.

To me tako muči da ne morem spati ne jesti nimam volje do življenja in to čuti tudi moj otrok ki pa ni nič kriv!!!

KAJ NAJ STORIM - PROSIM POMAGAJTE!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 18:50:28   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

aja, pa še to. po mojem je tvoj partner ena velika reva, ki te želi na ta način privezati nase, ker se v bistvu boji, da bo on ostal sam in ga nobena ne bo hotela gledati, takega "runklna" kot je.



V bistvu se strinjam z vsem napisanim, najbolj pa s tem delom.
Ne uničuj se, popokaj otroka in pojdi.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 19:14:36   
Anonimen
Draga anonimna, tudi če ne bi imela strij in nekaj odvečnih kilogramov, bi tvoj partner našel nekaj, da bi te poniževal. Tvoj partner je skrajno nezrela osebnost, brez kančka čustvene inteligence... Spokaj kufre, reši hčerko in sebe iz tega pekla. Nihče, popolnoma NIHČE na tem svetu se ne sme tako obnašati do sočloveka!
Osamosvoji se! Postala boš samozavestnejša!

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 19:34:06   
jasnika
joj anonimna le kako naj ti mi pomagamo, če že imaš ti takšno BEDASTO razmišljanje, da nikoli ne bi imela otroka, če bi to vedela, saj pa to je splošno znano da se telo spremeni
najslabše kaj je, je to da ostajaš z njim zaradi otroka!!!!!!!!!
kaj pa punce ki še niso rodile in imajo strije pa niso debeleuser posted image user posted image
jaz imam 1 porod za sabo, sedaj sem noseča v drugo pa mam preveč kg pa strije pa celulit, pa kaj zato?????????
taka pač sem če me sprejme ok, če pa ne pa naj gre-NJEGOV PROBLEM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 19:49:18   
Anonimen
Jaz res ne vem kje take tipe najdete? user posted image  Poberi stvari in otroka in adijo! Boljše včeraj kot danes!

(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 19:56:05   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Vglavnem z user posted image  sva skupaj 7 let in sva dobila lani hčerkico! Takrat se je tudi moje telo spremenilo ( če bi to vedla nebi imela nikoli otrok ) !
Sedaj mi pa pravi da sem grda, cela modra ( imam dosti strij user posted image ), da sem za odpad,............




In bojim se da ima prav!! Gdo bo hotel žensko z majhnim otrokom povrh vsega pa še grdo z strijami,...
 
Če nebi imela otroka bi že odšla na oni svet - vendar vem da me otrok potrebuje neglede na to kako izgledam!!!
 
To me tako muči da ne morem spati ne jesti nimam volje do življenja in to čuti tudi moj otrok ki pa ni nič kriv!!!

KAJ NAJ STORIM - PROSIM POMAGAJTE!!!!!!!!


Pa dobro, ti je ta moški možgane spral, ali si takšna že od nekdaj!

 Pa daj razmišljaj s svojo glavo, zame si en velik egoist, ki si ne zasluži otroka, ker si tako grdo napisala, da če bi vedela kakšno bo tvojo telo po rojstvu otroka - le tega nebi nikoli imela-za kozlatuser posted image user posted image user posted image !

če misliš, da te noben ne bo imel rad-imaš pomoje prav-ker če v prvi vrsti sama sebe ne boš imela rada in se spoštovala, kako te bo potem nekdo drug ljubil in spoštovaluser posted image user posted image user posted image

In da bi si zaradi tega vzela življenje-ja veš kaj je pa še kaj bolj hudega na tem svetu, kot jamrati glede strij in nemogočega deca!

Malo se zresni, postavi na svoje noge, če ne zaradi sebe, pa zaradi otroka!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 19:59:28   
April
Zgleda, da imaš polno rit vsega, ker se s takimi malenkostmi obremenjuješ?  Tako kot se vidiš samo sebe, te bodo videli tudi drugi. Če boš s ponosom hodila po svetu, vedoč, da si vredna, da si ljubljena, se bo prej ko slej tudi tak človek nalimal nate. Če boš pa ena boga revica s sklonjeno glavo, se bodo pa samo taki ničvredni deci za tabo ozirali. Daj se no malo v roke vzami, saj nisi več sama na tem svetu. Otrok si zasluži vsaj enega strarša, ki se spoštuje in ima rad, če je že oče tak čudak. Pa a ti resno misliš, da imajo samo telesni popolneži srečo v partnerskih odnosih? Tvojga deca pa čimprej nekam pošlji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 20:16:54   
Marogica
Anonimna, jaz te razumem, da ne moreš kar stran, ker ti tega človeka očitno zelo ljubiš. Kar je lepo. Ker si zaljubljena, pa ti ne vidiš, da te ta človek ČISTO NIČ ne spoštuje. ČE te ne spoštuje, ne vem, če te sploh še ljubi. In to ni lepo.

Po drugi strani pa je en velik idiot, da je skupaj z žensko, ki mu je grda in ima toliko celulita in s tem pljuva v lasten krožnik. Le kako je lahko s takšno ženskouser posted image  Oprosti, res je bedak.

Tebi pa želim, da ti te ostre besede čimprej "zarežejo" v možgane in ukrepaš. Pojdi stran z otročkom in si najdi partnerja, ki te bo vreden in ki ga celulit ne bo motil. Obstajajo namreč še druge kvalitete, ki jih na partnerjih cenimo. Njemu pa kupi kakšno revijo ali DVD retuširanih lepotic, pa se naj.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 20:53:52   
TONČI.
Ne uzirej se na strije, pa celulit,.... To ima skoraj vsaka. Če te fant gleda samo po zunanjosti ga brcn v rit. Prišel bo nekdo ki te bo gledal tudi kako dobra mati si,..... NI samo zunanjost važna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 21:00:56   
Laubica
Draga anonimna SEM BREZ BESED.Se mi zdi da sta OBA čudna.On ker te ne spoštuje in TI ker nimaš sama sebe nič rada in da nebi NIKOLI imela otroka če bi vedla da bo tak to je oprosti za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 21:14:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vglavnem z user posted image  sva skupaj 7 let in sva dobila lani hčerkico! Takrat se je tudi moje telo spremenilo ( če bi to vedla nebi imela nikoli otrok ) !
KAJ NAJ STORIM - PROSIM POMAGAJTE!!!!!!!!


Oprosti, pri takem razmišljanju, jaz pač ne morem nič pomagat. Obup. kako lahko sploh napišeš kaj takega?
Vem, da si razočarana pa vse, ampak...ej, halo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 21:18:20   
Gina
Zakaj pa ti njemu vse verjameš??? Veš, tale tvoj opis meni čisto nič ne pove o tebi. Jaz si te predstavljam zelo čedno in res ne vem, zakaj si ti ne bi mogla same sebe predstavljat enako. V resnici je vse odvisno od glave, kaj ti ta govori. Meni je večina ljudi lepih. Tudi fizično. Težko na kom ne najdem ničesar privlačnega. Nikoli tudi ne opazim strij kot nekaj grdega, ker so v moji predstavi v moji glavi nekaj čisto ok.  Tale tvoj opis zgoraj, kot sem napisala nič ne pove o tvoji postavi, kakšna je v resnici, mi pa žal veliko pove o tvojem partnerju. Predvsem to, da je zelo poln kompleksov. Tvoj opis celotnega stanja pa mi pove enako o tebi. user posted image
Če bi se ti sama sebi zdela lepa, se ti to ne bi dogajalo. Ker si on česa takega ne bi dopustil niti mislit, kaj šele reči. Ti bi sevala tako, da bi se čutilo, da sebe ljubiš, da si si všeč. Jaz mislim da ni rešitev v tem, da deca pustiš, ker ne glede na to koliko moških boš pustila, boš še vedno živela v kompleksih. Najprej reši v svoji glavi. Ko boš to rešila, ko se boš sebi zdela lepa, se ti bo tvoj dec zdel tako smešen in nebogljen, da bo ali
- nehal zganjat neumnosti in te začel spoštovati - ker te bo imel za kaj - v tvoji glavi bo poštimano
- ali pa ga boš mirne vesti zapustila in nikoli več srečala podobnega tipa

Če ga zapustiš prej, pa itak lahko računaš, da bo naslednji isti. Problemi ostanejo, če jih ne rešiš tam, kjer je njihov vzrok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 21:22:58   
KIRA
si ti čudna.  kaj pa so strije takega. če rodiš otroka ne moreš zgledat kot kakšen najstniški fotomodel. to enostavno ni mogoče.
tvojega partnerja pa kar daj na čevelj, tako se z materjo svojega otroka ne govori in ne dela. on si te ne zasluži. pa kaj pol, če boš en cajt sama. mar ni bolje to in da si samostojna, kot pa da te nekdo na ta način ponižuje in norčuje???

pa tvoj post se mi zdi malo zmeden. ne vem, kaj imajo njegovi sodelavci opraviti s tvojimi strijami. kaj si hotela povedat s tem. ???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 21:39:29   
Mateja82
ja kaj je pa misli da smo vse babnce po porodu ful seksi in pravi modeli za bikinke al kaj? Normalno da se po porodu marsikaj spremeni tud postava.
Mah.. v rit ga sun  otroka popokaj pa pejt stran.  Nima smisla trpet ob takem kreuser posted image .

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 22:02:51   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Vglavnem z user posted image  sva skupaj 7 let in sva dobila lani hčerkico! Takrat se je tudi moje telo spremenilo ( če bi to vedla nebi imela nikoli otrok ) !




Če bi morala izbirat med otrokom in da imam strije ali takim glupim dedcem pa brez strij....bi izbrala otroka, pa če imam še enkrat toliko strij, celulita in špeha, kot ga imam. Dedca bi pa v rit brcnila.user posted image user posted image user posted image Ne vem, kaj še čakaš!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 22:07:14   
abi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
punca imej se vendar malce rada - začni delati na sebi !

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 22:08:08   
Mala koala
Ljuba duša, kje je tvoje samospoštovanje? Škoda je vsake minute, ki jo preživiš s takim tipom, ki te ni vreden niti od daleč. Nekoga, ki ga spoštuješ in imaš rad ne zamenjaš zaradi strij. Strije so del življenja in posledica nečesa lepega, ni res? Ne bom ponavljala, kar so že druge napisale. Samo časa ne izgubljaj. Poglej se v ogledalo, dobro poglej in boš videla SEBE. In ti si vredna nečesa boljšega.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: partner se me sramuje
17.8.2006 22:16:06   
mama54
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Vglavnem z user posted image  sva skupaj 7 let in sva dobila lani hčerkico! Takrat se je tudi moje telo spremenilo ( če bi to vedla nebi imela nikoli otrok ) !

---------------------------------------------------------------------

So ženske,ki ljubijo svoje otroke ne glede na postavo in so ženske,ki ljubijo "kretene"bolj kot otroke.Žal.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Mala koala)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?