|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:13:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne vem kako se počutijo recimo žene, mame mafijcev?


To tudi meni ni jasno.

Sam obstaja možnost da bo moj otrok hotu bit mesar(čeprav upam da bo moje gene pobraluser posted image ), takrat bi se pač sprijaznila verjetno. Bi bila pa pomoje razočaranauser posted image . Ful mam odpor, pa ga nekak ne morm premagat.
Bila sem vegetarianka 9 let, pol sm pa zbolela k ne smem soje jest in mi je ful beljakovin manjkal. Tak da enkrat tedensko jem meso. Sam dobro mi pa ni, pa dobesedno krivo se počutim k ga jem. Mam ful slabo vest. Pa ne mi pisat da sm čudna. K vem da smuser posted image .



evo, ker ne smem napisat , da si čudna user posted image  ti napišem eno zgodbico. Imam nečkinjo user posted image , ki je pri svoji 6-ih letih imela pri nonotu (mojemu očetu )svojega zajčka - čarmenderja, ki ga je božala in ljupčkala in ga futrala, tako, da je bil ravno enkrat večji kot ostali iz legla. No in mula sakramenska se zmisli en dan in reče nonotu: Ti nono, kaj ne bi nekoga poklical , da ubije čarmenderja, da ga nona naredi za jest. Sem mislila, da jo bom s kože dala. In dejansko je pojedla svojega zajčka. user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:13:39   
kjava
Ok, karin, rajš zaključim debato, ker glede tega ne bova nikoli prišle skupaj user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:14:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

Ne, to je isti poklic


no, tega pa nisem vedela.


A si že kdaj slišala za srednjo klavsko šolo user posted image . Ne, ker po moje noben ne bi šel nanjo.



Al pa ja, čudakov je dovolj. Ne , čisto po pravici sem mislila , da je kakšna živilska -smer klavec. Jebi ga, vsega pa tudi jaz ne vem user posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:18:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

K moj pač je mesouser posted image .




Ja kak si pa potem lahko z njim? Saj zaradi njega se koljejo živali in ti celo moraš rezat meso in bruhat ob tem.


No dej no....

Zakaj sem z njim? Zato k je v vseh drugih pogledih čudovit in se super štekava že skor 11 let. Zato. Pa zato k ne sodim ljudi po tem al jejo meso al ne. Bi mi bilo pa bolj všeč če ga nebi. Ne bom pa jst zahtevala da on razmišlja k jst, sej je svoj karakter, se sam odloča kaj počne. Če bi me tako motilo bi šla pač stran. Ima pa drugače ful rad živali, če jih nebi imel bi pa šla stran, k s tem se pa nebi mogla sprijaznit. Sam nima jih pa tako rad da bi se golažu in podobnemu odpovedal.
Če bi se družla samo z vegetarjanci bi bila brez družine pa še brez vseh mojih prijateljev. Vsak se pač sam odloča. Nism jst na svetu zato da jim pogoje postavljam, če mi kej ni všeč. Nisem fanatik vegetarjanski.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:19:51   
tanikaa
Zdaj pa folga. Mir babe, ups, spoštovane gospe. Še do fajta bo prišlo, če ne boste nehale. Tega pa si ne želimo!!!!!!!! Ali pačuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:21:20   
Anonimen
Pri vseh teh pripombah s katerim ćlovekom nebi bile in zakaj, se sprašujem, če bi bile tako podle, ker če bi npr. imele svojega partnerja tako rade, pa ujemale se v vseh pogledih z njegovim karakterjem in se nasploh res dobro z njim razumete...ali bi ga pustile zaradi takih podlih za moje mnenje razlogov, ker bi hotel iti v vojsko, pa bi ga prešinilo, da bi šel delat kot mesar, potem bi se odločil delat kot policist, pa bi šel v šoferaj za smetarski kamion...???? Ker tole je za moje pojme malo prenagljeno takole govorit, da zaradi tega pa s tem človekom nebi bile. Ne vem no, če imaš človeka rad, ne gledaš na njegovo izobrazbo, na njegov poklic, na njegove hobije...tole razmišljanje za moje pojme ni človeško. Pa ni bilo tole mišljeno, da koga napadam, samo povem svoje mnenje.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:36:15   
Raho
Nivess - eno je stopnja izobrazbe - ko vidiš, da starši gurajo otroka skozi gimnazijo, samo, da uresničujejo svoje ambicije (sem delala na SŠ in marsikaj videla) in jih potem pehajo na faks, dete pa nima niti najmanjših preddispozicij, da bi faks končalo ali pa da otroka podpirajo pri izbiri njegovega poklica, tudi če se odloči, da bo npr. mesar - če je njemu ta poklic všeč.

Mislim, da je napaka, ki jo starši delajo pri otoku ta, da si želijo, da bi končal neko šolo, ki je otrok ne zmore - potem pa so, ko je dete polno cvekov, nesrečni vsi. Ti kot učitelj, ker vidiš, da se otrok muči, otrok, ker mu v šoli ne gre in starši, ker otrok ne dosega želenih ciljev.

Jaz vedno pravim: Boljše biti prvi na selu kot zadnji v mestu.

Vsak poklic, ki ga kdorkoli opravlja, je časten. Lahko si npr. dober smetišničar. Moj gospod Organ je npr. (vsaj zame) dober policaj - dela na preventivi in se tako ali tako večino časa ukvarja z otoki... IN mene to, da je policaj niti najmnaj ne moti. Tiste, ki pravite, da nosi glavo naokoli (da ga kateri lahko fentne) - saj pa mene v moji službi tudi lahko kateri fentne. Še posebej kakšen Rom - veste, da so nepredvidljivi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:41:09   
Anonimen

Nivess - eno je stopnja izobrazbe - ko vidiš, da starši gurajo otroka skozi gimnazijo, samo, da uresničujejo svoje ambicije (sem delala na SŠ in marsikaj videla) in jih potem pehajo na faks, dete pa nima niti najmanjših preddispozicij, da bi faks končalo ali pa da otroka podpirajo pri izbiri njegovega poklica, tudi če se odloči, da bo npr. mesar - če je njemu ta poklic všeč.



jaz to vse vem kaj si ti mislila. Samo še vedno obstaja dejstvo, da ti je otrokov poklic(ne izobrazba) pomemben in prav je tako. Tudi meni je pomembno, da mi je hčerka srečna na delovnem mestu kjerkoli pač bo. In dejstvo je, da danes marsikdo ni srečen tam kjer dela.



Sreča(poklicnauser posted image ) in poklic sta pogojena in če ti je pomembna sreča, ti mora bit pomembno kje dela, ker ni nujno da bo delala tam kjer je srečna.user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:44:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Pri vseh teh pripombah s katerim ćlovekom nebi bile in zakaj, se sprašujem, če bi bile tako podle, ker če bi npr. imele svojega partnerja tako rade, pa ujemale se v vseh pogledih z njegovim karakterjem in se nasploh res dobro z njim razumete...ali bi ga pustile zaradi takih podlih za moje mnenje razlogov, ker bi hotel iti v vojsko, pa bi ga prešinilo, da bi šel delat kot mesar, potem bi se odločil delat kot policist, pa bi šel v šoferaj za smetarski kamion...???? Ker tole je za moje pojme malo prenagljeno takole govorit, da zaradi tega pa s tem človekom nebi bile. Ne vem no, če imaš človeka rad, ne gledaš na njegovo izobrazbo, na njegov poklic, na njegove hobije...tole razmišljanje za moje pojme ni človeško. Pa ni bilo tole mišljeno, da koga napadam, samo povem svoje mnenje.




Zakaj je pa podlo če priznaš da se z določenimi stvarmi nočeš sprijaznituser posted image
Ja bi ga pustila če bi hotu postat mesar. Za vojsko verjetno ne. Sam tega se itak ne bojim ker sem si izbrala človeka ki vem da tega ne bo naredil. Če pa bi...pa ja...če bi postal mesar...ja bi ga pustila. In zdej sem podlauser posted image
Meni bi se pač gnusil. Podla bi bila do sebe če bi si lagala da me to ne moti.
Rada bi ga pa še vedno imela, nekaj časa verjetno, sam živet pa z njim nebi mogla.
Tako kot nebi mogla živet z človekom ki bi me tepel, pa čeprav bi ga imela rada.
Jaz pač mislim da ljubezen ni dovolj za uspešno vezo. Mora bit zraven še marsikaj drugega da zakon laufa. Sam ljubezen je pač premalo. Je ena glavnih sestavin dobrega zakona, sam ni pa edina.

Če si pa ti in še marsikdo zmožna v imenu ljubezni požret vsa svoja prepričanja in zatret svojo osebnost je pa to tvoja stvar. Jst pač nisem.

In se mi ne zdi da sem zarad tega podla, sem pa iskrena, pa realna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:49:45   
Raho
Nivess tu ti dam popolnoma prav. Ampak sedaj se pa lahko vprašamo, koliko soprogov, katerih uporabnicam je njihova izobrazba pomembna, je zadovoljnih v službi in s poklicem, ki ga opravljajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:51:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Nivess tu ti dam popolnoma prav. Ampak sedaj se pa lahko vprašamo, koliko soprogov, katerih uporabnicam je njihova izobrazba pomembna, je zadovoljnih v službi in s poklicem, ki ga opravljajo.


Mojuser posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:55:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Nivess tu ti dam popolnoma prav. Ampak sedaj se pa lahko vprašamo, koliko soprogov, katerih uporabnicam je njihova izobrazba pomembna, je zadovoljnih v službi in s poklicem, ki ga opravljajo.


Ja, ja. Tu se še lahko marsikaj vprašamo glede njihovega poklica.Sploh pa alhko začnem-kolko so dejansko v službi, ko rečejo da so v službi user posted image

Meni je seveda pomembno ne samo da je on srečen, ampak da loči med živeti od službe-živeti za službo. Ker služba vpliva na vse, ne samo na njega.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 11:56:33   
Raho
karin24 - ti imaš tako ali tako vse tako idealno uštimano, da ti me ne segamo niti do kolenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:00:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

karin24 - ti imaš tako ali tako vse tako idealno uštimano, da ti me ne segamo niti do kolenuser posted image


Ja sam še mesa ga odvadim jest, pa prepričam ga za dva psa, pa oplodi me, pa na loteriji zadaneva, pa jst dobim idealn šiht z idealno plačo, pa navadim ga štunfe za sabo pobirat, pa palačinke pečt...pa bo idealnouser posted image

Glih mal pred penzijo nama bo ratal idealno živetuser posted image -sam pol bo pa dolgčas, pa bom kej druzga najdla da me bo motiluser posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:01:57   
Anonimen
Obvezno mora met uniformo v poklicu.user posted image

(odgovor članu altati)
  Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:08:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jelica36

Obvezno mora met uniformo v poklicu.user posted image


Ja, in to pilotsko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:09:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Jelica36

Obvezno mora met uniformo v poklicu.user posted image


Ja, in to pilotsko.


A res?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:09:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jelica36

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Jelica36

Obvezno mora met uniformo v poklicu.user posted image


Ja, in to pilotsko.


A res?user posted image



Res.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:11:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Me prav zanimajo odgovori..

Večina mamic, ki jih poznam, dela domače naloge z otroki.

Večina tu jih pravi, da jim izobrazba ni pomembna.

Kaj je res?


Saj eno ne izključje drugega. Če mamicam ni pomembna izobrazba njihovih otrok, še ni rečeno, da naj bi otrokom pomagale pri šolskih obveznostih.

Ker najbolj pomembno je, da je otrok srečen, tu se najbrž vsi strinjamo. In če otrok ni srečen, če v šoli ne dohaja vrstnikov in je zaradi tega celo nesrečen, je logično, da mu pomagaš.

Moraš pa mu pač pomagat, ker so učiteljice velikokrat take, da otrok sam naloge ne more narediti. Kako naj npr. 6-letni otrok štopa, koliko časa teče okoli šole in koliko časa hodi?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:13:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Jelica36

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

IZVIRNO SPOROČILO: Jelica36

Obvezno mora met uniformo v poklicu.user posted image


Ja, in to pilotsko.


A res?user posted image



Res.


Ja, da je čim več na poti in čim manj doma. user posted image  Če katera pozna kakega fraj pilota, naj mi javi. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:15:54   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

.....izobrazba oz. poklic, ki ga opravlja? Kakšne stopnje izobrazbe pa imajo vaši dedci?


Ja pa kaj se...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:31:23   
Raho
Albajna - jaz imam doma enega v uniformi pa leta tudi (no, komaj z UL, ampak enkrat bo) - samo uniforma ni pilotskauser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:38:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Taly

Pri vseh teh pripombah s katerim ćlovekom nebi bile in zakaj, se sprašujem, če bi bile tako podle, ker če bi npr. imele svojega partnerja tako rade, pa ujemale se v vseh pogledih z njegovim karakterjem in se nasploh res dobro z njim razumete...ali bi ga pustile zaradi takih podlih za moje mnenje razlogov, ker bi hotel iti v vojsko, pa bi ga prešinilo, da bi šel delat kot mesar, potem bi se odločil delat kot policist, pa bi šel v šoferaj za smetarski kamion...???? Ker tole je za moje pojme malo prenagljeno takole govorit, da zaradi tega pa s tem človekom nebi bile. Ne vem no, če imaš človeka rad, ne gledaš na njegovo izobrazbo, na njegov poklic, na njegove hobije...tole razmišljanje za moje pojme ni človeško. Pa ni bilo tole mišljeno, da koga napadam, samo povem svoje mnenje.




Zakaj je pa podlo če priznaš da se z določenimi stvarmi nočeš sprijaznituser posted image
Ja bi ga pustila če bi hotu postat mesar. Za vojsko verjetno ne. Sam tega se itak ne bojim ker sem si izbrala človeka ki vem da tega ne bo naredil. Če pa bi...pa ja...če bi postal mesar...ja bi ga pustila. In zdej sem podlauser posted image
Meni bi se pač gnusil. Podla bi bila do sebe če bi si lagala da me to ne moti.
Rada bi ga pa še vedno imela, nekaj časa verjetno, sam živet pa z njim nebi mogla.
Tako kot nebi mogla živet z človekom ki bi me tepel, pa čeprav bi ga imela rada.
Jaz pač mislim da ljubezen ni dovolj za uspešno vezo. Mora bit zraven še marsikaj drugega da zakon laufa. Sam ljubezen je pač premalo. Je ena glavnih sestavin dobrega zakona, sam ni pa edina.

Če si pa ti in še marsikdo zmožna v imenu ljubezni požret vsa svoja prepričanja in zatret svojo osebnost je pa to tvoja stvar. Jst pač nisem.

In se mi ne zdi da sem zarad tega podla, sem pa iskrena, pa realna.



Nisem rekla, da si ti podla, podla so mi ta dejanja. In tu se za moje pojme končna zakonska idila. Pa ni važno kdo si in kaj si, tud če si moja kolegica. Nisem nikakor cilala nate, še najmanj.user posted image
Razumem samo tvoje prepričanje o živalih, vse ostalo pa žal ne. In takih stvari žal verjetno tudi ne bom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 12:41:13   
snow
RibicaRR, glede tvoje primerjave gimnazij ni čisto vse tako kakor si napisala. Jaz sem hodila na gim. Moste, nato na FDV, kjer sem diplomirala z 10, povprečna ocena 8,75, sedaj pa končujem mag. na Ekonomski fakulteti. Se pridružujem drugim puncam, da morajo otroci sami delati naloge, razen v primeru če česa ne znajo. 

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
8.11.2007 13:50:48   
Gina
Nives, malo si pomešala...izobrazba in poklic sta pomembna - za vsakega posameznika, se pravi otroku zanj, meni  zame, mojemu možu za njega, tebi zate...ker od tega je vsekakor odvisna  naša sreča. Vendar to ni isto, kot če rečeš, da je materi, očetu pomembna izobrazba otroka.Enim najbrž je, drugim ni.  POmembno je materi, da je otrok srečen, potem je vseeno, kakšno izobrazbo ima - naj bi bilo najbrž. Materi je pomembno, vsaj bilo naj bi ji, da sam izbere, kar želi, da sledi svoji viziji - ne izobrazba kot taka, ampak da otrok sledi svojim željam in potrebam. In če otrok sledi svojim potrebam in željam, bo v to nekaj vložil. Če ne bo danes, bo moral jutri. Vendar mora vlagat sam, če ne vlaga sam, če vlagajo starši, gremo proti željam staršev najbrž. Razen v primeru, ko bi otrok rad nekaj dosegel, pa v resnici ne zmore - takrat je seveda prav, da se otroku pomaga - vendar ne zaradi staršev, zaradi njega in njegovih želja. Tako da...ne, ni pomembna izobrazba - vseeno je, ali je frizer ali dipl ing.

Ribica, bežigrajska ali druge gimnazije ne prinesejo dolgoročno prav nič boljše izobrazbe, splošne razgledanosti - vse je odvisno zgolj in samo od posameznika in njegovega zanimanja za svet. Ravno tako tudi na bež. učijo množico reči na kratek rok. So pa pomembne ljudem, ki menijo, da se s tem dokazuješ, beri za ljudi, ki jim formalen listek, znamke nekaj pomenijo - in če je zato kdo bolj srečen, tudi ok, meni se zdi brez učinka. Iz šole smo vsi, tudi ti, odnesli bolj malo % svojega znanja. In če so te tudi filali z ogromno podatki, pa če si si tudi vse zapomnila (kar močno dvomim), je to še vedno zgolj 20% vsega tvojega znanja. Večino ga pridobivaš žal drugje. Tisto znanje, ki v resnici ostane v tebi, ki si ga sposobna predelat, povezovat, ki je globoko v tvojem bistvu ostalo, tisto je zaradi tvojega zanimanja zanj, zaradi močnega razumevanja - česar v šolah ni moč doseči, zaradi količine, kvantitete vsega, pa zaradi širine, ker čisto vse pa vsakega vendarle ne pritegne enako mnogo, a ne. Pa ta hip ti govori nekdo, ki ga zanima ogromno reči, pa ki si zapomni v principu zelo veliko. Ravno zato mi je smešno, če kdo reče, da je šola merilo česa. Naše šole so v podnu, kar se tiče sistema poučevanja. Pa ne bi zdaj o tem.

(odgovor članu snow)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?