|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Klomifenke 2008
13.9.2008 14:56:29   
little angel
dober dan punce, kako ste kaj?kaj delate?midva sma malo hodla po nakupih zdaj pa pocivanjeuser posted image lep dan vsem

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Klomifenke 2008
13.9.2008 16:30:15   
lučka 25
little angel, uspelo ti j, da smo prišle do 200 strani. user posted image  user posted image  user posted image

Vidim, da so zavama že nakupi, zdaj p avama kaj drugega kot poležavanja,...na tak dan ne preostane.

Jaz se že cel dan prestavljam sem in tja, najraje bi kar spal. Mojega ni doma, ker je službeno odsoten, tako da sem home alone. Čakam starša, da prideta s počitnikovanja domov, dajima skuham kosilo.

(odgovor članu little angel)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Klomifenke 2008
13.9.2008 17:51:39   
nf
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

little angel, uspelo ti j, da smo prišle do 200 strani. user posted image  user posted image  user posted image



Mislim, da brez tvojih samogovorov Lučka ne bi šlo tako gladko user posted image
Danes je pa tako bedno vreme, da sem kar doma v soboto user posted image  No, pa sej delam itinerarij za Bocvano, mi ni dolgčas. Lučka jaz sem tudi sama doma, moj je šel pa surfat s prijatelji.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Klomifenke 2008
13.9.2008 18:37:49   
Fargesia
hej bejbe...jst sem bla slaba zdej par dni in nisem nič računalnika prižigala...

počasi bo treba novo temo odpret...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Klomifenke 2008
5.12.2008 20:19:30   
dinchy 86
hej bejbe...kaj se dogaja,nic vec ne piseteuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Klomifenke 2008
5.12.2008 20:20:58   
Fargesia
dinasajo...ko naklepetamo 200 strani je potrebno odpret novo temo...zato žže nekaj časa klepetamu tukaj...

http://www.ringaraja.net/forum/klomifenke_2008_II%25del/m_3146774/tm.htm


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu dinchy 86)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Klomifenke 2008
17.12.2008 10:52:43   
roth
malo prišla po kukat,nazadnje sem bila marca gor,tko da lepo vam uspeva veliko novih in veliko nosečk.
JAZ vam pa morem napisati,da ko smo bili marca že tko obupani smo mislili it v prago na umetno,samoplačniško,hodila sva doktor rešu itd itd.leto pa pol na klomifenu,v presletkih in nič nič haska,tko da enostavno sem vrgla puško v kuruzo.Dveleti nazaj spontani splav odmrtje ploda,stara sem sedaj že 38 let doma imam hčerkico 16 let.Enostavno sem rekla negrem se več žjuci sekiranje zakaj nerata itd.IN GLEJGA ZLOMKA,ME ČETRTEK PONOČI TRGA ZVIJA NAMREČ BI MORALA DOBITI user posted image V SOBTO NEDELJO ISTO IN TO VSAKIH TOLIKO ČASA ŠČIPA,KO DA SE BO VSAK ČAS VLILO,V PONEDELJEK SE JE VSE UMIRILO,RAZEN JOŠKICE MALENKOST NA OTIP BOLIJO user posted image NAMREČ JE ZAMUJALA 3 DNI,TKO DA V LEKARNO 3 TESTE VSI 3JEuser posted image user posted image user posted image TKO DA PO TOLIKEM ČASU TRUDA IN OBUPA ŠE SKAKAT DO PLAFONA NISEM MOGLA,KER ENOSTAVNO NEMORAM VERJET.DOBENIH ZNAKOV NIČ NIČ TKO DA NEVEM ČE JE SPLOH OK,GINEKOLOU SE ŠE NISEM NAROČILA KER JE ITAK PREZGODAJ VIDI SE ŠE VERJETN NIČ.TKO DA NEVEM KAJ NAJ VAM SPLOH SVETUJEM,NAJBOLJE DA VRŽETE PUŠKO V KUROZO MOGOČE PA POTEM RATA TKO KO MENI NO MALO HECA AMPAK JAS<  SEM JO PA DOBESEDNO,DRŽI PA DA SE NESMEMO OBREMENJEVATI .

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Klomifenke 2008
17.12.2008 11:53:52   
lučka 25
roth, najperej čestitam user posted image  user posted image  user posted image  za user posted image user posted image user posted image  in za končni uspeh. user posted image  user posted image  user posted image
Si dala marsikateri novo upanje



Drugače pa smo sedaj že na novi temi, ker smotu že dopolnile 200 strani. Tako, da nas najdeša tukaj:

http://www.ringaraja.net/forum/klomifenke_2008_II%25del/m_3146774/tm.htm

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Klomifenke 2008
17.12.2008 13:28:58   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: roth

malo prišla po kukat,nazadnje sem bila marca gor,tko da lepo vam uspeva veliko novih in veliko nosečk.
JAZ vam pa morem napisati,da ko smo bili marca že tko obupani smo mislili it v prago na umetno,samoplačniško,hodila sva doktor rešu itd itd.leto pa pol na klomifenu,v presletkih in nič nič haska,tko da enostavno sem vrgla puško v kuruzo.Dveleti nazaj spontani splav odmrtje ploda,stara sem sedaj že 38 let doma imam hčerkico 16 let.Enostavno sem rekla negrem se več žjuci sekiranje zakaj nerata itd.IN GLEJGA ZLOMKA,ME ČETRTEK PONOČI TRGA ZVIJA NAMREČ BI MORALA DOBITI user posted image V SOBTO NEDELJO ISTO IN TO VSAKIH TOLIKO ČASA ŠČIPA,KO DA SE BO VSAK ČAS VLILO,V PONEDELJEK SE JE VSE UMIRILO,RAZEN JOŠKICE MALENKOST NA OTIP BOLIJO user posted image NAMREČ JE ZAMUJALA 3 DNI,TKO DA V LEKARNO 3 TESTE VSI 3JEuser posted image user posted image user posted image TKO DA PO TOLIKEM ČASU TRUDA IN OBUPA ŠE SKAKAT DO PLAFONA NISEM MOGLA,KER ENOSTAVNO NEMORAM VERJET.DOBENIH ZNAKOV NIČ NIČ TKO DA NEVEM ČE JE SPLOH OK,GINEKOLOU SE ŠE NISEM NAROČILA KER JE ITAK PREZGODAJ VIDI SE ŠE VERJETN NIČ.TKO DA NEVEM KAJ NAJ VAM SPLOH SVETUJEM,NAJBOLJE DA VRŽETE PUŠKO V KUROZO MOGOČE PA POTEM RATA TKO KO MENI NO MALO HECA AMPAK JAS<  SEM JO PA DOBESEDNO,DRŽI PA DA SE NESMEMO OBREMENJEVATI .



Sem prekopirala s teme klomifenk 2008 1. del. To pa zato, ker je lahko to tudi spdbudna zgodba za katero od nas, da naj nikoli ne obupamoin to tudi nad naravno nosečnostjo.

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Klomifenke 2008
17.12.2008 13:30:16   
lučka 25
ups, sem se uštela
Bom temo od roth prekopirala med klomifenke II.del

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 lastnosti odličnega partnerstva
Preverite, ali ima vajino partnerstvo teh sedem ključnih lastnosti, ki vama bodo pomagale, da bo vajina sreča v dvoje tr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?