|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kdo začne s 1.10.?
28.12.2009 7:09:05   
Mala_Ajda
Lepo Jenii user posted image , po praznikih pa gasa ...

Moje kile kopnijo, tek kljub bolečinam v golenici prav paše po dolgem času, najbrž bom morala k zdravniku user posted image , ker po 6 tednih počivanja ni bilo nobene izboljšave. Morda pa sploh ni to kar mislim.

Moja kilaža je 61,3. Na račun enournega teka sem si privoščila tudi kak greh, pretiravala pa nisem. Mi je škoda, da zaj... skoraj eno in pol mesečno mantro zaradi nekaj grižljajev kake dobrote.

To je to kako si?

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Kdo začne s 1.10.?
28.12.2009 8:43:51   
tojeto1
Jst sem bl slabo. Fuuuul prehlajena že kake 2 tedna. Tko da tud tečem ne, ker kreham k en star dec. Hrana---ja piškotki, pa večerje... ma sranje, ampak kile so isto 70,0. Kdo bi si mislil. Vsaj nekaj dobrega. Upam, da se bom pozdravila in bom spet laufala.
Drgač mi je pa lepo k so prazniki. Smo vsi doma in se ogromno crklamouser posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Kdo začne s 1.10.?
28.12.2009 13:57:36   
jenii
evo moje stanje 67,8- kar dobro na vse skupej.
mala ajda in tojeto- dobro vama gre, sej tud vzdrževat težo alpa po mal it dol je super sej po praznikih upam da se nam naše ubežnice pridružijo.user posted image pocajtejta se pa kar tko naprej.
čao

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Kdo začne s 1.10.?
28.12.2009 18:10:24   
n€na
ojla punce,

..da se še jaz po dolgem času malo javim...moje kilce so bile do pred kratkim enake kot na seznamu...sedaj ne pričakujem user posted image in me je napihnilo kot vsak mesec, kadar pričakujem menstro...Zato punce moje drage držite pesti zame, ker če mi je uspelo si bom dala za 30 let najlepše darilouser posted image user posted image user posted image , hkrati vas bom pa zapustilauser posted image ...in če mi je uspelo bom morala prekiniti že drugo dietouser posted image user posted image user posted image

Ve pa le pridno dietkajte naprej in vam želim, da čim prej pridete do idealne teže...

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Kdo začne s 1.10.?
28.12.2009 22:26:05   
bibyzan
Ojla!!!
Ena ubežnica tukaj. Z eno kilo plusa. Ma, sm jezna, ko strela. Se matram en mesec, pol pa vse zaj....Smo pekli kremnšnite, pa bounty, pa medenjake, pa sadni kruh.......seveda tega nisem gledala, kar se mi fajn pozna. Tud moj lubi je dobil vampiča nazaj. Zdej sem sklenala, da malo manj (pravkar pojedla zadnjo kremnšnito:-)))))
No, menda to ne spada na ta forum...........Bolj na kakega  z naslovom: Žrimo da se zredimo.
No, upam, da prazniki čimprej minejo, pol pa spet gasa. Novim zmagam naproti.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Kdo začne s 1.10.?
29.12.2009 8:03:41   
Mala_Ajda
N€na user posted image , držim pestke, da se ti želja uresniči.

Včeraj sem tudi jaz bila malček grešna, ker sem na novoletnem sejmu pojedla kos pice in to zvečer. Dan je bil dolg, lakota prehudauser posted image . Pa miganje je šlo tudi v drug plan, danes popravljam zamujeno.

Lep iztek leta, se beremo v novem letu.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Kdo začne s 1.10.?
29.12.2009 10:39:05   
jenii
nena držim pestiuser posted image
ne se sekirat zarad grehov sej če sedolgoročno odločiš za hujšanje oziroma za vzdrževanje teže po hujšanju bojo itak grehi vmes jest vsak teden ene par grhov nardim zato pa uspešno hujšam že 7 mesecev, drgače bi že sigurno obupala. to je najboljša dieta kar sem jih mela jem vse manjkrat in v manjših količinah kakor prej pa migam. men se dobr obnese ker sem se tud sprijaznila da sem tak tip da morm na dolgi rok hujšat.
sem že skor 15 kg od samega začetka skinila, lahko bi več sa sem zadovolnja ker vstrajam.
ne obupat prvošte si k vam paše pol pa nazaj migat pa na stara pota.
lepo praznujte pa uživejte.user posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.12.2009 21:45:38   
katipi
Bibyzan, živjo!!!  Saj se me še spomniš, kajne? user posted image Malo sem brskala tukaj na tem forumu in z veseljem prebrala, da imaš še enega otročka! user posted image  user posted image Čestitke!!!



(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.12.2009 22:11:24   
bibyzan
OOOOOOOOOOOOOOOOooooo, pozdravljena!! Ja, se mi je nekam znan zdel nick. Ja. zdaj po dveh se nahajam na forumu hujšanje!user posted image user posted image user posted image
Ja, v drugo smo šli po poti do konca. Je razlika, veš. Takih kot je naša Sara bi imela še nekaj. S Tjašo pa so bili kr problemi. Še zdaj včasih komu povem, da sem bila v sobi z mamico, ki je imela dvojčke in je oba prej nahranla in zrihtala kot jst našo (že veliko) frajlo. Jao, takrat sem res imela najslabše čase, doma je potem bilo boljše. Ima pa zdaj 10 kil- hrana ji še zmeraj ne tekne, pove nam vse(tudi kar ni treba:-)))
Kako pa kaj ti? Verjetno je pestro.

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Kdo začne s 1.10.?
30.12.2009 23:01:24   
katipi
Pa še kako pestro!! user posted image Naši punci sta tudi že precej veliki; Liza 14,5 kg, Mina 11,5 kg, sta pa zadnje čase ponočnjakinji, ne in ne zaspita zvečer, ves čas se nekaj smejita in skačeta po posteljicah, tako da se moram včasih kar malo razjeziti na njiju. Fanta sta pa tudi nagajiva, ampak na splošno so pridni. user posted image

Kar se pa kg tiče, pa raje ne bi... Saj veš, da imam jaz tudi probleme in sem včasih tako jezna na te butaste kile, ker nočejo in nočejo dol, gor pa z veseljem!! user posted image user posted image In komaj že čakam, da bo konec praznikov, da se tudi jaz končno spravim na dieto; ampak eno drastično!!! user posted image user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Kdo začne s 1.10.?
31.12.2009 8:52:48   
tojeto1
Nena, pogrešali te bomouser posted image .

Ampak, držimo pesti, da se ti želja uresniči. Pa še kdaj se kj javi, kako je s tvojim presenečenjemuser posted image .

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Kdo začne s 1.10.?
2.1.2010 18:25:11   
jenii
ojla.
punce kje ste se skrivate a ni časa.
jest sem jedlaaaaa ko pr norcih miganje sem skinila za štiri dni.jutri pa akcija.
sej s hrano pa že dones pazim tok da je kr ok saj to.
vagala se nebi saj kšn tedn k zdej sem si pa res dala duška za ene par mesecevuser posted image . ma sej bo, vse itak ne morem v enih praznikih nazaj dobituser posted image user posted image user posted image .
čao pridne bodite

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Kdo začne s 1.10.?
3.1.2010 10:32:30   
tojeto1
Hrana...... kak fajn k so prazniki. Sam pol bo pa spet jebouser posted image
Jutri vaganje, ajaja!

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.1.2010 8:42:57   
jenii
ojla.
prvo vaganje v novem letu je kr uspešno 67,3 kg. dejansko je šlo pol kile dol glede na to kolk sem jedla pravo presenečenje, no sam sem bla od 2.1 naprej pridna. lepo se imejte pa veliko usehov v novem letu z dieto in z ostalimi stvarmi v življenju.
čao

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Kdo začne s 1.10.?
4.1.2010 8:56:30   
Mala_Ajda
Drage moje, ker se na tem koščku foruma ne dogaja skoraj nič in nas je ostala le peščica grem drugam, če me bodo seveda maral.
Rabim malo bolj zagreto družbo.
Pa brez zamere, mislim, da se vse skupaj preveč vleče od 1.10. jaz sem prišla sredi novembra, december je bil pa glede prispevkov prav žalosten user posted image
Moji kilogrami so mičken narasli na 61,8. Nisem boh ve koliko več jedla, sem pa veliko več migala.

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Kdo začne s 1.10.?
5.1.2010 10:41:09   
tojeto1
SEZNAMČEK ZMAGOVALK S KILOGRAMI

ime:             - kg       začetni kg:   trenutni kg:   želeni kg:

jenii              - 4,7kg         72kg          67,3kg           62kg
Mala_Ajda    - 4,4 kg        66kg          61,8kg           58kg
tojeto1         - 6,5 kg        76kg          69,5kg           61kg

niso javili podatke ta teden:
nena             - 3,0kg       72,8kg         69,8kg           58kg
bibyzan         - 5,0kg       100kg          95,0kg           75kg 
Pat74            - 7,7kg                                                64kg
zarja28        + 0,5kg        70kg           70,5kg           59kg
GB                - 1,8 kg                                               - 30kg
kolumbo       - 1,3kg        83kg            81,7kg            
iskanje                            96kg                                  65kg 
Janey            - 9,8kg       94kg
žabicamala                      73kg                                 60kg

NE POZABITE naslednje tehtanje 11.01.2010
Upam, da ne bom sama ostala na tej strani, ker ste mi vse res veliko pomagale pri doseganju rezultatov. Kako pa vam kaj gre po praznikih???

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Kdo začne s 1.10.?
5.1.2010 21:50:38   
bibyzan
Ojla. Jst sem na začetku. Zdaj sem se odločila. da resno vzamem v roke ločevalno dieto. Upam, da mi uspe. Tako, da se pridružim ostalim na ločevalni.

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.1.2010 8:06:51   
jenii
oj.
evo pa sva same ostale. kaj pa zdej?
vse sotrpinke so ama ušleuser posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.1.2010 8:49:11   
tojeto1
Jojuser posted image user posted image user posted image !
A se tud midve pridruživa keri drugi temi?? Sam ločevalna dieta in vse ostale diete so men čist mim. Jest sem mnenja, da se vse je in to po pameti, pa veliko migat.... Kwa pa vem??
Kaj pa če odpreva novo temo: hujšanje z užitkom??? Ker men je to blo res v užitek... Dj javi mi???

(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.1.2010 9:05:20   
Mala_Ajda
Jenii in Tojeto1 najbolje je, da odpremo svojo temo npr. hujšanje po pameti in na dolgi rok, ker je tudi meni mal preveč kar berem drugjeuser posted image . Mal me je zavedla energija "Montijevk" in želja po tem, da skupaj zmanjšamo kilograme ampak to razpredanje kaj naj skuhajo in kaj naj pojedo, poleg tega pa roko na srce, smo vsi nagnjeni k temu, da občasno delamo grehe, mi je ...

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.1.2010 9:33:22   
jenii
ja itak dejmo novo temo odpret pa da vidimo če se nam še kdo pridružiuser posted image

(odgovor članu Mala_Ajda)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.1.2010 12:24:54   
birdy
Punci, če se odločita da odpreta novo temo se vama pridružim. Montija se mi trenutno ne da furat (je drgač res krasen, ampak nimam ne volje ne denarja), ločevalna odpade ker mi je čist mimo odkar poznam montija. In zdej se v nobeni temi ne najdem in se zato ne pridružim.
Hujšam pa tud jst tko da mal manj jem in se vsaj poskušam čim več gibat.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu jenii)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Kdo začne s 1.10.?
6.1.2010 12:50:04   
tinaaja
zakaj pa se enostavno ne pridruzite nam na temi hujsamo ena drugi v oporo? bi nam prav prisla kaksna cveka vec, pa v bistvu je tocno to, kar hocete odpret - punce z razlicnimi metodami hujsanja, skupaj,d a se mal vzpodbujamo, mal potozimo, priznamo grehe user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Kdo začne s 1.10.?
7.1.2010 8:56:28   
tojeto1
Evo odprla novo temo. Se od sedaj naprej tipkamo tam: hujšanje na dolgi rok!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 249
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?