|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
1.12.2022 16:13:51   
Nincyka84
Po pravici povedano me je ac strah. Tako, da se bom odločila po nuhalni pa po posvetu. Je katera delala ac?

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Julijke 2023
1.12.2022 16:23:06   
anja93
Mi smo imeli tudi praznovanje ene 40 letnice, pa seveda “daj nazdravi, zakaj ne pijes”…. Pa sm rekla, da sem na antibiotikih zaradi mehurja 😂😃
Jaz grem na NS cez 20 dni k dr. meglic. A je katera ze imela kdaj NS? Je to samo UZ ali tudi tehanje, meritev tlaka,…? 

(odgovor članu Nincyka84)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Julijke 2023
1.12.2022 18:04:41   
Anonimen
Pozdravljene! Sicer se s tezkim srcem pridruzujem, ker so za mano trije splavi- vse po cepljenju. Torej cepljenje v parih mesecih splav in tako trikrat... Šele tretjič se mi je zazdelo vse skupaj čudno in odšla sem po drugo in tretje mnenje kjer so mi tudi ginekologi potrdili, da je v zgodnji nosecnosti cepljenje zelo tvegano, kasneje baje ne... Doma imam že 3 otroke in nikoli v življenju nisem imela nobenih težav ne z zanositvijo, ne v nosečnostih. Zato mi je bilo zelo čudno od kod kar naenkrat take težave. Zdaj sem imela prvi pregled in je bilo zaenkrat vse ok. Nisem pa prevec optimisticna glede na izkusnje od lanskega leta. Tako da tudi midva sva zaenkrat zeloooo previdna in sva se odlocila, da ce tokrat rata, ne bova sploh nobeni razlagala, ampak samo cakala, da sami opazijo 😉🙃 Tudi spol me tokrat ne zanima, samo da bo vse ok. Doma imam že dve punčki in enega fantka in mi je vseeno kaj bo 😍

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 8:54:44   
4.mama
Imam eno vprašanje, ali katera dodaja vitaminom omega3 vitamine in magnezij? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 8:56:07   
anja93
Jaz Elenatal, nevem sicer ce je omega 3 noter :) … pa zvecer vzamem magnesol, ce se spomnem. Mi je v LEKARNI rekla, da je vitaminov v tem Elenatalu dovolj. 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 9:20:15   
4.mama
Jaz sem Elenatal sedaj kupla in nima omega, Premamduo ga je pa imel. Bom povprašala v lekarni če je smiselno se omega dodat

(odgovor članu anja93)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 9:23:24   
anja93
Sporoči 😃

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 12:43:56   
4.mama
Ko pridem do lekarne sporočim 😀.  Tu je burja in se mi niti iz hiše ne da 😆.
Vam je vsem slabo? Meni je dva dni tako čudno v želodcu. Sem lačna in potem ko pojem me tišči, ni mi slabo za bruhat samo neprijeten občutek, al je to od nosecnosti pa kdo bi vedel 🤔

(odgovor članu anja93)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 12:46:31   
anja93
Ooo primorka, jaz pogrešam burjo, odkar sem se selila 😛
Meni danes slabo ni, sem pa cudna, brez energije, nic mi ne sede, doba bi bila na kavcu pred TV,  tako pa popoldanska danes. Bo ze, nimamo kaj ☺️

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 13:34:57   
4.mama
Te razumem jaz sem danes točno tako, delam od doma in lahko polezim, se kosilo sem danes težko skuhala.
Ko bi le vedla da je vse ok. Vsak dan me je bolj strah. Prejsnjic se je v 6 tednu vse koncalo

(odgovor članu anja93)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 14:10:58   
Pikcapokca
4.mama, meni je cisto odvisno od dneva. Ampak vecinoma podobno kot pri tebi. Nic mi ne pase za jest ampak morm. Pol ko pa pojem pa tudi taki cudni obcutek. Vcasih mi je mal slabo, vcasih mi je sam neprijetno v zlicki. Se sama ne vem vcasih 😂😂

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 14:37:11   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: Pikcapokca

4.mama, meni je cisto odvisno od dneva. Ampak vecinoma podobno kot pri tebi. Nic mi ne pase za jest ampak morm. Pol ko pa pojem pa tudi taki cudni obcutek. Vcasih mi je mal slabo, vcasih mi je sam neprijetno v zlicki. Se sama ne vem vcasih 😂😂



Enako- nekaj bi jedla pa nič ne paše! Pa če ne jem mi je slabo, če pa jem pa me tišči 🤨🤣4.mama glavo gor in drzim pesti za prvi preglesd, še predobro vem kako je to, ampak tokrat sem si kar rekla pred pregledom kar bo pa bo in bo karkoli od tega ok... ❤

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 16:15:37   
4.mama
Hvala 😊. Sej se trudim ne razmišljat a včasih je težko... če bi bila mlajša nebi razmišljala bi samo uzivala

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 17:39:42   
Rdecka
Oo pol imamo vse isto :D zacaran krog slabosti- "nekaj bi" -tiscanje..se bolje pocutim ko tole preberem.:)
Drugace med vsemi temi tezkimi zgodbami..od tezav pri zanositvi, do zanositve in splava ..sem res folz najstnicam,ki zanosijo iz prve, pijejo alkohil se 3/4 nosecnosti, na zlico jedo susi in biftek, se ne sekirajo in je na koncu se zmeraj vse v redu. :D resnicno folz. :DVcasih se vprasam, kaj zavraga smo me naredile narobe, da je nasa pot taksna...sama premislim o vsakem grizljaju (pustimo kolicino,na tem se delam:D), gledam da se ogibam strupom,meditiram, telovadim....pa gre se zmeraj vse narobe. No vsaj slo...no saj tokrat bo pa res drugace.
Drugace glede vitaminov...meni je dr. predpisala folacin-5mg... na vprasanje,ce bo zaradi primankljaja vitaminov kaj narobe je odgovorila, da ce vse jem, ne bo problema :)Samo tako..drugace navijam za elenatal. Omega 3 je pa pomemben sele v drugem tromesecju..vsaj tko so meni razlozili zakaj ga elenatal nima... :)
Aja pa punce,zmoremo me to :D spomnite se kaj ste ze prezivele in boste spoznale, da smo ena sama moc. Zmoremo :D

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Julijke 2023
2.12.2022 17:58:34   
4.mama
Punce mi vse smo borke, za naše se tako male pikice bi vse naredile.
Sama sem imela raka, novico da ga imam sem prejela točno na hčerkin 1. Rojstni dan. A vseeno ni nihče posumil, ker sem ji priredila nepozabno zabavo. 


(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Julijke 2023
3.12.2022 12:49:02   
4.mama
Evo sem bila v lekarni in povprašala po vitaminih, ona je mnenja da se zadnje čase pretirava in da vse kar nosečnica dodatno rabi je folna kislina in magnezij. Omega3 ona osebno ne bi dodajala.


(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Julijke 2023
3.12.2022 13:27:26   
anja93
Super, bomo malo prišparale 🤪🤪🤪

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Julijke 2023
3.12.2022 17:18:19   
Pikcapokca
Jaz sem sprva jemala mama dopolnilo iz dma. Notri je folna in om3. Ampak ga ne najdem vec.. vsaj pri nas. Zdaj pa ne vem a je sel iz prodaje ali kaj..Sem pa v lekarni kupila folno. 100 tablet je 1000mg za 10€, kar se mi zdi kar ugodno. Se v lekarni so bile presenecene da je tak ugodno 😅 tak da zdaj jemljem samo to.

(odgovor članu anja93)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Julijke 2023
3.12.2022 17:19:34   
Pikcapokca
Tiskarska napaka. 1000 mcg, ne mg. To bi blo ulala 😂

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Julijke 2023
3.12.2022 18:18:51   
anja93
a ma še katera totalna nihanja v počutju? naprimer zjutri super, zajtrk, mal pospravljanja, delanje smrekice, kosilo… potem pa bum, izguba energije, sam za spat.. potem pocasi spet boljse… pa zvecer spet slabs pa se zivjo slabost…. Ehhhh… 
😒😒😒

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Julijke 2023
3.12.2022 18:26:54   
4.mama
Anja ravnokar sem hotela to vprašat 😄. Do 12 je še neki iz mene pol totaln fuc, ponavadi sem jaz sobote spidi, kuham,pečem pucam...danes Kauč brez energije in volje, že 2x sem zaspala

(odgovor članu anja93)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Julijke 2023
3.12.2022 18:29:20   
anja93
a ni grozno? jaz sem šla prej celo po večjo nabavo v trgovino… sedaj pa moj z idejo, da narediva kokosove kocke. sem mu hotla kar vrat zavit 😂 ampak sem se potrudila pa sva naredila 😃 .. uglavnem ciz izcrpana, samo se tus in postla. Mogocr pa se to gnilo vreme pritiska dol. 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Julijke 2023
4.12.2022 12:22:01   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Anja ravnokar sem hotela to vprašat 😄. Do 12 je še neki iz mene pol totaln fuc, ponavadi sem jaz sobote spidi, kuham,pečem pucam...danes Kauč brez energije in volje, že 2x sem zaspala



Si pa srečnica- jaz se že zbudim kot povožena in se cel dan komaj vlečem po svetu... Je pa res, da me je še korona doletela zdaj, tako da res ni fajn... Bo že mimo... Pri meni je vedno prve tri mesece tako, potem pa se vse obrne in ponavadi zelo uživam v nosečnosti 😇😉❤

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Julijke 2023
4.12.2022 13:26:44   
4.mama
Jaz sem imela vedno lepe nosecnosti, za fantke ko da nisem noseca, za punčko pa malo čistilo malo slabo a sem imela prelezeco posteljico, strogo ležanje od 12 do 20 tedna, potem pa uživanje. Zdaj pa nervozna in ta čuden občutek v želodcu, ni ko trebušna gripa, a vseeno danes že spekla kruh, pa orehove rogljičke ... sicer malo z muko.
Kateri teden si nevergiveup? Jaz sem danes komaj polnih 6 tednov 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Julijke 2023
4.12.2022 13:32:40   
anja93
4.mama, kako pa so ugotovili prelezeco posteljico oz kdaj? se je to potem uredilo samo od sebe ali kako? Meni je malo cudno, ker na prvem pregledu prejsnji teden G ni nic komentiral razen velikosti in utripa. Da “za zdaj tako se ni kaj dosti za gledat”. In zdaj cakam na nuhalno, da sploh kaj izvem.  

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?