|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Veseli decembrčki 2008
30.11.2009 23:18:43   
Anonimen
Helowa!!!

Midve imava pa jutri posvetovalnico pri enem letu ... joj komi čakam da vidim kolk je naša flenča velika in težka ... pa kako bom važna, ko bo sama prikorakala v ordinacijo user posted image ... ja punce moje, naša flenča je kar čez noč shodila ... 14 dni pred svojim rojstnim dnem je naredila prva 2 samostojna koraka in potem je delala po par korakov na dan. Zdaj pa enie 3 dni nazaj je pa kar začela hodit in od takrat se praktično ne plazi več sploh ... joj kolk je fletna ko hodi ko en racman ... ma saj bi vam pokazala en filmček, ko sem jo z GSMjem snemala, sam ne vem kako se filmček sem gor pripopa ... a se sploh da?

Aja, pa danes sem v vsej svoji kuharski karieri prvič skuhala govejo juho ... ma sem na koncu vseeno vrgla še zelenjavno kocko not, ko ni imela pravega okusa juha ... a mi katera od vas, že bolj izvežbanih kuharic, ve povedat kak fin in zanesljiv recept za dobro govejo juhico (pa brosim brez zelene notri) ... pliiiissss!!!!

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Veseli decembrčki 2008
30.11.2009 23:47:18   
blackcoffee
danes,  
1.12.2009user posted image
PRAZNUJEMOOOOOOOO!!!!!!!!!!user posted image user posted image
MAMICA Decete in
naš fantin Ruj
 
user posted image user posted image
* * *

MAMICA andya in
naša punčara Enia 
user posted image user posted image
* * *

MAMICA Zverinica in
naš fantin Jernej
user posted image user posted image
ČESTITKE vsem našim malčkom za prvi rojstni daaaaan!!!     user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 30.11.2009 23:49:50 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Veseli decembrčki 2008
30.11.2009 23:50:49   
Anonimen
Joj .. joj ... spet prehitevaš ... pa saj je še 14 minut do polnoči user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Veseli decembrčki 2008
30.11.2009 23:54:57   
skorpika

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

pa kako bom važna, ko bo sama prikorakala v ordinacijo



važička user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Veseli decembrčki 2008
30.11.2009 23:57:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skorpika


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

pa kako bom važna, ko bo sama prikorakala v ordinacijo



važička user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image ... saj vem, da samo vračaš udarec user posted image

(odgovor članu skorpika)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 1:17:41   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Joj .. joj ... spet prehitevaš ... pa saj je še 14 minut do polnoči user posted image


čuj,
KAJ KO BI TI ZA SPREMEMBO ENX ŠLA PREJ SPAT???!! user posted image
PARDOOOOOOOOOOOOOOOOON!!
user posted image
sem mislila, da bom šla spat in sem hitela z naznanitvijo današnjih slavljencev. no, lej ga zlomka, še kar čepim tukaj!
..sem se do zdaj na kulinariki zamudila.. iščem dober recept za torto.


< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 1.12.2009 1:20:26 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 7:06:13   
hektorina
Vse najboljše RUJ in mami! Še malo in vas dohitiva...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 9:25:24   
andya
O ja, pa je leto naokoli (rojena ob 9.05) Tudi vreme podobno lanskemu. Sicer nimam pojma kaj se je dogajalo zunajuser posted image , ma baje da so bile tudi poplave (na Obali)

Naša slavljenka še spi, mamica pa skrbi za stike z javnostjouser posted image

hvala za čestitke!!!Super ste...tako pozorni in nikoli nobenega ne pozabiteuser posted image
čao

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 9:42:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Joj .. joj ... spet prehitevaš ... pa saj je še 14 minut do polnoči user posted image


čuj,
KAJ KO BI TI ZA SPREMEMBO ENX ŠLA PREJ SPAT???!! user posted image
PARDOOOOOOOOOOOOOOOOON!!
user posted image

user posted image

user posted image

Drugače pa čestitke vsem slavljencem!!!
Drai Ruj, Jernej in Enia, želim vam, da bi vas oči in mamica kar najbolj ubogala!!!!

user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 11:13:53   
arupnik3
VSEM DECEMBRČKOM, KI PRAZNUJEJO ŽELIM VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 11:39:45   
tasa.m
Vsem slavljenčkom vse najboljše user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 11:44:14   
tasa.m
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

no, pa si poglejte geinalno mojstrovino, ki jo je napravila Detece.
..meni se sline cedijo.

user posted image


user posted image user posted image user posted image , kofi si našla kakšen fin recept za torto

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 11:55:53   
hektorina
Čestitke strelčkom Jerneju in Enii! Vse najlepše, najboljše, najsslajše naj, naj...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 14:24:44   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: tasa.m
kofi si našla kakšen fin recept za torto

nič pravzaprav. visela sem par ur na kulinariki in kopi pejstala neke recepte, ki nimajo veze s tortami. user posted image
pol mi je Detece posredovala recept. že drugi. jaz pa še vedno razmišljam.. če ne najdem kake extra bombe, ki je hitro fertik in dobra ko pes, bom kar njen recept ponucala, ki je bojda tudi bomba.
dans pa bom nardila atomski štrudelj. pa da vidim, kaj je to za eno čudo.





_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 15:30:27   
blackcoffee
evo.. Detece raztura!
še eno je spekla!!
user posted image
razmišljam... zdaj ko je že tolk v tej peki... kaj če bi še zame spekla kako?! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 15:41:29   
blackcoffee
..PA KJE STE VSE???? user posted image

_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 15:56:07   
Nincica1
A ste že vsi tukaj? Jaz bi tut kak recept, da bi spekla torto  za prste obliznit,...itak prihaja meni najljubši čas in bo upam, da še vedno dišalo iz moje pečice, če bo čas seveda, ker uživam v peki prazničnih dobrot in v tem, da stanovanje diši po cimetu, pomarančah, klinčkih,....user posted image

Bi pa kakšno lahko sadno torto, da ne bo user posted image kap zadela od kakšnih čokolad, nutele, orehov,...tako da se toplo priporočam.

Pri nas pa ful dogaja, jaz že skoraj cel teden z vročino, v soboto zjutraj sva z možekom hotela spucati nos malemu in ugotovila, da na aspiratorju fali nastavek in neprespano noč povezala s tem, da ga je pojedel, ker ga je itak zmeraj imel na uču no in smo šli na urgenco in kerni bilo nič narobe z dihsnjem, pljuči,...sva ostala tam čez noč na opazovanju,...katastroga s temi ležalniki za spanje, itak vsa bolana nič spala, mali tudi, se mu je ful dogajalo,...no in nastavka od nikjer še vedno,...ves čas šarimo po blatu in ga ni, tako da na koncu bom res našla ta nastavek kje doma,...no in zdaj ga imam ves čas na očeh, ker tole je pa višek.

V varstvo se uvajava 1-krat tedensko, zadnji teden ga bo očka uvajal na polno, ker jaz grem delatuser posted image in po novem letu varstvo na polno.

Uživajte,...recept čakamuser posted image

Pa vse najboljše vsem, ki praznujeteuser posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 17:17:56   
Detece
Joj tale današnja je pa res bila takšna na brzino....je še nismo vrezali, zdaj čakamo goste...pravo fešto imamo pa v nedeljo....

Vse naboljše Jerneju in Enji....

lep večer...

(odgovor članu Nincica1)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 17:18:54   
Detece
Kavica drugač pa ni panike, jo spečem tudi Thoru...rada pečem....če se še kera javi....

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 17:55:37   
Anonimen
Eto smo iz posvetovalnice in z veseljem vam sporočam, da je naša flenča končno dosegla mejo magičnih 9kg ... tako da trenutne minikenske mere so 9150g in 77cm user posted image

Pa to bi vas vprašala ... kaj ve menit o cepljenju proti klopnem meningitisu ... jaz sem cepljena in tut razmišljam, da bi tamalo dala ...

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 18:01:49   
uršula83
IZVIRNO SPOROČILO: Otika



a mi katera od vas, že bolj izvežbanih kuharic, ve povedat kak fin in zanesljiv recept za dobro govejo juhico (pa brosim brez zelene notri) ... pliiiissss!!!!


Sicer ne pašem še na tole temo, ampak berem vas pa vseeno redno :) in nisem izvežbana kuharica, ampak juha mi pa kr dobra zmr porata. Recept pa je:
Daš en pisker vode in noter mal govejega mesa (najbulš je bočnik al pa kej tazga), eno kurjo bedrco in eno govejo kost (malo). Daš kuhat. Mal vegete ali soli. Tacajt da ti juha zavre prpraviš še zelenjavo: korenje, kolerabo, pol čebule, 3 stroke česna in dodaš čorbici. Ko zavre, jo daš na mali ogenj da počasi vre (ne smejo se veliki mehurčki delat). Potem pa ostale pol čebule nasekljaš in popražiš da je taka svetlo rjava in daš tut notr. Dodaš še ene 3 vejice peteršilja (nesesekljanega) in po želji čist malo magija (podobn ku peteršilj ampak ful močn okus, zato res malo) in ene par zrnc popra (celega). Pol to počas kuhaš ene 2 ure pa pou po tistem ko zavre (da je meso mehk). Pol jo precediš in zakuhaš notr al zdrobove knedlčke al nudlce al pa karkol tazga.
Lahko probaš pa poročaj kaka je bila :)


_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 18:49:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: uršula83

IZVIRNO SPOROČILO: Otika



a mi katera od vas, že bolj izvežbanih kuharic, ve povedat kak fin in zanesljiv recept za dobro govejo juhico (pa brosim brez zelene notri) ... pliiiissss!!!!


Sicer ne pašem še na tole temo, ampak berem vas pa vseeno redno :) in nisem izvežbana kuharica, ampak juha mi pa kr dobra zmr porata. Recept pa je:
Daš en pisker vode in noter mal govejega mesa (najbulš je bočnik al pa kej tazga), eno kurjo bedrco in eno govejo kost (malo). Daš kuhat. Mal vegete ali soli. Tacajt da ti juha zavre prpraviš še zelenjavo: korenje, kolerabo, pol čebule, 3 stroke česna in dodaš čorbici. Ko zavre, jo daš na mali ogenj da počasi vre (ne smejo se veliki mehurčki delat). Potem pa ostale pol čebule nasekljaš in popražiš da je taka svetlo rjava in daš tut notr. Dodaš še ene 3 vejice peteršilja (nesesekljanega) in po želji čist malo magija (podobn ku peteršilj ampak ful močn okus, zato res malo) in ene par zrnc popra (celega). Pol to počas kuhaš ene 2 ure pa pou po tistem ko zavre (da je meso mehk). Pol jo precediš in zakuhaš notr al zdrobove knedlčke al nudlce al pa karkol tazga.
Lahko probaš pa poročaj kaka je bila :)



Uršula, super si ... bom probala za vikend tale recept user posted image

(odgovor članu uršula83)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 21:35:30   
blackcoffee
Otika - zanimive so tele goveje juhe. vsak dela po svoje.
sama jo pripravljam brez vegete, magija in kock...
napravim pa jo takole:
1/2 kg najboljšega, nič mastnega govejega mesa (zateži mesarju u nulo!),
1 goveja križna kost,
šopek peteršilja,
5 lepih oranžnih korenčkov,
čebulin olupek,
sol,
na polovici kuhanja, dodam ščepec žefrana.

a) meso s kostjo najprej operem. potem ga zavrem v vodi brez vsega. takoj ko zavre, vse skupaj odlijem. (ko se napravi taka bela pena na vrhu. nekateri to peno dol poberejo al pa tud ne). men je bljak.user posted image

b) meso in kost operem pod tekočo vodo in dolijem vode jovo na novo. kolk pač češ župce met (1,5 - 2l vode na 1/2kg mesa).

c) solim - a ne premalo! po okusu.. boš vidla.

d) vržem notri dosti korenja narezanega na kolobarje al pa štange in peteršilja, ki ga zamotam v cvirn, da se mi peteršila ne mota po celem piskru!
(tudi košček zelene dodam, kadar ne pozabim. ampak jo komot zanemariš in ne bo nič slabša juhca). garantiram!user posted image

e) rjav čebulin olupek - vrhnje liste stran vrzi, notranje splaknem in dodam k juhi.
(govorim o tistih slojih čebule, s katerimi barvamo velikonočna jajca!) jaz ne dam  čebule notri.

f) če imaš doma žefraniko (dobi se v trgovini med začimbami) - te dodam ščepec - proti koncu kuhanja.. ker dodatno obarva župico, nima nobenega okusa, tak da nič bat, da bi se ti okus župe pokvaril.

vre naj počasi na zmernem ognju.

to je to.

aja.. popram ne vedno- kadar pa, pa ne pretiravam. tisti, ki če met poper notri, si lahko sam popra, ko se mu juha hladi v krožniku.user posted image

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 1.12.2009 21:44:27 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 21:36:12   
lonja
user posted image
tud z moje strani vse naj današnjim slavljenčkom user posted image !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 21:38:47   
lonja
aja, pa tale recept od kofi je user posted image user posted image user posted image . od mesa dam jst noter križni del, je pol še mnjam mesek za popapcat.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?