|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 15:28:09   
foxy_cat
Šeenasanja jaz sem preko komisije na bolniški, sedaj sem imela mir do 31.5., ko je pa sedaj vložila so mi pa samo za 10 dni podaljšal, tako da bo treba spet vlagat, pa mimogrede res je težko do 28.ga podaljšat... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1676
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 16:14:30   
ironic
Saša, ravno to sem mislila da če je rabljen pač od tiste blazine prepereš. No vsaj jaz bi.. za novega pa nisem niti pomislila.. res ne 🤦🏼‍♀️ no to blazino sem mislila, ostalo pa ne. Zdaj sem ga skup sestavila da se tudi tačas prezrači, da nima tega trgovinskega vonja. Kak pa pereš? Snemljivo je tudi tisto pokrivalo košare (to tudi?). Mogoče sem smešna, samo me res zanima ker nisem pomislila.. pa se ne poškoduje nič?

Drugače pa sem jaz vzmetnico dala v kinderpet, da se poravna, preko pa dala odejo eno, da se ne nabira prah. Ostalo tak mislim da imam vse.. kozmetiko imam, ker sem dobla od Afrodite paket, edino tisto Pavlović kremo sem dokupila za ritko... Od ostalega še imam sprej D3 od Better biotics, Waya probiotic kapljice, fiziološko z nastavkom (mi je v lekarni predlagala, Physiodose), pa od Fitobimbi Zanzi baby pršilo za zaščito (insekti).. pa pripomočke..
Edino res ta previjalni nastavek pa lupinico še grem iskat. Sem imela eno drugo pa mi nikak ni sedla od začetka. Pa še novo sem kupila.. prodala.. Pa se odločila za Cybex in še isofix poleg (rabljeno ampak super ohranjeno). Mislim da je potem res vse? Saj ne vem... Tak se mi ne ljubi več razmišljati, res 😁🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ možgane imam 🤯
Grem pa v ponedeljek točno ko Lidl odprejo po modrce za dojenje, ker do sedaj sem na katastrofo naletela. Niti en mi ne sede. Groza od groze. Vse mi neki štrli al pa hoče ven pogledat 🙄🙄 pa pižamice za dojenje imajo. In si mislim sedaj ponudba za nosečke, a prej vmes za nas pa nič 😮‍💨 ko sem tak iskala.. v našem mullerju imajo samo S in M modrce. Kam te naj to spravim.... Očitno imajo moje občanke mini 🤣🤣🤣

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 1677
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 17:38:58   
4.mama
Ironic tudi jaz u 8:00 bom pred lidlom, sem zadnjič kupla 2 pa sta mi teman, a bom sedaj raje številko večje vzela in pižamo in oblekice, drugo ne rabim.
S praškom si me prav šokirala, ne vem kaj bom naredila, vsi so mi ta persil svetovali. Joj
Jaz bom snela vse z vozička kar se da in oprala

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1678
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 17:46:14   
Pikcapokca
Tak, jaz sem pa danes, v 34.tednu, dobila pri diabetologu da se lepo pikam in sladkor preverjam 🫣🤦🏻‍♀️😅 kje so mene zdaj dobli dober mesec pred porodom pa glih zdej ko bi jedla lubenice pa sladoled 😂

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1679
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 18:29:31   
ironic
Pikcapokca ti si kar privošči. To da maš povišano tak pozno, verjemi da otročku ne bo prav nič. Jaz če kaj takega pojem malo kasneje odmerim, npr 2 uri in ne 90 min. Da se mal zniža 😁 ampak imam na splošno skoz vrednosti kot da nimam. 
4.mama, iskreno povedano so res boljše sestavine v Froschu. Persil je večja kemikalija kakor Ariel. Včasih je bla kvaliteta, sedaj ne več. Pa ko nekateri mislijo da je Muller boljše, sploh ne... Se tudi pri nas dela, v bistvu mi nič ne delamo za naš trg, ampak vse gre ven, tujina pa dela za nas. In se to pri nas dela (za DE/AT npr) 😁 saj ne vsaka stvar, ampak kar precej. prav tako se polnilnica nič ne menja ali čisti kakor včasih (ko se je menjavalo države, ker se je gledalo cone), ampak samo deklaracija se menja. Tako da je povsem enako, če kupiš Persil v Mullerju ali Sparu. Zdaj pusti pa boš videla prvič kako bo, še vedno lahko menjaš. Ne me sedaj toliko resno vzeti, da si prestrašena. Ker nekateri nimajo težav, ker nimajo tolk občutljive kože, pa če ti dobro opere.. Ker vem da jih precej jemlje ta Persil. Pa Violeto. Ma jaz ko sem jo povonjala je res neki vonj, kot mehčalec (Violeta) in mi ni bila všeč pa nisem vzela.. Ta Frosch ko opereš nima nobenega vonja, nič (na cotkah, drugače pa res tak lep nežen vonj ko se suši). Ne vem pa kak je kaj Becutan? Malo sem mešana mnenja brala. Pa Chicco zdaj ne vem al je mehčalec ali gel? Sem ga videla v BC.Drugače jaz za sebe za bele uporabljam Dash, naj bi bil manj alergen kot Ariel in Persil. Samo bom morala menjat, za gel. Se mi zdi da mi madeže ne potegne dovolj ven. Pa tudi za stroj pravijo da ni najbolj dobro met prašek. Edino Ariel ne bi za bele.. Sodelavka namesto da bi imela bele, ima prav sive. To še res nisem videla. Samo ne vem al je res to tak, ali pač ona čudno pere? Katerega pa za sebe uporabljate? Za barvne, črne? Da res ohranijo barvo? Zdaj za barvne sem vzela Omino bianco... Za črne še rabim... Vidim da mi Perwoll ni več ok, wollite pa sploh ne.. Jaz ne vem več kaj vse dajejo noter no.. 🙄🙄🙄

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 1680
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 18:58:00   
foxy_cat


IZVIRNO SPOROČILO: Pikcapokca

Tak, jaz sem pa danes, v 34.tednu, dobila pri diabetologu da se lepo pikam in sladkor preverjam 🫣🤦🏻‍♀️😅 kje so mene zdaj dobli dober mesec pred porodom pa glih zdej ko bi jedla lubenice pa sladoled 😂



Kako pa to da tak pozno? 

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 1681
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 18:58:24   
Anonimen
Jaz mam za vse cunje isto. Pač Persil Sensitive in mehčalec Silan vonj magnolije. Super mi je. Spuca se vse normalno, diši. Za posebej črne, barvne, bele ne uporabljam…. Sem včasih, pa ni bilo prav nobene razlike. Uporabljam pa prašek, ker gel naj bi mašil cevi v stroju. No eni pa pravijo, da to dela prašek.No zdaj za malega bom vzela ta Frosch in bo. 
Ah manj kompliceraš boljše je. Meni se res ne ljubi se a tem ukvarjat več kakor je potrebno ☺️
Saša

(odgovor članu ironic)
  Neposredna povezava do sporočila: 1682
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 19:07:14   
4.mama
Pikapokca mene je hotel dat na cukr test, pa sem ga samo pogledala in mu.povedala da imam doma na tešče 4.4 je rekel ok in nisem šla, ker razumem do 28 tedna a po 30 res nima smisla no. Mi je pa povedal da so tisto jutro dobili ukaz da morajo vse poslat na cukr test, ta farmacija nad bo uničila.
Ironic jaz za nas uporabljam Dash, se raje pa Dixan oboje kupujem v IT, in pa Coccolino mehcalec. 
Tudi mene matra ta Chicco detergent mogoče pa je dober, ker ta persil je drag

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1683
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 19:09:24   
ironic
Saj jaz tudi ne bi, samo ko nekje delaš pa veš kak gre, pol logično da ti do tistega ni, če me razumeš. Pa tak se mi zdi da črno nimam več dovolj črno, ma kaj vem.. prašek pa da mi ne opere dovolj vredu. Jaz pa sem čula ravno za prah. Pa saj ne veš no. Eni tak, drugi drugače.. jaz ko sem z nečem zadovoljna, pol pri tistem vztrajam. Sem pa za hec v leclercu pogledala wollite. Ma na rit bi me... Včasih si dobil za max 6€ v akciji vlko pakiranje, zdaj je 20€. Mislim kaaaaj! Noro res.. meni je nekaj časa bil ornel kot mehčalec. Sem hudo bla na tiste dišave, zdaj pa mi je boljše da je vonj po svežem.Drugače pa bom za tamalo mela Frosch, za naju pa moram neki najdit. Se mi zdi da kot da kak naletiš na serijo. Zdaj ful vredi, naslednjič manj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1684
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 19:20:21   
ironic


IZVIRNO SPOROČILO: 4.mama

Pikapokca mene je hotel dat na cukr test, pa sem ga samo pogledala in mu.povedala da imam doma na tešče 4.4 je rekel ok in nisem šla, ker razumem do 28 tedna a po 30 res nima smisla no. Mi je pa povedal da so tisto jutro dobili ukaz da morajo vse poslat na cukr test, ta farmacija nad bo uničila.
Ironic jaz za nas uporabljam Dash, se raje pa Dixan oboje kupujem v IT, in pa Coccolino mehcalec. 
Tudi mene matra ta Chicco detergent mogoče pa je dober, ker ta persil je drag




Meni je sodelavka rekla isto, kakor tebi. Da je proti koncu ji pokazalo povišanje in da je zavrnila. Pa ni rabila. Lahko sploh? Nisem se v tako debato spuščala z njo.. ma sploh se ne obremenjuj, jaz se že skoz pikam da sem se navadila... Edino izkoristi poleg če si dobila gratis za nosečke darilo? Jaz sem imela za poslati in dobila od Afrodite paket, samo odvisno kaj si dobila (kater aparatek), ker različne davajo. Jaz se moram še v porodnišnici vse 3 dni pikat. Mislim... Eh.. in mi je povedala vrednosti. Da če imam tolk, pol ne rabim.. moram pa po 3/6 mesecev it na oni test, da se vidi ali sem dejansko imela nosečniško, ali imam pravo sladkorno... Mislim.. ma kr ne dajo mira no! 🙄🙄🙄 Da mi vnaprej pove, da si zasiguram varstvo takrat. Ja ful bom hodla pri 3 mes, se lahko na trepalnice postavijo pa ne grem. 

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1685
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 19:23:19   
ironic
Po pomoti sem tebe 4.mama označila 😁😄 pikapokca, tebi je namenjeno 😉

< Sporočilo je popravil ironic -- 30.5.2023 19:24:56 >

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1686
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 20:37:48   
Sanna7


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Jaz sem oprala s Persil Sensitive + kis (2x izpiranje) na 60C VSE, tetra plenice na 90C. Mi pa ni bil všeč vonj, ker imajo oblačila še kar tak vonj po trgovini… nevem zakaj. Najraje bi vse se 1x oprala ampak seveda ne bom. Bom verjetno tudi za naprej kupila Frosch 👍🏻
Etiket nisem dajala dol, sem pa isto razmišljala če treba. Bom videla - če bo dražilo kožo bom dala dol, če ne pa ne ☺️ … 
Kdaj boste pripravile posteljico pa te stvari? Jaz imam vse to pri tašči, ker ma gospa ful placa v hiši… midva se pa stiskava na 40m2 😂 (mogla sem) 😂 in bom verjetno zadnji teden pred rokom pripeljala, ali pa bo pripeljal moj, ko bom jaz v porodnišnici (posteljica, vozek, banja). Edino po lupinico bova šla te dni, da jo probava montirat ☺️ 
Saša



Jaz sem imela pri prvem posteljico nekje 1 mesec prej pripravljeno (s tem, da je potem 1 mesec spal kar pri nama 😄). Voziček, lupinico in banjico sem že prej zrihtala. Zdaj pri drugem imam pa itak že vse od prvega pripravljeno,  tako da sem bila bolj na izi, edino preprala sem vse. Oblačila sem oprala na 40, tetra pleničke in posteljnino na 60. Uporabljam frosch, mehčalca ne uporabljam. Če se le da, perilo posušim zunaj na sončku, potem pa še zlikam. Frosch sem uporabljala tudi pri oblačilih za prvega otroka, nekje do 1.leta, nato pa sem njegova stvari zacela prati skupaj z najinimi in z običajnim praškom. Oprala sem tudi tiste dele, ki se jih da odstraniti pri vozičku in lupinici.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1687
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 20:46:13   
Sanna7


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A se še pri kateri dogaja, da ji ponoči pri obračanju levi/desni bok rad otrdi trebušček? Tole obračanje me res tako moti… že obrnem se komaj, ker boli vse… potem pa še ta trd trebuh 😖 pa zadnje dnva dni md začne v določenem položaju bolet iz križa dol v nogo, kakor išias!


Ja, tole je tud mene na vsake toliko časa matral, ampak je zmeraj tudi dosti hitro minilo. Me pa zdaj itak že vse zateguje pa sklonit se ne morem več normalno. In kar naprej me tišči lulat - ko pridem do stranišča pa nič ne gre ven ali pa minimalno 🙈 Najhuje je tisto, ko pridem na pregled k ginekologinji. Me ful lulat, potem ko pa rabim dat vzorec urina, pa komaj zrihtam vse skupaj 😄

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1688
   RE: Julijke 2023
30.5.2023 21:01:51   
Pikcapokca
Test za glukozo sem mela v 28.tednu in pol sm termin za diabetologa dobla tak pozno, danes komaj 😅 ja sm vsaj dobla neke malenkosti zraven. Ironic isto je men rekla da naj pol 6m po porodu recm za pregled tolko da se preveri ce gre res za nosecnisko sladkorno. Sej je bla ful prijazna, je rekla da ce bo vse okej ne rabim vec prihajat, da mi bo sam cez 3 tedne napisala postopke naprej pa tud v porodnisnici da se te 3 dni pikam. Sej se bom drzala pridno zdaj teh par tednov, pol pa se najem sladoleda za nazaj 😋


(odgovor članu Sanna7)
Neposredna povezava do sporočila: 1689
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 4:41:07   
ironic
Če je vrednost sladkorja normalna zadnji mesec diabetologi ne naročujejo več. Tudi mene ni, ker imam ves čas normalno, pa se sploh pazim ne. To je pač bla takrat moja napaka pri oddaji krvi. Nisem bila dovolj dolgo tešča pa vedela nise... Vsaj to. Ker bi drugače bilo res čudno da bi imela za bolnico take vrednosti,pa še take nizke je zahtevala. Saj je po moje itak vedela, samo ko se tu tolk enega denarja obrne... Ma žalostno, na začetku kolk sem se presekirala... 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Ja moja svakinja nabavlja iz italije, ko gre dol. Isto cocollino pa še neke italijanske gele. Dasha mi edino ni našla takrat. Bi imela tekočega. Z njihovo "robo" sem še nekak zadovoljna. Pa ne,ko vidiš ko opereš da ni ok vn spravilo določen madež, najbolj pri belih opažam zadnje čase. Tak da bo treba počasi menjat. Ker nevem kolk pa spet ne dajem, ko nekatere res malo več vlijejo.

Koliko začetnih pleničk imate? Jaz sem vzela pampers 78kos.. zdaj pa mi je žal da nisem še kak paket več, ker ima dm odprodajo pa se splača (premium 78kos za 11€). Moj pa mi bo tak vrat zavil ker je Mimovrste za vikend imelo na pampers -25% jaz pa ne ne... 🤣🤣🤣Tiste ko ste že pampers uporabljale. Katere so boljše premium care ali harmonie? Jaz to ne ločim. Naj bi premium bile bolj za absorpcijo tekočine.. počasi pa grejo ven ker bi se naj preimenovale (ko sem iskala cene po netu, sem prebrala). Kr neki... Se mi zdi da bo premal teh 78 kos (2-5 kg). Prvo sem mislila da imam za probat, ma zdaj na cene, pa bi še vzela kak paket. Samo koliko? Tiste ko imate izkušnje?

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 1690
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 7:12:13   
THeart


IZVIRNO SPOROČILO: ŠeenaSanja

Ima katera mogoče izkušnje z podaljševanjem bolniške s strani komisije? So komplicirali? 



Nic komplicirali, sicer podaljsevali samo za en mesec razen od zacetka maja so mi podaljsali do zacetka porodniske, do sredine julija.

(odgovor članu ŠeenaSanja)
Neposredna povezava do sporočila: 1691
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 7:24:41   
4.mama
Ironic jaz sem naročila na shoppster 240 plenic 2 številka premium care 23 evrov in robčki 12x 52 17 evrov neki tanga, z 1 ne pretiravat jo res hitro prerastejo vsaj moji so jo

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1692
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 7:25:50   
4.mama
Tiskarski škrat 39 evrov plenicke

(odgovor članu 4.mama)
Neposredna povezava do sporočila: 1693
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 7:44:23   
THeart


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Jaz perem za malega samo z sodo bikarbono, torej posteljnina in tetra plenice, vse brisace, vse spodnje perilo in nogavice vedno perem na 90°C ,potem pa v susilca. Oblacila in pa obcutljivo pa perem na 40°C ,zelo redko na 30°C ce je res samo hiter program za preprat. Glede barv, upostevam samo strogo locevanje, ki gre "priblizno" takole:temne: rdece-crne, izjemoma oranzna.svetle: vse kar je belo, bez, ali zelo svetlih bledih odtenkov, vcasih gredo tudi bele posebej loceno od mesanih svetlih barv.Modre: temnosiva, modra, vijolicna , izjemoma zelena ce ni vijolicne.Tople: rjave, oranzne, oker, izjemoma zelena ce ni oranzne.Mislim da je najbolj pomembno locevanje za ohranitev barv , namrec moja mama ki pere ze vec kot 20 let , z razlicnimi pralnimi sredstvi mehcalci ipd. Ima po takem sistemu locevanja zelo lepe barve oblacil tudi kosov ki so stari po vec kot 10 let. Drugace pa sama ker nimam velikega gospodinjstva dostikrat uporabim barvni list in kje kako malo x barvo zraven vrzem. Vsaka drugace, ampak morda kateri kaj pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1694
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 7:48:02   
THeart
Nevem zakaj je oznacilo vse v citat 😅

(odgovor članu THeart)
Neposredna povezava do sporočila: 1695
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 8:19:13   
Sanna7


IZVIRNO SPOROČILO: ironic

Če je vrednost sladkorja normalna zadnji mesec diabetologi ne naročujejo več. Tudi mene ni, ker imam ves čas normalno, pa se sploh pazim ne. To je pač bla takrat moja napaka pri oddaji krvi. Nisem bila dovolj dolgo tešča pa vedela nise... Vsaj to. Ker bi drugače bilo res čudno da bi imela za bolnico take vrednosti,pa še take nizke je zahtevala. Saj je po moje itak vedela, samo ko se tu tolk enega denarja obrne... Ma žalostno, na začetku kolk sem se presekirala... 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Ja moja svakinja nabavlja iz italije, ko gre dol. Isto cocollino pa še neke italijanske gele. Dasha mi edino ni našla takrat. Bi imela tekočega. Z njihovo "robo" sem še nekak zadovoljna. Pa ne,ko vidiš ko opereš da ni ok vn spravilo določen madež, najbolj pri belih opažam zadnje čase. Tak da bo treba počasi menjat. Ker nevem kolk pa spet ne dajem, ko nekatere res malo več vlijejo.

Koliko začetnih pleničk imate? Jaz sem vzela pampers 78kos.. zdaj pa mi je žal da nisem še kak paket več, ker ima dm odprodajo pa se splača (premium 78kos za 11€). Moj pa mi bo tak vrat zavil ker je Mimovrste za vikend imelo na pampers -25% jaz pa ne ne... 🤣🤣🤣Tiste ko ste že pampers uporabljale. Katere so boljše premium care ali harmonie? Jaz to ne ločim. Naj bi premium bile bolj za absorpcijo tekočine.. počasi pa grejo ven ker bi se naj preimenovale (ko sem iskala cene po netu, sem prebrala). Kr neki... Se mi zdi da bo premal teh 78 kos (2-5 kg). Prvo sem mislila da imam za probat, ma zdaj na cene, pa bi še vzela kak paket. Samo koliko? Tiste ko imate izkušnje?


Jaz sem vzela samo en paket - pampers premium care. Prvemu so odgovarjale, ni imel kakšnih vnetij. Včeraj pa sem od kolegice dobila še pleničke Moltex, ki jih pa ne poznam. Jih je njen mali prerastel in jih ne potrebuje več. V vsakem primeru jih je bolje kupit manj, ker ne veš, kako se bo nanje odzvala dojenčkova koža. Lahko vse sprejme brez težav, lahko pa mu določene povzročijo vnetje.

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 1696
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 8:46:01   
Stella Marella
glede pampers je treba tiste vzet, ki so bolj vpojne (ene so manj, ne vem, kako se jim rece) - pise gor za 12 ur vpojnosti. ker je res razlika med obema 🙂 mislim, da je embalaza svetlejse zelene barve. 

(odgovor članu Sanna7)
Neposredna povezava do sporočila: 1697
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 9:05:25   
ironic


IZVIRNO SPOROČILO: THeart



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Jaz perem za malega samo z sodo bikarbono, torej posteljnina in tetra plenice, vse brisace, vse spodnje perilo in nogavice vedno perem na 90°C ,potem pa v susilca. Oblacila in pa obcutljivo pa perem na 40°C ,zelo redko na 30°C ce je res samo hiter program za preprat. Glede barv, upostevam samo strogo locevanje, ki gre "priblizno" takole:temne: rdece-crne, izjemoma oranzna.svetle: vse kar je belo, bez, ali zelo svetlih bledih odtenkov, vcasih gredo tudi bele posebej loceno od mesanih svetlih barv.Modre: temnosiva, modra, vijolicna , izjemoma zelena ce ni vijolicne.Tople: rjave, oranzne, oker, izjemoma zelena ce ni oranzne.Mislim da je najbolj pomembno locevanje za ohranitev barv , namrec moja mama ki pere ze vec kot 20 let , z razlicnimi pralnimi sredstvi mehcalci ipd. Ima po takem sistemu locevanja zelo lepe barve oblacil tudi kosov ki so stari po vec kot 10 let. Drugace pa sama ker nimam velikega gospodinjstva dostikrat uporabim barvni list in kje kako malo x barvo zraven vrzem. Vsaka drugace, ampak morda kateri kaj pomaga.




To pa res prvič slišim, za te kombinacije barv. Hvala, mogoče je res kaj na tem. Moja svakinja med belo vedno vrže kako sivo, tak so pri njih delali. Pri nas pa ne. Belo, barvno in črno. Zanimivo res.

Glede pleničk, zato vprašam. Ker nimam občutka. Ker zato sem ta večji paket vzela, da zdrži. Sicer nisem bila za pampers ampak ko sem brala glede vpojnosti,pa zadovoljstva je nekak to prevladalo. Pa še pri ceni ni razlike (npr dm/muller/hofer), ker imaš vlka pakiranja na mimovrste res ugodno, sploh da je še koda. Vlažilne robčke sem ene dobila v darilnem paketu, ko sem se včlanila v tuš družino, našla pa sem še ene 3v1 za 50%. Pa sem še tiste vzela. Da vidim kak bo odgovarjalo. Tudi ne upam preveč. Ali pri teh robcih ni bilo težav? Imam pa sensitive in ene pure kokos. Sem le prvič v tem pa res delam po občutku in raje malo več sprašujem.
Pleničke.. ma niso včasih huggies bile pri nas? Se spomnim reklam, ker sem še takrat rekla da bom te uporabljala, ker so ble tak luštno potiskane 😁 sem pa vidla te kit&kin. A grejo iz prodaje? Ker Mercator jih ima 50%. Te so tudi nekak natur mislim da? Samo če je tolk tega, pa ne veš potem.. spet pa ne mislim za 30 kom dat tolk kot lahko dobim že 80 kom..

(odgovor članu THeart)
Neposredna povezava do sporočila: 1698
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 9:36:52   
Anonimen
Jaz sem pa kupila v DM od Baby Love. Jih je dosti kolegic pohvalilo ☺️ plenice 1 newborn, 2-5 kg z 28 kos in še plenice 2 mini, 3-6 kg z 42 kos. Sem pa na baby showerju dobila še to torto iz plenic, in so mi punce tudi ene izmed teh dveh kupile, tako da bom najprej te sprobala in upala, da bodo se tudi pri nas obnesle 😃 Za Pampers pa nisem slišala dobrih komentarjev. Ampak to je itak odvisno od otroka do otroka, koliko je kaj občutljiv 😃👍🏻
Saša
           

(odgovor članu ironic)
  Neposredna povezava do sporočila: 1699
   RE: Julijke 2023
31.5.2023 10:09:39   
ironic
Jaz sem na splošno bolj te Bambo gledala, sem najprej mislila te. Pa sem potem malo poiskala po forumih pa so pamperske bile najbolj pohvaljene glede vpojnosti. Glede alergij pa ni bilo napisano. Saj vem.. zato sem bila najprej bolj proti... Samo te Bambo pa tudi če dobiš veliko pakiranje, pa je tudi cena lepa..  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  66 67 [68] 69 70   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?