|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
9.12.2006 8:39:37   
Anonimen
Aja in še to. Ko sva se videla na podpisu očetovstva je predlagal, da ostaneva v dobrih odnosih in da ne vidi razloga zakaj bi bila sprta, da je bral na forumih, da veliko parov tako fura vezo naprej v prijateljskih odnosih. Na kakih forumih, jaz btega nikjer nisem videla...
Jaz tega njegovega predloga niti malo ne razumem. Če nekoga ljubiš kako boš potem prijatelj z njim? Mogoče, ko si se že res čisto sprijaznil s tem, da s tem človekom pa ne želiš nikoli več živeti in nikoli več trpeti tega, ampak to si mislim, da traja kar nekaj časa. Jaz do tega enostavno sedaj še nisem prišla globoko v svoji podzavesti (na kar meopominjajo moje sanje...). Meni se zdi to čisto zmešano vse skup, ..
Socialna delavka mi je dobro povedala, je rekla, ja če ni hotel stikov nekaj časa, da ne bi nanj zlivala negativnih čustev, kakšen odnos pa je hotel, Frendovski? O mater, točno je pogruntala. Pa kdo lahko tako razmišlja, samo najstnik, a ne? Sedaj smo malo zaj...., ampak na izi si ga vzem, vse je kul stara, vse bo še dobr, sej smo lohk še vedno frendi...

Brrrrr.

Ok, grem jest raj stran od računalnika...

(odgovor članu mmijau)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
9.12.2006 8:52:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Če bi jaz hotela nekoga prebolet, da ne bi spuščala več v svojo bližino. Drugo je, če bi bila tvoja čustva do njega že hladna. Vendar niso.

Res je lepo, če je očka pri porodu, vendar misli nase, če bo zraven, boš spet samo raznežena in potem, ko bosta z dojenčkom sama, spet žalostna. Ob porodu se ti bodo zopet prebudila čustva.

Verjamem, kako ti je, ker ga imaš rada in bi bila rada z njim in bi rada, da je pri porodu....ampak potem te bo pa spet pustil. In kaj boš imela od tega. Nič, spet boš jokala in jokala, otroček pa te bo vendarle potreboval, ampak ne objokane in žalostne, temveč vesele.

Kakorkoli se boš odločila, odločitev je itak tvoja.


Se čisto strinjam s srki. Ampak se mi zdiš močna oseba. Sicer ne bi prišla do sem, kjer si zdaj. Če si zmogla do sem, boš tudi naprej. Naprej bo laže, boš videla. Najtežje ga je odzavestiti, bedaka (sopry, ampak saj itak veš, da je). Vso srečo ti želim. In moč. user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
9.12.2006 9:18:57   
Anonimen
Seveda si boš speljala novo začrtano pot,ti in tvoje dete.Na začetku bo hudo,posebno po porodu,srčna bolečina in razočaranje pa bosta dan na dan šibkejša,spoznala boš,da lahko tvojo ljubezen trenutno skoncentriraš le na dete in da bo poplačana.
Nisi ne prva in ne zadnja,ki se ji je to dogodilo.Tudi meni zelo bližnja oseba je ostala sama v nosečnosti.Prej skupaj načrtovan otrok,je za njega postal
veliko breme,enostavno se je premislil,češ.da noče postati oče.
Svoje dolgoletne partnerke v tretjem mesecu nosečnosti se je rešil na najbolj gnjusen način.Skupaj z ljubico sta jo lastnoročno porinila skozi vrata in jih zaloputnila pred nosom,seveda brez tepeža ni šlo.Pa ne,da je položil on roke najo,ne to je prepustil ljubici in pomagali so mu še svak,ki je sevad blokiral
meni ljubo osebo,da je lahko tista oseba udrihala po njej.
Ja,po vsem tem je lahko samo srečna,da se je rešila takega bremena,osebe,ki živi v tri dni,brez želje po odgovornosti.
Tudi ti se boš pobrala,boš videla,nobena stvar ni za vedno.Uživaj kokr moreš
v razdajanju ljubezni tvojemu otroku.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
9.12.2006 9:42:37   
fuzzy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Svoje dolgoletne partnerke v tretjem mesecu nosečnosti se je rešil na najbolj gnjusen način.Skupaj z ljubico sta jo lastnoročno porinila skozi vrata in jih zaloputnila pred nosom,seveda brez tepeža ni šlo.Pa ne,da je položil on roke najo,ne to je prepustil ljubici in pomagali so mu še svak,ki je sevad blokiral
meni ljubo osebo,da je lahko tista oseba udrihala po njej.


Kakšni gnoji!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
9.12.2006 10:25:42   
Jaganath
Mislim da je velika odgovornost zenske da poisce dobrega oceta za svoje otroke! Verjamem da to ni tako enostavno! Ucasi clovek misli vec z srcem kot z glavo. Prepricen sem da ko zenska najde moskega ki bo enkrat oce njenim otrokom, tega moskega mora DOBRO poznat! Ne mores se porociti ali zanositi po treh mesecov poznavanja sam zato ker si zaljubljen! Seveda, ko zenska zanosi, to se tudi zgodi ucasih nepricakovano. To je dodaten razlog za previdnost. Sigurno je da se lahko najde kaksen dobar in odgovoran moz! Samo, treba imeti oci odprte!

(odgovor članu fuzzy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
9.12.2006 10:38:50   
rija
Čisto ta prva anonimna: ta tvoj je, oprosti izrazu, zame en gnoj! Kakorkoli, da se dela lepega. A se dela zaradi sebe, okolice? Zaradi tebe ziher ne.....

On bi užival samo kar je lepega, za ostalo ga pa boli!

In pri ostalih stvareh pa se lepo potegne v svoj brlog....

Ma daj, če si zmogla do sedaj, boš tudi potem. Saj bo hudo, ampak bo šlo!

Verjamem vate!user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Jaganath)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
9.12.2006 11:44:51   
Anonimen
Ko sva se videla na podpisu očetovstva je predlagal, da ostaneva v dobrih odnosih in da ne vidi razloga zakaj bi bila sprta


Jaz ga na njegovem mestu udi ne bi videla.

Vezo furaš naprej, vzameš, kar je dobrega, za vse ostalo pa stisneš rep med noge.

Ufff, kakšna fina manipulacija.

Skrbela boš za dojenčka in za njegove (očetove) dobre in lepe trenutke. Daj tele druge raje takoj na off in jih rezerviraj zase. Vsaj za odtenek bolj si jih zaslužiš; če premislim še za dve sekundi, za ene tisočtrinajst odtenkov bolj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
9.12.2006 18:25:43   
iva01
Z otročkom bosta lepše živela brez takšnega moža in očeta kot pa z njim, očitno je da je preveč egoističen.

Veliko sreče

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
9.12.2006 18:58:32   
dory
[

Jaz ga na njegovem mestu udi ne bi videla.

Vezo furaš naprej, vzameš, kar je dobrega, za vse ostalo pa stisneš rep med noge.

Ufff, kakšna fina manipulacija.

Skrbela boš za dojenčka in za njegove (očetove) dobre in lepe trenutke. Daj tele druge raje takoj na off in jih rezerviraj zase. Vsaj za odtenek bolj si jih zaslužiš; če premislim še za dve sekundi, za ene tisočtrinajst odtenkov bolj.
[/quote]



se podpisem pod tole...ja otroke je fajn delat, pa pol otrocka tud pridet pogledat na svete cajte,ko se jim ze pac mal dvigne..to je pa tudi to..fajn ne...in pol se ti nasmehne, te objame in te v sekundi zmanipulira, obljublja nekaj,kaj tocno ves,da ne bo izvedljivo, a se mu prepustis...bodi pametna in ne pusti mu tega...misli nase, svoje dostojanstvo in malega soncka...

naivne babe nej si pa drugje isce,ki padajo zgolj na obljube...vem kaj govorim, saj se skozi tocno to sla in danes se tolcem po glavi zaradi svoje naivnosti...jih je pa vse take ficfirice samo en velik gobec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
9.12.2006 22:32:20   
Anonimen
anonimna..ki si napisala ta post...to ti je lekcija, nič drugega.

Ze na zacetku si videla kak je, pa si vseeno sla zanosit z njim.

Nikar ne jokaj, enostavno sprejmi in ne pricakuj...

Sama si se tako odlocila.

Zakaj tako pametujem? Ker je pri meni bilo popolnoma isto.

Mislila sem, saj bo, saj bo...zdaj pa imava zlatega otrocka, moj partner pa zaljubljen v bivso, mene pa ima pač da me ima. Nobenega razvajanja, seksa skoraj nic, itd...

Trpim, riznam, ker vem da bova kmal ostala z malim sama.


Zato anonimna...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
10.12.2006 15:10:26   
Anonimen
Mislim, da tvoj bivši samo ne more sprejeti odogovrnosti in mu preveč pomeni neodvisno življenje. Noče biti vezan na vaju,ker točno ve, da se bo moral odreči nekaterim stvarem.
Zdaj pa se ponuja kako bo pomagal. Prišel bo ko se mu bo pač dalo, naredil bo toliko kot se mu bo dalo. Čas si bo vzel takrat ko ga bo imel.  Ampak še vedno bo imel svoje življenje brez obveznosti in odgovornosti. Ja fajn. Kaj pa ti? Kje je tvoje življenje? On bi se v tvoje življenje vtikoval, se mešal zraven. Njegovo bi moralo biti pa nedotaknjeno. Da bi lahko počel stvari v miru kot jih želi početi.
JAz bi mu že na začetku razložila, da imata zdaj vsak svoje življenje. Seveda morata zaradi otroka ostati v stikih, se videti, ampak drugače pa ne.
verjetno se pa zdaj tolaži, da ti si tako vezana na otroka. Me pa samo zanima kako bo, ko bo videl, da tudi ti živiš svoje življenje.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
10.12.2006 17:13:15   
Micy
Tale tvoj bivši kao dedec je ena navadna reva in pokveka. Po Ruglovo pezdetek. Niti slučajno ni vreden, da potočiš eno samo solzo zaradi njega. Že to, da ti pove svojo odločitev po mailu je dokaz, da je ena navadna nagnusna reva, ki si niti ne upa pogledat v obraz ženski, ko jo zapusti v trenutku, ko ga najbolj potrebuje. Pezde, ki si zasluži poštene batine.
Ti lepo pozabi tega pezdetka, se posveti svoji sreči, ki jo nosiš pod srcem in nikar ne izgubljaj energije za misli namenjene pezdetku. Tudi zate se bo našel moški, ki si zasluži naziv moški.



No bom nič več dodala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
10.12.2006 20:34:09   
Rožica I
Če odtegneš očeta OTROKU (na način, da preprečiš srečevanja), kdo je na koncu prizadet?! Jasno, da otrok!Zato, prosim ne počni tega!
Saj ti ne rabiš biti z bivšim prijateljica, ne v kakšnih posebej prisrčnih odnosih, ampak otrok pa mora imeti stike z njim (po moje). Nesporazumi, ki so med vama, so samo vajini in ne otrokovi!
Jasno pa je, da se tvoj bivši za stike mora potruditi in si jih resnično želeti! In biti vzgojno naravnan in vzgled otroku, kadar je z njim...
Vse boš zmogla, verjemi user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
10.12.2006 22:55:37   
Anonimen
Rožica, kdo je kaj govoril o preprečevanju? Misliš že sedaj, da bi moral biti ob porodu zraven in da mu ne smem preprečiti, pa po rojstvu, misliš, da bi nama s sinom to koristilo? Zavedam se, kako dragoceno je lahko za otroka, da se srečuje z očetom. Vendar vse ob svojem času. Mislim, da malo prehitevaš stvari. Otrok kot prvo potrebuje mamico, za očka bo še čas. Predstavljam si, da tam nekje po enem letu pride očka v igro v tem primeru. Jaz bi si sicer želela, da bi bil ves čas ob njem, že v nosečnosti: http://www.mojmalcek.si/revija-01-06/oce_pomemben.php.
Ampak saj ne morem pomagati! Če ne gre, ne gre. Polovičarstvo suks. Čez vikend me je klical in rekel, če kaj rabim iz trgovine. Ja boh se usmili, kaj pa bom potrebovala iz trgovine, potrebujem ljubezen, oporo, bližino, ne pa šrtuco kruha. Kot, da je s tem vse opravljeno...
Malo mi je pomagal umik iz stanovanja, da sem se pomirila. Poskušam trezno in jasno razmišljati. Razmišljati samo o prihajajočem otroku, porodu, energijo usmerjati tja.. Vse drugo je ena totalna zabloda.

Ko sem prišla domov, je bilo stanovanje tako nabito še s čustvi, pogreašnjem,.. Potem sem najprej šla na forum in so mi vaši posti spet vlili moči. Hvala.

A.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
10.12.2006 23:13:57   
soncek&luna
anonimna bos videla, po rojstvu se ti bodo misli usmerile v drugo smer, v negovanje in skrb za otrocka... in , kot sem ze enkrat napisala, otrocek ti bo dajal moc... in cez cas bos spoznala, da ti je sama biti z njim prav lustno in da ne rabis bivsega poleg....

user posted image

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
11.12.2006 7:32:50   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rožica, kdo je kaj govoril o preprečevanju?



Tudi jaz nisem tega tako mislila, kot je napisala Rožica. Preprečiti srečevanja sedaj, ko je noseča. To. Potem, ko bo otrok privekal na svet, bodo čustva nad otrokom prevladovala in bo veliko lažje prenesla srečanja z njim. Sedaj pa ji to ne dela nobene koristi, samo škodo. In če njega ne bo zraven pri porodu, to še ne pomeni, da kasneje, po rojstvu ne bo smel imeti stikov z njo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
11.12.2006 7:35:01   
Meggi
Ja, tako so lahko dedci komot. Si zmisli- to mi ne paše- hvala ne bom. Kaj pa mimica, ženska pa MORA.  Sedaj se vidi res koliko je vredna beseda MAMA.

Take mamine sinčke, bi poslala na Goli otok, garat, brez hrane, naj se znajdejo! Bi pol vidli, da nič od samega se ne naredi, ne pride samo na mizo,..

Če mi katera ve povedat recept, kako preiskusiti moškega, da bo dober in odgovoren oče in tudi mož ko pridejo otroci- ji dodelimo častni naziv?!

Vsekakor vzgoja in skrb za otroka za mamico, ki je sama za vse sigurno NI enostavna. Zato ti Anonimna pošiljma ogromno  MOČI, ENERGIJE, VZTRAJNOSTI, ljubezen pa tako imaš za svojega sončka.  Upam, da imaš vsaj koga ki ti bo malce uskoču, mama, sestra prijateljica- zlata bodo vredne.

    Razvajenčka pa prepusti mami- čeprav je hudo zaradi čustev ki te vežejo nanj.
                       DRŽI SE!

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
11.12.2006 9:01:11   
Anonimen
Vesolje je na moji strani očitno. Danes se mi je sanjalo kako me je spet pustil na cedilu, ker mu kuhano kosilo ni bilo všeč je poklical mamo in rekel naj mu ona skuha kosilo.

Prisluhnite svojim mislim, občutkom, sporočilom v sanjah... Tako se bo našel odgovor.. To mi je nekdo rekel.

Danes sem si naprintala celotno vsebino te teme z vsemi posti in si signirala najbolj pomembne misli. Pomaga, pomaga. Vliva moč...

Na srečanju za očetovstvo mi je rekel, jaz v bistvu nikoli ne bi zares končal te veze. Vztrajno bi čakal, da se kaj izboljša. Rekel je tudi, da zaradi najinih prepirov dobiva bolečine v želodcu. Da ga je strah življenja z menoj. V bistvu je šlo tukaj res zgolj za nekompatibilnost dveh karakterjev. Enega, ki je totalno nezadovoljen z vsebino in pogledi na življenje drugega osebka in drugi osebek, ki je nesrečen, ker ne more izpolnjevati pričakovanj drugega, oziroma ne razume, da je on vzrok vsemu nezadovoljstvu v drugem. Sedaj se moram predsvem prepričevati, da sem jaz ok, da nisem nesposobna za imeti dober odnos, srečno družino, ... Skušam razumeti kje je vsak prispeval svoj delež...
Malemu gre dobro. Brca 100 na uro. Ne bo mu hudega. Veliko ste mi pomagali. Danes imam psihologinjo. Bomo videli, če bo sploh imela kaj povedati. Dvomim. Saj je vsak sebi najboljši psiholog, če si le pusti do sebe in si vzame čas. Najtežje je priti v stik s seboj, ko si v strahu.. v strahu pred izgubo, pred soočenjem, pred priznanjem samemu sebi...

Še malo pa bom rodila user posted image . Lepo se imejte, se beremo.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
11.12.2006 10:50:21   
srki
Za dobro vezo furat, sta potrebna dva, ne samo eden. Kaj bi on čakal? Da se ti spet popolnoma njemu prilagodiš?

Si na dobri poti, da ga pozabiš, naj te njegove besede ne spravljajo v dvom v tej smeri, da se sprašuješ, če je s tabo kaj narobe.

In super, da se ima user posted image  fajn!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
12.12.2006 14:16:18   
Anonimen
ta tvoj bivši je meni prav smešen. Normalno, da bo zdaj govoril, da ne bi končal veze, da dobiva bolečine v želodcu, da ga je strah življenja s teboj. Seveda zdaj on ni nič kriv. Po njegovem si kriva samo ti. On pa je čisto nedolžna žrtev. user posted image  

Prav vidi se, da ima slabo vest. Štruca kruha? To bi ti pa res uslugo naredil. Mislim, da se on samo krivega počuti in zdaj se hoče samo slabe vesti znebiti.

In kot je ena gor rekla, za vezo sta potrebna dva. Truditi se morata oba. Ne krivi zdaj sebe. Si vredna ljubezni, veze in še marsikaj. Ob takšnem človeku je pač nisi mogla dobiti. Ko boš našla pravega človeka zato boš vedela.

Jaz bi naredila točno tako kot je ena rekla. Bivšega bi odmislila iz življenja do rojstva otroka. Kakršnikoli stiki so tu nesmiselni. Tebe boli, on si pa samo krivdo niža.
Ko se otrok rodi pa seveda morata biti v stiku. Ampak zaradi otroka. Ne zato, da ti on prinese štruco kruha iz trgovine.
Daj mu vedeti, da zmoreš sama. Da ga ne potrebuješ. Ker dejansko res zmoreš. Boš videla!

In tudi to je res, da ko boš rodila, se ti bo vsa energija usmerila v otroka. Nekatere stvari ti ne bodo več pomembne. Ampak pazi, da ne boš pri vsakem koraku pomislila na to kako bi ti bilo lažje, če bi imela nekoga ob sebi, ker ti verjetno ne bi bilo. Saj si sama videla kako je reagiral, ko si imela probleme in ko si potrebovala pomoč.

Vse kar potrebuješ je čas. Čas da pozabiš. In na prvem mestu odpusti sebi. NE krivi se za to kar se je zgodilo. Zdaj si ti zelo pomembna. Ker otrok vse kar bo imel boš ti. In tebe rabim 100%.

Ko boš gledala čez določen čas na vso situacijo se ti bo verjetno zdela čisto drugačna. Zato še enkrat čas, čas, čas. To tokrat pa bodi močna in čim več se smej. Delaj stvari, ki te veselijo, ki te spravijo v dobro voljo. Vem, da je to trenutno težko, ampak potrudi se. Potrudi se zase in za otročka.




(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
13.12.2006 21:38:48   
Anonimen
Anonimna zelo mi je žal zate, vendar si takšen dec res ne zasluži takšne ženske, kaj šele otroka.. Sem imela tudi jaz takšnega fanta, ki je bil odvisen od mame... Grrr...user posted image Mi grejo tile deci počas res na živce.. Dobro, nekateri so odvisni od mamce pa vedo, kje je meja, nekateri pa že res tupavo izpadejo...
Ma obstajajo še drugi deci, ki bodo dali tebi IN tvojemu bebeku srečo.. Ne skrbi, sreče je dovolj za vse... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
14.12.2006 16:23:44   
Anonimen
Malena, dobro si to napisala, zanimivo da sama o tem razmišljam že ves dan, pa šele sedaj sem spet poste prebrala... Meni se tudi danes zdi, da me ni vreden, da enostavno ne moreš odpustiti nekomu ki naredi tako neumnost. Ko malo gledam okoli vidim, da ženske zelo težko odpustijo taka dejanja svojim moškim, da jih zapustijo v nosečnosti, ko jih praktično res najbolj rabijo. Se mi zdi, da čustveno najbolj intenzivno to doživljam ravno sedaj v nosečnosti in morda bi bilo izven tega obdobja lažje prestajati vse to. Razpoloženje mi sicer niha, en dan sem čisto sesuta, skos mislim na to, ga pogrešam, danes si pa po dolgem času mislim, ma kaj čem delat s takim strahopetcem. Sploh ne vem kako mi je uspelo ga najti med vsemi temi dobrimi moškimi na svetu, ravno njega in tako sem verjela vanj. Sram bi ga moralo biti, da mi je to naredil, pa ne samo meni tudi svojemu otroku. Po svoje čisto razumem ženske, ki se jim taki desci dobesedno čisto zagravžajo in jih sploh ne morejo več videt ter jih naženejo, ko jih pridejo prosit za milost. Kaki karakter je to, da je sposoben to narediti?
Jaz sleherni dan premlevam o prihodnosti, kako bo na porodu, kako bo po rojtvu, kako se bova znašla z malim,.. V bistvu me to sedaj najbolj skrbi.
Pri prihologinji je bilo natanko tako kot sem rekla, ni mi imela dosti povedati v tolažbo, sem bila kar malo razočarana... Edino potolažila me je, da na porodu ne bo panike tudi če bom sama (ker sedaj gredo moji načrti bolj v to smer), saj bom osredotočena na izpolnitev cilja - spraviti otroka na svet... Rekla pa je, da zna biti po porodu bolj kriza, ampak računam na to, da bom tako srečna mojega prelepega in nadvse zaželjenega otroka, da mi ne bo padlo na misel karkoli negativnega...
Njega pa naj koklja v rit brcne, kot je ena tukaj gor že napisala.
Hvala ker ste...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
14.12.2006 17:34:30   
Anonimen
Draga anonimna, enkrat sem se že javila. Naju je oče mojega otroka zapustil pri otrokovih slabih 5 mesecih, s tem da ni zanj skoraj popolnoma nič skrbel, tudi, ko smo še živeli skupaj, če temu lahko tako rečem. Moj bivši je še večja gnusoba kot tvoj, ker naju je zapustil zaradi druge ženske, ampak to je že druga zgodba. Saj vem, da si sedaj težko predstavljaš, kako boš zmogla vse sama z otrokom in vem, da ti tudi moje besede ne bodo v veliko pomoč, vsaj zaenkrat ne, ampak vse boš zmogla!!!!user posted image user posted image user posted image Otrok ti da takšno moč in takšno ljubezen, ki ti jo ne more dati noben moški!!!To je daleč najlepša izmed ljubezni!!!Ti samo pazi nase in otročka, dokler je še v trebuščku, se pogovarjaj z njim vsak dan, skupaj poslušajtauser posted image  glasbo in mislita na to, kako lepo vama bo, ko se bosta lahko crkljala, stiskala, lubčkala, dojila ali hranila po flaški in še in še...toliko lepih trenutkov te čaka!!!!Res! Verjemi pa, da ti bo kakšen dan težko za umret ampak potem se samo vprašaj: ali bi mi bil oče mojega otroka sploh pripravljen pomagati? Mislim, da sama dobro veš odgovor na to vprašanje...
En velik user posted image user posted image zate in za tvojo pikico, pa javi, ko ga boš držala v naročju!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
15.12.2006 10:14:20   
Anonimen
Pa še moja zgodba. Ko sem zanosila mi moj bivši ni bil v nobeno pomoč v nosečnosti. Bolj kot ne sem bila sama. Saj je še šel včasih na kakšen pregled z menoj, ampak bolj zaradi tega, da sem jaz bila srečna ne pa zato, ker bi on rad šel. Bistvo je, da mu je bilo vse odveč.
Ves čas sem se tolažila, da ko bo prišel otrok na svet bo pa drugače. No upala sem. In ni bilo nič kaj drugače. Saj pomagal je še kaj, ampak s takšno težavo, da kar groza. Prostiti sem ga morala, kot da bi se šlo za tuje otroke. Ko je imel možnost je šel od doma. Ponoči sem vedno bedela jaz, ker otrok ni do šestega meseca skoraj nič spal ponoči. Ko je bil bolan sem zanj skrbela jaz. Skratka za vse sem bila sama. Še tisto kar je naredil mu je bilo čisto odveč.
Jaz sem točno vedela, da tako ne bo šlo, ampak me je bilo strah kako bom zmogla sama. Ampak mi je nekega dne dobesedno zavrelo. Ko sem ga po neprespani noči desetkrat prosila, da ima otroka vsaj eno uro in ni reagiral in pač naprej spal sem vse spakirala in postavila pred vrata. Ko se je zbudil sem mu še samo rekla adijo. In je šel. Sama sem bila pol leta in bilo mi je prav super. Vse je šlo kljub prejšnjemu strahu. No potem se je pa spomnil, da bi prišel nazaj in obljubljal vse mogoče. Po dveh mesecih jokanja in prosenja sem ga vzela nazaj. PAr mesecev je bilo vse vredu, potem pa spet vse isto, če ne še slabše. Ampak nisem dolgo razmišljala. Vedela sem, da mi bo bolje, če bom sama. Da otroku ni treba prenašati kreganje, slabo voljo in še kaj. In gre nama prav super.
Bistvo vsega je, da je bolje če si sam kot v slabi vezi.
Ti se boš mogoče še naprej spraševala kako bi bilo če bi bili skupaj, kako lažje bi ti bilo. JAz sem to spoznala, da ni nič lažje, da je lahko samo še težje. DA imaš zraven še stoineno skrb kako rešiti vezo, kako bi partnerja le malo prepričala v to, da ti pomaga, kako rešiti vso stvar.
Zato se ne sekiraj. Živi naprej. Sama si naredi, da ti bo lepo in vedno, ko boš razmišljala da bi ti bilo lažje, če bi imele njega ob sebi se spomni kakšen je bil in da ti ni stal ob strani niti ob nosečnosti kaj šele po rojstvu ko je odgovornost še desetkrat večja.
In verjamem, da ti bo mogoče po porodu težje, kot ti je sedaj, ker se za tebe začne čisto novo življenje. Ampak vedno lažje bo. In enkrat si boš hvaležna da si naredila korak naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Razšla sva se v nosečnosti
15.12.2006 10:29:07   
kalbo
Rekel je tudi, da zaradi najinih prepirov dobiva bolečine v želodcu.


Jest bi mu dal bolečine po gobcu. Pokveka neodgovorna.

Draga anonimna, še vedno dopuščaš, da en pezdetek manipulira s tvojimi čustvi. To ni dobro.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?