|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:10:59   
beba76
Imam 4 otroke, dva z bivšim možem, dva s sedanjim partnerjem. Vse lepo in prav z njegove strani - ne dela čisto nobenih razlik med otroci, tudi vsem pove, da ima 4 otroke...
Njegovi starši pa ... Dokler sta bila samo še moja starejša (svojih vnukov torej še nista imela), sta naša dva tam kar nekaj pomenila. Ko pa sem rodila prvega njihovega vnuka, potem je še svak poskrbela za enega, potem še mi za enega, pa še svak enkrat. Skratka zdaj imajo 4 svoje vnuke (dva najina in dva od drugega sina) in seveda moja dva otroka iz prvega zakona.
Med njimi delajo take razlike, da ni za verjet. Tašča zmerom te "svoje vnuke" postavlja skupaj in reče, da bo poslikala vse 4 vnukece skupaj, pa ko smo tam zmerom pove, kak fajn, da so vsi štirje skup, da se bodo poznali...skratka večja dva, ko da ju ni.
Smo bili med vikendom tam, ker so bili na morju in smo malo pospravili po petkovem neurju, potem pa sva s starejšo hčero šle v hišo in tamala na šanku zagleda 4 hranilnike. Bili so ji zelo všeč in me je vprašala, kaj je to. Pa sem ji rekla, da menda šparovčki za njih 4 (sem bila prepričana, da sta svakova tamala to že dobila). Pa je enaga vzela v roke in na dnu našla ime enega izmed "njihivih vnukov"; ostali trije so bili seveda od ostalih terh. Žalostna je položila šparovček nazaj in mi rekla: mama, za naju pa spet ni nič. Srce se mi je paralo, nisem pa mogla nič.

Po eni strani si nekak razlagam, da pač nista njihova vnuka, po drugi strani pa ju ne razumem. Starejša otroka sta stara okrog 10 let in seveda že dobbro dojemata te stvari in jima je težko, ker je tako.

Kakšno je vaše mnenje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:16:55   
Andromeda
Ne, ne delata prav, otroci so otroci in niso nič krivi. Od njih je vse prej kot normalno, da se tako obnašajo in sprejemajo samo biološke vnuke. Jaz bi se na tvojem mestu najprej pogovorila z možem, potem pa naj se on z njimi pogvorori, še vedno pa lahko vklopiš tipko "ignore" in malo distanciraš svojo družino od njih oziroma omjeiš stike z njimi.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:18:12   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Ne, ne delata prav, otroci so otroci in niso nič krivi. Od njih je vse prej kot normalno, da se tako obnašajo in sprejemajo samo biološke vnuke. Jaz bi se na tvojem mestu najprej pogovorila z možem, potem pa naj se on z njimi pogvorori, še vedno pa lahko vklopiš tipko "ignore" in malo distanciraš svojo družino od njih oziroma omjeiš stike z njimi.


Se podpišem.

Meni je to zelo, zelo grdo!!!! user posted image

_____________________________



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:20:04   
bingi
Hmm-kaj pa od njunega pravega oceta, nimata starih starsev?Pa da bi pac tam bila glavna?user posted image

Zal se takih ta starih ne da spremenit in tudi po eni strani je razumljivo, da pac realno nista njihova vnucka.Ampak jaz se ne bi mogla tako obnasati, zaradi otrok samih.Iz vidika clovecnosti mi je obnasanje takih starih starsev cisto nerazumljivo.user posted image

Za sparovcke bi pa jaz lepo povedala, da karkoli dobita mlajsa otroka morata tudi starejsa, brez pardona.In enakovredna darila.Torej-kar je materialnega ne sme bit razlik, za custva in obnasanje pa zal ne mores nic.

Pa jaz ne bi bila glih pogosto tam, po moje....user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:23:13   
Olivija
Me je kar stisnilo, ko sem prebrala tvojo zgodbo.

Ko sem bila majhna, sem se ogromno družila z mojo "ta malo sestrično" (hčerka mamine sestrične, ki je bila pa samohranilka) in mami je vedno pazila, da naju je čim bolj enako obravnavala. Kupila nama je enake stvari, plačevala vrtiljake, igrala se je z obema in moja sestrična ji je še zdaj hvaležna.

Zato staršev tvojega partnerja ne razumem in bi jima to tudi povedala oz. v skrajnem primeru bi verjetno prekinila stike z njima.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:23:56   
pety78
Za sparovcke bi pa jaz lepo povedala, da karkoli dobita mlajsa otroka morata tudi starejsa, brez pardona.In enakovredna darila.Torej-kar je materialnega ne sme bit razlik, za custva in obnasanje pa zal ne mores nic.


Evo, tako naredi. Opozori jo, da če ima namen mlajšima dvema kdaj kaj kupit, naj ti to prej pove, da boš ti to kupila še za starejša dva.

_____________________________



(odgovor članu bingi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:26:53   
beba76
Z mojim sem se že večkrat o tem pogovarjala, pa mi zmerom reče, da si domišljam - ju enostavno zagovarja, čeprav vidim, da tudi on včasih zazna, ko delata razliko (me pogleda, kako bom odreagirala).
Tašči sem že tudi povedala, da imamo mi 4 otroke, ko je enkrat spet imela seanse s slikanjem. Enostavno se naredi neumna. Pa ne vem, če mi namerno nagaja ali pa ji kaj v glavi ne štima.

Starejša dva imata seveda tudi dedka in babico po bivšem, a majo ful mali stikov, pa še tam pravita, da so vsi nekak čudni - skorajda ju ne omenjata. Tak da imata nekako samo eno babico in enega dedka.

(odgovor članu bingi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:44:58   
anitaz
Zelo grdo in zelo podlo. Kako lahko počne kaj takega? Zame ona nima srca, res ne. Če so tvoji otroci, če jih je sprejel tvoj mož in če jih njegova mama ne sprejema, mene tam sigurno ne bi več videli. Ker to pomeni, da ne sprejema mene, niti moža (sina).

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:50:14   
*alja*
Ja seveda ni prav, vsaj darila bi lahk kupila enake. Ampak moraš pa tudi ti mal razumet, da starejši ljudje razmišljajo malo drugače kot mi. Za njo sta "prava" vnuka sam dva tista po moževi strani.
Pa tvoja večja dva imata še drugo babico in dedka (po prvem možu, pa ni važno kaka sta, sta njuna dedek in babica), kamor pa ziher druga dva tudi ne greta zravn.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:54:12   
srki
Razlik med otroci se ne dela. Grdo od tvojega tasta in tašče. Otroci niso krivi, da je tako, kot je.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:56:58   
Volga
Saj sama veš, da nimajo prav.


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:58:31   
beba76
Alja, menda pa mlajša res ne grsta k staršem bivšega moža...kaj pa imata od njega?? Moj zdajšnji partner pa je pri starejših dveh prevzel vlogo očeta, njegova starša pa sta do rojstva svojih bioloških vnukov tudi bila čist drugačna do njiju.
Je že res, da starejši razmišljajo drugače, samo to njihovo razmišlanje pa mi nekak ne potegne...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 8:59:50   
beba76
Uh, Volga, kako prav imaš....zakaj sploh sprašujem, ne?? Nekomu sem se pač morala izkašljat. Sodelavki menda že presedam user posted image

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 9:18:01   
Mišni
O madona, no, a nimata nič zdrave kmečke pameti? Saj kar težko verjameš, da je odrasel človek lahko tako butast.
Tudi jaz pravim, naj se mož nujno pogovori z njima, če ne bosta hotela sodelovat, bi jaz stike omejila na minimum.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 9:19:46   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: beba76

Uh, Volga, kako prav imaš....zakaj sploh sprašujem, ne?? Nekomu sem se pač morala izkašljat. Sodelavki menda že presedam user posted image


ja, glej, itak da je prav, da si se izkašljala. In itak, da veš, da ne delata prav, kot vsi mi tukaj.

na tvojem mestu bi jaz pač svoja otroka pripravila na to, da ju stari starši "ne marajo". Ker starih juncev očitno ne boš premaknila, čeprav ne vem, zakaj tvoj mož ni bolj odločen in jima ne pove, kar jima gre. če ne pripravita štirih stvari, tudi za tvoja dva otroka ne, potem ne rabita pripravljati niti dveh stvari za moževa otroka. Basta. Če ni za vse, naj ne bo za nikogar. jaz bi zagotovo vztrajala na tem, morda bi se jima sčasoma posvetilo. Ali pa tudi ne. Verjamem pa, da ti je zelo hudo, samo, kot rečeno, jaz bi svojima otrokoma razložila koliko je ura in ju skušala obvarovati pred tovrstnimi slučaji. 

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 9:27:28   
malecka
Dokler sta bila samo še moja starejša (svojih vnukov torej še nista imela), sta naša dva tam kar nekaj pomenila.





Se pravi, da so hinavci. Ti priporočam, da se z možem in z starši pogovorita in razčistite zadeve. Glede daril pa bi naredila tako, če ne bi bilo daril za vse jih zavrnila.

In ne ljuba duša nimata prav!!!!

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 9:28:56   
maruškaŠ
Jaz bi že prvič popokala otroke in šla - al zaradi slikanja, al zaradi daril ali kakršnih koli drugačnih razlik. Tvoj partner se je odločil in sprejel otroke - zato babice in dedki pri tem nimajo nobene besede - koga bodo sprejeli za svojega - vse ali nobenega. Pika.

Jaz imam tudi sina od prej, ki ga je moj sprejel za svojega (prav tako sin njega) in pričakujeva dojenčka. In nama je že zdaj jasno, da ne bova nikomur dovolila delati razlike - ne materialno - ne kako drugače. Sicer so njegovi vsi zelo vredu, da niti ne pričakujem, da bo kaj narobe, ampak vseen - pogovorila sva se pa vseeno.

Ker na koncu je tako, da bodo zaradi drugih otroci postali ljubosumni en na drugega in se ne bodo marali kot pravi bratje in sestre ....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 9:31:57   
baguSka
če ne bosta hotela sodelovat, bi jaz stike omejila na minimum


tud jaz..

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 9:36:15   
piščanc
uh, to ni prav in to bi jima moral povedati mož takoj. kar direktno, da so vsi otroci njegovi in da delajo napako. čimprej se pogovorite s starima staršema.

jaz v takem primeru ne bi več šla do starih staršev.

moja mami je potrebovala pa razlago, da sta starejša sestrica in mlajši bratec enakovredna. samo sem urgirala res takoj, pa še se uči.


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 9:59:38   
bskrle
Verjetno je prav,d a kdaj narediš sceno, popokaš otroke in greš, ali pa naj hodi mož sam. Kaj vem, pri nas je to zaleglo, tudi mož je dojel.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 10:01:20   
ronja
Ne delata prav! Saj ni vse v teh prekletih genih in krvi! Družina so ljudje, ki živijo skupaj, kdo je čigav se itak dostikrat ne ve po pravici (če verjamemo raziskavam v ZDA jih je 1/3 drugih očetov kot uradno).

Probaj  predlagat lubiju, da se pogovori s svojimi starši - da to otroke prizadane in tako prizadane tudi njega - mamam navadno ni čisto vseeno, če prizadanejo svojega sina - mora pa vedet, da je NJEMU hudo, če se tako obnaša. In če ji ni za dajat darila in denarje "nekrvnim" vnukom, naj pove, da bosta vidva prinesla darila še za tadva, samo da jih potem ona da vsem. Mogoče ji bo tako kapnilo.

Če to ne bo šlo, potem nimaš druge, kot da se pač pogovoriš s svojima prvima otrokoma in jima razložiš, da so ljudje v svojem razmišljanju pogosto omejeni - ne, da hočejo bit zlobni, vendar pa so tako zaslepljeni v nekih stvareh, da ne vidijo resnice. In da to sicer njiju zdaj boli, vendar pa se to ne bo splačalo tej "babici", ker ne bo imela priložnosti boljše spoznat tako krasnih otrok kot sta onadva. Torej ona izgubi. Povej ji, da nekaterim pač kri toliko pomeni, da ne vidijo drugega. Da jih ne moremo spremenit, vendar pa to ne pomeni, da sta onadva karkoli slabši in da imata ti in oči vse otroke enako rada, kar je glavno. Povej jima tudi, da babice skoraj vedno delajo razlike med vnuki, včasih zato, ker eni pač živijo pri njih, včasih zato, ker se z enimi bolj ujamejo po karakterju, včasih pa zato, ker so eni "bolj njihovi" kot drugi. In vnuki, ki so manj priljubljeni, niso nič slabši, samo so pač stari starši omejeni v razmišljanju. Skratka razloži jima, da se to dogaja tudi v drugih družinah, tudi tam, kjer so po krvi vsi isti in da je to pač nekaj, čez kar bosta morala it, ker jih spremenit ne moreš. Da pa nima babi prav in se ti z njo ne strinjaš. To je glavno, da ve.

Mene tudi mamini starši niso imeli preveč radi, verjetno ker sem bila vedno preveč odkrita in nisem dobivala denarja od njiju, brat in sestra pa - pa sem preživela - ni mi bilo vseeno, ampak danes se samo nasmehnem ob tem, navsezadnje je res, da so bili oni bolj na zgubi kot jaz. In mi ni bilo tako hudo, ker sem vedela, da je oče zelo proti temu delanju razlik in ker se je dostikrat tako postavil. Če bi se še mami, bi mi bilo pa čisto vseeno, kaj delata babica in dadi.

(odgovor članu beba76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 10:01:34   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Verjetno je prav,d a kdaj narediš sceno, popokaš otroke in greš, ali pa naj hodi mož sam. Kaj vem, pri nas je to zaleglo, tudi mož je dojel.


Ko bi bilo treba zaščitit otroke - se jaz tut na njega ne bi preveč ozirala - kvečjemu bi ga potem še obdelala, če ne bi takoj potegnil z mano.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 10:13:37   
tanikaa
Jaz te več kot razumem. Tudi jaz imam iz prvega zakona sina. Z drugim možem pa nimava skupnih otrok, ker sva se pač tako dogovorila, da jih ne bo. Moj mož sina sprejema popolnoma za svojega. In vedno pravi, da je to njegov otrok. Problem so pa njegovi starši. Od moža brat ma sina, en otrok je na poti. In čeprav se oba, tako tast kot tašča na vsa usta hvalita, da je moj sin tudi njihov vnuk, tega v dejanjih nikoli ne pokažeta. In velikokrat mi je zelo težko zaradi tega. Ampak moje dete je že veliko (14 let) in določene stvari razume veliko bolj, kot bi si človek mislil. Mam pa tudi to srečo, da je mož 100 % na najini strani. In on se zaradi delanja razlik ne sekira. Njegova logika je čisto enostavna: Danes vi ne rabite najinega sina, na vašo starost mi ne bomo rabili vas. Torej niti eden, niti drugi od njegovih staršev nimajo kaj pričakovati od naše familije. Še najmanj pa od mene.

Tvojemu možu zelo zamerim, da zatiska oči pred očitnimi dejstvi. Zame je en navaden egoist, sebičnež, isto kot njegovi starši. Jaz na tvojem mestu otrok iz prvega zakona ne bi nikakor več vozila k njim. Ker zaradi tega, da boš izpadla fajn, ker boš prišla k njim, ni prav, da trpijo otroci. Naj mož gre z ostalima dvema k njim, jaz ne bi šla. In priznam, odnos z možem bi se zelo skrhal. Takega moža ne rabim ob sebi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 10:48:50   
Spark
 
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Jaz bi že prvič popokala otroke in šla - al zaradi slikanja, al zaradi daril ali kakršnih koli drugačnih razlik. Tvoj partner se je odločil in sprejel otroke - zato babice in dedki pri tem nimajo nobene besede - koga bodo sprejeli za svojega - vse ali nobenega. Pika.

Jaz imam tudi sina od prej, ki ga je moj sprejel za svojega (prav tako sin njega) in pričakujeva dojenčka. In nama je že zdaj jasno, da ne bova nikomur dovolila delati razlike - ne materialno - ne kako drugače. Sicer so njegovi vsi zelo vredu, da niti ne pričakujem, da bo kaj narobe, ampak vseen - pogovorila sva se pa vseeno.

Ker na koncu je tako, da bodo zaradi drugih otroci postali ljubosumni en na drugega in se ne bodo marali kot pravi bratje in sestre ....


Se strinjam z MaruškoŠ, jaz bi jim enkrat naredila sceno, ker to so njihovi otroci, in oče je sprejel prva dva za svoja, in oni so ena družina. Če pa babica tega ne sprejema, potem ni vredna njihove družbe.
In ja, zaradi teh razlik lahko otroci postanejo ljubosumni eden na drugega, in se zaradi tega ne bodo marali, kot bi se.

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Jaz na tvojem mestu otrok iz prvega zakona ne bi nikakor več vozila k njim. Ker zaradi tega, da boš izpadla fajn, ker boš prišla k njim, ni prav, da trpijo otroci. Naj mož gre z ostalima dvema k njim, jaz ne bi šla. In priznam, odnos z možem bi se zelo skrhal. Takega moža ne rabim ob sebi.


Jaz bi se tudi omejila na obiske, in ne bi hodila tja, kjer tudi starejša otroka nista dobrodošla. Ne bi pa pustila, da hodita mlajša dva z očetom, ker se mi zdi da bi to družino še bolj radvojilo. Vi ste družina, in če niste vsi dobrodošli potem ne gre nihče na obisk. Mož naj gre kar sam na obisk k svojim staršem. Babica če bo želela videti svoje vnučke naj pride k vam, samo jaz tja ne bi hodila. Mislim ,da bi hitro razumeli nastalo situacijo.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Imajo njegovi starši prav?!?
19.8.2008 11:02:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Spark



IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Jaz na tvojem mestu otrok iz prvega zakona ne bi nikakor več vozila k njim. Ker zaradi tega, da boš izpadla fajn, ker boš prišla k njim, ni prav, da trpijo otroci. Naj mož gre z ostalima dvema k njim, jaz ne bi šla. In priznam, odnos z možem bi se zelo skrhal. Takega moža ne rabim ob sebi.


Jaz bi se tudi omejila na obiske, in ne bi hodila tja, kjer tudi starejša otroka nista dobrodošla. Ne bi pa pustila, da hodita mlajša dva z očetom, ker se mi zdi da bi to družino še bolj radvojilo. Vi ste družina, in če niste vsi dobrodošli potem ne gre nihče na obisk. Mož naj gre kar sam na obisk k svojim staršem. Babica če bo želela videti svoje vnučke naj pride k vam, samo jaz tja ne bi hodila. Mislim ,da bi hitro razumeli nastalo situacijo.




Družina je že več kot razdvojena. In največji krivec (vsaj v mojih očeh) je njen mož. On sam bi, brez tega da bi mu to povedala žena, ukrepati TAKOJ OB PRVEM DELANJU RAZLIK. Brez pardona. Meni je žal, ampak pri otrocih ne popuščam niti za mikromilimeter. Jaz, otrok in mož ali pa samo jaz in otrok. Srednje poti ni.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?