|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 13:24:17   
klepetka
oj
da se obkljukam za danesuser posted image

nič kaj novega pri nas,razen tega da danes nekaj paniciram zaradi tega mojga pregleda pri g jutri;zaradi lege.
Ker sem najdla tukaj na netu,da prečna lega lahko med drugim nakazuje na večje razvojne težave pri plodu in da je ta lega zelo redka.In to je zame dovolj ,da paničarim.Sicer sem imela MF in 3D UZ ok,samo vseeno je prisoten strah.Pa bomo videli jutri.

Luša ,sem že par dni nazaj videla ,da  imava s tvojo Lušo  rd isti dan ,samo da sem jaz s še mal  podlageuser posted image Daša je pa že orng puncauser posted image

katee,user posted image za nov avto

nalin ,ti si pa  že  čist v decemberskem času

ursulina,škoda za voziček.Pa tako si bila vesela da je ta projekt za vama.Pa v akcijo za katerga drugega;nekaj se bo že našlo ,kajne

ketrin24user posted image da dete raste kot je treba

nič ,letim v vrtec;lepo se imejte še naprej


_____________________________



(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4426
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 13:25:39   
benika
Piškamiška; ja pa dobr ženska, a si ti prepričana da nosiš dvojčkeuser posted image Ker tak trebušček sem imela jaz kakšen mesec nazajuser posted image user posted image user posted image Drugače pa ful lepa kombinezončka in vozekuser posted image

Tudi mi nismo danes dočakali snežink. Glede na to, da živimo skoraj pod Triglavom, bi človek mislil, da kaj bo. Ponavadi je še celo tako, da na Gorenjskem koncu sneg šele začne naletavat, medtem ko je preostala slovenija že skidala sneguser posted image

(odgovor članu piškamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 4427
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 13:34:11   
mml
Dan,

v Lj je sivo in sluzavo, o snežinkah ne duha ne sluha...najbrž je klepetka vse zase zadržala user posted image
muzika meni tudi še manjka pol stvari za user posted image , se še sploh nisem lotila natančnega pregledovanja, kaj imam in kaj še moram kupit...pa saj imam še dva in pol meseca časa user posted image . Jaz se namreč kar zanašam na PDP oziroma si mislim, da bo naš fantič še malo zamujal user posted image

lusa Daša je pa že res prava korenjakinja user posted image

sani jaz sem svojedobno pletla, ampak samo tako, da je bil v bližini nekdo, ki je lahko popravil moje napake user posted image , tako da se teh podvigov ravno ne lotevam, z veseljem pa to počne moja mama

piškamiška je z vami vse OK?

Nalin jaz se z lahkoto odpovem čokoladi (vsaj večino časa), bi pa s težavo preživela brez sira. Bi pa rekla, da mi dosti bolj kot sladke stvari pašejo slane...ne bi pa o tem, da sem ravno pojedla nekaj orehovih rogljičkov, med tem ko pijem kavouser posted image

katee in Sunny malo za v tolažbo...jaz bom sama z Manco od 25. novembra do 14. decembra, ker gre user posted image  na izobraževanje v Avstrijo...

vaney zakaj te pa G ne da na bolniško? Saj mnenje komisije ni zacementirano in mislim, da glede na to, da si že nekaj časa v službi za naslednji mesec sploh ni potrebno, da tvojo bolniško ponovno obravnava komisija...tako da malo potečnari in pojamraj, res ni razloga, da bi se nepotrebne izpostavljala user posted image

ursulina  a pri nas ne dobiš takšnega vozička? Upam, da čim prej najdeš "nadomestno" varianto

 nussy jaz sem gume zamenjala že prejšnji teden, na srečo je vulkanizer skoraj sosoed, tako da lahko to opravim skoraj mimogrede na poti iz službe, če je pa dren pa pustim avto kar tam in ga grem kasneje iskat

limma hvala glede razlage glede zakona user posted image , srčno upam, da se nas še ne bo dotaknil, ker jaz kar lepo računam na LD za naslednje leto in s tem podaljšanje porodniške za en mesec...se mi zdi super, da je user posted image  čim večji, ko mora v varstvo

Nič grem še malo delat, po tem pa na čvek

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4428
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 13:34:41   
Lunca1
Oja Benika, pa smo jih, samo bo treba bolj zgodaj vstat. user posted image  5.45 je zjutraj v Kranju malo snežilo.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4429
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 13:38:16   
mml
piškamiška sva bili sočasno "online" user posted image ...lepo da ste vsi trije OK user posted image


aja...user posted image  pri porodu pri nas to ni bila nikoli tema, da ne bi bili...in tudi sedaj bi bil zelo užaljen, če ne bi bil. Je pa prejšnjič govoril, da popokovine pa že ne bo prerezal, ampak ko so mu dali v roke škarje ni nič protestiral in jo je prerezal in še prav dobro se mu je zdelo user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4430
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 13:39:32   
urssyy
Heej Nana35 imaš čisto primeren trebušček 31.tednom, cotike pa so full cartih. Glede CR, pa bo itak tako hitro minilo, da še vedela ne boš.

Triš držim pesti zate, da bo vse ok in da bosta z user posted image  zdržala skupaj čim dlje.

Klepetka in Sunny Morning a sta 100%, da ne rabim nič pisnega pošiljati delodajalcu, razen obvstilo o PDP-u, ki sem ga dobila od g..Včasih je bilo to zakonsko predpisano.

Nussy v Qatarju je pa full lepo, sva bla z mojim user posted image  lani tam. Kak fajn, da bo imel tvoj user posted image  internacionalne cotike-bo full frajer.

Martinca poslikaj novi konderpet in daj v album, da bomo lahko malo pohvalile.
Sani ti pa si tok pridna, ko hodiš na user posted image .Imam kr slabo vest, ker jaz pa nič ne telovadim.......

Gitty meni moja g. zapiše mere otroka v materinsko knjigo. Poglej malo v svojo m. knjigo, morda imaš kaj zapisanega.

Katee tudi jaz sem cele dneve sama doma, moj zjutraj ob 06.00 vstane in gre delat in pride domov ob 21.30 - 22.00. Tudi meni delajo hormoni, ampak sem vzela v zakup, da on služi dinarčke za mene in user posted image , jaz pa moram samo potrpljenje imeti, ker nam bo kasneje vsem lepše. Verjemi, da najina user posted image  bi bila verjetno raje doma zraven naju, kot pa da se na vse pretege trudita zaslužiti denar, verjetno sva lahko ponosni, da imava tako skrbna user posted image , ki bosta skrbela za nas. Sunny Morning ti je zelo lepo odgovorila user posted image , se strinjam z njo.

Zanima me ali vse tako težko dihate kot jaz. Najprej se mi je to pojavilo vsake 3 dni, potem vsak dan, zdaj pa že večkrat na dan. A to naši user posted image  pritiskajo na notranje organe in zato težko dihamo??

Ketrin 24 čestitam za user posted image . Ja vidiš vse je za nekaj dobro in hkrati za nekaj slabo. Zdaj vsaj tiste, ki bi rade kaj prej rodile, vedo način user posted image .
Muzika "Pa še nekaj za tiste, ki ste v bolniški več kot 3 mesece (Lusa, Tinča..). Vaš delodajalec vam je dolžan izplačat neke vrste povračilo za odsotnost iz dela, kar menda znaša 500 evrov. Ker to ni majhen denar, se splača zanj potrudit. Dobi pa delodajalec ta denar povrnjen od ZZZS." A tole kar si napisla res drži? Jaz sem v službi vprapašala, pa so rekli, da prvič slišijo kaj takega in da naj na to pozabim. A morda veš kje v zakonu to piše?? Jaz delam v hotelirstvu. Kje se naj to pozanimam, prosim svetuj.
 
Vaney jaz na tvojem mestu, takoj po porodu menjam osebno zdravnico !!
 
Piškamiška tebi spolh ni videti, da nosiš dvojčka, tako mali trebušček imaš. Je pa res lepo videti cotike in voziček za dvojčke.user posted image

Vse ki ste bile v MB na user posted image , upam, da ste se "lepo" naklepetale...

Sem se res razpisla, tak da obljubim, da bom drugič krajša.







(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4431
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 13:43:17   
urssyy
Mml vidim, da nas je bilo več istočasno na online a ne ??user posted image

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4432
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 13:44:46   
katee
Ljubljančanke in okolica: user posted image  v petek ob 10 v City parku v Santani!!

Zdaj pa šibam na pregled! Pozdravček!

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4433
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 14:01:38   
klepetka
urssyy,jaz do zdaj nisem rabila ne prvič ne drugi č in tudi zdaj nič pisnega dajat delodajalcu ,razen papirjev s CSD in potrdila o PDP

mml,za sneg sem se pa danes že pod nosom obrisala.user posted image user posted image Nič ga ni ,kljub napovedi,tud ene snežinke ne;Sicer meni tole vreme kar odgovarja ,da ne rabim glih gazit user posted image .tamal pa glih zdajle tuli od razočaranja,ker so jih v vrtcu nakurili da bo sneg popoldne in takoj ko  on pride iz vrtca je itak že popoldne.Tako da so moji živci pravkar spet na eni preizkušnji.user posted image

piškamiška,amap k te res ni dosti skupaj.Pa saj ni važno ,glavno da bo vse vredu,kajne

nana35,kolikor se spomnim imaš tudi ti prečno lego ,kajne.Kaj ti je g včeraj kaj omenil v zvezi s to prečno lego?


_____________________________



(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 4434
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 14:10:56   
klepetka
aja,ursyy,glede dihanja;tole je mene spremljalo tisti čas ko sme bila slabokrvna.Zdaj smo to za silo porihtali ,pa je stanje znosno,prej sem pa dihala kopt lokomotivauser posted image .In če se ne motim ,si ravno ti imela zadnjič vse simptome slabokrvnosti.Je zdaj boljše?

_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4435
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 14:13:59   
Lusa
klepetka-pa bosta lahko z lušo skup praznovaleuser posted image Jaz mam pa za vama RD samo 11dni.Ja Daša je pa res že lepo težka ,samo menim ,da več kot 3300ne bo imela ,saj nima niti prostora ,ko sem pa jaz tako majhna.

urssy-mene zelo duši ,težko diham in sem danes omenila mojemu g in je rekel po domače ,da ima redko kateri pljuča total razvita in ,da večkrat spodnji del pljuč ni tako razvit kot gornji in zato imamo nosečnice probleme z dihanjem ;meni je rekel ,da trebuh pritiska na organe.Muzika je napisala potem ,da to ne drži ,poglej si prejšnjo stran.

piškamiška-si že predstavljam tvoja fantka v tem lepem vozičkuuser posted image

Zdaj pa letim po lušo.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4436
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 14:18:47   
martinca
pozdravljene!

se vam malo oglašam. sem šele zdaj našla čas, ker sem prej kosilo delala, pa še malo pospravljala, likala ,....

moram najprej fotoaparat najdit pa bom slikala in pol gor dala slike v album.
pridne bodite
pa se vidimo danes v MŠ.


(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4437
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 14:30:57   
mml
Da še jaz malo pristavim piskrček glede premika notranjih organov med nosečnostjo...seveda so premaknjeni, ker se z rastjo maternice spremenijo prostorske razmere v trebušni votlini, posledica tega je
- zaprtje, ker se črevo stisne in pomakne povsem na stran,
- zgaga, ker ostali organi bolj pritiskajo na želodec in se ta težje prazni, hkrati pa želodčna kislina zateka nazaj v požiralnik
- hemeroidi, ker je moten normalen odtok krvi iz črevesja in se zato razširijo druge vene, kar v bistvu so hemeroidi
- občutek težkega dihanja, ker se pritisk preko trebušne prepone prenaša iz trebušne votline na spodnje dele pljuč, ki so tako slabše predihani. Večino časa pa normalno dihamo s spodnjima dvema tretjinama pljuč,...

...pa še kaj bi se našlo user posted image . Skratka same "prijetne" nosečniške zadeve. Upam, da jih boste imela čim manj

Jaz sem pogruntala, da sem verjetno kar naprej utrujena, ker imam nizek pritisk...ker včeraj na telovadbi sem bila čisto fit in nič kaj pretirano zadihana oziroma sem zmogla brez problemov večino obremenitev...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4438
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 15:39:19   
koala
Halo!
Ste pa pridne, tako da nisem niti uspela vsega prebrat.

Aja muzika to varianto jaknice z vrečo imajo baje tudi v novi otroški trgovini v leclercu, nakja na W je, samo se ne spomnim kako se ji reče, je pa podružnica Aladina. Mi je kolegica rekla da imaj to tam, stalo pa naj bi cca 20 eurov, samo je informacija iz druge roke, tako da ne garantiram za točnost.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 4439
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 15:44:10   
vaney
klepetka, zdaj si me pa kar malo prestrašila...si napisala, da prečna lega user posted image  lahko pomeni razvojne motnje. a to je mišljeno čisto prečno ali diagonalno. Ker mene user posted image  pogosto brca desno zgoraj, premike (najbrž rok) pa levo spodaj ali pa levo zgoraj in desno spodaj (se pravi diagonalno). In tako je zdaj že kar ene 2, 3 tedne. UZ imam šele čez 2 tedna in zdaj ne vem, ali imam razlog za preplah ali spet samo paničarim (kot vednouser posted image )?

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 4440
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 15:51:55   
Zasanjana
Ojla!

Jaz vas samo na hitro pozdravim, se mi mudi na pregled. Če se vam ne oglasim več, sem najbrž v porodnišnici.

Sicer pa sem danes oprala in zlikala še en stroj cunjic, za začetek bo, bom potem še sproti.

Lep dan vam želim kljub kislemu vremenu.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4441
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 15:56:24   
nussy
Cau!

Ne še preveč panike zganjat glede lege otročkov. Mislim, da se bodo še kar obračali. Ne vem, kje sem že brala, da je šla ena punca na zunanji obrat, ker par tednov pred PDP še ni bil prav obrnjen, in se je potem user posted image  po obratu spet narobe obrnil. Bila je že ful panična in pol se je baje malo pred koncem postavil na glavico in je bilo vse OK. Tko da kokr jim paše jim paše in jih ne smemo jezit.user posted image  So že mali šefki in šefice, ni kej. Jst že kr vem, da me bo tamala okol obračala, kolkr se ji bo zdel. Komaj čakam malo navihanko.user posted image

No gume smo dobili, zdj pa sam še montaža. Zdej grem prej iz službe, pa v šolo. Zvečer pa prat!!!!!!!!!!!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4442
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 16:08:47   
klepetka
vaney,tudi moje dete leži poševno ,točno tako kot si napisala za tvoje,amapk v porodništvu imajo to lego označeno za prečno,vsaj kot mi je G povedala 3 tedne nazaj.
Saj ne vem ,če je vse to res kar sem prej napisala,(razvojne motnje ,...)sam prebrala sem na netu.Itak dovolj za paniko ,ko  pa znam zakomplicirat zadevo do nezavesti,amapk po moje če je bila MF vredu ,potem nimamo kaj skrbeti.Sicer pa jutri zvem kako in kaj,pa  javim.
zasanjana ,držim pesti da se s pregleda še vrneta 2v 1 in da ti ne bo treba ostati v p.user posted image


_____________________________



(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 4443
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 16:11:46   
klepetka
nusy,sicer si pa zelo dobro povedala;sem se prav nasmejala ,ko si napisala da jih ne jezit prevečuser posted image
Je pa tudi meni "obljubila"zunanji obrat v primeru da se dete ne bo obrnilo ,v najslabšem primeru mi bodo pa naredili CR,tak oda vseen oni tak ohudo ,kakor paničarim


_____________________________



(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4444
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 16:40:59   
Tinča1
Da se še jaz odklukam. Pri nas v MB pa ni ne duha ne sluha o kakšnem snegu. Sicer pa se ga letos za spremembo ne veselim preveč.

Ja včeraj smo se MB klepetke kar fino imele in mi je všeč, da sem spoznala januarske souser posted image .

Lusa, tvoja hčerkica je tako prikupna, da sem se na čase kar zagledala vanjo. Pa ful je pridna. Sem zvečer user posted image  razlagala, kakšen priden otrok je in, da je takih malo.

Sani a tudi meni pošlješ dieto za sladkorno na Z.S. Lepo prosim.

Muzika hvala za info. Bom povprašala svojega delodajalca, čeprav mislim, da jaz ne bom dobila nič, ker je taki šuft.

Sicer pa vse lepo pozdravljam, upam, da se user posted image še kdaj dobimo na kavi. Mariborčanke se pa vidimo danes v MŠ.

Lp

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4445
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 17:09:37   
ursulina
pozdravljene...
se javljam po dnevu buljenja v računalnik, tričetrt zaradi dela, četrt pa zaradi iskanja variante naročila vozička kjerkoli user posted image  ker ko se jaz v neki zapičim, me ne premakneš za milimeter user posted image

ja, bo res hecno, če se ne bo hotel vozit mali mišek, pa toliko mamo opravka z izbiro fajnega voza user posted image

problem je, ker je dotična izbrana barva razprodana povsod po intenetnih trgovinah... no, in sem včeraj pisala kar na hauck kot proizvajalca, ti so kontaktirali ariel in baje imajo tega v murski soboti. zdaj upam, da mi ga kdo ne spelje ravno te ure oz. bom zdaj poklicala direktno v trgovino user posted image . bomo pač plačali malce več kot preko interneta, imeli ga bomo pa le! HA! No, se bom res veselila, ko bo varno spravljen doma, a ne, da ne bom spet prehitevala.

meni se bebica ful premika cel dan, ampak a ni hecno, kako so se gibi iz brc spremenili v obračanje in premikanje, ful je hecen občutek.

lepo da ste se imele fajn na kafetku, vidim da v ljubljani sledi še en klepet, a je res?

(odgovor članu Tinča1)
Neposredna povezava do sporočila: 4446
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 17:55:10   
vaney
kdaj bo kakšen klepet na Dolenjskem? Jaz se ne bi nič upirala kakšni kavici in debati s sonosečkami. mogoče bi še kaj pametnega pogruntaleuser posted image user posted image  saj ni nujno, da je pametno tudi za druge, glavno, da je za nasuser posted image user posted image
drugače pa....januarčice, ste nabavile že vse potrebno? meni še kar nekaj stvari manjka (lupinica, banjica, zimska vreča, pripomočki za dojenje...), pa upam, da bodo od kje prileteli združeni Miklavž, Božiček in Dedek Mraz in obdarili mojo bančno kartico. Bo zelo veselauser posted image user posted image

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 4447
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 19:18:25   
mala pikica
Vaney, nam še manjkajo voziček, lupinica, tudi pripomočki za dojenje, za nego otročka, vzmetnica za posteljo, nimam še brisačk za otročka, plenice (še pojma nimam za katere naj se odločim), pa še kaj bi se našlo... V glavnem stroškov še kar nekaj, tako da tudi jaz ne bi imeli nič proti, če nas obišče kakšen miklavž user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4448
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 19:37:58   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
Sunny morning, materinska šola je pa super, ne. user posted image no, vsaj meni se zelo dopade, še posebej tale babica Metka. user posted image user posted image Je zelo realna in prav zabavna.

Meni je tudi full zakon. Babica Metka je pa res prava. Se na vsako njeno: "Ženskice...", nasmejem.

Škoda, da te tako matrajo zdaj proti koncu. Jaz včasih res ne razumem. Zaradi takih, ki bolniške izkoriščajo na koncu trpimo tisti, ki bi jih rabili. Jaz sem od 21.11. na bolniški 8 ur, ker me je tudi moja G kar malo pritisnila, da je zdaj pa kar treba it. Sem bila danes v službi čisto zmešana. Bolj se bliža datum mojega odhoda, bolj me je treba oblagat z delom. Danes sem bila do 15h, včeraj do 14.15 pa sem 4 ure na bolniški.user posted image Pa tega nobeden ne vidi. Sem danes kar malo popizdila in to kar pred direkotorjem sem enemu rekla, da se jaz nimam časa s tem ukvarjat. Pa se mi zdi, da sem slišala, da mu je direktor potem rekel, če ne vidi koliko je ura (jaz sem pa še vedno tam). Uglavnem zdaj ugotavljajo, da je vse to nekam blizu in je cela panika. Zdaj ugotavljajo, da ne vejo čisto točno kdo bo kaj delal namesto mene in zdaj bom jaz reševala situacijo.user posted image Se mi počasi j... Če se prej niso pobrigal jih jaz pa res ne bom reševala. Če je pa moja odsotnost tako vidna in se občuti v podjetju mi pa to lahko tudi takrat ko sem tam pokažejo. Ne pa samo stokat ko me ni.
Me je ravno danes moja nadomestna sodelavka vprašala kdaj sem jaz vse to delala kar sem pač delala, da se ji zdi ogromno dela. Ona, ki je en mesec tam to vidi. Ma briga me kaj bo, važno da jaz donosim in da bo z mano in user posted image vse ok.

sani1 hvala za dieto. Se bom probala nekaj časa držat tega pa bomo potem vidli kaj bo.

Jaz sem danes odnesla papirje na CSD in nastopim porodniško 10.12.2007. user posted image

< Sporočilo je popravil Sunny Morning -- 14.11.2007 19:39:00 >


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4449
   RE: Januarčice 08
14.11.2007 19:51:25   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: urssyy
Klepetka in Sunny Morning a sta 100%, da ne rabim nič pisnega pošiljati delodajalcu, razen obvstilo o PDP-u, ki sem ga dobila od g..Včasih je bilo to zakonsko predpisano.

Sem danes na papirjih za CSD videla, da piše, da je treba delodajalca obvestit.  Jaz sem mojemu direktorju te datume že ene 3x povedala in nisem nič posebaj pisala dopisa. Se mi zdi, da je to dovlj. Je pa zdaj odvisno od službe, mogoče pri tebi to zahtevajo. Jaz bi na tvojem mestu poklicala v kadrovsko službo. S CSD bodo pa itak dobili odločbo o tvoji porodniški.

katee čestitam za novi vozek. Vidiš, da na koncu vse pride na svoje mesto.user posted image

vaney se mi zdi, da smo me dolenjske bolj čudne sorte. Se nam je tako težko dogovorit za kakšen user posted image . Se pa strinjam, da se decembra lahko kaj dobimo in kakšno rečemo.

IZVIRNO SPOROČILO: vaney
januarčice, ste nabavile že vse potrebno?

Jaz sem glih danes dobila voziček in košaro, samo moram mojega počakat, da bova lahko šla iskat. Čakam še posteljico in jogi, ki sem ju tudi že naročila. Flaške in dudike tudi že imam, če bo potrebno, pleničke sem že nekaj kupila, počasi kupujem kozmetiko, cotike tudi že so. Manjka lupinica in mogoče še kakšna malenkost.

IZVIRNO SPOROČILO: mml
katee in Sunny malo za v tolažbo...jaz bom sama z Manco od 25. novembra do 14. decembra, ker gre user posted image  na izobraževanje v Avstrijo...

Jaz bom decembra tudi en teden sama, ker gre moj na izobraževanje v Švico. Vidim, da je povsod isto s....user posted image  Se je treba navadit pa gre.user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  176 177 [178] 179 180   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?