|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MEDIKE???
15.5.2006 9:39:52   
gamini
No, jaz sem že začelauser posted image !

Zajtrk: kava+banana.

No, zdaj sem spet lačna, pa ne vem, če lahko pojem samo eno banano za zajtrkuser posted image ?
Vem, da moramo za zajtrk pojest sadje (2 kosa), pa ne vem, ali to velja tudi za banane?

Dejmo, Medike, javite se...

Vsem želim čimbolj uspešen 1. danuser posted image , pa da bi čimprej in čimlažje miniluser posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MEDIKE???
15.5.2006 9:47:06   
modrooka
Gamini živjo!

Kar se tiče banane: vse meni znane diete priporočajo največ eno banano na dan.

Drugače pa USPEŠNO dieto!

lp,
modroka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MEDIKE???
15.5.2006 9:51:00   
gamini
Ja, se mi je kar zdelo, da bo tako...

Bo treba zobe stisnit in zdržatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MEDIKE???
15.5.2006 13:54:20   
BLAŽIKA
banane skoraj ne grejo v to dijeto so preveč kalorične. izogibajte se banan za zajtrk.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu gamini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MEDIKE???
15.5.2006 14:49:21   
April
Jaz sem vedno jedla banane, ko sem hujšala. Itak poješ takrat že tako malo kalorij, da ti ena banana več sigurno ne bo bremzala hujšanja.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MEDIKE???
15.5.2006 18:00:19   
Barbs
Ojla,

ne me kregat (me je že naša mama)... jaz bi vprašala - a ima katera izkušnje z zgodnjim hujšanjem po porodu? V sredo bo 14 dni odkar sem rodila našega Aleksa ( moj 3.user posted image ) in bi resnično rada čimprej shujšala nazaj na težo pred porodom in zraven še nekaj kilc... recimo vsega skupaj 10 ( za začetek)...user posted image  
Povedati moram, da polno dojim in to nameravam tudi naprej. Če takole laično gledam, naj ne bi bilo nič narobe, če se držim te diete - v bistvu bo user posted image  vse dobil, le da ne hkrati - al kako?user posted image  Veliko pijem (nesladkan čaj, nesladkan jabolčni kompot, voda) , pa če bi se držala načeloma te diete, mislite, da bi to  zelo vplivalo na kvaliteto mleka? Za količino se ne bojim...
Skratka, a je katera hujšala in dojila?user posted image

Sem pa zato napisala v to temo, da bi se vam lahko mal pridružla, ker ste danes začele....user posted image  če le ne bom dobila kakih resnih in utemeljenih faktov, da bi bilo lahko karkoli narobe... če ne bom pač to poletje še mal bolj pr sebi...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MEDIKE???
15.5.2006 18:28:16   
Dadi
Sem ravnokar prebrala tvoj post in ti svetujem da ne hujšaš če dojiš, temveč se kvečjemu bolj zdravo prehanjuj...Za začetek črtaj z jedilnika vse bele testenine, bel kruh in bel sladkor in jih nadomesti s polnovrednimi testeninami in polnozrnatim kruhom.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MEDIKE???
15.5.2006 18:30:20   
April
Meni še sedaj, ko sem že več kot leto po porodu, stare mame z glavo zmigujejo, če se spravim hujšat. Da ni dobro za mleko. Ok no, zdaj pa najbrž ne bi bla kakšna katastrofa, če mi mleka zmanjka.user posted image

Glede zgodnjega hujšanja pa takole: jaz sem v prvem mesecu po porodu spravila dol pet kil. Pa to ni bilo načrtno zaradi hujšanja, pač pa sem se bala, da bi mojega otročka kakšna hrana preveč zvijala. Zato sem zelo pazila kaj jem, pa tudi pasalo mi ni dosti jesti. In tako so šle kile kar hitro dol. Mleka je bilo pa vseeno dovolj. Probaj Barbs, ampak pazi, da ne boš nikoli lačna. Malo si priredi dieto, pa kakšen nadomestek kalcija jemlji, da ti ga ne bo manjkalo.

Z ločevalno dieto pa sem jaz začela 9 m po porodu. Shujšala sem v mescu in pol 6 kg. Dieto sem si zelo priredila, ker sem še dosti dojila. Vsak dan sem recimo pila mleko in pojedla sem dosti več sadja kot je predpisano.

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MEDIKE???
15.5.2006 18:41:47   
Barbs
Oj,

hvala za nasvete - saj sem si šele zdaj bolj podrobno prebrala jedilnike in dieto - res sem trapauser posted image user posted image  sicer mi je zdaj "samo od sebe" šlo sedem kilc u luft, dva dni pa vaga že kar stoji in me je mal panika... ampak - važno je, da imam mleko, da je mali ok in res ne bom preveč eksperimentirala. Bom zaenkrat probala vztrajat na nesladkanih pijačah, pa tko, kot je dadi rekla; kruh, makaroni.... bolj socialne porcije, pa po možnosti ne kakšnih hudih omak.... pa sladkarijam se bom odpovedala ( joj, kok mam dober štrudel v kuhni...user posted image )
Vam poročam, kako bo šlo....user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?