|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
25.3.2012 15:55:08   
sirenetta
Caitlin ni zakaj, samo da je zdaj ok user posted image

No, potem pa Sneguljki neuradne čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa neuradne rožice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Caitlin)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Marčevke 2012
25.3.2012 16:00:01   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

Da se še jst mal javimuser posted image
Sem še kr kinder jajček. Imam pogosto lažne popadke, otrdevanje trebuha.. pa nikamor ne gre naprej...čakamo...user posted image



Eh tako je podobno tudi pri nas...lažni popadki in redno otrdevanje od torka, ta petek Ctg pokazal te ta zgodnje popadke na 7 minut...celo babica je rekla, da to bo v par dneh rešeno. Pa nikakor nikamor ne gre.

Se nalivam z malinovim čajem, iz obupa sem celo tisto akupresurno točko začela masirat, ampak tale pupca niti pod razno zgleda ne želi ven user posted image

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Marčevke 2012
25.3.2012 16:31:17   
Jelcy
Sirenetta sem ti poslala ZS. Si dobila?user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Marčevke 2012
25.3.2012 20:32:24   
zmajcy_
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

Da se še jst mal javimuser posted image
Sem še kr kinder jajček. Imam pogosto lažne popadke, otrdevanje trebuha.. pa nikamor ne gre naprej...čakamo...user posted image



Eh tako je podobno tudi pri nas...lažni popadki in redno otrdevanje od torka, ta petek Ctg pokazal te ta zgodnje popadke na 7 minut...celo babica je rekla, da to bo v par dneh rešeno. Pa nikakor nikamor ne gre.

Se nalivam z malinovim čajem, iz obupa sem celo tisto akupresurno točko začela masirat, ampak tale pupca niti pod razno zgleda ne želi ven user posted image



Očitno bosta najina ta prava ovna user posted image  ze zdej trmasta user posted image  

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Marčevke 2012
25.3.2012 20:44:30   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: Jelcy

Sirenetta sem ti poslala ZS. Si dobila?user posted image


Ne nisem dobila nič user posted image .

Zadnje čase meni full nagajajo ZS...preveri, če imaš shranjeno med poslanimi spročili. Če nimaš, pomeni, da ti ga je izbrisalo med pošiljanjem (to se je meni zgodilo zadnji mesec ene parkrat)

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Marčevke 2012
25.3.2012 20:46:33   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

Da se še jst mal javimuser posted image
Sem še kr kinder jajček. Imam pogosto lažne popadke, otrdevanje trebuha.. pa nikamor ne gre naprej...čakamo...user posted image



Eh tako je podobno tudi pri nas...lažni popadki in redno otrdevanje od torka, ta petek Ctg pokazal te ta zgodnje popadke na 7 minut...celo babica je rekla, da to bo v par dneh rešeno. Pa nikakor nikamor ne gre.

Se nalivam z malinovim čajem, iz obupa sem celo tisto akupresurno točko začela masirat, ampak tale pupca niti pod razno zgleda ne želi ven user posted image



Očitno bosta najina ta prava ovna user posted image  ze zdej trmasta user posted image  


Ha ha, ja že zdaj mora bit po njihovo. Kar navadiva se. user posted image user posted image user posted image

Samo ej, še malo pa bosta aprilska ovna! Si misliš od vseh marčevk edina dva apriska otroka. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Marčevke 2012
25.3.2012 21:44:51   
hrchy
Hojla cvekice,

najprej cestitke za vse, ki ste v zadnjih dneh docakale svoje user posted image . Res ne sledim vec (ne zmorem user posted image ), ampak sem pa vesela za vse, ki se jim je nosecnost lepo iztekla in zdaj cartate svoje soncke.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo, mi se navajamo na zivljenje v troje, pa moram rect, da nam gre super. Mali raste, joka, kaka - vse po standardih user posted image Veliko se sprehajamo - v vozicku, pa tudi v slingu se pocuti super, soncek in svez zrak pa ga tako utrudita, da ponavadi potem spi kot ubit! ravno danes smo se sli za dve uri sprehajat na plazo, doma si je potem vzel 10 minut za mojo dojko, zdaj pa spet spi ze tri ure.

Krcki so tudi nas matrali dva dni - ampak je cisto ocitno, da zato, ker je dobil vitamin D in se BioGaia kapljice. Zaenkrat sem prekinila in mali je stokrat bolj zadovoljen. Mami pa tudi!

Ena je komentirala, kako da je nasa patronazna visela tukaj tri ure user posted image Ma ce bi jaz imela takega zmaja, kot nekatere, bi jo tudi pred vrata prej postavila. Ampak tale nasa je res fajn! itak pa imajo patronazne tukaj malo sirse poslanstvo, kolikor razumem - od pregledov malega, do ucenja handlinga, pogovorov o poporodni depresiji, predstavitvi ponudbe razlicnih poporodnih tecajev, iger... v bistvu mora pomagati na kateremkoli podrocju, ki 'skriplje' pri mladi druzinici. Pa se ful je simpaticna - poklices jo pa lahko na osebni telefon 24/7, pa tudi pride na obisk po potrebi...

Ampak kopanje je pa domena starsev tukaj, ti ga ne skopa ona...tako da vceraj je bilo to za nas prvic. Imava cebricek in mali je noter zaspal takoj! V trenutku! user posted image user posted image user posted image Tako da kopanje kot kaze zaenkrat ne bo problem. Popek je pa tudi ze suh. Me pa preseneca, na koliko stvari moras biti pozoren glede popka... - tukaj te noben nic ne opozori. user posted image Se pa tudi nas mali lusci kot kaksen kuscar! user posted image Ampka ga po ansvetu patronazne ne mazaem z nicemer - ker menda bolj ko se maze, bolj se taka mlada koza na to navadi in potem je to treba delat neprestano. Tako da zaenkrat pri nas pali samo voda.

Ne vem, katera je pisala o krckih, jokanju.... midva sva pred porodom prebrala knjigo 'THE HAPPIEST BABY ON THE BLOCK', kjer so razlozeni vzroki in pomoc pri kolikah. Je pa dobil avtor odlicne komentarje na amazonu, youtubu itd. Na hitro je teorija razlozena tudi tule:
http://www.youtube.com/watch?v=iTzDwUXGqdM&feature=BFa&list=FLk0hoaUJjE8WpOzcs8QLqgQ&lf=mh_lolz
http://www.youtube.com/watch?v=zY1s34wy7IY&feature=BFa&list=FLk0hoaUJjE8WpOzcs8QLqgQ&lf=mh_lolz
http://www.youtube.com/watch?v=GBwMJ32Z86I&feature=BFa&list=FLk0hoaUJjE8WpOzcs8QLqgQ&lf=mh_lolz
http://www.youtube.com/watch?v=r4npVTLRXg0&feature=BFa&list=FLk0hoaUJjE8WpOzcs8QLqgQ&lf=mh_lolz

ce bo kateri kaj pomagalo, bom zelo vesela. Gabriel se s to metodo res zelo pomiri.

Jutri gre ati spet v sluzbo, midva bova pa prvic sama. Na sreco imava zelo poln dan, ker morava v laboratorij dat kri (je se malo rumenkast) in na test sluha. Upam, da bo slo!

Za konec pa se user posted image user posted image user posted image za vse, ki se cakate na svoj veliki dan! Naj pride cimprej in mine cimhitreje user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Marčevke 2012
25.3.2012 21:50:04   
zmajcy_
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

Da se še jst mal javimuser posted image
Sem še kr kinder jajček. Imam pogosto lažne popadke, otrdevanje trebuha.. pa nikamor ne gre naprej...čakamo...user posted image



Eh tako je podobno tudi pri nas...lažni popadki in redno otrdevanje od torka, ta petek Ctg pokazal te ta zgodnje popadke na 7 minut...celo babica je rekla, da to bo v par dneh rešeno. Pa nikakor nikamor ne gre.

Se nalivam z malinovim čajem, iz obupa sem celo tisto akupresurno točko začela masirat, ampak tale pupca niti pod razno zgleda ne želi ven user posted image



Očitno bosta najina ta prava ovna user posted image  ze zdej trmasta user posted image  


Ha ha, ja že zdaj mora bit po njihovo. Kar navadiva se. user posted image user posted image user posted image

Samo ej, še malo pa bosta aprilska ovna! Si misliš od vseh marčevk edina dva apriska otroka. user posted image user posted image user posted image


ne, ne, ne... jaz morem rodit do petka, da lahko oddam prijavnico za vrtec user posted image  drugače ne bo nič user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Marčevke 2012
25.3.2012 23:33:28   
sneguljka1
No zdaj pa še uradne novice user posted image  Ko smo končno doma. Res ne vem zakaj v porodnišnici ne naštimajo enga Wifi, čist brez stika z zunanjim svetom, pa take spremembe se dogajajo ta čas s prazniki, ukinitvijo regresov pa kaj vem kaj še... bi blo bolje da bi kar tam ostala user posted image

Najprej da napišem rezultat: V Kr porodnišnici se je rodil Liam v četrtek 22.3. ob 4.23, 3380g, 52 cm.

Torej tisti popadki v sredo zvečer so potem postali malo bolj redni zvečer, na 10-12 minut ko sem šla ob 22h spat, ampak ob polnoči sem se odločila da je dost tega in sva šla v Kranj, bila sem odprta 5 cm, tam sem še en čas hodila po hodniku gor in dol, kakšno uro, pa so postali na 6 minut, potem pa sem šla v porodno in mi je predrla mehur in so hitr ratali zelo pogosti, enako močni kot prej ampak kar po 2 skupaj brez pavze. Tako mi ni dala sploh nič umetnih, čez kakšnih 45 minut pa je že blo odprto 9 cm, še mal je razširla in potem še dobrih 5 minut in je blo konc user posted image  Kar nism mogla verjet da je že konc. Pa babica je bla tako fajn da mi je rekla kje naj malo neham prtiskat da je tist čas lepo glavico ven dobila in ni blo treba nč rezat, to mi je še najboljše, sem res ful vesela.user posted image
Potem sta pa dve babici gledale posteljico in sta ugotovili da jo en konček manjka in je prišel zdravnik pa anesteziologinja in so mi dali za 5 minut še splošno narkozo da je on tist košček še ven privlekel. Je blo malo bedno ampak ker je blo že vsega konc mi je blo vseeno, sam da je blo konc popadkov user posted image
Osebje na oddelku pa ful prijazno, res so ble vse fajn, ful so se trudile pa svetovale pr dojenju in ves čas čekirale, edino nočna izmena so ble mal bolj smotane ampak nč hudega.
Prvo noč sem ga pustila kar tam, vedno ko sem ga probala dojit prvi dan je potem izbruhal cel kup plodovnice, in to ob 4 različnih priložnostih, potem drugi dan je pa že fajn začel pit in sicer vsako uro, tako da druga noč je bla pestra, nism nič spala ker je vsako uro bil lačen pa še nekaj so ga krčki zvijal, bogi. Včeraj in danes sem mela pa že ful mleka in mi sploh ne more vse sprot popit, čeprav se doji na 1-2 uri in take veliiike požirke dela user posted image  Cortek mali.

Tako, to je to od mene, zdaj pa navijamo še za tiste ki ste še v čakalni vrsti user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 1:19:39   
zwezdica82
zmajcy_ a ti tud čakaš z vlogo za vrtec. jst tud user posted image user posted image user posted image

sm že rekla da bom danes odnesla pa sem se premislila..no ja če do petka ne bo nič pol bo res treba oddat, da ne zamudimo. sicer spadamo obe pod isti glavni vrtec, sam v LItiji zna bit kar polno a ne? Jst računam tukaj pri nas da letos pa bo.. Če ne bom res popizdila..No ja saj še ostane krščanski vrtec..v tega je vpis do maja..

pri meni nič zaenkrat ne dogaja. edino takole sredi noči sem vedno pokonci. danes pa spet na CTG..beda..me vsakič vpraša a še niste šla ko pridem v ZD...

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 1:30:10   
zmajcy_
IZVIRNO SPOROČILO: zwezdica82

zmajcy_ a ti tud čakaš z vlogo za vrtec. jst tud user posted image user posted image user posted image

sm že rekla da bom danes odnesla pa sem se premislila..no ja če do petka ne bo nič pol bo res treba oddat, da ne zamudimo. sicer spadamo obe pod isti glavni vrtec, sam v LItiji zna bit kar polno a ne? Jst računam tukaj pri nas da letos pa bo.. Če ne bom res popizdila..No ja saj še ostane krščanski vrtec..v tega je vpis do maja..

pri meni nič zaenkrat ne dogaja. edino takole sredi noči sem vedno pokonci. danes pa spet na CTG..beda..me vsakič vpraša a še niste šla ko pridem v ZD...


Jauser posted image   Sem že klicala v vrtec če lahko oddam brez emša, da ni takoj skakanja, pa da jim potem naknadno javim pa so mi rekli da sploh ni problema user posted image  tko da upam, da bo user posted image

Ne morem spat imam popadke.. upam, da bo kej resnega iz tega ratal ne pa da bom jutr komi gledala user posted image  

< Sporočilo je popravil zmajcy_ -- 26.3.2012 1:35:17 >

(odgovor članu zwezdica82)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 1:34:05   
zmajcy_

user posted image


27.12.2011

zuza, user posted image Patrik user posted image   PDP 9.3.

30.12.2011

Pattyka, user posted image Neja user posted image   PDP 17.3.

24.1.2012

desire, user posted image Tia user posted image (1580 g, 41 cm) in user posted image Elin user posted image (1800 g, 43 cm) PDP 27.2.

25.1.2012

katka*, user posted image Aleksej (2540 g, 47 cm) user posted image PDP 8.3.

 9.2.2012

ircomp, user posted image Žan (3010 g, 50 cm) user posted image  PDP 4.3.

20.2.2012

tosja, user posted image user posted image   PDP 1.3.

21.2.2012

čebela1, user posted image Jan (3570 g, 53 cm) user posted image   PDP 1.3.

28.2.2012

majcis, user posted image Tanja ( 2890g, 50cm ) user posted image   PDP 11.3.

29.2.2012

alna, user posted image Živa ( 3050, 50cm ) user posted image PDP 10.3.
 
3.3.2012

anckaa, user posted image Simon ( 3250 g, 50 cm) user posted image
4.3.2012

kimsy, user posted image  Kim user posted image PDP 9.3.

5.3.2012

caelia, user posted image Rožle (2420 g, 48 cm) user posted image PDP 9.4.
populis, user posted image Eva user posted image PDP 24.3.

8.3.2012

kaminek, user posted image Oskar ( 3880g, 50cm ) user posted image PDP 7.3.

 9.3.2012

Jada82, user posted image Emilija ( 3490g, 53cm )user posted image   PDP 11.3.
 hrchy, user posted image Gabriel user posted image   PDP 14.3.
cukr07, user posted image  Matija (3260g, 48cm ) user posted image   PDP 9.3.
prihajcek, user posted image   Filip (3850g, 51cm ) user posted image   PDP 19.3.

10.3.2012

Caitlin, user posted image Taja ( 3500g, 49cm )user posted image PDP 13.3.
cokolino, user posted image ( 3720g, 56cm )  user posted image  PDP 15.3.
 Saša33, user posted image  Lara ( 3045g, 50cm )  user posted image   PDP 8.3.

12.3.2012

ursonok, user posted image  Abel ( 3366g, 53cm ) user posted image PDP 8.3.

13.3.2012

pokalona1, user posted image   ( 3310g, 52cm ) user posted image PDP 14.3.

14.3.2012

tinčka3, user posted image Ema ( 3960g, 51cm ) user posted image    
 Aleda, user posted image Laura ( 3590g, 52cm ) user posted image  PDP 16.3.
 kendicka, user posted image  Svit  ( 3560g, 52cm ) user posted image  PDP 12.3.

15.3.2012

Jassika, user posted image  Vita ( 3550g, 50cm ) user posted image PDP 19.3.
miska333, user posted image Tibor  ( 4300g, 57cm ) user posted image PDP 13.3.

19.3.2012
 
patella, user posted image  Ažbe ( 3040g, 52cm ) user posted image PDP 14.3.
tjaShiika, user posted image    Zara ( 3250g, 49,5cm ) user posted image

20.3.2012

listek, user posted image   Manca ( 3330g, 52cm ) user posted image PDP 31.3.
polzi user posted image    Lana ( 3180g, 50cm ) user posted image PDP 20.3.

21.3.2012
 
poldy, user posted image    Špela ( 4190g, 55,5cm ) user posted image PDP 11.3.
22.3.2012

sneguljka1, user posted image  Liam ( 3380g, 52cm ) user posted image PDP 23.3.









Št. user posted image 19
Št.user posted image 16

Skupajuser posted image 35


ŠE PRIČAKUJEMO
 
11.3.
 
user posted image  poga, 29 let, 1 user posted image  user posted image     

12.3.

user posted image anonimna
*** user posted image
user posted image  tanci2012, 25 let, 1user posted image   user posted image  
 
user posted image  bucka28, 26 let, 1user posted image   user posted image
 
13.3.
 
user posted image  nina88, 1user posted image  user posted image  


17.3.

user posted image   Little me, 1user posted image user posted image


18.3.

user posted image timkica, 31, let , 2user posted image , 1 user posted image , okolica LJ user posted image
user posted image kkkkk, 22let , 1user posted image okolica LJ user posted image


19.3.
 
user posted image msabina
 

20.3
.
 
user posted image  Evita78, 33 let, 2user posted image , 1user posted image , NM user posted image

22.3.
 
user posted image  loewa, 25 let, 1user posted image Koroška user posted image
user posted image   lešnica, 1user posted image user posted image

 
23.3.
 
user posted image  gruška, 36 let, 5user posted image   user posted image
user posted image   Jelcy, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   marec 2012, 1user posted image    user posted image
 
 
28.3.
 
user posted image  RožcaM,    user posted image
 

29.3.

user posted image  iribiri, 30 let, 2user posted image , 1user posted image   LJ user posted image  user posted image
 
user posted image   rajska
 
user posted image  zmajcy, 24 let, 2user posted image , 1user posted image   okolica LJ user posted image user posted image
 
30.3.

user posted image  sirenetta 2user posted image , 1user posted image    
Obala user posted image   
user posted image   Hov hov
   
 
31.3.
 
user posted image   Matejka80 user posted image


X.3.
 

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image
user posted image  sunshine88, 1user posted image
user posted image alexjami
user posted image  Spelca82, 29 let, 3user posted image , 0 user posted image , Ljubljana   user posted image

1.4.

user posted image  ina11, 30 let, 2user posted image , 1user posted imageMaribor user posted image user posted image
 
 
3.4.
user posted image  LadyB,  2user posted image , 1user posted image   user posted image

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 8:05:52   
suzi89
Dobro jutro! Ker se že kar nekaj časa nisem oglasila, je mislim da zdaj pravi čas. Vidim da ste me spustile ven PDP 24.3. ampak v tem trenutku še ni nič, razen danes ponoči, ko me je začelo nekaj zbadat v križu in sploh nevem če so to bili popadki, na 10 minut, ko sem ležala na levem boku. Ko pa sem se obrnila na desnega pa sem lahko nazaj zaspala, brezbolečin. Drugače pa kar zatekam, vmes bila hospitalizirana, zaradi visokega pritiska. Z mojim že komaj čakama da se najina pupa prikaže da jo začnemo cartat, do takrat pa vsem novim mamicamuser posted image ter dosti user posted image z malčki. Javim ko bo mimo. Lep pozdrav

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 8:19:02   
kkkkk
pozdravljenea!
Se kr neki časa nisem zglasila gor ampak čestitke vsem ki ste rodila. No tudi pri nas smo 3je in sicer sem v petek po parih urah umetnih popadkov in s carskim rezom(mala se je nekam zagozdla) rodila ,,udovito hcerkico zalo težko 4320g veliko 52cm in obseg glavce 37 cm. Vsi tukaj v p so ful prijazni mal nama dojenje še nagaja ampak bo upam da kmalu steklo. Več pa potem ko pridem domov za računalnik. By my

(odgovor članu suzi89)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 8:25:33   
Evita78
Jutro vsem,

pa da se še mi malo javimo, ker v NM porodnišnici ni stika z zunanjim svetom...user posted image

Včeraj sva prišli z mojo novo "cimro" domov. Ana je prišla na svet 22.03.2012, velika 53 cm in težka 3690 g. Je bilo vse tako ekspresno (kot v prvo), popadki so se začeli ob pol enih zjutraj na 15 minut in smo čakali do štirih doma (kljub vse bolj nervoznemu user posted image  user posted image user posted image ). Prišla v P odprta 4 cm, so me dali na ctg in čez slabo uro, ko mi je hotla babica dati klistir, je ugotovila, da sem odprta že 9 cm in da je prepozno zanj in tudi za protibolečinske. V porodno sem prišla ob 06:10 in dečva je prišla ven ob 07:30. Se je vse izteklo po mojih željah user posted image  Zares vam vsem, ki ste še 2v1 želim, da vam rata podobno.

Zdej doma smo pa tud pridne, jemo na tri ure, vmes pa spimo, jokamo pa skoraj nič - skratka čisti luksuz. Danes pride patronažna, pa da vidimo, kje smo...

Vsem mamicam in njunim zakladkom ter tudi ostalim, ki boste to postale v kratkem, želim en lep sončen ter čim manj stresen dan.

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 8:36:41   
Hov hov
Dobro jutro!

Čestitke novopečenim mamicam! user posted image user posted image user posted image

Mi še kar vztrajamo 2 v 1. Ta teden pa se bi moralo že kaj začeti dogajati... upam, da čimprej...




(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 8:54:25   
tosja
user posted image user posted image user posted image
Teden se je krasno začel....sooooooonce user posted image user posted image user posted image

Vsem, ki takooo težko pričakujete, da spoznate svoje (ne)ubogljive zakladkeuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Počasi se bomo selile...user posted image bomo počakale do konec meseca, a ne???user posted image
Koliko sem preletela, so za nami same lepe porodne izkušnje user posted image otročki najtalepši, najbolj pridkaniuser posted image user posted image user posted image
Naša je ena taka zaspanka, zadovoljna, se sploh ne da motitiuser posted image

user posted image Danes smo mladi 5 tednov user posted image user posted image se mi zdi, da se je že tolk spremenila-seveda bolj okrogla, pa v postelji jo najdem vedno čist obrnjeno - po svoje, naga se že "premika" po po previjalni, pa "pogovarja" se, gruli kot golobček. Sprehode prespi, vmes pa občasno spusti kakšen zvok zadovoljstvauser posted image .
Danes greva v nabavo po material za pisanko user posted image sem si že ogledala par stvari za dekoracijouser posted image

Uživajteuser posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 12:31:29   
Aleda
IZVIRNO SPOROČILO: Barbara_L

Jaz sem jih en teden nazaj. Pošlješ sms na 040 850 770- to je gospa, ki je imela včasih lekarno Arnika, pošlje pa po povzetju.


Hvalauser posted image

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 12:41:10   
Aleda
Hrchy- naša je tut imela krčke in oboje sem ji dala, BioGaia kapljice sem ji dala bolj proti večeru in imam na sumu da ji to ni pasalo. Bomo vidli kako bo danes, ko jih ne bom dala. Glede handlinga- sem mislila da bojo v porodnišnici že kaj pokazali, pa niso. Sm vidla da majo čist eno drugačno rokovanje z otroci, patronažna pa tut nič ne pokažeuser posted image Bom mogla prav mal povprašat.

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 13:07:11   
zwezdica82

IZVIRNO SPOROČILO: Aleda

Hrchy- naša je tut imela krčke in oboje sem ji dala, BioGaia kapljice sem ji dala bolj proti večeru in imam na sumu da ji to ni pasalo. Bomo vidli kako bo danes, ko jih ne bom dala. Glede handlinga- sem mislila da bojo v porodnišnici že kaj pokazali, pa niso. Sm vidla da majo čist eno drugačno rokovanje z otroci, patronažna pa tut nič ne pokažeuser posted image Bom mogla prav mal povprašat.




Vidim da imate debato glede Biogaja..MI smo naši tavečji od vsega začetka dajali te kapljice. BAje primejo šele po treh tednih. Tako da se mi zdi saj po moje nesmiselno da ji en dan daš drugi pa ne. REs pa je da smo ji AD3 kapljice začeli dajati pri treh mesecih. Vsak pediater drugače priporoča. Smo mislili da ima krče in smo probali tudi koroške vetrovne kapljice pa je bilo še slabše. In vidim da še danes ne mara prav sladkih sirupov. Te kapljice so bile pa tudi presladke.

No mi smo Biogajo vedno dajali mislim da sredi noči al pa zvečer. Nisem dojila ampak je jedla po flaški. Nikoli ni bilo nobenih problemov.

Je pa seveda čisto odvisno od otroka. Nekaterim to pomaga drugim to škodi.

Lp

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 13:30:03   
sirenetta

Posredujem lepo novičko od Zmajcy:

No pa niso bili lažni popadki user posted image ob 10.48 je na svet prisel Urh. Ima 3720g in 53cm. Porod je bil super hiter - 2h user posted image
lep pozdrav zmajcy




Zmajcy čestitke še tukaj z moje strani! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zwezdica82)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 13:35:43   
zwezdica82
čestitke Zmajcy_ - pa si me prehitela.. pri nas še vedno nič ne dogaja. jst sem sam nenormalno utrujena. sem prej na sončku skoraj zaspala. zdaj se pa odpravlam na pregled - CTG. mogoče kaj pokaže...

lpl

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 13:37:06   
sirenetta
Čestitke kkkkk in Evita78! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Lepo prosim, če lahko katera doda na seznam te ta nove 3 otročke...Jaz bi rade volje dodala, ampak mi izpiše vse v šifrah in se ne prebijem skozi niti pod razno...mislim, da dela to enako kot Tosji in nimam pojma zakaj, kar naenkrat mi je pred kakim mesecem začelo tako izpisovat poste.user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 14:46:55   
Hov hov
Čestitke Zmajcy, tole pa je bil brzinc!

Kakor gledam seznam, nas je pa res samo še malo...

p.s. Meni se tudi pojavi cel kup krac in ne znam dopisati otroškov v seznamuser posted image .

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 15:24:22   
Caitlin

user posted image


27.12.2011

zuza, user posted image Patrik user posted image   PDP 9.3.

30.12.2011

Pattyka, user posted image Neja user posted image   PDP 17.3.

24.1.2012

desire, user posted image Tia user posted image (1580 g, 41 cm) in user posted image Elin user posted image (1800 g, 43 cm) PDP 27.2.

25.1.2012

katka*, user posted image Aleksej (2540 g, 47 cm) user posted image PDP 8.3.

 9.2.2012

ircomp, user posted image Žan (3010 g, 50 cm) user posted image  PDP 4.3.

20.2.2012

tosja, user posted image user posted image   PDP 1.3.

21.2.2012

čebela1, user posted image Jan (3570 g, 53 cm) user posted image   PDP 1.3.

28.2.2012

majcis, user posted image Tanja ( 2890g, 50cm ) user posted image   PDP 11.3.

29.2.2012

alna, user posted image Živa ( 3050, 50cm ) user posted image PDP 10.3.
 
3.3.2012

anckaa, user posted image Simon ( 3250 g, 50 cm) user posted image
4.3.2012

kimsy, user posted image  Kim user posted image PDP 9.3.

5.3.2012

caelia, user posted image Rožle (2420 g, 48 cm) user posted image PDP 9.4.
populis, user posted image Eva user posted image PDP 24.3.

8.3.2012

kaminek, user posted image Oskar ( 3880g, 50cm ) user posted image PDP 7.3.

 9.3.2012

Jada82, user posted image Emilija ( 3490g, 53cm )user posted image   PDP 11.3.
 hrchy, user posted image Gabriel user posted image   PDP 14.3.
cukr07, user posted image  Matija (3260g, 48cm ) user posted image   PDP 9.3.
prihajcek, user posted image   Filip (3850g, 51cm ) user posted image   PDP 19.3.

10.3.2012

Caitlin, user posted image Taja ( 3500g, 49cm )user posted image PDP 10.3.
cokolino, user posted image ( 3720g, 56cm )  user posted image  PDP 15.3.
 Saša33, user posted image  Lara ( 3045g, 50cm )  user posted image   PDP 8.3.

12.3.2012

ursonok, user posted image  Abel ( 3366g, 53cm ) user posted image PDP 8.3.

13.3.2012

pokalona1, user posted image   ( 3310g, 52cm ) user posted image PDP 14.3.

14.3.2012

tinčka3, user posted image Ema ( 3960g, 51cm ) user posted image    
 Aleda, user posted image Laura ( 3590g, 52cm ) user posted image  PDP 16.3.
 kendicka, user posted image  Svit  ( 3560g, 52cm ) user posted image  PDP 12.3.

15.3.2012

Jassika, user posted image  Vita ( 3550g, 50cm ) user posted image PDP 19.3.
miska333, user posted image Tibor  ( 4300g, 57cm ) user posted image PDP 13.3.

19.3.2012
 
patella, user posted image  Ažbe ( 3040g, 52cm ) user posted image PDP 14.3.
tjaShiika, user posted image    Zara ( 3250g, 49,5cm ) user posted image

20.3.2012

listek, user posted image   Manca ( 3330g, 52cm ) user posted image PDP 31.3.
polzi user posted image    Lana ( 3180g, 50cm ) user posted image PDP 20.3.
21.3.2012
 
poldy, user posted image    Špela ( 4190g, 55,5cm ) user posted image PDP 11.3.
22.3.2012

sneguljka1, user posted image  Liam ( 3380g, 52cm ) user posted image PDP 23.3.



22.3.2012

Evita78, user posted image Ana( 3690g, 53cm )user posted image PDP 20.3.

23.3.2012

kkkkk, user posted image ???( 4320g, 52cm )user posted image PDP 18.3.

 26.3.2012

zmajcy_, user posted image Urh (3720 g, 53 cm) user posted image  PDP 29.3.








Št. user posted image 21
Št.user posted image 17

Skupajuser posted image 38


ŠE PRIČAKUJEMO
 
11.3.
 
user posted image  poga, 29 let, 1 user posted image  user posted image     

12.3.

user posted image anonimna
*** user posted image
user posted image  tanci2012, 25 let, 1user posted image   user posted image  
 
user posted image  bucka28, 26 let, 1user posted image   user posted image
 
13.3.
 
user posted image  nina88, 1user posted image  user posted image  


17.3.

user posted image   Little me, 1user posted image user posted image


18.3.

user posted image timkica, 31, let , 2user posted image , 1 user posted image , okolica LJ user posted image
user posted image kkkkk, 22let , 1user posted image okolica LJ user posted image


19.3.
 
user posted image msabina
 

20.3
.
 
user posted image  Evita78, 33 let, 2user posted image , 1user posted image , NM user posted image

22.3.
 
user posted image  loewa, 25 let, 1user posted image Koroška user posted image
user posted image   lešnica, 1user posted image user posted image

 
23.3.
 
user posted image  gruška, 36 let, 5user posted image   user posted image
user posted image   Jelcy, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   marec 2012, 1user posted image    user posted image
 
 
28.3.
 
user posted image  RožcaM,    user posted image
 

29.3.

user posted image  iribiri, 30 let, 2user posted image , 1user posted image   LJ user posted image  user posted image
 
user posted image   rajska
 
user posted image  zmajcy, 24 let, 2user posted image , 1user posted image   okolica LJ user posted image user posted image
 
30.3.

user posted image  sirenetta 2user posted image , 1user posted image    
Obala user posted image   
user posted image   Hov hov
   
 
31.3.
 
user posted image   Matejka80 user posted image


X.3.
 

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image
user posted image  sunshine88, 1user posted image
user posted image alexjami
user posted image  Spelca82, 29 let, 3user posted image , 0 user posted image , Ljubljana   user posted image

1.4.

user posted image  ina11, 30 let, 2user posted image , 1user posted imageMaribor user posted image user posted image
 
 
3.4.
user posted image  LadyB,  2user posted image , 1user posted image   user posted image


< Sporočilo je popravil Caitlin -- 26.3.2012 15:25:41 >

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Ime za deklico
teba

Katero ime vam je všeč?

Nina (33%)

Iva Nina (11%)

Zala (56%)


Število vseh glasov: 107

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!