|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 18:05:13   
pika74
o boga mateja user posted image user posted image user posted image user posted image  se mi smilita oba user posted image user posted image user posted image user posted image

stisnita se skupaj in izjočita bolečino... tudi za vaju pride dan user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 18:22:22   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

o boga mateja user posted image user posted image user posted image user posted image  se mi smilita oba user posted image user posted image user posted image user posted image

stisnita se skupaj in izjočita bolečino... tudi za vaju pride dan user posted image



se strinjam.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image stojta si ob strani zdaj ko vama je hudo, bo veselje ob uspehu toliko slajše user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 18:52:06   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: mateja_goljev

Pozdravljene!
user posted image user posted image user posted image
dane je prišla user posted image !! (10 dan)
Vse se je podrlo....
moj tko joka ko nor, sam da ga pogledam, mi vse dol pade...
Sam gremo naprej.
A mi lahko katera pove kako sedaj poteka za nov postopek.

hvala in veliko sreče drugim....



Mateja user posted image user posted image user posted image .
Zjokaj se in ko boš pripravljena pojdi dalje.

S teboj smo.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mateja_goljev)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 18:57:16   
sonček33
Mateja žal mi je. Objemi svojega dragega. Drug drugemu bosta največja tolažba. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 19:23:29   
pika74
ledenka, kako so bli zrezki?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 19:26:56   
sonček33
Pika - zakaj omenjaš zrezke? A ti veš, da sem jaz lačna???? Jaz ne vem, ampak jaz krivim za to volčjo lakoto kar tele hormone. Naj bodo oni kriviuser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 19:36:17   
pika74
sayuri, a tebi pa železa primanjkuje... ti bi mogla it k ledenki na konjske zrezke dons user posted image

poleg konjskega mesa torej še sok rdeče pese, suhe marelice, borovnice, regrat, špinača in ostala temnolistnata zelenjava... so baje dobri viri železa. nekje sem enkrat brala, da je dobra tudi kombinacija sesekljanega peteršilja in limone.

aja pa še neki - baje je kombinacija npr. zgoraj naštetih jedi s c vitaminom ful dobra, ker poveča absorpcijo zeleza.

probat ni greh.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 19:42:54   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Pika - zakaj omenjaš zrezke? A ti veš, da sem jaz lačna???? Jaz ne vem, ampak jaz krivim za to volčjo lakoto kar tele hormone. Naj bodo oni kriviuser posted image


a ti si lačna...user posted image

pismu, men je pa dons kr slabo od tega utrogestana, pa vrti se mi user posted image . In to upoštevajoč, da jih jemljem samo vaginalno. Pismu, a bo vseh 14 dni tko. Kako bom pa v sluzbo hodila oz. kako se bom vsak dan po 100km vozila z avtom? ni mi čist jasn. no, še dobr, da je wp na bolniški - torej en manj na cesti, ki mi bo dihal za ovratnik z liziko user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 19:43:48   
mismis

user posted image
AKTUALNO V TEM TEDNU  
 


Petek, 02.05.
Zvezdica - punkcija
Sonček33 - UZ

Sobota, 03.05.
Pika74 - ET
Sonček33 - UZ
 
Nedelja, 04.05.
Pija76 - ET
Rozica29 - ET

Ponedeljek, 05.05.
Titi3 - UZ
Abra - ET
Zvezdica - ET

user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
 
NAŠE NOSEČKE  
 
Ponedeljek, 05.05.
 Goldfish - UZ

Torek, 06.05.
 Gloria - Morfologija

Sreda, 07.05.
 Tejka** - UZ
 Gloria - UZ
 
Ponedeljek, 12.05.
   pinki2  - UZ

Četrtek, 15.05.
 Tejek - UZ
 
Petek, 16.05.
   m.rudovic - NS

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image           

user posted image   mateja.goljev user posted image


  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)

 
Jadrnica greje    user posted image   - TEST 02.05.2008
Womanpolice greje    user posted image user posted image - TEST 12.05.2008
Dajamaja greje    user posted image user posted image - TEST 14.05.2008



user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image  

user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image


  • Zvezdica (dr. Reš, Menopur in Dipherline)
  • Rubin (3. IVF)
  • Pija76 (špikarka)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič)
  • Grethy (LJ, dr. Požlep, zamrznjenčki)
  • Stijan (dr. Reš)
  • Sonček33 (GK LJ, superfact in Menopur)
  • Zorica (začetek postopka 12.04. MB)
  • Pika74 (34 let, 4. IVF, dr. Drobnič)
  • Rožica29 (1. IVF, GK LJ,)
  • dajamaja, (dr. Reš, PO)
  • Abra, ( dr. Reš)
  • Krtekxx (1. IVF)
  • Mateja.goljev (Gonal in Superfact)
  • womanpolice (1. ICSI, GK LJ; Superfact in Menopur)
  • Tejek (1. IVF, dr. Reš)
  • mami26 (LJ), pon. začetek špike
  • mala81 (27. let, 2. IVF/ICSI, dr. reljič, MB)
  • Jadrnica (2.ICSI, postopek, dr. Reš, Diphelerine in GONALOM-F)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • Arneja (35. let, 2. IVF/ICSI, dr. Reš)
  • Hedviga (34. let, 1.IVF, dr. Drobnič, LJ, 10.05. nizki štart)
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • netka34(35let)(2.ICSI;LJ), naj pride M hitro,  
  • tassi1 (IVF/ICSI, dr. Vlaisavljevič, MB) 
  • ušula spomladi v nov boj
  • Kajsica (1.IVF;LJ) postopek z zmrznjenčki
  • paki (PO)
  • mismis (33let)(2.IVF;LJ,dr.Drobnič junij bo NA  mesec)
  • lara light (2.IVF;PO,dr.Reš)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš, diphereline in menopur), 20.04. nov boj
  • oktavija (1.IVF/ICSI;dr. Vlaisavljević, 14.05.2008 ob 11.20 posvet)
  • Pikovit (31let) (6.ICSI;PO,dr.Reš, nov posvet MB 28.05.ob 12.40, dr.Vlaislavljevič)
  • Paddy (1.ICSI)
  • Reni70 (4.ICSI;PO,dr.Reš)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Anadejka
  • Zarja1 (1. IVF, LJ)
  • Dobrovoljčica
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Shuka
  • Darja* (3.IVF/ICSI?; 24.04., dr. Reš)
  • Barbarella77
  • Linda25 (ICSI LJ)
  • Sabsa (Menopur)
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Goldy (2. ICSI, dr. Drobnič, LJ)
  • T1979 (2. IVF, dr. Reš)
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Mandreja (IVF, Lj)
  • Ozone (03.04. razgovor MB dr. Reljič)
  • andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Kikaa (IVF/ICSI;LJ, dr. Tomaževič) Suprefact in Menopur)
  • Hati (1.IVF, dr. Reš, Dipherline in Menopur)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • Ledenka (ICSI, PO)
  • moni29 (MB, razgovor v maju)
  • Vijolica30 (2.IVF)

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


koala user posted image , *medica* user posted image ,  Špelkauser posted image , soncek.djukelica user posted image user posted image ,  Staša1 , gloriauser posted image , tosjauser posted image , perlica user posted image  ,  Bety upauser posted image , mozart, _rebeca_ user posted image , anadejka,  MIŠEK13user posted image , ele, Sisyuser posted image   , poopsieuser posted image , upajoča, zvezdica26, dolenjkauser posted image , micka zaloskauser posted image , maja24user posted image , dakica, sayuriuser posted image , Pamela, blanč,  Stormy , tassi1, dakec, citrončica, maša74,  tobika, Goya (30 let) user posted image user posted image   Darmar ,  Zalazoyauser posted image , Skye user posted image user posted image   , Daisy, Mlinčka, Martinščicauser posted image ,Rebecauser posted image ,Tita13 user posted image ,Meeryanauser posted image ,Pf user posted image ,Ana_Puser posted image , Lottyuser posted image ,Ameliauser posted image , Goldfish user posted image , Johnieuser posted image ,Pikica 26user posted image ,Meybebaby user posted image , sonček75user posted image , DejanSenka user posted image   , Mandarinca, šemalo, Rmeli, Majc, Dole, M.L.B.K, bilka, T1979,  Anabanana, Ajedat, Arneja, Gita14, Črni Tulipan, Banga, Cati, Lejla007user posted image ,  Animeuser posted image , Mijavčekuser posted image , Gugu user posted image , Mihi78user posted image , Pajčolanka user posted image , Tejki user posted image , Špelka12user posted image , Lorby007 user posted image , Koninauser posted image , Jelka123user posted image , m.rudovic user posted image ,  Orka user posted image , Sulfinijauser posted image , Teja*user posted image , Mavrica72user posted image , Tejka**user posted image , Hormonček user posted image , *NiNa* user posted image , Pinki2user posted image , Krtekxx user posted image

 
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086

 

 
 
 

user posted image  NOVE NOSEČKE MAJ user posted image   
 
 

 user posted image   Tejek (PO)


 
Če katera opazi kakšno napako v seznamu, mi prosim oprostite in pocukajte za rokav, je čisto možno da sem kaj zamešala, je že veliko bork. Tiste, ki lahko sproti sporočate UZje, punkcijo, ET, naredite to čimprej, da vas še bolj spodbujamo in damo na poseben seznam - da je za vsak dan bolj pregledno.

Dekleta, ki ste sedaj v postopku, ste na modrem ali oranžnem seznamu in se že tako spodbujate med seboj. Dekleta, ki vam žal ni uspelo in še ne veste za nov postopek ali pa je ta še daleč, ste med navijačicami. Prav tako so med navijačicami dekleta, ki so že mamice ali nosečke






_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 19:46:42   
sonček33
Pika - bravo za humor kljub slabosti. Ti si prava borka. kaj pa če bi bila doma teh 14 dni? Zdaj nas bo pa še to skrbel, kako boš ti vozila do službe in nazaj ... Se nam boš morala redno vsaj 5x dnevno javljat - pred odhodom, med vožnjo (joj to bo težkouser posted image ), med službo, takoj ko prideš domov ...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 19:49:32   
pika74
to bo pa ze logistični problem user posted image

ne sam res... a je utrogestan tak, da ti je pol slabo pa vrtoglavice pa to?
na škatlici sicer neki piše, da se pol ne sme vozit avta pa da so reakcije bolj švoh... sam a to velja tud če jemlješ vaignalno user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 19:52:47   
sonček33
pika jaz tega zdravila nisem nikoli jemala, se pa le dobro pozanimaj, ker če so učinki res taki - joj prosim te, ne tvegaj... Saj navadno res preventivno to piše na navodilih za uporabo, amapk če se ti res slabo počutiš - pol seveda nisi za v avto. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 19:57:15   
pika74
Na škatli piše:

Achtung: Dieses Arzneimittel kann die Reaktionsfaehigkeit und Verkehrstuechtigkeit beeintraechtigen.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 20:00:06   
sonček33
Pika - tut pravuser posted image , če to piše, jaz nimam pojma nemško :) 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 20:04:55   
mismis
Metaja.goljev, žal mi je, da vama ni uspelo user posted image Verjemi, večina nas je že bilo na tem, da se moramo sprijazniti s prvim neuspehom. Saj veš kako to gre, enim rata v prvo, drugim spet ne. Tako pač je. Pomiri se, objemi svojega dragega in ko bosta pripravljena bosta šla v nov postopek. Če imata kaj zamrnjenčkov, gresta lahko v postopek še pred počitnicami. Verjemi, vsak dan je lažje in vsak dan je bolje, ko pa se približuješ novemu postopku, si pa tako ali tako že  ves optimističen.
Ko sem šla jaz v prvi postopek, sem bila 100% da nam bo pa uspelo, da splih ne bomo potrebovali zamrnjenčkov. Potem je prišla grda user posted image , verjemi pri meni joka sploh ne vidiš, ampak takrat se je vse lomilo v meni, pojavljalo se je 1000 vprašanj, kot npr. Zakaj jaz? Zakaj ne midva? Ali sploh kdaj? Kaj pa če ne?  če sedaj pogledam, sama depresivna vprašanja, ampak kakor sem rekla, vsak novi dan je bilo lažje, zjutraj se zubdiš in vdihneš in dan gre... in mimogrede je mesec ali dva okoli in je tu že nov postopek. Saj vem, vsi mi zavidamo tistim srečnicam, ki jim uspe v prvo, ampak takšne stvari, ti postopki povezujejo partnerja med seboj, in več kot jih je, in težje kot je, bolj sta povezana...Tako da glavo pokonci, jutri je nov dan in mimogrede bo tukaj tudi dan za nov začetek, nov postopek...Veliko sreče do takrat



Pika, jutri pa hop po otroke, upam in želim ti, da dobiš vsaj dva na čuvanje in da se oba primeta user posted image

Dajamaja, saj vem, da si se hecala z golažem. Priznam pa, da sem ZELO občutljiva kar se tiče psov oz. lastnikov.
Danes je spodnjim sosedom pobegnil Husky, komaj 5 mesecev star...Sej dve brihtni buči pustita mladiča samega pred hišo neprivezenega in brez ovratnice. Ampak recimo da se to zgodi, bolj me je pogrelo, ker se tudi potrudila nista, da bi ga poiskala, in tiste besede:"Bo že prišel." priznam so me full pogrele. Če bi moj ušel, bi se mi po moje strgal. In še bolj je bilo to, ko se je Husky končno prikazal pri nas na vratih, in smo mu dali staro ovratnico gor od mojega kužona in pa privezali, dali vodo...kličemo lastnike in glej ga zlomka, njih sploh ni doma, so šli malo okrog in naj pes kar še malo pri nas počaka. Mislim, takemu nikoli nikdar ne dam psa, pa če jih imam 10 doma in jih ne morem oddati.

Sonček33, saj veš kako pravijo, tudi počasi se daleč pride, morda pa je to znak?

Zvezdica, čestitke za prestano punkcijo, sedaj pa relax in v ponedeljek z Abro skupaj čvekata, ker greta obe po otroke user posted image user posted image


Vzrok zakaj se Jadnica še ne javi, je znan, že na stari temi nam je napisala, da bo odostna in da tam kjer bo nima dostopa do neta. Glede na to, da še v sredo ni imela user posted image , jo lahko štejemo med srečke user posted image . Bravo Jadrnica, čestitke. Kar se spomnim, nam je tudi napisala, da moramo proslavljati, kot da je nosečka, saj se ona že tako počuti

Ledenka, a so meski uspeli?


Saj vem, da sem še kaj pozabila, ampak jutri se vam javim, malce bolj prisebi, danes smo namreč imeli piknik in smo ga malo cuknili, to je tudi razlog moje odsotnosti in tudi morebitnim tipkarskim napakam user posted image . Jutri bo bolje, jutri je nov dan in še lepše je, ker ni potrebno iti v službo. JUPI. Tako da, Grethy, Daisy, Pikovit, Dakec, mala81, Arneja, Kajsica, Pija in vse ostale I WISH YOU GOOD LUCK AND FINE DAY.





_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 20:06:28   
dajamaja
Mateja, žal mi je! Nekatere moramo tudi čez take preizkušnje. Ni ravno tolažba v tem trenutku, je pa popotnica, da nisi sama. Držita se, tudi vama posije sonce v srčka!!!

Zvezdica, super si se odrezala!!!

Ledenka se je pa v študije pognala user posted image . Jaz sem tudi bolj raziskovalnega duha. Sam pol pride pa do tega, da človek skor nima časa, da v en dan, teden strpa vse kar je za njega koristno.  user posted image  Zdej sem pri tem, da niti pojest ne morem vsega sadj, zelenjave, ki bi bila priporočljiva user posted image  Moja dva se kr smejeta in sta si za jutri naročila pizzo, ker imata dost zdrave prehrane.  

Jutri pa držimo pesti, da dobro opravita: 
Pika74 - ET
Sonček33 - UZ


Tko, zdej grem pa IJ gledat, mi je tak dober relaksacijski film!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 21:49:52   
Abra
Dajamaja, veš, da me firbec zdaj matra user posted image user posted image po punkciji pa res nisem nič vidla, zdaj se sploh ne spomnim, da je še kdo zunaj sedel, čeprav vem, da vas je blo neki user posted image user posted image

Ledenka, vem, kako je s prometriumom user posted image ni prvič. Ne se tok sekirat zaradi celic, prvič dajo vedno manjšo dozo, da vidijo, kako reagiraš. Drugič boš zmagovalka, boš videla user posted image

Zvezdica user posted image user posted image super rezultat. Si kaj vidla moje otroke user posted image se pridno delijo?

Mateja user posted image user posted image user posted image žal mi je, da ni uspelo. Jutri je nov dan, vsak naslednji bo bolje.

Sonček, navijam, da bo jutri pa res stopka user posted image

Pika lepo sprejmi otročke jutri, navijam da do januarja ostanejo pri tebi user posted image na utrogestan se bo pa treba kar navadit, ga boš jemala še dva meseca, ne samo 14 dni user posted image

Mismis, tebe pa kužki okupirajo. Ljudje so res čudni, jaz tudi ne razumem, zakaj se sploh odločajo za psa, če nimajo časa zanj. Še bolj žalostno pa je, ko vidiš, da eni z otroci podobno delajo ... user posted image

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 22:53:13   
vijolica30
mateja_goljev zelo mi je žaluser posted image user posted image user posted image , zjokaj se, meni je res pomagalo, julija bova pa skupaj začele ZMAGOVATI!!!

user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu mateja_goljev)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF/ICSI maj
2.5.2008 23:18:13   
vijolica30
hvala ledenka, sem res malo bolje, ampak samo psihično, šele dons se je vlila taprava user posted image , se pravi 17.dan, za popiz..., mislm grozno, pa to še ni vse, zdele me je skor kap na wcju, sem šla prav zmert, da ne bom pretiravala, iz mene je padu en kos, 6X3cm, oprostite ker sem tko nazorna, samo sem se res kr ustrašla, ker normalno imam tudi močne M, ampak tole je šlo pa čez mejo. a je to normalno, mislm...a je to mogoče...ne vem no, najbrž ni tako velik zarodek to mi je jasno, samo kaj je to, en konc maternice al kaj!!!! zgleda pa tko kot...jetrca...fuj

se opravičujem če sem katero prestrašla, samo res me je zaskrbel, pa prej me je res bolelo, zdej je pa kr nehal, hvalabogu, ali je že katera imela podoben "pripetljaj"????user posted image user posted image

hvala za odgovor, v

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 7:37:18   
krtekxx
Ojla, se vam mal oglašam iz postelje.
Mateja: en velik in močan objem zate. Bodi močna in optimistična. Težko ti rečem, da verjemi, da bo vse Ok, ker ti tega res nihče ne more zajamčiti, vendar pa moraš sama verjeti, da bosta z možem naredila vse, prav vse, da prideta do otročka. In ni vrag, da se potem enkrat ne bo zgodilo!!
Vijolica: jaz mislim da je to krvni strdek, ki se nabere v maternici, potem ga pa ta izpljune. Če nimaš hudih krčev, pa če drugače ne krvaviš ne vem kako zelo močno, potem ni panike. Če pa te je strah, se pa pejt mal kam pokazat.
Meni se je danes stanje začelo popravljati: v 24h sem izgubila 2 cm okol trebuha in 1.1kg. Zgleda, da ne bom ostala tak balon za celo življenje. Drugače pa se počutim še zmeraj za bit v postelji in moji "sprehodi" so omejeni do WC-ja, včasih pa naredim kak korak več in pokukam na dvorišče.

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 8:44:32   
dajamaja
Dobro jutro. Imam mal pavze med pospravljanjem, da se ne pretegnem preveč.

Mišimiš, itak, da eni niso za psa in kot pravi Abra, eni niso niti za otroke ali soljudi. Je bil pa Husky modern svoj čas pa so si ga verejtno zato umislili. Niso pa pričakovali tolk dela z njim. V bistvu moraš bit pripravljen, da boš celo njegovo življenje skrbel kot za malega otroka.
Abra, še mal pa greš po otroke user posted image user posted image  A grem v čakalnico sedet , da me vidiš user posted image ?

Pija, še en dan user posted image user posted image !
 
Vijolica, vse skupaj je po moje odraz stimuliranega postopka. Glede na to, da si imela negativne test, ni moglo biti nič v povezavi z zarodkom, sploh pa ne v tako kratkem času, da bi bilo očem vidno. Smo pa vse tudi pod psihičnim stresom v tem času tako, da se poskusi sprostiti, odmisliti in se posvetiti čemu, kar te osrečuje.

Krtexx, pridno počivaj in se čimprej pozdravi! 

Ostalim lep dan!

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 9:04:02   
Grethy
MATEJA user posted image user posted image user posted image user posted image , v trenutku ko imaš občutek, da se vse okrog tebe podira, da nobena stvar nima več nekega pravega smisla ... takrat vem, da so vse besede odveč ... vse kar ima najmanjšo vezo z dogodkom vabi solze na oči ... AMPAK jaz vem, da si ti ena fejst močna punca in tvoj Pepi ravno tako en taprau dec in da bosta drug drugega držala pokonci, da bosta posušila izlite solze, odgnala bolečino in dala prosto pot novemu upanju ... vse te stvari rabijo svoj čas ... medtem pa ne pobegni s foruma, spremljaj naše vzpone in padce ... pa bomo skupaj jokali, se smejali in navijali drug za druge ... in kot pravijo te borke tule ... KAR TE NE UBIJE, TE OKREPI ... En največji topel objem obem,user posted image user posted image od naju z mojim Vančem ...




Oj Vijolica, si na istem kot jaz, zjutraj sem že do kopalnice delala markiranje ... ko sem se začela pikat na drugi dan prejšnje user posted image , je ta kr presahnila, zdaj pa navirajo posledice z maximalnim šusom ... že tako imam nalive, da sem 2 dni obvezno doma v bolniški, ker nikamor, ampak res nikamor, ne morem ... (relacija kavč - kopalnica tuš - kavč ) ... pa da ne govorim, da bi mi bil Allways mirne duše lahko sponzor, ker v dveh dneh porabim 2-3 paklce dvojenga pakiranja nočnih, ker drugač ne gre ... počutje = nekako kot ena dokaj rabljena vileda user posted image user posted image user posted image ... eh sej sem se že navadla tud na te tegobe ... priznam pa da me je od začetka ene dvakrat res skor kap od groze ... tisti predlog, da se it pokazat pa niti ni tako slab, ker lahko izgubiš kar nekaj krvi  ... meni so zdravnica djali, da če v treh dneh ne neha lit, da me bo dala na čiščenje ... pa je počas k sreči ponehalo ... skratka, če se boš fejst slabo počutla, bejži se res nekam pokazat ... drugače je pa verjetno tudi malo vpliva hormonov user posted image user posted image ane ...

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 9:06:52   
Pija76
Dobro jutro,

Dajamaja ti si tako pridna že? No zdaj ste 3 v 1 pa gre lažje a ne?user posted image user posted image . Ja čakam, čakam jutri! Upam, da me vsi 4 počakajo. Danes bom tudi jaz še malo pospravila, pa naš mi je naložu da moram travo pograbiti user posted image , to bi znala biz komedija! Imam kazen...

Sonček je padla stopka? Imaš jih pa veliko in lepe!

Mateja s dragim se skupaj potolažita, potem pa pogumno v nove boje, prvi neuspeh je vedno najtežji.

Mismis si bla pa globoka včeraj user posted image , sem se pa stavku o cuknili prav nasmejala.

Abra in Zvezdica šemalo, šemalo....

Ledenka zdaj pa že mene zanima kakšni so bili zrezki..


PIka navijam, navijam, navijam....čakam, čakam, čakam. A si moje otroke pozdravila?

Vijolica lepo da si se potolažila, pogumno naprej. Vsem nam bo enkrat uspelo.

Krtex da le gre naboljše, kaj so ti rekli, da moraš skoz počivati?

POzdravček vsem na ta lep dan, kaj boste kaj počele?

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 9:08:39   
mateja_goljev
Punce hvala za podporo, sva včeraj sklenila da greva z pokončno držo naprej, mogoče pa naju nekje čaka tisti majhen košček sreče, ki si ga že tako želiva, da bo najino življenje popolno.
Tako sedaj se moram pa počasi pripravit za službo, in skoncentrirat misli na vprašanja, ki bodo padala.

Punce hvala!

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF/ICSI maj
3.5.2008 9:31:47   
Zvezdica
Sobota, 03.05.
Pika74 - ET
Sonček33 - UZ


Dobro jutro sončki,

Sam pozdravit sem vas hotela, še posebej Piko in Sončka.
Čimprej poročilo punce.

Abra, si tud pri dr. Rešu? So potem tvoji mulčki klicali mamicouser posted image
Držim pesti, ti greš tudi v ponedeljek a ne? Jast komaj čakam, da jih dobim za domovuser posted image .

Dajamaja, hvala. Ti pa glej da se relaxiraš do 14. Da bo+. Čimveč takih filmov in zdrave hrane (to se nam je prejšnji teden pripetilo, k se tamal upru hrani - ga čist razumemuser posted image )

Mateja goljev, kako si? Pošiljam eno rožico za lepši dan.

Ledenka, kako si danes? Še raziskuješ? Kaj boš pa danes kuhala? Daj mi idejo user posted image .

Tejek  ČESTITKEEEE!!!!

Seveda, zdaj sem vas mal pozdravia, zdaj pa vprašanja.
Koliko je možnosti, da se od štirih vsaj en oplodi, kakšne so bila vaše izkušnje?

A se da kam poklicat, al te pustijo čakat do et?
Joj, kaj bi dala, da je že ponedeljek (sory...vem  da nobena noče v službo) ampak jast bom dobila svoje otročke.

Pozdravček, moram k tamalmu.

Aja, pa mene še vedno boli po punkciji, čutim bolečine, je to normalno?







_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?