|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2007
14.2.2007 13:02:31   
LUNA06
Bucka01 to ni fer, da mu kupš eno darilo za oboje!!!!!

Midva sva bla zdaj eno uro in pol zunaj, je tok lepo...Sva nardila ceu podvig, sva šla z vozičkom in v trgovino.Je uspelo, juhu!
Mark pa še kar pančka, očitno sem ga ornk uspavala ko je rukalo v vozičku, 

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Januarčki in januarčice 2007
14.2.2007 15:03:06   
Barbid
Živjo

Včeraj sva bile prvič pri zdravnici. Vse ok, le vetrovov oz. krčki jo dajejo.
Kaplice Sup Simpleks moji Lani ne pomagajo.

Ali ima katera možnost da dobi kaplice ia Avstrije - Lefaxin, ji plača dvojno, samo da jih bi dobilele ?

BARBI

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Januarčki in januarčice 2007
14.2.2007 16:26:04   
LUNA06
Barbid a si probala koroške vetrovne kaplice?

(odgovor članu Barbid)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Januarčki in januarčice 2007
14.2.2007 19:17:51   
Barbid
Živjo


Imeli smo dvoje kapljice:

1. Sirup proti krčkem za dojenčke - Galenski laboratorij
2. Sab simplex

Nič drudega.

A so koroške kaplice kaj boljše, kaj pa avstrijske - Luna ?
Ne do nih ne do drugih ne morem priti

Barbi


(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Januarčki in januarčice 2007
14.2.2007 20:17:21   
asandra1
zojab: Ja jaz ful pogrešam brcike, saj je fajn, ko je z nami, ampak res je prav poseben občutek, ko ga čutiš v trbuhu...ja, moški so kljub vsemu za veliko prikrajšaniuser posted image . Moja sestra je v pričakovanju in ko jo gledam ji včasih kar malo zavidam.....

Glede kapljic, te koroške se mi zdi, da kar ublažijo, jaz mu dam po žlički 3 do 4pa kar zaspi (skoraj vedno), pa čajek, samo se moram fejst potrudit, da mu ga kaj dol spravim.

Jaz imam šele marca pregled pri G, tudi žekomaj čakam, da se za zaščito dogovoriva, ker sovražim kondome!!!!enega user posted image pa še zdaj takoj tudi ne bi imela.

Čudno, da še midva nisva dobila AD3 kapljic, saj sva stara že skoraj šest tednov.

Nič lepo se imejte in povejte svojim dragim, da jih imate rade!

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu Barbid)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Januarčki in januarčice 2007
14.2.2007 21:14:12   
Urša08
Ojla!

Midva sva danes imela pregled pri pediatrinji. Redi se fino, ima že 4640g (iz porodnišnice smo šli z 3380g), zrasel je pa tudi za 4,5 cm in jih ima 55,5. Dobili smo tudi kapljice - jih bom jutri začela dajati.

Drugače je pa kar priden, le ponoči nama ga sračka tam med drugo in četrto uro ga ne moreva uspavati. Napredujemo pa s spanjem, sedaj mi eno rundo ponoči spi 5 ur, ta drugo pa tam dobre tri. Še tole med drugo in četrto uro zrihtamo pa bo super.

Vsak dan tudi hodiva na sprehod. Ponavadi sva zunaj tam uro in pol.
A ima katera že kengurujčka? A je še prezgodej, da bi ga šla kupit in začela uporabljati. Se mi zdi, da bi mi ful prav prišel, da bi lahko kaj naredila med tem, ko bi ga nosila.

Tudi jaz pogrešam malo brcike, ampak trebuščka pa ne. Sem prav vesela, da je skoz manjši.

Sedaj se pa moj miško oglaša, tako da šibam.

Papa

(odgovor članu asandra1)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Januarčki in januarčice 2007
14.2.2007 23:21:00   
LUNA06
Barbid tudi mi smo imeli sirup, ki ga omenjaš, pa ni bilo vidnega učinka. Avstrijskih kaplij pa ne poznam.Lahko ti zrihtam te koroške, sam povej čimprej, ker jih bom jutri naročila. 

Urša08 če se prav spomnim se kengurujčka lhako uporablja po treh emsecih oz. ko otrok že sam drži glavo pokonci.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Januarčki in januarčice 2007
15.2.2007 9:17:44   
Barbid
Luna: ja lepo te prosim, naroči mi te koroške kapljice. Pa povej kako se zmenva za prevzem in plačilo.

Barbi

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Januarčki in januarčice 2007
15.2.2007 10:56:51   
bucka01
Urša08  jaz kengurujčka že uporabljam in nevem zakaj bi čakala do tretjega meseca če pa v navodilih piše da mora biti otrok najmanj 53 cm dolg in težek 3,5 kg .
Sem ga pa kupila v nemčiji od baby bjorn ker je pri nas v baby centru glih enkrat dražji in sem ful zadovoljna.

(odgovor članu Barbid)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Januarčki in januarčice 2007
15.2.2007 13:40:14   
ajja
Halo!
Čisto na hitro par novičk od nas. Danes smo bili prvič v posvetovalnici, Žiga je zrasel za 4,5cm , zdaj je velik 54,5 cm, zredil pa se je tudi za dobro kilo, ima 4280 g (ob rojstvu 3130g). Dobro napredujemo. Dobil je AD3 kapljice pa kri so mu vzeli. Ima bolj nizek hemoglobin. Drugače pa se je drl kot jesihar, polulal sestro, pri zdravnici pa je bil priden.
Krčkov nima, sem se pa kljub temu pozanimala o kapljicah,čajčkih, sirupih. Moja zdravnica pravi, da so kapljice premočne in prisega na kuminov sirup. Upam, da nam ne bo treba teh stvari preizkušat.
Aja, glede  AD3 kapljic. V posvetovalnici sem dobila brošuro o dojenju in naravni prehrani in piše, da AD3 kapljice lahko dodajamo od 14. dne.
Moji kg so se že stopili, sem na istem kot pred nosečnostjo, ampak bom hitro dobila kaj zraven, ker mi strašno paše čokolada, najbolj Kinder.

Še to. Kako ste ugotovile, da vaši sončki nimajo dosti hrane in ste začele dodajati? A mleko si stiskate po vsakem dojenju?
Evo, me kliče naš lump. Čas za kosilo.
LP!

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Januarčki in januarčice 2007
15.2.2007 18:17:53   
Urša08
Ojla!

Trenutno Nejček še spi tako, da imam nekaj časa še za poročanje. Zgleda da smo dobili nek ritem - vsaj ponoči. Sedaj ga dava spat med deveto in deseto in nama spi do dveh. Danes je bil malce bolj priden in smo se poštimal v eni urci in spali do osmih. Ampak čez dan mi ga je pa sračkal, kar ni hotel spati. Pa kar naprej bi jedel, sva se dojila ob 8, pa 10, pa 11:15, 12:45, pa še ob treh. No sedaj pa hvala bogu od pol štirih spi in sem se lahko jaz malce spočila.Kako pogosto pa ve dojite? Midva prav posebnega ritma nimava, ko je lačen dobi. Je pa res, da se kakšen dan dojiva 9X, drugič pa 6X. Glede na to da se redi se mi ne zdi nič čudno, je pač en dan bolj lačen, drugič manj, tako si predstavljam.
Ajja črpalko sem uporabila samo enih parkrat. Sem imela problem z levo dojko. Naredili so se mi vozli in user posted image ni dobil mleka ven, samo en mal ostalo je pa notri ostalo. Takrat sem si pomagala s črpalko. Pa zadnjič sem morala nekam leteti in me tri ure ni bilo in sem si načrpala mleko, da ga je mami nahranla.

Koliko vas že daje te kapljice d3? Jaz sem danes začela. Ali jih vaši user posted image dobro prenašajo?

Uživajte pa lepo se cartajte s svojimi sončki.


(odgovor članu ajja)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Januarčki in januarčice 2007
15.2.2007 21:26:40   
zojaB
HOJ

Danes je težek dan za mano, noro me boli glava pa še mali je bil danes cel dan bolj kot ne jokica. Danes sem začela s prvo kapljico AD3, ne morem verjet, kaj je ta ena uboga kapljica nardila našmu fantu, dala sem mu jo zjutraj ob osmih in je šele zdele ob devetih v mukah božček zaspal.user posted image   Jedel ni nič samo zjutri 3x, kakal nič, samo jok in stok cel dan, mislim katastrofa. Kako bom jest pršla na tistih 10 predpisanih kapljic mi tud ni jasno, ko je že pri eni sami tako hudo.
Pa ravno včeraj sem se pohvalila kolk je priden in tak dobrovoljček, nobenih krčev in nič, no evo zdej bom pa vse pokasirala še za nazaj.

Kako kaj vaši prenašajo?
Aja pa še to, meni je v lekarni rekla, da mu dam največ 5 kapljic, pediater pa pravi, da 10.
Kakšna navodila ste pa ve dobile?

Pa še to vas moram vprašat, kako je s temi dokladi, jest pojma nimam, kako to poteka? A moram to na socialo al kako?

Nč, grem pod tuš pa spat...nimam pojma, kdo bo pa še posodo pomil in cunje zlikal? user posted image

Uživajte

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Januarčki in januarčice 2007
15.2.2007 21:33:40   
hebeba
Živjo!

Evo naš malček je zdaj zaspančkal, ga je pa cel dan po malo sračkal. Ga je danes babica pazla (od mojega dragega mama), sem jaz šla k frizerju. Sem bila pa cel čas tako nervozna in sem kar naprej mislila na njega. Saj je babica vredu a ko ji kaj rečem kako naj naredi me sploh ne posluša in kar po svoje naredi - seveda narobe! Sem bila čist znervirana, ko sem prišla domov, pa sem se morala kar hitro moji mami potožit user posted image user posted image ..pol pa še mojemu dragemu, zdaj pa vam. Hvala bogu, da moj to razume user posted image . Sam ne morem njej čist nič rečt ker sem zaenkrat, dokler ne najdeva kakšne tete za čuvat odvisna od nje user posted image ..da lahko vsaj malo kam skočim..ah, zmeraj neki

No, vmes se je že zbudil po zdaj pišem z njim v naročju.. čakava na kopanje ob 22h, kakoekoli že je čez dan, te ure se držimo.

imam eno vprašanje: kako ve dajete vetrovne kapljice? Meni je patronažna rekla, da naj mu dam malo na dudo. Na njih pa piše, da naj bi jih dal s čajem, jaz pa mu ne dajem čaja..user posted image user posted image  da mu vseeno dam v bebi čaj?
Čeprav še zmeraj mislim, da nima krčekov, dam pa te kapljice zaradi vetrov, da  laže prducka user posted image

Mi imamo pa jutri pediatra...pa potem poročam!

Tako, zdaj pa se gremo malo masirat in vodo pripravit za kopnaje user posted image

nočko mamice

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Januarčki in januarčice 2007
15.2.2007 21:43:16   
eva1
čer!

Eno hitro javljanje še od naju!

Komaj sem prišla malo k sebi po 2 dnevnem glavobolu, ponoči sem pa itak mislila, da mi bo glavo razmeslo, od bolečin mi je drgetalo celo telouser posted image , sedaj je malo bolje, pa še vedno ne čisto ok!
Alja bolj ali manj pridna, danes je bil en tak dan, ko je skoraj celo popoldne v rokah spala, ker drugače je bil jok-hvala bogu za kengirujčka, ker drugače ne vem, kako bi kaj naredila in popedenala Lukca! No ja, vsake tok časa o nekaj piči in ****lira-zvečer pa je zapsala ko top-upam,da bo spala čimdljeuser posted image

Glede kapljic mi imamo plivit D3, pa ni dobila nobenega stranseka učinka po njih(sicer smo šele na 1 kapljici) in upam,da tako ostane!

Zoja-glede dokladov, v knjigarni kupi obrazec , ga izpolni in nesi na socialno, mislim, da je potrebno to urediti do 3 meseca otrokove starosti, da se potem dobijo za nazaj...če oddaš kasneje ti pa pripada od tistega meseca naprej ko si oddala vlogo-vsaj mislim, da je še tako!

Ajja-nam je tudi kuminov sirup pri Lukcu ful pomagal, tako da probajte, če imajo vaši otroci krčke! Jaz tudi pojem na tone čokolade, pa čokoladni puding, pa čokolino...samo da je čokouser posted image

Zdej pa šibam na kavč...pa še stuširat se ne morm, ker je v našem kraju neka cev počila in že od popoldneva nimamo vode user posted image user posted image user posted image user posted image ! še dobro da imamo studenec pa tono 5-literskih kant, da se lahko vsaj mal poplaknemouser posted image user posted image

Nočko in naj bo mirna in naspana noč...to rabim(o)!

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Januarčki in januarčice 2007
16.2.2007 10:48:53   
LUNA06
Ojla!

Ne morem verjet da sm spala do zdaj, ko me je zbudu telefon.No umes smo bli budni dvakrat po eno urco.Zakon!

Meni je rekla pediatrinja in v lekarni, da damo 5 kapljic AD3, pa še to postopoma, zdaj smo na dveh, jih dajemo po žlički, tko da verjetno dobi še manj kot dve.Pa nisem opazla nobene razlike pri Marku.Za krčke še vedno pijemo čajček in vetrovne kapljice mu damo po žlički, na dudo al pa kar tako v usta.Moram pa rečt, da jih zdaj skoraj nima več.Mogoče je bila res kriva čokolada.

Za doklade moraš res oddati do 3.meseca, vendar dobiš vedno plačano tudi za nazaj.Šteje pa se od prvega dneva meseca, v katerem si rodila, se pravi nam pripada od 1.decembra, čeprav sem rodila šele 29.Sem pa že v januarju dobila domov odločbo o višini, nakazila pa od nikoder.Je pa to vse skup ena velka žalost.Dobimo cca. 14 EUR bruto.

Tudi mene grozno boli glava, ampak vem d ame zato ker jemljem neke ergotyl kapljice za hitrejše krčenje maternice.Je pa za znort, pa tud slabo mi je po njih.

Upam, da bo danes kaj sončka da gremo ven.Se mi zdi da se jaz takrat najbolj spočijem v celm dnevu.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Januarčki in januarčice 2007
16.2.2007 11:16:17   
Urša08
ojla

Glede kapljic - jaz mu dajem kapljice plivit d3, in sicer prvi teden 1 kapljico, drugi teden po dve, tretji po tri in tako ostane do prvega leta. Ful imamo različna navodila glede kapljic. JIh pa zaenkrat dobro prenaša - hitro trkam.

Glede glavobolov pa moram rečt, da me zadnje tri dni ful glava boli. Sem mislila da se bom za vikend, ko bo moj doma odpočila, vendar imava napovedane obiske, tako da ne bo nič. Me pa tolaži to, da bo drug teden dva dni moja mami z mano - si je vzela dopust, tako da se bom malo spočila.

Drugače pa tudi jaz komej čakam sončka, da ga dam v voziček in šibava ven.

A katera uporablja ležalnik za otročka? So vaši otročki radi notri?

Sedaj pa šibam se že oglaša.
papa

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Januarčki in januarčice 2007
16.2.2007 12:59:43   
petraz
Lep pozdrav!

Končno se lahko tudi jaz kaj oglasim.... user posted image  Ko le utegnem skočim na RR in vas preberem, vendar pa mi zmanjka časa, da vam bi kaj napisla.

Mi se dobro počutimo, Nejc lepo napreduje, sedaj tehta že nekaj čez 4 kg, tudi kopali smo se že in sedaj čakamo na posvetovalnico, ki jo imamo 27.02.... Drugače imamo težave s "koliki" in nočnim spanjem... Zbuja se mi na 2 uri, no danes tudi na manj.. Jaz pa sem ob tem čisto iz sebe....user posted image  user posted image  Sem danes  zjutraj jokala, preden je moj šel v službo, saj sem od zaspanosti čisto iz sebe.... Pa saj bo bolje, a ne!??

Drugače mi za krče uporabljamo kapljice iz Avstije, ki nam pomagajo, tako da Barbid, če vam ne bodo druge pomagale mi sporoči, bom rekla eni prijateljici, če jih prinese še zate.. Sedaj se ne imenujejo več Lefaxin ampak Antiflat. Jaz pa pijem čaj od kumine in janeža, pa kako kamilico dam zraven...

Jaz se počutim tak tak, malo me moti to, da sem že 100-krat mislila, da je konec čišče, pa se zopet pojavi... sicer zelo malo, pa vendar mi gre na user posted image .. Z kilogrami se ne obremenjujem, vem samo to, da sem po enem tedu imela 63 kg (10 kg manj), koliko pa jih imam sedaj pa ne vem... po moje ne veliko manj, saj pojem kaj nekaj čokolade in sladkarij... Drugače pa se pazim kaj jem, saj Nejca zelo "šravfa" in raje ne jem stvari, po katerih vem, da ga bo zvijalo...

Prvi pregeled pri G. imam šele 6. marca, do takrat še je kar nekaj časa, samo ne vem če bom počakala do pregledea, da ne bi prej user posted image ... Ne vem, pri Anžetu nisem čakala, sedaj pa ne vem... A vi ste vse počaklale na prvi pregled!?? Pa še to, za vse tiste, ki ne nameravate zansiti v roku enega leta, katero zaščito imate, razen kondoma!?? Jaz malo razmišljam o Mireni, če se ne motim se tako reče, pa me zanimajo vaše izkušnje!?? Ali pa o čem drugem, kaj pa vem, samo kondomov mi ni uporabljati....

Naš Anže, ki je danes star 21. mesecev. je do bratca vedno bolj razumevajoč in ga vsaj malo pogleda in pocarta, pa kakega lupčka mu da. Ko se Nejce dere mu gre celo po dudo, sicer jo uporabljam zelo redko, saj nisem za take stvari. Anže jo ni maral in mu je nisem silila, pri Nejcu pa zaradi krčev kar malo vstrajam ponoči...

Sedaj pa se Nejce že pošteno razburja... tako, da bo potrebno iti...
se vam kaj oglasim...user posted image

Lep dan...




(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Januarčki in januarčice 2007
16.2.2007 14:16:11   
tatam
Na hitro se oglašam,ker ravno malo dremuckata.V sredo smo prišli iz bolnice,kjer smo bli 2 tedna!Skasirala sta fajni bronhiolitis,Anej je potem bil pozitiven na RSV,influenco in še levostransko pljučnico je imel,Tosja pa "le" influenca B.
Sta bla oba na kisiku,infuzijah,Anej pa 6 dni celo priklopljen na respirator...
Tak da vam vsem svetujem da pazite na svoje malčke,saj ni hujšega kot gledat takšnega malega bauceka kak se bori za zrak,ker ne more dihat.
Je bla v Mb bolnici intenziva polna teh RSV virusov,še iz Lj in drugod so jih vozli tja,ker je baje vsepovsod vse polno...
Sedaj me je pa kar strah,da se kaj ne ponovi,saj sta Tjaša in Aljoša fajn nahodna in kašljata.Se ju izogibamo kolko se da,ampak...Je kar hudo,ker bi ju rada lubčkala in cartala,jaz ju pa stran naganjam,a ni milosti...
Upam,da bomo sedaj zdravi!Sploh se ne zavedaš kolko to pomeni,da maš zdravega otroka,dokler ni tak daleč!Jaz bom sedaj znala ful cenit!
Aja,pa pri raznih preiskavah so odkrili pri Aneju dimeljsko kilo,dve luknjici v srčku-nič resnega in na možganih pri obeh znake porodne krvavitve,kar tudi naj ne bi vplivalo na življenje in razvoj,a vseeno te skrbi!!!
Moram vas še en dan prebrat za nazaj,pa se potem še kaj oglasim!
Čao vsem in čuvajte se virusov!!

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Januarčki in januarčice 2007
16.2.2007 15:32:45   
zojaB
Čaw

Mi se danes spet mučmo s krčki, bi prosila katero, ki ima te vetrovne kapljice Koroških lekarn, če mi lahko napiše, kakšno sestavo imajo, ker mi v lekarni na Viru pri Domžalah zatrjujejo, da oni delajo te kapljice po njihovem receptu in da so ravno takšne, pa bi rada primerjala.

tatam upam, da bo od zdaj naprej vse ok, ja bogi otročki no, vem, kako je to, moj je bil tud skos neki bolan in je ful hudo, ko se muči pa mu ne moreš pomagat.  Veliko zdravja vsem tvojim user posted image

Urša08 jaz dam svojega že v ležalnik vendar čisto v vodoraven položaj, nič dvignjenega in mu zgleda ful paše notri, vedno zaspi pa v lupinici ravnotako.

petraz lepo da ti je uspelo mal časa najdit tud za forum, če ne drugega vsaj tolko da mal sporočiš, kako se držite. Glede Mirene bodi previdna in se prej posvetuj, sama sicer nimam izkušenj,  sem pa že  od mnogih slišala, da znajo bit potem ful glavoboli, krvavitve, vrtoglavice ...

uf, zdej sem pa obiske dobila, šibam

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Januarčki in januarčice 2007
16.2.2007 15:34:36   
zojaB
sem še hotla vprašat, če katera ve, kako je adriana_m, nč se nam še ni oglasla??

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Januarčki in januarčice 2007
16.2.2007 15:40:11   
LUNA06
ZojaB na kapljicah piše samo tole "Vsebuje eterično olje janeža, kopra, kumine in mete v sirupu."
Sm se pa zdej spomnla, da sem tud sama že slišala da naj bi imeli tam enake.

Kaj pa je to Mirena?

Tud naš Mark ima ležalnik.Je pa tako tako, enkrat mu paše, drugič ne.

(odgovor članu zojaB)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Januarčki in januarčice 2007
16.2.2007 21:57:50   
hebeba
Hey mamice

Imam ravno minutko, dve ko ati čuva tamalega in čakamo na odhod na koapnje. Smo bili danes pri pediatru. Vse super! Bil je tako priden, niti enkrat ni zajokal. Meri 53 cm in je težek 4300g. Saj ni čudno če pa tako veselo papa user posted image user posted image  (rodil se je 48cm, 3080g).

Glede ležalnika - mi ga dajemo vanj že od 2 tedna dalje, včasih v njem zaspi, včasih pa ga sploh ne mara in samo joka, ko ga dam vanj. So pa ti ležalniki narejeni absolutno za večje dojenčke - ti malčki se kar zgubijo v njih..

eto, zdaj pa moram it, je že sila pri atiju user posted image

papa...lepo spančkajte!

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Januarčki in januarčice 2007
17.2.2007 13:31:35   
bucka01
zojaB adrijana_m nam je pobegnila k februarčicam prav tako aja32.
pravijo da smo že preveč naprej z temo da ne sledita več.
tatam te pike user posted image user posted image  so za tvoja user posted image user posted image  da bi se čimbolj izogibala viruskom.

No tudi naša pikica sedaj spi tako da imam malo časa da na hitro pokukam na RR me čaka pospravljanje ker možek je na šihtu tako da sem bolj za vse sama.

Včeraj me je že panika grabila da mi bo mleka zmanjkalo ker se mi je zdelo da imam nekam prazne prsa pa sem pripravila malo dodatka preden smo šli spat pol je pa spala od 22h do 02 pa je spet jedla vendar le z ene strani ker je potem zaspala in je spala do 06 zjutraj potem pa sem si zjutraj iz ene dojke iztisnila kar 110 in me je ful šokiralo ker sploh ni bila tako polna kot se je izkazalo tako da sedaj vidim da ni vse v velikosti in trdoti vsaj pri meni ne.

No mi imamo pediatra v torek in komaj čakam da vidim koliko je punca zrasla.
Glede kaplic ad3 bom pa še videla ali ji bom dajala bom videla kako jih bo prenašala ker moj prvi fantek jih je zelo slabo je imel grozne krče pa ful je bruhal kar v curkih tako da mu jih sploh nisem dajala
Smo raje kakšno urco dlje na sončku preživeli in je bilo prav tako vredu.
Za Julijo bom pa videla kako bo.
No sedaj pa letim delo kliče.
Čaw

(odgovor članu hebeba)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Januarčki in januarčice 2007
17.2.2007 15:21:30   
eva1
Adriana in aja, prav nič ni lepo da ste nam pobegnile k februarčicam user posted image user posted image !

Bucka-je okoli 6 tedna, pri meni že kakšen teden prej, prsi postanejo mehke in niso več trde in polne, ker se ponudba-povpraševanje uskladita, in ima  mamica občutek da ni več mleka! No je pa ravno obratno, pa še na trebuhu lahko začenš spat-vsaj jaz, je prav pasalouser posted image
Jaz imam trde prsi samo še ponoči ko mi prespi obrok-midve jeva zvečer ob 20h, po potem okoli 2-4h (kakor se zbudi, danes ob 3h) in potem zjutraj okoli 7-8h! pridna(trkam), čez dan je pa kakor kdaj včasih sitna, da je joj, včasih pa lepo spančka in se doji, ko pa je budna pa zadovoljna! v vozku pa itak samo a jo ven postaviš na zrak že spi, tut na sprehod ni treba, samo da zrak začuti, pa je komauser posted image !

Luna-mirena je ubistvu materični vložek, ki deluje na principu hormona, ki ga oddaja(vsaj mislim, da je tako)-jaz tudi razmišljam o njej, z vsemi ki sem govorila, so zadovoljne z njo, tako da upam, da bo tudi meni štimala-samo je treba počakati prvo M po porodu! Stane pa 30.000sit!

Tatatam-upam,da boste sedaj zdravi, vem najtežje je ko gledaš bolnega otroka, pa da so pa še tako mali, je pa še 1000x težje...res upam, in držim pesti da bo sedaj ok!

petraz-je kar pestro z dvema kaj? sej včasih kakšen dan, kot da jih nebi imel drug dan pa živi kaosuser posted image user posted image , eh ja pa sej bodo zrasli, pa bo bolje-al pa slabšeuser posted image user posted image

Mi bomo sedaj 2 noči spet brez atija(ima nočne)-samo uspavanje me skrbi, čeprav sem se odločla, da lukca ne bom več uspavala na rokah, da sedaj je pa že dovolj velik da zaspi sam...bom par dni vztrajala, pa še lažje bo sedaj ko ne bo atija zvečer-vsaj mislim-pa že vnaprej vem, da bo dretje in kolovratenje 2 ure, samo enkrat bo treba mulca navadt, da gre sam spat! Alja, pa če bo tako kot zadnje dneve, zaspi zvečer pri dojenju in je-upam, da bo šlo vse po planu, drugače bo user posted image user posted image user posted image

Eh, ja tako je to-vsak dan kej novga!

lepo se imejte!!

(odgovor članu bucka01)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Januarčki in januarčice 2007
17.2.2007 15:23:30   
eva1
Aja-še to, par novih slikic sem dala v album, se mi zdi da Alja kr kipi, kt bi kvas jedla, tašna bunkica jeuser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?