|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
4.12.2022 13:54:36   
4.mama
Anja nihče ni opazil, dokler nisem full zakrvavela. V 12. Tednu sem šla ponoči na wc in luza, ampak res full krvi, tako da sva hitro šla v Postojno in so mi rekli, da to še rado pojavi po Carskem rezu, jaz sem ga imela pri prvem. No in tudi to punčko sem imela napovedan carski 3 tedne pred rokom. In tako bo tudi sedaj če pridem do tja.

(odgovor članu anja93)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Julijke 2023
4.12.2022 14:24:32   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: anja93

4.mama, kako pa so ugotovili prelezeco posteljico oz kdaj? se je to potem uredilo samo od sebe ali kako? Meni je malo cudno, ker na prvem pregledu prejsnji teden G ni nic komentiral razen velikosti in utripa. Da “za zdaj tako se ni kaj dosti za gledat”. In zdaj cakam na nuhalno, da sploh kaj izvem.  



Saj res ni kaj dost za videt na prvem pregledu- utrip in velikost ustrezata in to je že zmaga za 1. Pregled 😉❤ Drugega ti nimajo kaj zdaj povedat... Posteljice še itak ni, se naredi kasneje... 
4.mama jaz sem imela vedno na zacetku slabosti in utrujenost, potem pa vse super.... In kadar tega na začetku ni bilo pri meni je bil slab znak in se je tudi slabo koncalo.. Je pa za vsako drugace in do 7.tedna tudi jaz nimam nobenih znakov razen bolecih prsi, od 7. Tedna naprej pa do 10-11. pa ponavadi slabosti, utrujenost in slaba volja. Zdaj sem 8 tednov in par dni. ❤

(odgovor članu anja93)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Julijke 2023
4.12.2022 15:37:13   
4.mama
Zdaj je pester mesec in upam da nam čas hitro tekel in da bomo vse srečno prišle do konca.
Anonimna kako si ti? Večkrat pomislim nate. 

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Julijke 2023
4.12.2022 18:23:18   
Anonimen
Ce mislis mene, sem OK. A se kateri ze kaj pozna? No midve zdaj ze uff 6x-8x noseci in samo 2-3x rodili, se zih ze pozna. Pa se teh 165cm in 50kg res nimamo kje skrit se napihnjen trebuscek. Pa se leta, +40, nama niso lih v plus. Ampak tokrat bo drugace, mora bit!!!!!! 
Sej se zavedam da je pikica velika k en grahek ampak maternica pa se ze siri in mi je butnilo ven. Ker sem ploh in res nimam trebuha, se bunka spodaj dobro vidi, sploh zvecer. 
Se sreca da je zima, da se damo v puloverje ali pa tunike in cez jopice k padajo ob telesu, da se zakomuflira bunkica ki raste. 
Glede pocutja pa slabosti v valovih, sem ze navajena tega slabostnega obcutka, da ga pac "pogoltnem" oz prediham oz nekako predremam. Energije ni, kaj je ze to energija? Sem pa dons pekla medenjake. Toooook so mi zapasal. Aja pa babana-split sem si privoscila, so me doma kr vsi cukast gledal od kje ta ideja in zelja (otroc itak se nic ne vedo). 😅 
Ponoc pa se normalno spim. Ne hodim lulat, kar mi je cudn, cakam ta filing, zakaj tega se ni?? Mozn da sem dehidrirana, ker imam tud prevec suhe ustnice tko da moram to popravit. 
In se kr nisem pisala moji G. Bom naslednji teden. Danes koncujem 7 teden, tko da enkrat do hmm 23.12. jo bom prosila za en pregled, sam do tja je treba se pridet. Da potem v miru uzivamo v bozicno-novoletnih praznikih. 
S sluzbo gremo na sreco samo na decembrsko-kosilo tko da nekeka zura in alkohola ne bo in ne bom imela izgovor zakaj ne pijem ampak jaz itak ne pijem. 
Uff sm se razpisala. Se vid da sem si pavzo na kavcu vzela. 
Napiste se ostale se kj. 
Aja a cmo jutr zacet pisat nas seznam? 

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Julijke 2023
4.12.2022 21:12:56   
4.mama
Anonimna prav tebe sem mislila 😄. Res sem full vesela da si ok 😊.
Jaz se počutim že kot balon, kaj se bo 🙈. Po kg ne ma za videt pa baloncek.
Bi bilo super če narediš seznam .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 10:35:06   
4.mama
En deževen pozdravcek noseče 😄. Kako ste? Ste kaj razmišljale kakšnega spola so vaši grahki? Vem da je še prezgodaj, al ker sem veteranka v nosečnostih imam občutek da je punčka, ker se mi je sladko in imam mozolje, za fantke je bilo kontra.
A se vedno vse s strahom razmišljam,ko me misli ponesejo na lepe stvari  si rečem kaj sanjaš morda niti do nihalke ne prideš.
Sedaj so v Lidlu nosečniške hlace, kolegica pravi da so super, a jaz si jih ne upam kupit. 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 10:41:38   
Rdecka
Pozdravcek :)
Pri nas se malo sveti sonce skozi meglo:D mogoce bo ta simbolika tudi za nas drzala :)Jaz v strahu malo razmisljam...je se mi slano..tako da fantek? Malo po tihem tudi ze razmisljam o drugacnih modrckih in hlacah...tole tiscanje mi nic ne pomaga pri slabostih..pajkice so zakon :D kaksen nasvet za modrcke 4.mama?:D jaz sem bolj na strani manjsih in imam vse podlozene modrcke. In v tem casu me prsi tako bolijo ko ga dam dol,da ne upam vec uporabljat...:s
Hehe,js tudi ne...saj bo se v ponudbi,ne bo? Mene mika dm baby box paket :p ..pa tudi ne vem ce malo ne izzivam...


(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 10:48:57   
Anonimen
Se vam pridružim. Po izračunu pdp 2.8. Sicer s velikim strahom  in cmokom v grlu saj se je prva nosecnost končala v 16tem tednu zaradi popuščanja MV. Tokrat me čaka cerkljaza,  upam da zdržim do takrat 

(odgovor članu Rdecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 12:35:40   
4.mama
Anonimna pozdravcek, samo se lepo čuvaj, čimveč počivaj pa bo vse ok😊


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 12:39:38   
4.mama
Rdečka glede modrčka pa sem tudi jaz "mlada" po duši in se vedno uporabljam podlozeni pushup 😄. Bom pa zdaj prešla na malo manj podložene in bombažne, ker me tej že konkretno tiščijo 😄. 
Pajkice v Lidlu pa mislim da so parkrat na leto, letos so bile maja ko sem kolegici vzela, potem jih pa nisem več zasledila do sedaj, morda pa nisem bila pozorna, razmišljam ali bi si jih šla kupit. Tukaj pri nas vse Italjani pokupili in be dobiš drugi dan akcije več nič. 

(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 13:33:07   
4.mama
Eno vprašanje za tiste ki ste opravile Nifty. Kdaj ste se naročite in katerega priporočate?

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 13:52:13   
Anonimen
Upam, da ostajam OK. Pojavil se mi je roza izcedek ... oz barvo se ne znam definirat.
Upam da je samo zaradi raztezanja maternice in je kaksna kapilara pocla pa mi tok obarvala v rahlo roza ... bolecin ni nobenih, znaki so se vedno prisotni. 
Porocam zvecer. 
In se vedno nisem javila moj G, da sem noseca. Danes 7t0d. To pomeni, da sem vstopila v 8 teden, kajne? 
Glede pregledom, grem na amnio. 

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 14:08:32   
4.mama
Anonimna mislim nate. Verjetno je vnetje, to se rado pojavi na zacetku in je take roza barve. Mene pa danes full spika dol in me je full strah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 14:37:56   
Rdecka
Anonimna poklici svojo dr. morda ti bo dala dabroston kot podporo nosecnosti. Vsaj meni se je se v vsaki nosecnosti pojavila krvavitev in sem dobila tablete.... mislim premisli, skodit nima kaj...:)
Glede nifty razmisljam o najdrazjem paketu, ker sem imela nazadnje neko hujso okvaro in me je noro strah....

P.s. prou isto smo zanosile,js sm danes isto 7t0d :D

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 14:54:45   
4.mama
Rdecka meni pripada osnovni na napotnico a bom tudi jaz vzela najdražjega in plačala. Ne vem kaj naredit res.
Anonimna morda res pokliči v porodnišnico in ti bodo najbolje svetovali. Ne cakat

(odgovor članu Rdecka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 15:03:39   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Eno vprašanje za tiste ki ste opravile Nifty. Kdaj ste se naročite in katerega priporočate?



Kot vem je Nifty med 10. in 12. tednom ponavadi...  Sem ga imela pri svoji ginekologinji- nič posebnega, samo drago pa je. Drugače daš pač kri in ponavadi hočejo da tudi nuhalno narediš in potem rezultat seštejejo. Jaz grem tokrat spet seveda, ker je 4. Otrok in sem čez 40. Amniocinteze pa ne bi. 
Anonimna, držim pesti, da je vse ok. Drugače te razumem zakaj ne želiš prehitevat s pregledom, ampak pri 7. Tednih se že kar vidi ponavadi ali je vse ok in sem jaz lani trikrat šla zaradi izcedka pri 7. tednih. Ful drzim pesti, da se bo vse dobro razpletlo- za izcedek je lahko več razlogov. 
Kar se tiče lulanja pa nima tok veze s pritiskanjem na mehur- to je še prezgodaj, ima pa baje ful veze s hormoni in jaz lulam kot nora, zmesalo se mi bo, ker se zbujam na 1,5 uro. Zdaj bom nehala pit 2 uri pred spanjem, ampak ne vem če bo ful bolje, ker baje hormoni vcasih to povzrocijo.

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 15:14:54   
4.mama
Nevergiveup lepo da je še kakšna 4. Otroka in po 40. 
Jaz res amnio nebi, edino če bodo izvidi Niftija slabi in bom morala. 
Boš šla ta osnovni katerega dobimo na napotnico ali razširjenega?

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 20:54:51   
4.mama
Anonimna kako si? 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Julijke 2023
5.12.2022 22:50:03   
Anonimen
Vredu sem. Ni se ponovilo. Samo danes dopoldne je bil roza izcedek, ko sem vam vbistvu direkt iz sluzbe iz wcja pisala in bila zelo v skrbeh. Zdaj je ze cel dan vse mirno. Hvala, ker drzite pesti in mislite name. 
A je mozno, da se je pobarvalo zarad orgazma? 
Sem pa zelo zaprta, se prav matram na wcju. In tko po 3 dni ne grem. 
Bom pisala moji G za en pregled. Sporocim.Napihnjena sem zvecer zeloooo, pac to pripisujem delno tud zaprtju. 
Berem da po 40 letu nam pripada Niffty? Res??? Tocno koliko moramo biti stare, da to dobimo na napotnico? 

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Julijke 2023
6.12.2022 5:46:25   
leydi
Bom napisala kako je bilo pri meni. Malček krvavela v 8 tednu so mi dali dobstron , potem v 12 tednu in v 16tem. Vedno sem se šla pokasat v porodnišnico. V 16trm tednu popoldne je videla kapljico krvi in me poslala domov. Potem pa čuden občutek kot da me sili na Wc in ob 20h se pogledam z ogledalcem in vidim v nožnici mehhurček. V porodnišnici so plodek dobesedno lovili da ni padel po lteh. Šok da ga ne znam opisati, dovolili so nama da sva fantka videla in se poslovila od njega, čez en teden pa smo imeli raztros na žalah. Zato vam polagam na srce vsaka krvavitev nunjo se pokazat

< Sporočilo je popravil leydi -- 6.12.2022 5:48:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Julijke 2023
6.12.2022 8:59:46   
4.mama
Vsako krvavitev je potrebno vzeti resno to se strinjam s teboj Leydi, a ona je imela samo par ur roza in verjetno zato ni hitela, jaz tako kot sem bi tekla 🙂
Glede spolnih odnosov, meni so odsvetovali na zacetku v prvi nosecnosti in se tega pri vsaki strogo držim. Ne vem pa zakaj, nimam pojma.
Nifty jaz sem klicala in so mi tako rekli, da pripada osnovni, sama sem v 42 letu. In da ga pred 12 tednom ne svetujejo ginekologi, da ga pa opravljajo nekateri že v 9. 

(odgovor članu leydi)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Julijke 2023
6.12.2022 9:54:47   
nevergiveup


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Nevergiveup lepo da je še kakšna 4. Otroka in po 40. 
Jaz res amnio nebi, edino če bodo izvidi Niftija slabi in bom morala. 
Boš šla ta osnovni katerega dobimo na napotnico ali razširjenega?



Za napotnico sploh nisem vedela, da nam pripada. Bom izkoristila seveda. Oziroma bom videla kaj ta osnovni ponuja. Zadnjic sem vzela ta vmesno varianto pa je bilo skoraj 400 🤯 
Glede izcedkov žal nimam dobrih izkusenj... Ampak rahlo roza enkrat vmes pa ponavadi ne pomeni nic hudega. 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Julijke 2023
6.12.2022 10:04:21   
4.mama
Jaz sem to zasledila na nekem forumu ko se je ena mamica jezila da ji ni nihče povedal da ima možnost na napotnico namesto amnio in včeraj ko sem klicala so mi to tudi potrdili. Jaz če bo NS uredu bom vzela tega osnovnega. Samo še do tja je treba priti

(odgovor članu nevergiveup)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Julijke 2023
6.12.2022 12:19:02   
Anonimen
Hej hej.Sem nova tu:) Kako se počutite bodoče mamice?:)Malo berem vaše objave, ma so kr zanimive in koristne. 

(odgovor članu 4.mama)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Julijke 2023
6.12.2022 15:01:36   
4.mama
Dobrodošla nova 😊. Kdaj pa imaš PDP?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?