|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 21:06:49   
lino
Pozdravljene.

Ste kar pridne danes...

Jst sem imela zopet dan na off, sem samo kosilo skuhala in pomila po tleh in to je to.

Sem pa danes dobila tak podaljšek za povijalno mizo (imam regal na katerega se potem še ta podaljšek našraufa) in je sedaj full velika površina za povijat...superuser posted image user posted image smo že našraufali in premazali.(dragi je to naredil)user posted image
Pa prijateljica mi je pripeljala voziček (je full lep, kot nov in je temno in svetlo modre barve in sicer Hauchov s takimi velikimi napihljivimi kolesi in edina pomankljivost je, da nima košare, se pa čisto dol spusti...user posted image ) in jutri zjutraj dobim še zibelko...pol imamo pa res čisto vseuser posted image user posted image user posted image . Kako dolgo pa bo naš user posted image še zdržal pa bomo videli...se mi danes sicer kar kobaca po trebuščku (je zgleda vesel, da je vse pripravljeno zanj) ampak me tk dol tišči, da ni za povedat...no sej v torek imam pa itak G. in bomo videli kaj bo rekel.user posted image

Sploh ne morem verjet, da smo že tk daleč, da bo že čez nekaj ur junij in se uradno prične "naša sezona"...sej me kr mal stisne, ko pomislim...user posted image Ampak jst imam še čaaasssa...vsem tistim, ki ste pa ju3 na sporedu pa želim čim lažji porod.

Mojjaka na tebe bom pa mislila in stiskala pesti in komaj čakala, da se javiš...sej veš...DRŽI SE PUNCA!!!user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa grem neli pojest in počasi v posteljo...user posted image

(odgovor članu dany82)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 21:14:13   
mojjaka
PUNCE, HVALA VSEM ZA VZPODBUDNE BESEDE, sem jokala kot dež zraven ko sem brala...user posted image user posted image user posted image user posted image
Takoj ko bom "pri sebi" vam sporočim.... hvala še enkrat, sem zelo vesela da vas imam!!!

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 21:20:41   
Goldy
Sabsa in smrketa - ČESTITKE in ogromno cartanja!!!!

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 21:21:59   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: meti21

Kokr jes vem je to preverjanje plodovne vode, koliko je zrela, se mi zdi pa da to delajo v zelo malo P še, vem pa da delajo v KR še, včasih so to več prakticiral, ne vem pa zakaj so to opustili.


ker to delajo, če si po roku



Jaz imam jutri pregled plodovne vode, pa imam šele v petek (5.6.) rok, res pa je da me je moja G že opozorila, da bo otrok predvidoma zelo velik in da naj pričakujem, da bom šla prej rodit. In če slučajno ne bom šla do 1.6. mi bodo pregledali plodovnico.

Test za plodovno vodo sem videla v Farmacare (Mercator center Kranj Primskovo) in verjetno imajo še v kakšnih drugih Mercator centrih.

Mojjaka, jutri bo šlo vse tekoče kot po maslu, saj bo cca. 100 souser posted image  mislilo nate.

Me prav zanima kaj bodo meni jutri rekli na amnio? Ravno prej sva se z user posted image  pogovarjala, kaj naj rečem če me bodo jutri vprašali če mi sprožijo porod ali naj počakam na svoje popadke.
In sploh ne vem kaj bom rekla. Res je da bi raje rodila s svojimi popadki, vendar imam občutek da je Srečko res velik in bi bilo verjetno bolj zanj, da pride čimprej na svet.

Ali kakšna mogoče ve, kolk hiter je potrebno izbrat pediatra? V MŠ so nam govorili, da je treba skoraj naslednji dan klicat pediatra. 

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 21:23:11   
Goldy
mojjaka - držimo pesti za jutri!

Še ena nedelja je mimo. Veliko počivala, naredila micen sprehod, pa me je križ začel bolet - tko kot sedaj. Grem počivat.....

skuštrana - se javim in se zmeniva. A ti boš potem v CE rodila? Super.



_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 21:59:23   
bamoocham
Dober večer!

Kako kaj?
Js kr ok. Naša e pa ful mirna danes. Upam, da je vse ok!
Ja še 2 uri, pa nastopi naš mesecuser posted image
Mojjaka, seveda držimo pesti za tebe!user posted image user posted image user posted image Srečnica, boš končno spoznala svojegauser posted image . Mene tudi že ful zanima, kakšna je naša user posted image .

Lepo noč vam želim, čimmanj obiskov wcjevuser posted image
Nočko.



(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 22:04:47   
bamoocham


user posted image    user posted image    user posted image
                              
                                      
=============================================
PDP      NOSEČKA           SPOL     OTROCI      PORODNIŠNICA
=============================================
1.6.     Deja777 (24)        user posted image      Anej Ian (2)    PTUJ        
1.6.     Pinkiponki                                                      
1.6.     Annadriel           
---------------------------------------------------------------------------------
2.6.     kakteja
2.6.     Mucica                   user posted image    
2.6.     Nina16                  user posted image   
2.6.     Nemka (21)          user posted image
2.6.     Malagala (30)      user posted image                              
2.6.     Španka                  user posted image                                             
----------------------------------------------------------------------------------
3.6.     Lenika (30)            user posted image       Matic (3)        NOVO MESTO        
3.6.     Meridaub    
3.6.    
Cipollina                                                    POSTOJNA     
3.6.     Pokec3609   user posted image                                                   
---------------------------------------------------------------------
4.6.    
tina111 (31)       user posted image         
4.6.     Janci F (27)        user posted image                                  KRANJ     
4.6.     Lajan                          
4.6.     frutela                              
4.6.     Lauferka               user posted image                                                                       
4.6.     Dany82                 user posted image                                 PTUJ   
---------------------------------------------------------------------
5.6.     jabolka (27)        user posted image                                 
IZOLA
5.6.    
Mony25 (25)      user posted image                                   LJUBLJANA
 ---------------------------------------------------------------------
6.6.
    
kim09                        
   
6.6.     bačko (30)       user posted image              Žana (2)         LJUBLJANA              
6.6.     emelly               user posted image         
----------------------------------------------------------------------                                             
7.6.     Ribička (28)                                              MARIBOR
7.6.    *blu*(29)             user posted image                                 TRBOVLJE
7.6.     MIŠEL09              user posted image            
----------------------------------------------------------------------
8.6.
     cesarica13 (31)    user posted image                               MARIBOR
8.6.     manna                  
8.6.     tadejluka (27)              Tadej (5) Luka (4)                                                          
8.6.     Nastyaa     
8.6.     Hindi (28)                                                 LJUBLJANA
------------------------------
----------------------------------------              
9.6.     Metimenka (21)                                       LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------------------
10.6.    bibi
10.6.    Hanuši                user posted image        Hana (9)           LJUBLJANA
10.6.    Tecka                  user posted image                                  LJUBLJANA
10.6.    Kalanteja (25)    user posted image                               SLOVENJ GRADEC
10.6.    Meggy (24)         user posted image         Žiga (3)        SLOVENJ GRADEC
-----------------------------------------------------------------------
11.6.
    Lia2006 (29)       user posted image                              NOVO MESTO
11.6.    Tanjadenis (25)   user posted image                             TRBOVLJE
11.6.    Mandreja              user posted image  
11.6.   
Tira (27)                                                            
--------------------------------------------------------------------------------------
12.6.    Meti21 (29)       user posted image              Rubi (2)      LJUBLJANA
12.6.    Cally (28)            user posted image                                NOVO MESTO
12.6.    Tincaminca          user posted image       
12.6.    MK8                     user posted image      
--------------------------------------------------------------------------------------
13.6.    Julyo8 (30)         user posted image     Jurij 04, Jošt 06  POSTOJNA                                         
13.6.    princ_princeska   user posted image                                           
13.6.    Ajdish (24)          user posted image                                 LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------    
14.6.    miškamaška08   

14.6.    miškolinka 82         
14.6.   
Mojjaka (30)       user posted image                                  SLOVENJ GRADEC     
14.6.    Mala_princeska(26) user posted image    Nina (5)         NOVO MESTO
14.6.    Ovnica78 (31)          user posted image    Tin (3)           SLOVENJ GRADEC
14.6.    ksenjica78            user posted image         fant (2)          LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------
16.6.    pika1977     
16.6.    Tanja Grosuplje                                   
------------------------------------------------------------------------
17.6.    Goldy                   user posted image                                    CELJE                                              
17.6.    amaya (31)                        Etienne (1)     IZOLA
17.6.    ronja1a
--------------------------------------------------------------------------------------
18.6.    fejči                                                                
18.6.    Harley                user posted image                                      ŠEMPETER
--------------------------------------------------------------------------------------          
19.6.    Biba14 (27)             user posted image                               MARIBOR                 
19.6.    Skuštrana                       Liza (05), Arsen (07)
19.6.    Mitmor                                                    

19.6.    Tej_a (31)              user posted image                                       
------------------------------------------------------------------------
20.6.    loveforever (23)             Tjaša (2)
            CELJE
20.6.    Dodi (34)                           
20.6.    nenah83             
20.6.    *pikica (23)                                                
CELJE
20.6.    Kaminek (27 let)            user posted image                            
20.6.    Mery15031981 (27)      user posted image                         LJUBLJANA
---------------------------------------------------------------------------------------
21.6.    Lino  (31 let)       user posted image      
  Mare 10 let         SLOVENJ GRADEC
21.6.    ulsi25                               
21.6.    Bamoocham (25)  user posted image    
                              SLOVENJ GRADEC                        
21.6.    Pomaranči

21.6.    Anikabanika
--------------------------------------------------------------------------
22.6.    Ninta
-----------------------------------------------------------------------------------------
23.6.    fragola (27)                                                  POSTOJNA
23.6.    maycha (32)            
 user posted image                               TRBOVLJE
-----------------------------------------------------------------------------------------
24.6.    22zlatolaska11 (27)                                         
24.6.    Kittycat                                                          CELJE
24.6.    S@nta                     user posted image       1. fantek (3)                  
-----------------------------------------------------------------------------------------                  
25.6.    m2ip                                   
25.6.    emmi          
25.6.    M2I       

25.6.    Majana79               user posted image                                          
--------------------------------------------------------------------------
26.6.    Banči06 (31)        user posted image  
26.6.    Donna22  (22)       user posted image                                      PTUJ
26.6.    22zlatolaska19      user posted image    Taja 03, Neja 05
-----------------------------------------------------------------------------------------
27.6.    Bjondi (33)            user posted image     Karin (8)                
LJUBLJANA
27.6.    Naty-Taja (31)      user posted image   Marcel (05), Maruša (06) CELJE
-----------------------------------------------------------------------------------------
28.6.    Naja* (32)           user posted image       Lan (2)                      KRANJ  
28.6.    Banananjam         user posted image      
28.6.    Inca                       user posted image                                          LJUBLJANA
--------------------------------------------------------------------------               
29.6.   
Lsica                       user posted image  
                                     LJUBLJANA
29.6.
   
Zoga08   (27)        user posted image
29.6.    Snoopyka (18)     user posted image                                          M. SOBOTA
---------------------------------------------------------------------------
30.6.    Farmacevtka81           
30.6.   
10ka (31)              user posted image   hčerka (1,5)              
  POSTOJNA
30.6.    Luši (20)                user posted image   
                                    KRANJ                     
30.6.    ditta                               hčerka (2)
===================================================
===================================================

      

       user posted image = še 102

       user posted image =102                      user posted image   23 user posted image 25   user posted image 13   user posted image   41



(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 22:50:45   
*alina*
Mojjaka, tudi jaz bom jutri mislila nate....se že veselimo novičk!!!user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 22:59:25   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: majana79



user posted image

                JUNIJKE IN user posted image , KI  SO MALO POHITELI

=======================================================
 NOSEČKA               DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
=======================================================
1. *alina*                  16.04.           02.06      LARA     2040 g   43 cm  user posted image
2.  mojsonček            03.05.           12.06      ZOJA     2639 g  49 cm    user posted image
3.  Mateja.Luka.Nik   09.05.           05.06      NIK       2200 g   51'5cm user posted image
4.  tinca84                 21.05.           02.06      NIK        3550 g   50 cm   user posted image
5.  Knutek                  18.05.           27.06      NIK        2690 g   47 cm   user posted image
6.  Minča                    30.05.           03.06      NEJA      3200 g   51 cm   user posted image
7.  sončki                   26.05.           05.06      MARKO  3380 g   51 cm   user posted image
8.  dreamhorse          26.05.           03.06      ŽANA     3970 g   53 cm   user posted image
9.  sabsa                    27.05.           24.06      SARA     2750 g   49 cm   user posted image
10. smrketa24          26.05.                           MATEJ    3285 g   51 cm   user posted image




Zdaj se je pa začelo. Vsakič ko pridem gor vidim nove malčke in malčiceuser posted image .

Dreamhorse, sabsa, smrketa - Iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image , zdaj pa se le lepo cartajte z vašimi user posted image .

Mojjaka, držim pesti za jutri. In še malo pa boš pestvala svoje dete.

Lahko nočko vsem ,se slišimo jutri. Sem danes tako zmatrana...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 23:04:06   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: majana79


A je bila 26. kaka luna, da ste tako pohitele? user posted image

bjondi, a je možno da se preveč naprezaš in ti zato trdi trebuh? Meni je tudi ene parkrat, pa je potem, ko sem se ulegla, minilo, in sem sklepala da je to zato, ker mu ne paše da stojim pa preveč delam. A brcike si kaj naštela?
Pa še to, a maš koga (razen moža), ki bi ti lahko v skrajni sili pripravil stvari za malega, kako prijateljico ali mamo? Ker se mi zdi da se še sekiraš dodatno in je potem še slabše. user posted image




Hojla,luna je danes nek krajec...je pa dans veliko veliko bolje kot včeraj...je zgleda magnezij prijel,ponoči pa me je takoo glava bolela da nisem nič spala...ja se sekiram zato pa je to tako in mislim da je mal za mano prišlo vse skupaj...evo recimo da smo zaključili z beljenjem,montažo-da ne bo pomote več ali manj ležimi in opravljam lažja dela...ostale so samo še cunjce za oprat pol pa bom pomirjena user posted image ...hvala za nasvete user posted image ...



Čestitke sabsi in smrketi za male nadebudneže...user posted image
 
                                                     ...mojaka tebi pa en velik velik user posted image ...
 
 

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 23:17:27   
KatMat
dejmo punce drzim pesti za vas!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 6:37:39   
pokec3609
Dobro jutro.user posted image ...evo pijem kavico in se počasi oblačim,ker grem na ctg.
Čez noč sem kar nekaj hodila, pa sedela, pa ležala, pa se mi je zdel, da bo kar ven pogledal, zdej proti jutru pa sem zaspala in zdej sem čist v redu.
Bi pa prav rada vidla , če bi me po ctg-ju hotu kdo mal pregledat, ker me prav zanima, če je nočno dogajanje kaj vplivalo na odprtost. kolk bi blo fajn, če bi mi rekli, da sem kakšne 5 cm odprta.user posted image .....pa da otvorim sezono junijk......
no ,javim kak je šlo, če pa me slučajno do popoldneva ni nazaj pol pa itak veste a neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 6:44:05   
Anonimen
Dobro jutro!
vas samo pozdravim, da vidite da sem še tuuser posted image brala vas bom popoldan(ali pa tudi neuser posted image ) grem se uredit pa v P na ctg. pa bomo videli kaj bodo rekli.

mojjaka veliko srečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokec3609)
  Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 7:30:50   
Mala_princeska
Dobro jutro in dobrodošle junijke v mesecu juniju.user posted image user posted image user posted image

Šibam v vrtec, knjižnjico, po infuzijo železa in pridem nazaj.

Mojjaka že mislimo nate. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Je moj user posted image včer reku sredi sprehoda, ko smo bili v eni šumi in je mene pač v naravo potegnilo lulat, da mu ne bi slučajno rodila vmes. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
No, zdaj pa že lahko. user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 7:41:33   
bačko
Jutro!
Sabsa iskrene čestitke ob rojstvu hčerke Sare in vam želim veliko lepih trenutkov.user posted image user posted image user posted image user posted image
Smrketa tudi tebi iskrene čestitke ob rojstvu sina Mateja in tudi vam želim veliko lepih trenutkov.user posted image user posted image user posted image
Mojjaka mislim nate!user posted image user posted image
Deja te čisto razumem glede vprašanj.Mene je zadnjič ena vprašala kdaj imam rok pa sem rekla čez 14 dni in je rekla da sem zelo pogumna da hodim na okoli.Kaj naj bom doma?
Janci saj bova kmalu šli roditi.user posted image Boš videla.
Hanuši dober odgovor si dala prijateljici od babice.Tudi jaz bi ji pomoje kaj takega rekla.
Ja meni se je prvič tudi samo čep odluščil in so mi potem šele v porodni predrli mehur.Kako bo pa zdaj pa sam bog ve.
Moja user posted image se je tudi začela malo umirjati.Ko sem včerja iz heca štela gibe sem jih samo od 8 do 10 naštela ene 15.Je kar aktvina samo vedno manj.
Ena moja kolegica je rodila točno na rok 30.5  punčko Lejo težko 4020 in veliko 53.Pravo babnico.
No katera bo pa danes rodila? Mojjaka in še katera?

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 7:55:26   
mojsonček




user posted image

                JUNIJKE IN user posted image , KI  SO MALO POHITELI

=======================================================
 NOSEČKA               DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
=======================================================
1. *alina*                  16.04.           02.06      LARA     2040 g   43 cm  user posted image
2.  mojsonček            13.05.           12.06      ZOJA     2630 g  49 cm    user posted image
3.  Mateja.Luka.Nik   09.05.           05.06      NIK       2200 g   51'5cm user posted image
4.  tinca84                 21.05.           02.06      NIK        3550 g   50 cm   user posted image
5.  Knutek                  18.05.           27.06      NIK        2690 g   47 cm   user posted image
6.  Minča                    30.05.           03.06      NEJA      3200 g   51 cm   user posted image
7.  sončki                   26.05.           05.06      MARKO  3380 g   51 cm   user posted image
8.  dreamhorse          26.05.           03.06      ŽANA     3970 g   53 cm   user posted image
9.  sabsa                    27.05.           24.06      SARA     2750 g   49 cm   user posted image
10. smrketa24          26.05.                           MATEJ    3285 g   51 cm   user posted image




_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 8:05:15   
mojsonček
Jutro junijčice, kar vas je še ostalo user posted image !

Vidim, da se je počasi začelo... ČESTITKE VSEM MAMICAM IN NJIHOVIM SONČKOM ŠE TUKAJ user posted image user posted image user posted image
 
 
Punce, zdej pa upam, da imate res že vse pripravljeno za prvo silo...
 
Naša Zoja pridno papca, lula, kaka in pridobiva na teži... Seveda smo že malo vozičkali... upam, da bo vreme čim prej poletno, tkole človek res ne ve, kako bi otroka oblekel, če se vreme spreminja vsakih 10 minut... Drugače pa...mal so nas začeli vetrovi matrat in itak najbolj ponoči, ko bi mami spala user posted image  ampak Zoja se ne da, ker je ona šefica in vsi plešemo po njenem taktu... ni sile, tut čez dan se da kaj notri prinest...
 
Evo... se že oglaša, ko čuti, da o njej pišemuser posted image ... lakota, lakota.. pa hvala bogu, da je, na začetku je bla še taka zaspanka, da smo imeli prave borbe s prebujanjem...
 
NOSEČKICE DRAGE, ČIM LAŽJE  PORODE VAM ŽELIMuser posted image  
 
no, zdej moram pa šibat dete nafutrat, da ne bo preveč hudauser posted image
 
 
p.s. malo sem popravila svoje podatke...
 
 
Lep dan vsem!

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 8:06:12   
lino
Mojjaka že stiskam pesti zate in za našega junijskega user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa dobro jutro vsem...evo postrezite si user posted image user posted image user posted image .
Tiste, ki ste že odhitele na preglede jih lepo opravite!!! Deja je prav smešno videt, ko ti odšteva in imaš še 0 dni do konca...no za vsak slučaj ti pošiljam te pokiceuser posted image user posted image user posted image , če slučajno kar v P ostaneš in dobiš user posted image .

Vso srečo tudi vsem ostalim, ki imate namen danes spoznati svoje user posted image ...

Sedaj pa grem čaj pit...bi mogla na občino zrihtat papirje, da gre lahko sin na Hrvaško s klubom...pa mi niso € doma pustili in bom morala v sredo it...user posted image

No se vam še kaj oglasim.user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 8:08:43   
Hanuši
Dobro jutro,

najprej mojjaka, s tabo smo in držimo pesti, sej kar ne morem verjet, da mogoče že stiskaš štručko k sebi. user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: bačko

No katera bo pa danes rodila? Mojjaka in še katera?



bačko, jaz sem si nekako takole zamislila: user posted image  v sredo 3.6. imam pregled, kjer mi pove, da sem 6 cm odprta, če ponoči ne dobim popadkov, kar jih seveda ne, se zjutaj odpravim v P, kjer me obdržijo in na 4. rodim user posted image user posted image user posted image

Malo za šalo, malo zares. To je bil scenarij Haninega poroda, pa sem si rekla zakaj pa ne bi bilo sedaj ravno tako, glede na to, da sem imela takrat tut 3. pregled in 4. rodila.

No bomo pa videli kakšne plane ima pa Bine.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 8:09:08   
mojsonček
MOJJAKA- držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 8:16:28   
lenika
Dobro jutro!

Mojjaka drži se.

Plodovne vode meni niso preverjali z amnio, čeprav sem bila 5 dni čez rok.

Lino pridna si. Vsak dan napišeš, da nič ne delaš samo kosilo skuhaš, pomiješ po tleh in pobrišeš prah. Zame je to že fuuuuuul.

Drugače pa zdaj je pa res junij in lahko gremo rodit, a ne?

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 8:17:45   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

IZVIRNO SPOROČILO: majana79


A je bila 26. kaka luna, da ste tako pohitele? user posted image

bjondi, a je možno da se preveč naprezaš in ti zato trdi trebuh? Meni je tudi ene parkrat, pa je potem, ko sem se ulegla, minilo, in sem sklepala da je to zato, ker mu ne paše da stojim pa preveč delam. A brcike si kaj naštela?
Pa še to, a maš koga (razen moža), ki bi ti lahko v skrajni sili pripravil stvari za malega, kako prijateljico ali mamo? Ker se mi zdi da se še sekiraš dodatno in je potem še slabše. user posted image




Hojla,luna je danes nek krajec...je pa dans veliko veliko bolje kot včeraj...je zgleda magnezij prijel,ponoči pa me je takoo glava bolela da nisem nič spala...ja se sekiram zato pa je to tako in mislim da je mal za mano prišlo vse skupaj...evo recimo da smo zaključili z beljenjem,montažo-da ne bo pomote več ali manj ležimi in opravljam lažja dela...ostale so samo še cunjce za oprat pol pa bom pomirjena user posted image ...hvala za nasvete user posted image ...





Čestitke sabsi in smrketi za male nadebudneže...user posted image
 
                                                     ...mojaka tebi pa en velik velik user posted image ...
 
 



Bjondi, mislim nate, včasih se mi zdi, da mava podobno situacijouser posted image . Ne se sekirat, najini user posted image so pač taki, da si morajo delo dat do konca. Mene je najprej skrbelo, ker nisem mela vseh stvari nabavljenih (no saj nekih malenkosti še zdaj nimam, ampak to bo že, en obisk Tosame in lekarne, pa je), ampak pohištvo je zdaj  doma, pa če grem prej v P, ga bo pa takrat sam doma sestavljal, saj bo mel 3 dni časauser posted image .  Pri tebi pa tudi, boš videla - na koncu bo vse tipi topi pripravljeno. Jaz sem se kar sprijaznila s tem, da bo akcija do konca.

Cunjice mam tudi še z etiketami v omari, zaenkrat sem oprala samo posteljnino. Kar se tiče pa ostalih priprav jaz vidim v stanovanju še cel kup več stvari za opravit (beri čiščenje, pospravljanje, renoviranje, beljenje,...) in jih seveda ponaredim, pol sem pa zmatrana ko pes. Ne vem, a sem res tako picajzlasta, ampak prej se nisem toliko ubadala s čiščenjem stanovanja, ker je to od tašče  stanovanje, in se nisem hotla preveč vmešavat. Jaz sem pač skrbela za svoje prostore, ostalo pa - kar je bilo sprotnega. Zdaj se mi pa zdi, da je vse treba generalno pospravit, od kuhinjskih omaric do omare za čevlje. Tašča je starejša gospa (čez 70 let) in ti resnično ne vidijo več kaj je umazano in kaj čisto (to vidim tudi ko pere posodouser posted image , ponavadi jo moram oprat še enkrat preden grem kuhat) pa da vam ne govorim kaj vse šparajouser posted image . Po mojem je  že za en kontejner stvari, ki smo jih pometali proč, no toliko jih pa še tud je, sam ne moreš vse naenkratuser posted image . Mogoče je tako tudi zato, ker prej sem še vedno mislila, da se bova kam preselila,zdaj pa vidim, da bova ostala vsaj še nekaj časa kar tu, v tem stanovanju... in se je treba stvari lotit.

Vam povem, da že komaj čakam, da se dete rodi, pa da se umirim, ker pol se pa res ne pritaknem nobene stvari več, razen tistih za sproti.

Ja takle mamo, kaj čmo, saj bo bolje, en dan... Glavno da jaz dobim dojenčka, zdaj bom še malo pospravljala, pripravljala....pol bom pa uživala v cartljanjuuser posted image .

Bjondi, ...user posted image



(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 8:19:17   
lenika
Hanuši, pa je Hana rojena prav na 4.junija?

Aja kar se pa tiče premikanja, se mi zdi, da se moj bejbi vse bolj premika in rine prav boleče. Ne vem, kaj je to.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 8:22:28   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Naša je bila včeraj tečna.Imela je kar ene parkat histerične napade in se je drla kot zmešana.Pa ni nič pomagalo.Če sem se lepo pogovarjala z njo niti če sem jo kazensko dala v njeno sobo.In danes je zopet ista zgodba.Je že začela težiti in joka za brez veze.Sem pa opazila da to večinoma dela ko je moj doma.Ko sva sami je lepo pridna in se igra in gleda Nodija.A je mogoče zato taka, ker čuti da bodo sprememba kmalu? Rada bi se lepo z njo pogovorila ampak mislim da me ravno vsega še ne razume kaj ji hočem povedati.Upam da se bo kmalu umirila.



Se nam tudi dogaja - ponavadi je krivo čustveno obremenjujoče vreme oz. klima! Ja, je kak dan, ko so skor vsi po vrsti nemogoči. Druga varianta je poskok v razvoju - takrat ne vedo, kam bi se dali in kaj bi ušpičli. Pa tretja možnost - ko si že ravno omenla - mogoče preveč gleda risanko. Našadva sta kot ose, če slučajno kdaj gledata preveč tv!! Ponavadi je to pozimi, ko ne moremo tolk ven. Zdej ju sploh ne prepričaš bit pred tv, razen zjutraj, da počakata, da se ati zrihta in gredo v vrtec.
Če kej sluti...verjetno tudi,sam po moje še ne razume. Naš je bil 15 m. star in mu tale sprememba, ko je sestrico dobil, sploh ni prišla do živega. Sam mene je skor pozabu, ko me dva dni ni videl. Se me je ball!!!! Mater sem bla čist na koncu. Tak da, kar se prvih bib tiče, se nimate kaj sekirat, da jim bo kej hudga, dok vas ne bo, pa potem ko bebica pride. Če so še mali, se čist lepo prilagodijo. Bolj problemi so potem z onimi od 3-4 leta naprej. (ljubosumje...)

Skuštrana
, a velja za sredo? Prideš v Ce na en kafe s slingom?

Čestitke vsem že mamicam in pestke za Mojaka! Verjetno že carta.




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: Junijke 2009 - 2.del
1.6.2009 8:25:55   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Hanuši, pa je Hana rojena prav na 4.junija?

Aja kar se pa tiče premikanja, se mi zdi, da se moj bejbi vse bolj premika in rine prav boleče. Ne vem, kaj je to.


Ne, neuser posted image Hana je 4.januar, ampak ravno datumsko se mi poklapajo pregledi 3.1.2000 pregled, 4.1.2000 rodila.

lenika, tut meni se tko boleče razteguje, da me včasih kar malo skupaj potegne. Na momente imam občutek kot bi se na suho drgnil, da nima več plodovnice dovoljuser posted image . Samo na zadnjem pregledu 5 dni nazaj mi je rekla, da plodovnice je še dovolj.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?