|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 15:43:23   
Jada82
Čestitke vsem za user posted image !!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Caitlin)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 16:02:59   
ursonok
Hej,

zmajcy, čestitke za Urha (tako je ime mojemu bratrancu :) ). Pa seveda vsem ostalim tudi! user posted image

Jaz sem imela pa danes že en blažji depresivni izpad (z jokom in sploh). Zdaj sem malo bolje. Ta laktator sem ****nila v kot, ga mislimo nesti jutri nazaj. Čisto me je psihiralo to dojenje-črpanje, imela sem filing, kot da ne počnem nič durgega. NO, potem me pa ubija slaba vest in nek filing, da si prisiljen vse to ...user posted image user posted image
Poleg tega me muči tudi ta rutina ... KOmaj čakam, da bo malo starejši. Pa da bodo noči bolj prespane ... Imam velike želje, a ne?
Skratka, brezveze. MOram pazit nase, probat dovolj spat, da ne staknem česa hujšega.

Sem pa klicala P, ali lahko dobimo recept za adaptirano mleko za alergike - hčerka je alergiča na mleko, pa še laktoze ni tolerirala, zato bi pri Abelu radi kar takoj začeli s takim mlekom, da ne bo kakšnega izbruha. No, pa nam je povedal, da so ful neke restrikcije v zdravstvu, da nič preventivno. Da nam bo dal lahko recept, če se bo po tem navadnem (kao hipoalergičnem) mleku izkazalo, da ima izpuščaje ali kakšno drugo reakcijo. Naslednji teden imamo pregled, pa bomo videli. BI se lahko že kaj pokazalo.

Smo bili pa že z ruto v mestu. Je bilo kar ok, le za nazaj je bila malo gužva na tramvaju ... Aja, pa mene ful križ boli. Sploh ne štekam, od česa. Še od oporoda?! user posted image

Drugače je mali kar pridem, ponoči se je nekaj drl, ker ga je zvijalo, tako da sta na koncu z mojim skupaj zaspala - tj. moj M z Abelom v naročju user posted image .
Zdaj sem ga podojila, spil je še 20ml dodatka, leži v ležalniku in se začenja nekaj pritoževat. user posted image Čez pol ure pridejo eni gledat flet, potem bomo kaj pojedli in šli še malo ven.

Aja,
lenobe, zakaj niste šle na refenrendum?! Zdaj pa imamo! user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 17:48:48   
listek
Čestitke vsem novim mamicam za njihove user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo včeraj prišli iz P, sva bili notri 5 dni, ker je bila Manca zlazenčna in eno noč pod lučko. Sicer je pa pridna punca, ki veliko je in spi. Samo pri dojenju je malo lena, tako da se ne podoji dovolj. Si črpam in dodajam. Mi pa zaenkrat črpanje ne dela težav. Danes gre dragi kupit električno črpalko, ker me od ročne že kar bolita obe roki. Bo malo bolj udobno user posted image . Je pa moj nadvse avdušen očka in pridno pomaga pri rihtanju user posted image , ga moram res pohvalit.

Zdaj je moj ravno na sprehodu z user posted image in jaz lahko počivam, prej smo imeli pa še dedija na obisku, ki je čisto navdušen nad prvo vnukinjo.

Pa še moj porod: ob 3.30 ponoči mi je začela odtekati voda. Zbudim mojega, ki me najprej vpraša, če ma čas še kafe skuhat in spit pred odhodom. In si ga je, pa še par stvari za v P je nabral. Ob 4.30 sva bila v P, potem pa ctg, klistir in v porodno čakat na redne popadke. No, pa so moji v eni uri šli iz 5 na 10 minutuser posted image , tako da so mi dali umetne. Potem sem se dokaj hitro odprla. Ves porod je trajal 4 ure 15. Hvala bogu za protibolečinske injekcije in oxidul. Je pomagalo. Mala ni in ni hotela ven, tako da se mi je ena potem tlegla na trebuh, pol je pa šlo. Babco sem mela pa fino, pa to, da je bil moj zraven, mi je psihološko ful pomagalo user posted image . Je pa res, da ko ti dajo user posted image na trebuh, v trenutku pozabiš na vse bolečine.

Lepo se imejte vse s svojimi user posted image in čim bolj uživajte.

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 17:51:26   
listek
Ursonok, jaz sem šla na referendum, in to na dan, ko so me spustili s porodnišnice. Naš prvi skupni sprehod je bil do volišča - pa ni pomagalouser posted image .

(odgovor članu listek)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 17:54:47   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: zwezdica82

zmajcy_ a ti tud čakaš z vlogo za vrtec. jst tud user posted image user posted image user posted image

sm že rekla da bom danes odnesla pa sem se premislila..no ja če do petka ne bo nič pol bo res treba oddat, da ne zamudimo. sicer spadamo obe pod isti glavni vrtec, sam v LItiji zna bit kar polno a ne? Jst računam tukaj pri nas da letos pa bo.. Če ne bom res popizdila..No ja saj še ostane krščanski vrtec..v tega je vpis do maja..

pri meni nič zaenkrat ne dogaja. edino takole sredi noči sem vedno pokonci. danes pa spet na CTG..beda..me vsakič vpraša a še niste šla ko pridem v ZD...


zwezdica82 a to ima vaš vrtec prav določeno da sprejema vloge samo do konca marca ali kako???
A to vlogo za šolsko leto 2013/2014 - torej za septembra drugo leto ali za marec 2013?

Tam kjer bomo mi vpisalo našo frčafelo ni šans da dobiš med letom, ker vse zapolnijo septembra, razen če kdo slučajno otroka med letom izpiše (kar pa se itak ne dogaja)

Kako imate pa ostale to z vrtci urejeno? Boste vpisale otroka marca ali potem septembra 2013?

(odgovor članu zwezdica82)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 18:09:34   
zmajcy_
IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: zwezdica82

zmajcy_ a ti tud čakaš z vlogo za vrtec. jst tud user posted image user posted image user posted image

sm že rekla da bom danes odnesla pa sem se premislila..no ja če do petka ne bo nič pol bo res treba oddat, da ne zamudimo. sicer spadamo obe pod isti glavni vrtec, sam v LItiji zna bit kar polno a ne? Jst računam tukaj pri nas da letos pa bo.. Če ne bom res popizdila..No ja saj še ostane krščanski vrtec..v tega je vpis do maja..

pri meni nič zaenkrat ne dogaja. edino takole sredi noči sem vedno pokonci. danes pa spet na CTG..beda..me vsakič vpraša a še niste šla ko pridem v ZD...


zwezdica82 a to ima vaš vrtec prav določeno da sprejema vloge samo do konca marca ali kako???
A to vlogo za šolsko leto 2013/2014 - torej za septembra drugo leto ali za marec 2013?

Tam kjer bomo mi vpisalo našo frčafelo ni šans da dobiš med letom, ker vse zapolnijo septembra, razen če kdo slučajno otroka med letom izpiše (kar pa se itak ne dogaja)

Kako imate pa ostale to z vrtci urejeno? Boste vpisale otroka marca ali potem septembra 2013?


Ti lahko kar jaz odgovorim user posted image  pri nas je vpis za šolsko leto 12/13 do konca marca. koliko je možnosti, da bomo dobil mesto za marčke ti pa težko povem, ker so to letos uvedli. Lani je blo tko da si lahko marca vpisal samo otroke, ki bodo septembra stari 11m za ostale pa si dal vpisnico kadarkoli potem ampak nisi dobil mesta user posted image  bomo vidl če letos bo mesto. jaz bom hkrati vpisovala dva tko da dobim dodatne točke user posted image  so pa tudi letos uvedli, da je tko kot v lj če nimaš stalnega prebivališča v naši občini ne dobiš vrtca.. tko da sem jaz to zdej na hitrco urejala šeuser posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 18:12:20   
zwezdica82
Mislim da so vsako leto vpisi marca, s septembrom 2012 pa je pol sprejem v vrtec. Med letom je pa samo možno če je prosto. Se pravi jaz sem dala lani septembra še 1x vlogo ker prvič nam niso ugodili - ni bila dovolj stara..Ampak je zelo veliko otrok na čakalni listi tako da ni bilo šans da bi dobili. Tako da računam na letošnji september..Odgovor pa mislim da kar kmalu dobimo - sredina aprila. Imamo pa v naši občini Litija tudi krščanski vrtec in ta ima vpis od zdaj do konca maja. Seveda s sprejemom v vrtec septembra. Tak da meni je vseeno v katerega gre..SAmo da gre. To leto je bila doma. Jaz sem itak delala samo tri mesece, vmes je pa popazila moja mami s katero skupaj živimo. Ampak otrok mora med svoje vrstnike in v vrtec.

Ne vem kako ima to urejeno Lj ali pa kateri drug kraj.

lp

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 18:17:52   
zwezdica82

IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: zwezdica82

zmajcy_ a ti tud čakaš z vlogo za vrtec. jst tud user posted image user posted image user posted image

sm že rekla da bom danes odnesla pa sem se premislila..no ja če do petka ne bo nič pol bo res treba oddat, da ne zamudimo. sicer spadamo obe pod isti glavni vrtec, sam v LItiji zna bit kar polno a ne? Jst računam tukaj pri nas da letos pa bo.. Če ne bom res popizdila..No ja saj še ostane krščanski vrtec..v tega je vpis do maja..

pri meni nič zaenkrat ne dogaja. edino takole sredi noči sem vedno pokonci. danes pa spet na CTG..beda..me vsakič vpraša a še niste šla ko pridem v ZD...


zwezdica82 a to ima vaš vrtec prav določeno da sprejema vloge samo do konca marca ali kako???
A to vlogo za šolsko leto 2013/2014 - torej za septembra drugo leto ali za marec 2013?

Tam kjer bomo mi vpisalo našo frčafelo ni šans da dobiš med letom, ker vse zapolnijo septembra, razen če kdo slučajno otroka med letom izpiše (kar pa se itak ne dogaja)

Kako imate pa ostale to z vrtci urejeno? Boste vpisale otroka marca ali potem septembra 2013?


Ti lahko kar jaz odgovorim user posted image  pri nas je vpis za šolsko leto 12/13 do konca marca. koliko je možnosti, da bomo dobil mesto za marčke ti pa težko povem, ker so to letos uvedli. Lani je blo tko da si lahko marca vpisal samo otroke, ki bodo septembra stari 11m za ostale pa si dal vpisnico kadarkoli potem ampak nisi dobil mesta user posted image  bomo vidl če letos bo mesto. jaz bom hkrati vpisovala dva tko da dobim dodatne točke user posted image  so pa tudi letos uvedli, da je tko kot v lj če nimaš stalnega prebivališča v naši občini ne dobiš vrtca.. tko da sem jaz to zdej na hitrco urejala šeuser posted image



Aja zmajcy_ nism vedla da lahk tud marčevske zdj vpisuješ. Jst sm sicer mislila na vlogo napisat samo da imam dva otroka, za drugega pa nisem imela namena oddajat letos vloge, ker naj bi jo mami popazila do septembra. Se pravi za drugega otroka bi šele drugo leto dala vlogo za vrtec oz. mogoče že septembra.

drugač pa vidim da si v formi ...že kar na netu :):):). Midva sva tudi lani hvala bogu uredila stalno prebivališče za mojega, ker to pri vsaki stvari pol so komplikacije če nismo vsi na istem naslovu prijavljeni.


(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 18:23:48   
zmajcy_
Da vam povem še mojo porodno zgodbouser posted image
Včeraj dopoldan sem bila sama doma, saj je moj šel s tamalo na limbrsko goro po nageljuser posted image  in sem mal po netu gledala kako sprožiti porod. Sem prebrala, da pomaga če si pod toplim tušem fajn zmasiraš dojke in trebuhuser posted image
Zvecer ob 22h grem jaz pod tuš in seveda to nardimuser posted image  potem sem šla spat, ampak nikakor nisem mogla zaspat... potem so se pa začel občasni lahki popadkiuser posted image  spat sem šla ob 2h zjutraj in spala do 5h. Vmes sm se samo ene 2-3x zbudila zaradi rahlih popadkov. ob petih je moj šel na šiht in sm mu rekla nej se kr prprav, da verjetn bo treba it rodit user posted image  5.15 so se mi kr naenkrat začel popadki na 5 min.. grem jaz gledat kdaj morm it v porodnišnico in na netu piše, ko so popadki pri drugorodkah na 5-10 min.. pol sm si pa misnla ah to ziher niso pravi popadki če so pa že tok pogosti user posted image  no ampak potem se niso umiril so se stopnjevali in bili redno na 5 min. kličem mojga da nej pride domov da greva rodit user posted image  ob 6h je bil doma, sva se zrihtala in šla od doma.. takrat so bli popadki že na 3 min. Ob sedmih sva prišla v porodnišnico, kjer so me dali na ctg. potem je prišel babičar in pogledal kaj je kej narisaluser posted image  seveda so bli redni popadki na 3min in je rekel, da bomo šli kr rodituser posted image  me je še ginekolog pogledal in bila sem odprta že 5cm. Ob 9h so mi predrli mehur in bila sem takrat odprta že 6cm. ob desetih sem prosila za inekcijo proti bolečinam, bila sem odprta 7cm in babičar mi je rekel nej probam še mal zdržat. ob 10.30 sem mu rekla če mi lahko zdej da, ker res ne morem več. Me pogleda in bila sem odprta 10 cmuser posted image  tko da potem je bilo pa že prepozno za karkoli. je rekel še par popadkov in bomo rodili user posted image  no potem ob 10.48 je pa prišel na svet Urh. Je kopija sestrce, edin bolj bajskast je user posted image  

Ko sem prišla v porodnišnico sem bila lačna in sem mojmu rekla, da morm bit do kosila fertikuser posted image  pa še uspelo mi jeuser posted image

Šivana nisem bila nič in sem že kot nova.

Čestitke vsem, ki se že postale mamice in hvala vsem za čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 18:28:15   
zmajcy_
IZVIRNO SPOROČILO: zwezdica82


IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: zwezdica82

zmajcy_ a ti tud čakaš z vlogo za vrtec. jst tud user posted image user posted image user posted image

sm že rekla da bom danes odnesla pa sem se premislila..no ja če do petka ne bo nič pol bo res treba oddat, da ne zamudimo. sicer spadamo obe pod isti glavni vrtec, sam v LItiji zna bit kar polno a ne? Jst računam tukaj pri nas da letos pa bo.. Če ne bom res popizdila..No ja saj še ostane krščanski vrtec..v tega je vpis do maja..

pri meni nič zaenkrat ne dogaja. edino takole sredi noči sem vedno pokonci. danes pa spet na CTG..beda..me vsakič vpraša a še niste šla ko pridem v ZD...


zwezdica82 a to ima vaš vrtec prav določeno da sprejema vloge samo do konca marca ali kako???
A to vlogo za šolsko leto 2013/2014 - torej za septembra drugo leto ali za marec 2013?

Tam kjer bomo mi vpisalo našo frčafelo ni šans da dobiš med letom, ker vse zapolnijo septembra, razen če kdo slučajno otroka med letom izpiše (kar pa se itak ne dogaja)

Kako imate pa ostale to z vrtci urejeno? Boste vpisale otroka marca ali potem septembra 2013?


Ti lahko kar jaz odgovorim user posted image  pri nas je vpis za šolsko leto 12/13 do konca marca. koliko je možnosti, da bomo dobil mesto za marčke ti pa težko povem, ker so to letos uvedli. Lani je blo tko da si lahko marca vpisal samo otroke, ki bodo septembra stari 11m za ostale pa si dal vpisnico kadarkoli potem ampak nisi dobil mesta user posted image  bomo vidl če letos bo mesto. jaz bom hkrati vpisovala dva tko da dobim dodatne točke user posted image  so pa tudi letos uvedli, da je tko kot v lj če nimaš stalnega prebivališča v naši občini ne dobiš vrtca.. tko da sem jaz to zdej na hitrco urejala šeuser posted image



Aja zmajcy_ nism vedla da lahk tud marčevske zdj vpisuješ. Jst sm sicer mislila na vlogo napisat samo da imam dva otroka, za drugega pa nisem imela namena oddajat letos vloge, ker naj bi jo mami popazila do septembra. Se pravi za drugega otroka bi šele drugo leto dala vlogo za vrtec oz. mogoče že septembra.

drugač pa vidim da si v formi ...že kar na netu :):):). Midva sva tudi lani hvala bogu uredila stalno prebivališče za mojega, ker to pri vsaki stvari pol so komplikacije če nismo vsi na istem naslovu prijavljeni.




Ja to so letos uvedli in je zdej skoraj tak sistem, kot v lj. Sosed je vzgojitelj v vrtcu Litija in imam same sveže informacije user posted image  jaz upam, da bodo tile marčevski tut sprejeti saj se bodo odpirali novi oddelki.

Mi smo v najemu in zato noben od nas ni imel stalnega prebivališča v Litiji, tako da smo se zdej prijavli pri stricu od mojga.

Sem kot nova bi šla lahko že domovuser posted image  pa še dolgčas mi je, ker nimam nobene cimre in sva z malim sama. Imam brezplačni luksuz user posted image  očitno nobena noče v Trbovlah rodituser posted image

(odgovor članu zwezdica82)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 18:41:18   
zwezdica82
heheh...joj tale tvoja porodna zgodba je super..jst bi tud tko rodila.

Sm mojmu prebrala pa sm rekla če lahk tud jst to probam.Pa je reku da ne prej k v sredo..user posted image user posted image user posted image Sm se mu sam smejala.

Na pregledu je CTG sicer kazal kao neke popadke skoz ampak nič določenega. Sem se pa komi pripeljala do LItije in nazaj. SEm dopoldne skoraj zaspala na sončku ko je bila mala v peskovniku. In mi je bilo prov grozno it k ginekologu ker sem bila vsa podrta in zaspana.

Jaz bi šla tud rodit v Trbovlje če ne bi bilo tako odročno. Moj dela v lj in mu je lažje iz službe se v porodnišnici oglasit kot pa v Trbovlje hodit.

Z vlogo za vrtec počakam še do četrtka, če slučajno ne rodim prej. Pol bom pa oddala pa kar bo pa bo..

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 18:58:14   
*bucka*
zmajcy_ malce spremljam marčevke, sama sem aprilka sicer....sem videla, da si v Trbovljah rodila. Jaz sem iz TRB, valda bom 'doma' rodila, pa te prosim, da mi poveš mal stanje, nekaj novih G je baje v P. In ta babičar, kakšen je? Me je skor fršlok, ko sem zvedela, da je pri nas babičar....no, če se ti da kaj več napisat, ti bom zlo hvaležna :) pa čestitke za urha, sevedauser posted image

(odgovor članu zwezdica82)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Marčevke 2012
26.3.2012 19:01:35   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

IZVIRNO SPOROČILO: zwezdica82


IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

IZVIRNO SPOROČILO: sirenetta


IZVIRNO SPOROČILO: zwezdica82

zmajcy_ a ti tud čakaš z vlogo za vrtec. jst tud user posted image user posted image user posted image

sm že rekla da bom danes odnesla pa sem se premislila..no ja če do petka ne bo nič pol bo res treba oddat, da ne zamudimo. sicer spadamo obe pod isti glavni vrtec, sam v LItiji zna bit kar polno a ne? Jst računam tukaj pri nas da letos pa bo.. Če ne bom res popizdila..No ja saj še ostane krščanski vrtec..v tega je vpis do maja..

pri meni nič zaenkrat ne dogaja. edino takole sredi noči sem vedno pokonci. danes pa spet na CTG..beda..me vsakič vpraša a še niste šla ko pridem v ZD...


zwezdica82 a to ima vaš vrtec prav določeno da sprejema vloge samo do konca marca ali kako???
A to vlogo za šolsko leto 2013/2014 - torej za septembra drugo leto ali za marec 2013?

Tam kjer bomo mi vpisalo našo frčafelo ni šans da dobiš med letom, ker vse zapolnijo septembra, razen če kdo slučajno otroka med letom izpiše (kar pa se itak ne dogaja)

Kako imate pa ostale to z vrtci urejeno? Boste vpisale otroka marca ali potem septembra 2013?


Ti lahko kar jaz odgovorim user posted image  pri nas je vpis za šolsko leto 12/13 do konca marca. koliko je možnosti, da bomo dobil mesto za marčke ti pa težko povem, ker so to letos uvedli. Lani je blo tko da si lahko marca vpisal samo otroke, ki bodo septembra stari 11m za ostale pa si dal vpisnico kadarkoli potem ampak nisi dobil mesta user posted image  bomo vidl če letos bo mesto. jaz bom hkrati vpisovala dva tko da dobim dodatne točke user posted image  so pa tudi letos uvedli, da je tko kot v lj če nimaš stalnega prebivališča v naši občini ne dobiš vrtca.. tko da sem jaz to zdej na hitrco urejala šeuser posted image



Aja zmajcy_ nism vedla da lahk tud marčevske zdj vpisuješ. Jst sm sicer mislila na vlogo napisat samo da imam dva otroka, za drugega pa nisem imela namena oddajat letos vloge, ker naj bi jo mami popazila do septembra. Se pravi za drugega otroka bi šele drugo leto dala vlogo za vrtec oz. mogoče že septembra.

drugač pa vidim da si v formi ...že kar na netu :):):). Midva sva tudi lani hvala bogu uredila stalno prebivališče za mojega, ker to pri vsaki stvari pol so komplikacije če nismo vsi na istem naslovu prijavljeni.




Ja to so letos uvedli in je zdej skoraj tak sistem, kot v lj. Sosed je vzgojitelj v vrtcu Litija in imam same sveže informacije user posted image  jaz upam, da bodo tile marčevski tut sprejeti saj se bodo odpirali novi oddelki.

Mi smo v najemu in zato noben od nas ni imel stalnega prebivališča v Litiji, tako da smo se zdej prijavli pri stricu od mojga.

Sem kot nova bi šla lahko že domovuser posted image  pa še dolgčas mi je, ker nimam nobene cimre in sva z malim sama. Imam brezplačni luksuz user posted image  očitno nobena noče v Trbovlah rodituser posted image


He he zmajcy ti si mi dobra! user posted image user posted image user posted image

Si kot da si že doma, sama v sobi, računalnik in net pa še frišna iz poroda kot če bi šla na en easy sprehod. Mislim, da imaš pa res luksuz user posted image user posted image user posted image

Hvala za info glede vrtca, sem počekirala še enkrat kako je z rokom vpisa pri nas, pa piše na netu, da je vpis čez vse leto, tako da mi zgleda ni treba lovit nobenih rokov.
Je pa vprašanje, kako je, če izberem opcijo med letom in mi zavrnejo.

Ko sem vpisovala sina pred 4 leti je bilo tako, da če so te med letom zavrnili, da si moral dat potem novo vlogo za september in so te "prehiteli" vsi tisti, ki so dali vlogo za september v tem času (torej takrat v mojem primeru od aprila 2008 pa do dne, ko naj bi dobila odgovor to je aprila 2009), saj se je štelo, da imajo prednost prej oddane vloge. Vsaj tako so mi takrat na upravi vrtca razložili, da če hočem bit bolj ziher, da dobim septembra 2009, naj raje ne dajem vloge za april 2009.

Čisto bedasto, da takrat ni šlo avtomatsko, če aprila nisi sprejet, se avtomatsko šteje, da "konkuriraš" za september. Mah birokracija. Itak sem pa takrat vedela, da razen po čudežu aprila ni šans da dobim mesto, pa sem potem pač napisala september 09.

Zdaj bo po moje ista zgodba, no, najboljše da pokličem na upravo in direktno tam vprašam.


< Sporočilo je popravil sirenetta -- 26.3.2012 19:02:47 >

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 9:18:18   
Lešnica
Pozdravljene! Pa smo ga dobili, prejšnjo sredo se je družinica povečala za Aleksa!user posted image 52 cm, 3800 g, glavica 36, ker je kar korenjak sem ga rodila s carskim rezom in epiduralno. Od včeraj smo doma, ravno čakamo na obisk patronažne... user posted image

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 9:44:02   
caelia
jutro!!

lešnica, čestitke!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no, jaz sem pa tudi full dobre volje... midva z rožletom se dojiva!!!

kar ne morem verjet, da je nama uspelo.. no, nisva še čisto 100% samo na joškici, še vedno moram črpat in dodajat ampak sem tako vesela, ker sem si res takoooooooo želela dojit.. in zdaj nama je uspelouser posted image user posted image

je bla včeraj patronažna pri meni, že druser posted image ugič ubistvu samo zaradi dojenja.. mi je vzela tehtnico zdaj, ker jo je prejšnjič pustila, tak da zdaj si jo bom za en mesec izposodla, ampak..
se je full potrudla, sva ga namučili malega, da je prijel, keuser posted image najprej ni hotel.. ker mi mleko kar teče, je bil prava lenobica in je samo malo "lizal" po bradavici,ker se mu ni blo treba nič mučit,no potem sva dali nastavke in je steklouser posted image user posted image

zdaj to pomeni še več dela zame, ampak ok... bom zdržala, če sem do sedaj 3 teden črpala kot nora, bom ša še kak teden počela vse skupaj...user posted image

najprej sva na joškici ene 20 minut do pol urce, potem mu dodam po flaški (mleko načrpano od prejšnje "runde"user posted image ) in potem še črpam.. to je več kot eno uro dela za eno hranjenje, s tem, da se mali potem že po ene dveh urcah zbudi..user posted image in zame ostane bolj malo spanja...

bom nadoknadila zdajle.. za kako urco mrknila.. se je včeraj prav poznalo, ker sem šla čez dan spat za 2 urci..

me je pa tašča malo spravila na obrate včeraj..

je bla full full full prijazna zdaj 3 tedne, je vozila malega v vrtec in ga hodla iskat, sam se mi je zdelo, da bo postala hitro preveč "domača".. je začela kar hodit noter v stanovanje pa take.. včeraj je prišla po Žana, kao če ne bo nič zunaj danesuser posted image pa full je rad pri meni, ko pride iz vrtca, da skupaj certava rožleta, ko se hraniva, včeraj je bil full vesel, ko sva se dojila in naju je slikaluser posted image , no potem pa kao, da naj gre z njo... da sicer se noče nič vmešavat, sam.. da gre ravno nekaj delat na travnik.. pa sem rekla, da pridemo vsi trije ven, samo da se najeva.. potem me je kr gledala, ko sem si črpala mlekouser posted image user posted image , češ, da ne vem da oni tega niso meli.. ja, tud prov, ne...

no,potem mi je blo zoprno, ker me je gledala, sem rekla, da naj Žan gre z njo, da midva že prideva z vozičkom za njima.. kaj pa čemuser posted image no in ko sva šla, ju ni blo tam, kjer je rekla da bosta, jaz pa v voziču še sok in malico za Žana, ko ju končno najdem na drugem travniku- me je že vse bolelo od sprehajanja, ugotovim, da j Žan moker do kolen in po riti, prašam kaj je blo- ja v potok je padel, k je zate rože nabiral.. HALOO??! ja, saj sem ga mela namen pripeljat domov, samo ravo kurim (trebila je travo, pa kurila) in ne upam pustit ognja.. (pa kao, rože je zate nabiral.. ti si kriv, da je padu.. no, lih tako sem jaz razuimela to)

ja, ok.. kaj pa gsm? nebi poklicala slučajno?! če ga jaz dan ven (po njenem mnenju) premalo oblečenega, je takoj slišat komentarje, ja sej ni čudno da kašljaš in take... user posted image ona ga pa pusti mokrega, čevlje valda člist mokre, premočen do kože, ko sva pešačila domov, je kar cmokalo, pa voda ven špricala... je k sreči tast vozil gnoj po travnikih in sem ga prosila, če lahko on pelje malega domov hitro, da ga bom preoblekla, ker naju je srečak na pol poti do doma..

no, potem sem ga doma preoblekla, ker pa sem full hitela sem se preveč naprezala in se mi je pomoje eden od šivov odprl.. al pa neka druga rana, ker sem dobila "pošiljko" sveže krvi na vložek..user posted image sem bla kr malo fuč..

moj mož čist zaskrbljen potem, valda... in sem mu rekla, da naj pove tašči., da bom od zdaj naprej sama vozila v vrtec.. ker se je preveč udomačila.. je bil fill jezen. s tem, da mi je povedal da je njega prišla prej vprašat, če bo žan kaj prišel ven.. pa ji je rekel, da najbrž bo, sam da še jemo notr.. da naj počaka.. no in ga zgleda ni "ubogala", je kr uletela noter..user posted image user posted image

nč, sm se razpisala. moram ujet zdaj še kakšno minutko spanja, preden mali postane spet lačen..

danes mam pa regrat za kosilo, sem včeraj nabrala... komej čakam, sam upam, da mali ne bo imel krčev potem?
je katera od vas regrat zdaj, ko dojite???


lep dan vsem..!!

(odgovor članu Lešnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 10:26:41   
tosja


user posted image


27.12.2011

zuza, user posted image Patrik user posted image   PDP 9.3.

30.12.2011

Pattyka, user posted image Neja user posted image   PDP 17.3.

24.1.2012

desire, user posted image Tia user posted image (1580 g, 41 cm) in user posted image Elin user posted image (1800 g, 43 cm) PDP 27.2.

25.1.2012

katka*, user posted image Aleksej (2540 g, 47 cm) user posted image PDP 8.3.

 9.2.2012

ircomp, user posted image Žan (3010 g, 50 cm) user posted image  PDP 4.3.

20.2.2012

tosja, user posted image user posted image   PDP 1.3.

21.2.2012

čebela1, user posted image Jan (3570 g, 53 cm) user posted image   PDP 1.3.

28.2.2012

majcis, user posted image Tanja ( 2890g, 50cm ) user posted image   PDP 11.3.

29.2.2012

alna, user posted image Živa ( 3050, 50cm ) user posted image PDP 10.3.
 
3.3.2012

anckaa, user posted image Simon ( 3250 g, 50 cm) user posted image
4.3.2012

kimsy, user posted image  Kim user posted image PDP 9.3.

5.3.2012

caelia, user posted image Rožle (2420 g, 48 cm) user posted image PDP 9.4.
populis, user posted image Eva user posted image PDP 24.3.

8.3.2012

kaminek, user posted image Oskar ( 3880g, 50cm ) user posted image PDP 7.3.

 9.3.2012

Jada82, user posted image Emilija ( 3490g, 53cm )user posted image   PDP 11.3.
 hrchy, user posted image Gabriel user posted image   PDP 14.3.
cukr07, user posted image  Matija (3260g, 48cm ) user posted image   PDP 9.3.
prihajcek, user posted image   Filip (3850g, 51cm ) user posted image   PDP 19.3.

10.3.2012

Caitlin, user posted image Taja ( 3500g, 49cm )user posted image PDP 10.3.
cokolino, user posted image ( 3720g, 56cm )  user posted image  PDP 15.3.
 Saša33, user posted image  Lara ( 3045g, 50cm )  user posted image   PDP 8.3.

12.3.2012

ursonok, user posted image  Abel ( 3366g, 53cm ) user posted image PDP 8.3.

13.3.2012

pokalona1, user posted image   ( 3310g, 52cm ) user posted image PDP 14.3.

14.3.2012

tinčka3, user posted image Ema ( 3960g, 51cm ) user posted image    
 Aleda, user posted image Laura ( 3590g, 52cm ) user posted image  PDP 16.3.
 kendicka, user posted image  Svit  ( 3560g, 52cm ) user posted image  PDP 12.3.

15.3.2012

Jassika, user posted image  Vita ( 3550g, 50cm ) user posted image PDP 19.3.
miska333, user posted image Tibor  ( 4300g, 57cm ) user posted image PDP 13.3.

19.3.2012
 
patella, user posted image  Ažbe ( 3040g, 52cm ) user posted image PDP 14.3.
tjaShiika, user posted image    Zara ( 3250g, 49,5cm ) user posted image

20.3.2012

listek, user posted image   Manca ( 3330g, 52cm ) user posted image PDP 31.3.
polzi user posted image    Lana ( 3180g, 50cm ) user posted image PDP 20.3.
21.3.2012
 
poldy, user posted image    Špela ( 4190g, 55,5cm ) user posted image PDP 11.3.
22.3.2012

sneguljka1, user posted image  Liam ( 3380g, 52cm ) user posted image PDP 23.3.



22.3.2012

Evita78, user posted image Ana( 3690g, 53cm )user posted image PDP 20.3.

23.3.2012

kkkkk, user posted image ???( 4320g, 52cm )user posted image PDP 18.3.

 26.3.2012

zmajcy_, user posted image Urh (3720 g, 53 cm) user posted image  PDP 29.3.








Št. user posted image 21
Št.user posted image 17

Skupajuser posted image 38


ŠE PRIČAKUJEMO
 
11.3.
 
user posted image  poga, 29 let, 1 user posted image  user posted image     

12.3.

user posted image anonimna
*** user posted image
user posted image  tanci2012, 25 let, 1user posted image   user posted image  
 
user posted image  bucka28, 26 let, 1user posted image   user posted image
 
13.3.
 
user posted image  nina88, 1user posted image  user posted image  


17.3.

user posted image   Little me, 1user posted image user posted image


18.3.

user posted image timkica, 31, let , 2user posted image , 1 user posted image , okolica LJ user posted image
user posted image kkkkk, 22let , 1user posted image okolica LJ user posted image


19.3.
 
user posted image msabina
 

20.3
.
 
user posted image  Evita78, 33 let, 2user posted image , 1user posted image , NM user posted image

22.3.
 
user posted image  loewa, 25 let, 1user posted image Koroška user posted image
user posted image   lešnica, 1user posted image user posted image

 
23.3.
 
user posted image  gruška, 36 let, 5user posted image   user posted image
user posted image   Jelcy, 2user posted image , 1user posted image
user posted image   marec 2012, 1user posted image    user posted image
 
 
28.3.
 
user posted image  RožcaM,    user posted image
 

29.3.

user posted image  iribiri, 30 let, 2user posted image , 1user posted image   LJ user posted image  user posted image
 
user posted image   rajska
 
user posted image  zmajcy, 24 let, 2user posted image , 1user posted image   okolica LJ user posted image user posted image
 
30.3.

user posted image  sirenetta 2user posted image , 1user posted image    
Obala user posted image   
user posted image   Hov hov
   
 
31.3.
 
user posted image   Matejka80 user posted image


X.3.
 

user posted image anonimna76,.---user posted image , 1user posted image
user posted image  sunshine88, 1user posted image
user posted image alexjami
user posted image  Spelca82, 29 let, 3user posted image , 0 user posted image , Ljubljana   user posted image

1.4.

user posted image  ina11, 30 let, 2user posted image , 1user posted imageMaribor user posted image user posted image
 
 
3.4.
user posted image  LadyB,  2user posted image , 1user posted image   user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Caitlin)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 12:02:26   
iribiri
Zdravo vsem !

Čestitke vsem mamicam, ki ste že povile svoje zakladke, in pa vso srečo vsem, ki pridete še na vrsto!!user posted image user posted image user posted image

Sporočam, da smo 19.3.2012 povili našega sončka po imenu URBAN, težak je bil 3340g,in velik 51cm!

Porodna zgodba ČUDOVITA, brez šivov, naraven porod, (glede nato da sem imela CR pri prvem otročku). Ekipa Lj. porodnišnice super, glavna babica Bojana, super babicauser posted image !! Večno lepi spomini na porod bodo shranjeni v mojem srčku in pa seveda očijevem!!

Se močno trudimo dojiti in res je kar mi je povedala zdravnica zadnji dan, ko sem odhajala iz porodnišnice " dojenje je eno samo garanje na začetku", ampak se splača!!user posted image !

No, evo tako na kratko, tako ste pridne, da sploh nisem še uspela vsega prebrat!user posted image user posted image

Zdej pa grem dojit, moj malček je lačen in lačen,.....user posted image user posted image !!

Pozdravčki vsem!user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 12:08:45   
sirenetta
Iribiri in Lešnica čestitke za vajina sončka!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iribiri)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   [Brisano sporočilo]
27.3.2012 13:36:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sirenetta)
  Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 14:46:33   
ursonok
Hojla!

Čestitke vsem za lepe porode in zdrave otročiče! user posted image
Iribiri - a ni žur rodit naravno po CR-ju? Jaz imam enako izkušnjo in sem tudi ful zadovoljna. No, le da do mene rezali, a je zdaj že ok. Lako sedim na celi riti! user posted image user posted image

Populis,
ja, 12. 3. je zakon datum! Koliko pa si že stara, da takole jamraš? Saj tudi jaz nisem več rosno mlada - konec aprila mi jih bo stuknilo 32! user posted image

Caelia
super za dojenje. Te pa občudujem za črpanje - jaz sem skoraj depresijo fasala user posted image
Danes odtovorjamo laktator nazaj v izposojevalnico. Brrr.
Tole s taščo je pa itak kaplja čez rob. Ma dobra si, da prenašaš take zadeve. Jaz bi čisto blaznela. (Sicer pa, kot ste verjetno že opazile, ursonok blazni in pada v depresijo za vsak drek! user posted image ) Ti se kar postavi zase. Normalno namreč je, da si človek, ki mu nekaj dovoliš (a la zdaj tašči, da pedena malega, ga vozi v vrtec itd), pač vzame, kolikor si lahko. In mu enostavno moraš postaviti meje.

Kako kaj vaši spijo ponoči oziroma na koliko časa se hranite?
Mi na 3-4 ure, včasih, proti jutru pogostoje (2-3). Se zbudi, ga moj previje, potem jaz dojim okoli 30minut, potem pa še malo dodatka. No in podiranje kupčka. Vse skupaj nam vzame celo uro. No in to dva- do trikrat na noč. Kar naporno, sploh če imaš tak problem kot jaz - da ne moreš takoj nazaj zaspat user posted image
Krči se ponoči dostikrat pojavijo proti jutru, po bujenju ob 5h. Namesto na bi po hranjenju zaspal, pa javka in joka. Ne štekam. Procedura je popolnoma enaka kot prej, najprej je iz obeh dojk, potem dobi 60ml dodatka, potem podiramo kupčka. Le da ob 1h oziroma 2h nazaj zaspi, ob 5h ga pa zvije. Ne štekam.

Koliko so budni tekom dneva?
Abel kar precej bedi, včasih kar cel dan, sploh če ga zajebava prebava. DRugače pa tudi kar par konkretnih ur. Malo je tiho in gleda, malo se pa dere in teži, da ga nosimo. Sploh dopoldne, od 8h do 13h je ponavadi buden. Zdajle je imel eno 3-urno spanje, popoldne pa spet ne vem, kako bo. No, še vedno pravim, da je najvažnejše, da so noči kolikor toliko ok.
Z veseljem pa čakamo, da doseže 5kg, da teoretično ne bo več rabil nočne hrane. V praksi seveda to še ne bo tako, a bomo počasi težili k temu. Staršejša je, ko je dosegla malo čez 5kg in je bila na umetnem mleku, kmalu začela spat od 22h do 7h user posted image To je bil cel žur. Takrat sem prvič malo k sebi prišla po porodu.

Drugače me pa baby blues daje user posted image . Neka melanholija. Utrujenost itak, potem pa še praznina in vse to ... Eh. Vam kar zavidam, tistim, ki ste vse optimistične in polne energije. Še dobro, da moj doma dela. Se mi namreč pojavljajo isti filingi kot po prvem porodu - ko ga ni in sem sama z malim, sem ful paranoična in notranje nemirna. Ko ena kura sem, samo v njegovi bližini znam funkcionirat in se počutim varno. Drugače pa v jok in pod mizo! Joj, ti hormoni. user posted image user posted image

NIč, tamalček se počasi prebuja, bo treba jest.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 14:56:30   
Jada82

IZVIRNO SPOROČILO: ursonok


Kako kaj vaši spijo ponoči oziroma na koliko časa se hranite?
Mi na 3-4 ure, včasih, proti jutru pogostoje (2-3). Se zbudi, ga moj previje, potem jaz dojim okoli 30minut, potem pa še malo dodatka. No in podiranje kupčka. Vse skupaj nam vzame celo uro. No in to dva- do trikrat na noč. Kar naporno, sploh če imaš tak problem kot jaz - da ne moreš takoj nazaj zaspat user posted image
Krči se ponoči dostikrat pojavijo proti jutru, po bujenju ob 5h. Namesto na bi po hranjenju zaspal, pa javka in joka. Ne štekam. Procedura je popolnoma enaka kot prej, najprej je iz obeh dojk, potem dobi 60ml dodatka, potem podiramo kupčka. Le da ob 1h oziroma 2h nazaj zaspi, ob 5h ga pa zvije. Ne štekam.

Koliko so budni tekom dneva?
Abel kar precej bedi, včasih kar cel dan, sploh če ga zajebava prebava. DRugače pa tudi kar par konkretnih ur. Malo je tiho in gleda, malo se pa dere in teži, da ga nosimo. Sploh dopoldne, od 8h do 13h je ponavadi buden. Zdajle je imel eno 3-urno spanje, popoldne pa spet ne vem, kako bo. No, še vedno pravim, da je najvažnejše, da so noči kolikor toliko ok.
Z veseljem pa čakamo, da doseže 5kg, da teoretično ne bo več rabil nočne hrane. V praksi seveda to še ne bo tako, a bomo počasi težili k temu. Staršejša je, ko je dosegla malo čez 5kg in je bila na umetnem mleku, kmalu začela spat od 22h do 7h user posted image To je bil cel žur. Takrat sem prvič malo k sebi prišla po porodu.

Drugače me pa baby blues daje user posted image . Neka melanholija. Utrujenost itak, potem pa še praznina in vse to ... Eh. Vam kar zavidam, tistim, ki ste vse optimistične in polne energije. Še dobro, da moj doma dela. Se mi namreč pojavljajo isti filingi kot po prvem porodu - ko ga ni in sem sama z malim, sem ful paranoična in notranje nemirna. Ko ena kura sem, samo v njegovi bližini znam funkcionirat in se počutim varno. Drugače pa v jok in pod mizo! Joj, ti hormoni. user posted image user posted image

NIč, tamalček se počasi prebuja, bo treba jest.


Ma mi se ponoči tudi na 3 ure hranimo .... čez dan se mi zdi, da dalj časa lahko zdrži brez, jo včasih kar zbudim, ponoči se pa kar sama na 3 ure ... pa pol tud traja, ja .... spim nekako po 2 uri v kosu ... grrrrrr user posted image
user posted image user posted image Drugač pa isto našo začne proti jutru zvijat ... ne vem, kaj je to .... in potem tudi ne zaspi, kar jamra, pa včasih jokca, in posledično tudi jaz ne zaspim .. je kar hudič, ja .... danes sredi noči sem mislila, da enostavno ne morem več ... ker se mi zdi, da sem non stop pokonci ....

Sem pa jaz nekje taka kot ti, tudi hitro obupam takole, pa hormoni me še mal hecajo ...
Men je tud tok fajn, da je moj doma ... me kar zagrabi, če vem, da bomo same user posted image

Tekom dneva naša zaspi v vozku, pa včasih tudi tako, v ležalniku, na kavču .... je pa včasih tudi več ur skupaj budna .... mal leži kar v ležalniku in nas posluša, mal jo pa nosimo sem in tja ....

Sicer sem pa tudi jaz notranje nemirna, zelo ... ne vem, ista sem bila po prvem porodu ... čeprav se mi zdi, da je nekoliko bolje zdaj .... posledično imam visok krvni tlak ... ma kr neki ... vem da je bilo takrat potem po kakih 2 mesecih bolje ...
Pa saj bo, samo da malo bolje začnejo spat, smo na konju .... user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz bi se rada samo spočila ... že 18 dni ne spim fajn, eheheh. No ja, še kakšen mesec, dva, pa bo bolje ... saj se sliši veliko, samo nekako bomo zgurali.

Danes sem sicer kar dobre volje, ker sem šla na prvi konkretni sprehod - ene dobri 2 uri ... pri jezeru ... z majcis user posted image user posted image user posted image In smo si potem privoščile še radler ... sem prišla pa kar konkretno utrujena domov, sem se kar tresla ... ja, nisem še čisto ta prava!

Moram pa pohvalit moža danes - je vse posesal, pomil po tleh, naredil kosilo, igral z Izabelo, jo dal spat user posted image user posted image user posted image user posted image Super je!!!!

Evo, grem mal pogospodinjt, pa mogoč mal počit ....

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 16:57:23   
Aleda
Čestitke vsem novim mamicam in njihovim  user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 17:17:53   
Aleda
Tut mi se ponoči zbujamo na 3-4 urce, kakor kdaj. V soboto je bil tak luksuz ko se je sam enkrat zbudila, ko je začela drugič jamrat sem pogledala na uro in nisem mogla verjet da je bla že pol sedme no pa še ura se je bla obrnila. Našo pa zvečer začnejo dajat krčki in potem ne more zaspat nikakor. Včeri ni zaspala od sedme zvečer pa do 10-11, se je tok drla in zvijala, jaz pa že komi gledala. Ponoči je blo potem kar vredu, sam neki je jamrala skoz. Upam da ne bojo ti krčki prerasli v še hujše, ker mi je rekla patronažna da to lahko nakazuje da bo imela še hujše krče.
Čez dan pa tako lepo spi, prejle sva bili malo zunaj za ene pol urce, počasi bova že lahko začeli na sprehode, ker so tut šivi nehali bolet.
Midve s tamalo sva drugače kar precej same, moj je doma dopoldne da mi kaj pomaga, kosilo skuha... v ponedeljek pa itak gre že delat. Prejšnji teden sem tut bla tak čudna, jokava ker sva ble same, ko je zvečer moj prišel sem se skoz cmerila da ga ni nič in da mi je dolgčas, ta teden je ok. Ja pa ful sem razmišljala kako bo naprej, kako bom zmogla in kaj nas vse še čaka...Sej zdej ko bova lahko hodili okol bo fajn.

Caelia- mah kar lepo povej tašči naj neha težit. Od mojga tastari, še posebno fotr so vsi navdušeni, ker je to njihova prva vnukinja in bi jo najraj skoz hodil gledat. Pomoje mislijo da se bomo non stop videval, mahuser posted image So jo pršli gledat ta prvi dan ko sva pršli iz porodnišnice, tast jo je pestval in skoz jo je lubčkal po licih, mene in mojga je tak jezilo. Je rekel mož da če bo še kdaj mu bo kar rekel da nej jo ne lubčka.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 19:02:37   
zmajcy_
IZVIRNO SPOROČILO: *bucka*

zmajcy_ malce spremljam marčevke, sama sem aprilka sicer....sem videla, da si v Trbovljah rodila. Jaz sem iz TRB, valda bom 'doma' rodila, pa te prosim, da mi poveš mal stanje, nekaj novih G je baje v P. In ta babičar, kakšen je? Me je skor fršlok, ko sem zvedela, da je pri nas babičar....no, če se ti da kaj več napisat, ti bom zlo hvaležna :) pa čestitke za urha, sevedauser posted image


Lahko za vse rečem, da je super user posted image  babičar je zakon se skos kej heca user posted image  je čist mlad, direkt iz šole.
Tiste G, ki sem jih jaz srečala ( pa jih lani še ni blo ) lahko samo pohvalim. Če te pa še kaj konkretnega zanima pa kr praši.user posted image

(odgovor članu *bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Marčevke 2012
27.3.2012 19:26:04   
*bucka*

IZVIRNO SPOROČILO: zmajcy_

IZVIRNO SPOROČILO: *bucka*

zmajcy_ malce spremljam marčevke, sama sem aprilka sicer....sem videla, da si v Trbovljah rodila. Jaz sem iz TRB, valda bom 'doma' rodila, pa te prosim, da mi poveš mal stanje, nekaj novih G je baje v P. In ta babičar, kakšen je? Me je skor fršlok, ko sem zvedela, da je pri nas babičar....no, če se ti da kaj več napisat, ti bom zlo hvaležna :) pa čestitke za urha, sevedauser posted image


Lahko za vse rečem, da je super user posted image  babičar je zakon se skos kej heca user posted image  je čist mlad, direkt iz šole.
Tiste G, ki sem jih jaz srečala ( pa jih lani še ni blo ) lahko samo pohvalim. Če te pa še kaj konkretnega zanima pa kr praši.user posted image


OK, tole mi sicer ni najbolj fajn, ampak če zadevo obvlada in bo pazil moj presredek, naj mu bo ;) a je iz teh krajev, sicer, če veš mogoče?
A je v P brezžični internet ali si na telefonu. Ker to bi pa bila pridobitevuser posted image user posted image

glede G me najbolj zanima, če dr. Čuk res še delauser posted image baje je ena ženka in en moški - Bolgar al neki tazga....

No, saj TRB P je sama po sebi super, samo za te spremembe me je zanimalo. Še najboljše je, ker maš torbo za P napol praznouser posted image user posted image - nobenih hlačk, donata, vložkov, mila... ne rabiš (milo sem jaz prvič kar tistega nevtralnega uporabljala, se mi je zdel še najboljši za umivanje, brez vonja itd.)

Je polna P? Še par dni, pa gresta domov, kaj? ;)

(odgovor članu zmajcy_)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?