|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?

ČLANKI

image

Pri mladih starših se pogosto pojavi vprašanje, ali je pametno dojenčka navaditi na tolažilno dudico ali ne. Ne glede na vašo odločitev, bo otrok sam našel oziroma zahteval rešitev, s katero bo pomirjen.

image

Zakaj iz razvojnega vidika pitje iz lončka za učenje pitje (ki ima lahko "dulček" ali slamico) ni dobro za otrokov razvoj?

image

Dojenčki, ki se rodijo pred predvidenim datumom poroda in so nedonošeni, včasih še nimajo razvitega sesalnega refleksa. Dojenje pa je nekoliko težje tudi za mamico, ki rodi dvojčka. Kako se lotiti teh izzivov?

image

Nedonošenost je rojstvo pred končanim 37. tednom nosečnosti. Nedonošenčki imajo večjo verjetnost za nastanek zapletov hkrati z večjo umrljivostjo, kar je sorazmerno s stopnjo nedonošenosti.

image

»Nobelovo nagrado bom dal za zaslugo temu geniju, ki je iznašel dudo, dudo za male.« (Martinov lulček; avtor A. Šifrer) Duda, za nekatere vredna zlata, za druge največji sovražnik.

STRAN 1 OD 1

Kaj je bolezen rok, ust in nog?
Bolezen rok, ust in nog je virusna infekcijska bolezen, ki najpogosteje prizadene dojenčke in otroke. Preverite, kako jo...
Pet otrok je končalo na Pediatrični kliniki
Na Pediatrični kliniki v Ljubljani so v enem samem mesecu pomagali petim malčkom, ki so pogoltnili filter za segrevanje ...




OTROŠKA SPLETNA TRGOVINA Z OBLAČILI


ali kupujete otroška oblačila preko spletnih trgovin, in ali zakaj ne?

ne, ker so številke različne in je nakup lahko neuspešen (18%)

ni dobro založenih slovenskih spletnih trgovin (4%)

ja (26%)

rok dobave je predolg (2%)

raje kupim v trgovini, si material ogledam (34%)

cene so previsoke (16%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!