|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
24.11.2009 10:27:30   
*alina*

user posted image user posted image

       SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image


ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH    

Janci F      +17 kg          12.10.2009         -0,5 kg                 
žuža3       +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
Tira           +15 kg          12.10.2009         -0 kg 
kaminek    +15 kg          12.10.2009         -1 kg 
mk8          +5-7 kg         12.10.2009         -0 kg 
hanuši      +17 kg          12.10.2009         -2 kg 
alina         +9 kg            1.10.2009           - 4 kg
Drnula      +12 kg          12.9.2009           -7kg
bamoocham +15kg       15.10.2009          -2 kg  
s@nta       +10 kg         14.10.2009          -0 kg
vitabella    +10 kg         16.10.2009          -2 kg   
zabica       +10 kg         16.10.2009          -3,5 kg
MILLEENA  +9 kg           19.10.2009          -0 kg
Dali            +4 kg           19.10.2009          -0 kg
Tejči           +7 kg           26.10.2009          -0,5 kg
Julija30      +15 kg          19.10.2009         -7 kg

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
26.11.2009 21:18:42   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: *alina*

JanciF, si ti še z nami? Kako gre?



Živjo,

jaz sem še tukaj in vas redno berem, vendar se na žalost ne morem pohvalit, ker nisem nič pridna.
En kup praznovanj je bilo - saj vem - en kup izgovorov. :(

Definitivno se moram izboljšati.

Čestitam vsem za izgubljene kilograme.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
27.11.2009 21:28:59   
sanelaa
ojla punce,

jaz se psihično pripravljam na borbo s kilogrami. Imam jih ene 7 preveč....................obvezno se jih moram znebit.

Ker Montignaca sploh ne poznam, bi prosila če lahko na mail: sanela.a@gmail.com dobim to knjigo.

Jo moram malo naštudirat, sicer me mika tudi ločevalna, ampak glede na to da vas je veliko navdušenih nad montignacom, bi mogoče kar stem poskusila.

Pa srečno borbo vsem.......se vam v kratkem pridružim.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
28.11.2009 23:13:04   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

Ker Montignaca sploh ne poznam, bi prosila če lahko na mail: sanela.a@gmail.com dobim to knjigo.

Jo moram malo naštudirat, sicer me mika tudi ločevalna, ampak glede na to da vas je veliko navdušenih nad montignacom, bi mogoče kar stem poskusila.

Pa srečno borbo vsem.......se vam v kratkem pridružim.



Živjo,

sem poslala...in seveda dobrodošla med nami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
30.11.2009 15:13:28   
kai1
Pozdravljene

Že nekaj časa vas berem in spremljem. Tudi sama se poslužujem tega načina prehranjevanja že 1 mesec (2.11.). Rada bi zgubila 8kg. Do sedaj mi je ratalo shujšati 2kg. To sem zgubila v 2 tednih, ampak sedaj pa kar stoji. Zanima me koliko se ve rekreirate? Sama žal nimam veliko možnosti, razen kak počasni sprehod s svojim 2letnikom.

Ali ima katera drugi del knjige v kateri so predusem recepti? Jo je možno dobiti na mail? Včasih mi zmanjka idej in se mi zdi, da jem že preveč enolično.

Aja, ali je dovoljen prebranac in čevapčiči v 1. stonji?

Današnji jedilnik;
Z: mandarina, pz kruh, kefir, kava
M: jabolko
K:3 čevapčič, prebranac, solata
V:solata, 2 kuhana jajca

lp

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
30.11.2009 15:15:02   
kai1
Pa še to, ali je ta način prehranjevanja primeren, če  zanosim?
Se že nekaj časa trudimo, pa............user posted image

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
1.12.2009 23:12:31   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: kai1

Pa še to, ali je ta način prehranjevanja primeren, če  zanosim?
Se že nekaj časa trudimo, pa............user posted image


Najprej dobrodošla med nami, čeprav je zopet bolj zatišje tu goruser posted image user posted image user posted image Kar se tiče tvojega vprašanja, bi rekla, da ni problema, tudi če zanosiš, ker gre konec koncev za zdrav način prehranjevanja. Tudi tvoj jedilnik se mi zdi čisto ok...

Vsekakor se nam še kaj oglasi, predvsem pa ti želim, da ti čim prej uspe user posted image .

(odgovor članu kai1)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
2.12.2009 22:10:39   
rokipoki
lp
no tud jaz se trudim že nekaj časa pristopi k dieti oz. načinu prehranjevanja. najprej sem morala malo glavo prečistit sedaj pa bo treba it zares. Upam da se vam lahko pridružim!!!!
No moj cilj je naprej - 5 kg ko tega dosežem pa še saj 1x toliko!!!
No imam bolj malo informacij glede hrane- upam da mi bo z vašo pomočjo in vašimi jedilniki pripomoglo k temu da se poglobim v montija!!!
večkrat vas bom prosila za pomoč kaj smem in kaj ne!!!!
moj največji sovražnik je kruh in upam da me ne bo premagal!!!

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
3.12.2009 12:15:56   
*alina*
Rokipoki, dobrodošla med nami!! Držim pesti, da ti čim prej uspe...kruh poskusi jesti samo zjutraj, seveda polnozrnatega. Jaz ga od prejšnjega tedna pečem kar sama, ker mi je veliko boljši kot tisti iz trgovine. Ne vem zakaj sem mislila, da je to tako zapleteno, ko pa sploh niuser posted image .

V glavnem, oglasi se še kaj in poročaj kako ti uspeva...

(odgovor članu rokipoki)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
11.12.2009 9:50:23   
Drnula
Pozdravljene punce,
se nič ne javljate več kaj dosti. Oglasite se kaj, kako gre. Jaz zadnji mesec sem in tja grešim in sem in tja jem po ''drugi stopnji'' - žal, vendar večinoma se držim. Ko sem začela sem si rekla, da bom ultra srečna, če do novega leta priracam do 55kg in kot kaže bom ali pa bom zelo blizu. To pomeni -10kg.
Mi je pa vedno težje, zelo mi zapašejo sladkarije, čeprav nisem bila nikolik mahnjena na sladko. Sem pa bila vedno na krompir vseh vrst in kruh. Hmmm, par včudno, ne pogrešam prav nič ne kruga ne krompirja (čips naprimer user posted image ), pogrešam pa kako čokoladno pecivo, pa napolitanke bi jedla, piškotke ... itd

Nisem se še spravila k telovadbi. Bom pa pri tem se llotila malo več hoje in teka, če se bom skorajžla. Tek po temi mi ne diši ravno, sicer pa nimam časa. Bom videla kako bom s tem. Nekaj pa morem, ker sem resnično zakrnela, kilaža je pri tem drugotnega pomena ampak tudi šteje.

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
13.12.2009 23:07:28   
*alina*
Drnula, lepo da si se oglasila in čestitam za tvoj uspeh!!!! Res ti gre superuser posted image user posted image user posted image Tudi jaz še vztrajam, ampak se na forumu ne oglašam kaj dosti, ker kot vidiš, ni ravno zaživeluser posted image user posted image user posted image . Tudi jaz izgleda, da bom uresničila svoj cilj...to je 6 kg do konca leta. Trenutno sem na minus 5,5 kg, kar je super...se že pozna na oblačilih in končno lahko nase spravim staro garderobo. Mogoče je še malo tesno, ampak bo že...Če izgubim še cca 4 kg bom zeloooo zadovoljna, če bo pa kaj več pa toliko bolje.

Tudi meni sem in tja zapaše kaj sladkega, pa se ne upiram kaj dosti...user posted image

Uspešno še naprej!!!!!

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.12.2009 13:51:35   
vitabella
ja jaz tut še vztrajam, ampak se ne oglašam kaj dosti, saj je tu gor pravo mrtvilo-beri popolnoma brez spodbude in motivacije, pol pa še mene mine, da bi kr nehalo. pa je blo prav fajn na začetku. no trenutno se mi zdi da si edina rdeča nit in gonilna sila ti alina, jaz sem se še nekaj časa trudila držat gor ta forum, pa spodbujat punce, pa se ni dalo. škoda.

v glavnem pustimo to.

jaz sem še vedno na montiju, kg grejo zelo počasi dol, mi pa ni problema se tako prehranjevat, ker kruha pretirano ne maram ,krompir pa sem gladko odpisala, moki se pa čimbolj izogibam user posted image pač kolikor se da.


hm, če se pa kateri kaj zalušta, naj si speče monitjevo čokoladno torto user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res je odlična user posted image svetujem le, da jo pečete pri malenkost višji temperaturi in malo dlje kot je napisano, sicer je pacasta.


lep pozdrav, pa uživajte!

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.12.2009 14:20:32   
anci banci
pozdravljene bejbe:)

jaz se moram tudi spravit na dieto in sicer iz 2 razlogov:
-od poroda mi je ostalo 10 kg(zredila sem se za 24 kg kljub dieti za diabetike, 14 kg izgubila takoj)
-in policstičnih jajčnikov

Ker vem da Montignacova dieta pomaga tem bogim jajčnikom (pa tudi zanositi želim čimprej) se zato pridružujem

bi pa tudi prosila knjigo (kakor vidim si jo pošiljate po mailu) na mail: ajelaska@yahoo.com

nič drižim pesti da vam bo šlo čimprej doluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vitabella)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
14.12.2009 20:00:07   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

bi pa tudi prosila knjigo (kakor vidim si jo pošiljate po mailu) na mail: ajelaska@yahoo.com



Sem poslala...

Kar se nadaljnega klepeta tiče, se bom pa pomoje pridružila puncam, ki planirajo začeti s 1.1. Verjetno jih bo tam več, pa bo debata bolj steklauser posted image

LP!!!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
15.12.2009 13:16:10   
anci banci
hvala za knjigo... ja nič potem bo s 1.1. treba začet:)

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
19.12.2009 14:25:37   
Belen
pozdrawljene,
widim, da ste pridne...user posted image user posted image user posted image

alina pošlješ še meni, hwala user posted image


tasja81@gmail.com


lpuser posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
4.2.2010 20:25:46   
Aneri03
Pozdravljene punce. Malo sem preletela vaše poste in so me navdušili. Ne vem, če vaša akcija še traja upam pa da! Tudi sama sem se odločila, da začnem bolj zdravo živet in s tem tudi bolj zdravo prehranjevat =)..in kar sem pri vas prebrala o Montignacu je zakon!!! Moj cilj je izgubiti 6 kilogramov. Zadnji mesec, sem jih z redno vadbo izgubila 3, brez kakršne koli diete. *alina*, vem da ti je morda že malce "tečnarimo" , tudi jaz te lepo prosim če bi mi poslala knjigo na mail naslov : aneri.harg@gmail.com
Hvala ti že vnaprej. Vse, ki ste izgubile kakšen kilogram, naprošam da malo poročate.
Lep Pozdrav!!!

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
5.2.2010 20:29:21   
*alina*
Aneri03, imaš mailuser posted image

(odgovor članu Aneri03)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Hujšanje po Montignacu - začetek 12.10.2009
5.2.2010 22:46:08   
Aneri03
Hvaaaala alina! Ju3 začnem z Montijem...sem že nabavla neke stvari =) pa kruh sm si spekla, iz polnozrnate moke, in je full dober :P

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 294
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 10 11 [12]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?