|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Snubitev
4.1.2008 14:26:12   
anabanana
Punce dejte povedat (tiste, ki ste poročene sevedauser posted image ) kako vas je vaš sedanji mož zasnubil?

Vas sploh je ali je bila poroka pač stvar dogovora?

Je bilo ful romantično ... kako je izustil, kaj je rekel, mogoče je šel kakšen celo na kolenauser posted image  .... VSE ME ZANIMAuser posted image user posted image user posted image

Aja pa še to če ste dobile zaročni prstan in ali je to pri nas sploh navadauser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:28:15   
Anonimen
Oh, jaz imam na vsakem prstu po pet snubcev, tako da si res nisem vseh teh prošenj zapomnila. Vse sorte je bilo.

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:30:29   
anabanana
user posted image user posted image user posted image  Ma dej ne se zafrkavat, to so resne stvari user posted image user posted image user posted image

Moj že kak teden nekaj navija okoli te teme v smislu kako bova midva celo življenje skupaj ... pa me matra firbec kako bo prišel z besedo na dan. Če bo sploh. UPAM!!!!

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:31:46   
Strawberrie Cherrie
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2250804


Povzetek: gospodar prstanovuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:37:16   
altati
hmmm, pri nas sem ga pa kar jaz en večer vprašala, če bi se poročila....
in je bil revež čist hin, ker je ravno tisti las pripravljal veliko, filmsko snubitev v sodelovanju z mojo najboljšo prijateljico (ki je celo prst morala posodit za mero za prstan), jaz sem ga pa prehitela in vse pokvarilauser posted image user posted image user posted image user posted image ...
In še danes mu lahko očitam, da me sploh ni zasnubiluser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:38:23   
Naja31
Nobene snubitve. Kar dogovor. Precej brezveze če zdaj pomislim.

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:40:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Punce dejte povedat (tiste, ki ste poročene sevedauser posted image ) kako vas je vaš sedanji mož zasnubil?

Vas sploh je ali je bila poroka pač stvar dogovora?

Je bilo ful romantično ... kako je izustil, kaj je rekel, mogoče je šel kakšen celo na kolenauser posted image  .... VSE ME ZANIMAuser posted image user posted image user posted image

Aja pa še to če ste dobile zaročni prstan in ali je to pri nas sploh navadauser posted image


Ah...to je papredolga zgodba...
Ampak lepo je ko te nekdo vprasa : Ali se bos porocila z mano?
Upam, da bo to izvedel na lep romanticen nacin...user posted image user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:41:16   
tanikaa
Bejž. Če te hoče poročit ... beeeeeeeeejž. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:45:09   
Anonimen
Pa kako si vedla, da me danes to že cel dan matra.user posted image

Poročila se bova letos, zaročila sva se lani. Evo postopek:

Sem se ga hotla napit, ker mi je tisti večer šlo vse totalno na jetra, on pa meni naj zamižim in si predstavljam benetke... In kaj bi rekla če bi mi on tam reku če se čem poročit. Kiksnu je cajt, razpoloženje, vse. In res- velik bi ga koštal če bi še en vikend počaku, ker sva imela rezervacijo u hotelu in mi tam kaj reku... Al pa če bi me res u benetke peljal- a je res tko daleč iz LJuser posted image user posted image

No vglavnem, danes sem res jezna, ko se na to spomnem, drugače sem pa na račun tega kar veliko prejokalauser posted image user posted image  Zaroke več v mojem lajfu ne bo, spominjala se bom samo tega, da sem tisti večer jokala...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:49:30   
anabanana
user posted image user posted image  do solz sem se nasmejala (tudi gospodarju prstanovuser posted image )

ŠEEEE hočem vedet user posted image

In ali ste dobile tisti klinčev zaročni prstan ali to dajejo samo v ameriških filmihuser posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:52:21   
anabanana
anonimna pa dej nehaj no, važno, da je vprašal, me prav briga če me v burekarnici samo da meuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:54:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pa kako si vedla, da me danes to že cel dan matra.user posted image

Poročila se bova letos, zaročila sva se lani. Evo postopek:

Sem se ga hotla napit, ker mi je tisti večer šlo vse totalno na jetra, on pa meni naj zamižim in si predstavljam benetke... In kaj bi rekla če bi mi on tam reku če se čem poročit. Kiksnu je cajt, razpoloženje, vse. In res- velik bi ga koštal če bi še en vikend počaku, ker sva imela rezervacijo u hotelu in mi tam kaj reku... Al pa če bi me res u benetke peljal- a je res tko daleč iz LJuser posted image user posted image

No vglavnem, danes sem res jezna, ko se na to spomnem, drugače sem pa na račun tega kar veliko prejokalauser posted image user posted image  Zaroke več v mojem lajfu ne bo, spominjala se bom samo tega, da sem tisti večer jokala...


Ojej... če si pa zato jokala ...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:56:42   
kofetek2010
Padel na kolena s šopkom vrtnic in zaročnim prstanom.

Pol sva pa koledar gledala in ugotavljala kater datum se fajn sliši. user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:57:46   
Anonimen
Sej vem, da je čudn napisan... Niste ble u moji koži takrat. Pa tut mene bi brigal, če me sred štacune vpraša- sam da je pa tolk kiksnu moje razpoloženje, pa ne morem zastopituser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Snubitev
4.1.2008 14:58:07   
anabanana
jana73user posted image user posted image user posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Snubitev
4.1.2008 15:01:54   
kofetek2010
Aja, pozabla napisat, da bo tolk letih, ko sva bila skupaj je tud poroka izgubila svoj čar. user posted image
Spoznala sva se 1993, poročila pa 2002. user posted image user posted image user posted image

Nekam dolgo pripravništvo sva imela? user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Snubitev
4.1.2008 15:06:14   
Anonimen
kako je mene ex zaprosil... če je anonimna jokala zarad Benetk, bi jst morala samomor delat:

tuki

Aja da pa je to zadnja snubitev v lajfu pa itak ne moreš vedet. Jst mam še eno priliko user posted image user posted image user posted image .
Upam da bo desc bl normalen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Snubitev
4.1.2008 15:07:02   
Strawberrie Cherrie
Pikec, nikjer ne piše, da boš imela SAMO ŠE ENO priliko user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Snubitev
4.1.2008 15:08:31   
Strawberrie Cherrie
dejansko si je najbolje predhodno priznati, da slovenski moški pač niso neka idealna predstava o romantičnem moškemu. ok, Murkota izpustimo. Pri njemu je bilo ziher vse tako kot v španskih nadaljevankahuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Snubitev
4.1.2008 15:09:27   
FLASK_A
Midva sva tut dolgo čakalauser posted image  
Spoznala l.1999, prva zaroka l 2002 v postelji preden je šel na fax (s prstanom) (to je bla bolj ko ne zaobljuba, da bova skup kaouser posted image ), druga uradna s prstanom predlani oktobra (mi je prstan nastavil, da sem ga našla), potem sem pa zanosila in sva se odločila počakat. Lani pa sem rekla tretji dokončni da, ki potrjuje poroko letos junijauser posted image user posted image user posted image user posted image  
No očitno je res- v tretje gre radouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Snubitev
4.1.2008 15:15:33   
FLASK_A
Pikec, tvoja zgodba je pa itak edinstvena...Še dobro da si preživela. Pa poroko tudi ane...user posted image

< Sporočilo je popravil nikical -- 4.1.2008 15:16:20 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Snubitev
4.1.2008 15:21:00   
pearl_shell
Moj me je zaroču po enem letu skupne hoje, poročila sva se pa po štirih letih zaroke. Je blo treba denar našparat user posted image

Sva šla en večer na bilijard, bil je malo nervozen, niti nisem vedela zakaj...no in je čez čas iz žepa potegnu škatlco najprej s prstanom in me vprašal, če bi se poročila. No po Da-ju me je presenetu še z uhani.
Bila sem presenečena, a vesela, saj je bilo preprosto in zares iz srca. So se mu pa tresle roke, ker se je bal zavrnitve user posted image  Potem sva šla na večerjo in se pogovorila o datumu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Snubitev
4.1.2008 15:39:21   
vaney
Mene je pa moj dragi po sedmih letih zaročil. Lani za rojstni dan me je peljal na Bled (300km od doma) na grad na večerjo, ki nama jo je pripravil njegov kolega iz otroštva, ki je tam šef kuhinje. Imela sva svojega natakarja. Vmes je rekel, da mora na wc in nazaj prišel s prstanom v škatlici. Vprašal me je, če bi bila njegova žena. Seveda sem rekla "ja" in potem so naju razvajali naprej...na koncu so mi prinesli še celo čokoladno torto za rojstni dan. Meni je bilo super romantično, je pa vmes farbal 300 na uro. Na poti domov sva se dogovarjala o datumu, ki sva ga nato še 3x spremenila, ker najina željena gostillna ni bila prosta. Poročila sva se letos avgusta. Jaz sem si vedno želela romantično zaroko in dobila sem jo. Med zaroko in poroko pa sva še "zrihtala" user posted image  in zdaj čakava, da pride na svet... Upam, da se bo najina srečna zgodba nadaljevala.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Snubitev
4.1.2008 15:51:04   
madejka
Midva sva se že en čas pred poroko hecala, da se bova poročila 26.6.2004, ker pride takrat najina obletnica (odkar sva skupaj) na soboto. In sva se res!user posted image 6 let sva bila prej skupaj. Tak da v bistvu sva imela zmenjeno porokouser posted image Uradno me je pa zasnubil tisto leto na moj roj. dan (2 mesca pred poroko) v avtu pred blokom, ko mi je voščil za roj, danuser posted image Strašna romantika!user posted image Pa še to samo zato "ker meni to veliko pomeni". Mi je pa vseeno všeč, da me jeuser posted image


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu pearl_shell)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Snubitev
4.1.2008 15:54:22   
Kinokija
Na kraju, kjer sva se prvič zagledala, me je peljal enga lepega majskega dne. Tam sva malo postala, obujala spomine ipd, nato pa me preseneti, poklekne na ENO koleno, odpre škatlico in reče zameniti stavek: A bi bila moja žena?" Poročila sva se 8 mesecev kasneje, še sedaj mi rata toplo pri srcu.....Sedaj delamo na drugem bejbiju.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?