|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:00:01   
donat
kako si delite plačevanja položnic? oblačenja otrok??poletne počitnice???
Midva imava vsak za sebe, vendar pri počitnicah deliva na poluser posted image . Vendar mi že gre počasi na živceuser posted image , ker on proti koncu mesca nima več denarjauser posted image , a enako pa zasluživa, in to stvar ne razumemuser posted image user posted image


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:05:37   
**NiNa**
oj oj
midva imava tako: mož položnice, jaz hrano in ostale mesečne izdatke (beri kakšno malenkost za user posted image ). Večje projekte večinoma financirava skupaj, vsak pol ali pa mož malo več user posted image . K sreči nama na koncu meseca obema še nekja malega ostane user posted image .

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:07:49   
Lenck
deliva in ne deliva... on služi, potem del podeli meni, oba pa trošiva, vsak zase user posted image skupne zadeve pa plačuje večinoma on user posted image user posted image user posted image

mah, sej bo drugače user posted image ampak verjetno bo, kot je bilo prej: mešano na žaru. nekaj vsak zase, nekaj pa skupaj.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega vidiš. In vidiš ga tako, kot ga želiš videti.

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:09:10   
Anonimen
mi2 si vse deliva na pol. HB ima on dost boljšo plačo k jst, da kar se stoškov tiče krijeva skupaj, ostalo pa kar mi ostane in njegova plača. za večje projekte ponavadi priloži mal več, glede na to da dobi mojo dvojno plačo :)

mava pa skupni račun, na keterega položiva vsak mesec nekaj denarja,  s katerim si potem privoščiva al morje, smučanje, presenečenja, razvajanje skratka. user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:10:53   
bskrle
denar imava skupen.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:11:56   
ZARA
Nič ne delimo. Vse je moje.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:12:09   
bamoocham
Js plačam: svoje položnice+pol denarja dam zraven za hrano
On plača: svoje položnice+najemnino+stroške za stanovanje+hrano.

Ne vem, kk bi naj plačevala npr. pri sistemu 50-50, če dobim js bolniške 350 e, on pa ima 4x večjo plačo kot jazuser posted image

No imama pa eno kuverto v katero dajema vsak mesec 100e (vsak 50) in potem če je nama kaj všeč, kupujema iz tega denarja...


< Sporočilo je popravil bamoocham -- 21.5.2009 17:14:46 >

(odgovor članu Lenck)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:13:09   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: **NiNa**

oj oj
midva imava tako: mož položnice, jaz hrano in ostale mesečne izdatke (beri kakšno malenkost za user posted image ). Večje projekte večinoma financirava skupaj, vsak pol ali pa mož malo več user posted image . K sreči nama na koncu meseca obema še nekja malega ostane user posted image .


Enako user posted image  On mnogo več od mene zasluži, da tudi kupuje hrano itd,da ne samo jaz. Če jaz rabim denar dobim brez težav od moža. Nisem taka kar na neumnost zapravim  denar.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:14:50   
Tejči
Denar imava skupaj. On ima narejenih nekaj trajnikov, nekaj jih imam jaz, tako da nama pač gre skozi mesec. Če pa kaj prišparama, pa se skupaj pomenima za kaj bi ga bilo smiselno porabit.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:18:07   
Spark
Nič ne delimo. Vse je moje.


Ta mi je pa dobrauser posted image

Pri nama sem jaz financ minister. Plačujeva s tistega računa, kjer je več denarja.
Pri nama se ne greva moje tvoje.Ne trošiva za bedarije, ampak tudi če si kaj zaželiva, si lahko kupiva.
Za večje nakupe, se običajno pomeniva.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:18:57   
gloria
Mi dva sploh ne deliva denar moje/tvoje....ta mesec dvignem jaz z svojga računa in plačam,drug mesec z njegovega,on pa isto nardi...za počitnice pa mečemo kovance v *pujska* in vama povem da se kr nabereuser posted image ...cote za otroka pa kupujeva skupi in vzamemo tisto kartico na kateri je še kaj €€€€€€€user posted image ....

_____________________________

NIK:mami ti si moja ljubica :)

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:21:18   
muška
če bi bilo po moje, bi bile vse položnice plačane tisti hip, ko pridejo domov, pa makar potem cel mesec ne bi imeli centa. tak da hvala bogu, da me mož včasih ustavi pri tem user posted image user posted image

Drugače pa z računi razpolagava oba, si pa poveva kdaj je kdo kaj dvignil in koliko in koliko je še gor ipd.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:24:14   
črticaa
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

denar imava skupen.


enako

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 17:24:45   
pižmovka
Jaz sem za skupen račun. Pač en zasluži tok drug tok... Najbolj enakovredno, če se le razumeta in en ne zagoni plače obeh

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 18:00:37   
Njumi
IZVIRNO SPOROČILO: pižmovka

Jaz sem za skupen račun. Pač en zasluži tok drug tok... Najbolj enakovredno, če se le razumeta in en ne zagoni plače obeh


Enako pri nama!

(odgovor članu pižmovka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 18:49:50   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

denar imava skupen.


enako pri naju.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 19:22:37   
karmy
moj ima čez hipoteko in večino računov, jaz pa mam čez elektriko, hrano, stroški s šolo in počitniškim klubom

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 19:36:10   
kajajaka
Nič ne delimo, imamo skupen denar. O večjih izdatkih se pa itak že prej pomenimo.
To se mi zdi tudi edino sprejemljivo. Če imamo skupno posteljo in sekret, bova imela pa tudi denar!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 20:06:57   
Bojana82
Midva imava skupen denar....pač dvigneva vsak svojo plačo, jih združiva in kar ostane na koncu meseca dava na skupni račun! Midva se ne greva toliko je mojega in toliko je tvojega, ampak je vse od obehuser posted image ......

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 20:08:03   
mika
Tudi midva imava denar skupaj. Ni nobenega dogovora kaj bo kdo plačal. Midva sva si samo finance tako razdelila, da veva kaj kdaj iz katerega računa plačat, ker ne dobiva  istočasno plač. Moževa je prva, tako da njegova tudi splini prva.

Mi je pa neverjetno, da si nekateri stroške delite. Mi živimo skupaj, jemo skupaj, tudi račune plačujemo skupajuser posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 20:08:55   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Nič ne delimo. Vse je moje.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 20:26:47   
ThinkPink
Midva nič ne deliva na moje in tvoje. Načeloma se položnice plačujejo iz njegove plače, ostalo iz moje, kar ostane porabimo skupaj - kdor pač kar rabi, če na njegovi kartici zmanjka denarja, mu dam svojo in obratno. (Je pa res, da na moji prej zmanjka:))

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 20:31:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: **NiNa**

oj oj
midva imava tako: mož položnice, jaz hrano in ostale mesečne izdatke (beri kakšno malenkost za user posted image ). Večje projekte večinoma financirava skupaj, vsak pol ali pa mož malo več user posted image . K sreči nama na koncu meseca obema še nekja malega ostane user posted image .


tudi midva user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 20:32:49   
Anonimen
Nič ne deliva vse je skupno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako si delite denar z možem ali fantom??
21.5.2009 20:39:36   
FLASK_A
On plača položnice in hrano, jaz pa navadno vrtec in oblačilca za otroke, ko jih rabimo (smo dosti dobili). Avtomobile vzdržujeva vsak iz svojih prihodkov.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?